Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

כל עיתונאי הספורט בארץ שלנו כנראה קיבלו איזה איום או משהו ומפחדים לגעת בזה, לא הגיוני שהסיפור הזה של ניקוליץ' לא מסוקר מכל כיוון אפשרי. פשוט הזיה. בן אדם פה כמעט 3 שנים שיחק איזה 17 דקות, זה לא סיפור לחקור אותו? לא תעשו איתו ראיון? לא תבררו עם מכבי מה קורה ולמה לא עזב מזמן? 

פעם אחת תעשו את העבודה שלכם ואני יודע שאתם שורצים פה 

1 דקה לפני, Krishi said:

כל עיתונאי הספורט בארץ שלנו כנראה קיבלו איזה איום או משהו ומפחדים לגעת בזה, לא הגיוני שהסיפור הזה של ניקוליץ' לא מסוקר מכל כיוון אפשרי. פשוט הזיה. בן אדם פה כמעט 3 שנים שיחק איזה 17 דקות, זה לא סיפור לחקור אותו? לא תעשו איתו ראיון? לא תבררו עם מכבי מה קורה ולמה לא עזב מזמן? 

אני כל הזמן אומר את זה

לא ראיתי כתבה אחת רצינית שעשו על המקרה שלו

6 דקות לפני, Krishi said:

בדיוק!! מפה התסכול שלי.

גם הראיון שהוא נתן שהוא עזב בגלל המלחמה, כאילו מה לעזאזל, איך אתה בכלל מעז לדבר בכלל? אתה צריך להתבייש.

כנראה שבגלל הפייר פליי קשה להפטר מהחוזה המוגזם שלו, אחד החוזים היקרים שיש לנו ואחד הבזבוזי כסף הכי גדולים שהיו 

בגלל זה מיץ' לא מחתים שחקנים לטווח ארוך יותר

4 דקות לפני, erantheking21 said:

כנראה שבגלל הפייר פליי קשה להפטר מהחוזה המוגזם שלו, אחד החוזים היקרים שיש לנו ואחד הבזבוזי כסף הכי גדולים שהיו 

בגלל זה מיץ' לא מחתים שחקנים לטווח ארוך יותר

כן, צודק.

כמעט כל החוזים החדשים הם תמיד עם אופציה, או חידוש אוטומטי אחרי אחוז מסוים של משחקים.

7 דקות לפני, kikoman said:

רק ממעקב באינטרנט, יש לו בעיה מנטלית לא רפואית, אולי מכבי בכלל לא משלמים לו והביטוח משלם?

מקבל צ'ק שמן מביטוח לאומי.

29 דקות לפני, kikoman said:

רק ממעקב באינטרנט, יש לו בעיה מנטלית לא רפואית, אולי מכבי בכלל לא משלמים לו והביטוח משלם?

ברור שהביטוח משלם, בגלל זה גם היה למכבי יחסית נוח המצב כשאפשר לרשום שישה זרים והוא כביכול השישי.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אם מכבי לא רוצה לדבר על זה, למה אני צריך עיתונאים שיחקרו את זה? ומה יש לחקןר? הוא לא כשיר ויגיעו איתו להסכם. אני צריך לדעת יותר מזה?  

למה לא? יש הרבה מה לחקור, מה בדיוק הפציעה ממנה הוא סובל ולא מצליח להחלים,

אם היו אומרים אולי היה אפשר להשוות למקרים אחרים. למה הוא לא שוחרר עד עכשיו? בנוסף אולי מנסה להשיג ראיון איתו או עם הסוכן שלו. 

מעניין מה האינטרס של מכבי להשתיק את זה ככה. פאשלת ענק של הצוות הרפואי? עקיצה? בעיות חמורות בהתנהגות של ניקוליץ'? 

אם זאת הייתה סתם פציעה גם אם היא קשה מאוד, לא היו מסתירים את זה בצורה כזאת.

12 דקות לפני, המכבייה said:

אם מכבי לא רוצה לדבר על זה, למה אני צריך עיתונאים שיחקרו את זה? ומה יש לחקןר? הוא לא כשיר ויגיעו איתו להסכם. אני צריך לדעת יותר מזה?  

זה שמכבי לא רוצה לדבר על זה זה נראה לך בסדר או הגיוני? אני רוצה לדעת. מגיע לנו אוהדים לדעת מה קורה עם שחקן שנמצא פה כמעט 3 שנים ובקושי שיחק רבע מחצית. 

לא מבין את כל החשאיות המוגזמת הזאת כאילו הם השב"כ או המוסד. יש רגעים שזה מוגזם ברמות כבר. 

9 דקות לפני, Krishi said:

זה שמכבי לא רוצה לדבר על זה זה נראה לך בסדר או הגיוני? אני רוצה לדעת. מגיע לנו אוהדים לדעת מה קורה עם שחקן שנמצא פה כמעט 3 שנים ובקושי שיחק רבע מחצית. 

לא מבין את כל החשאיות המוגזמת הזאת כאילו הם השב"כ או המוסד. יש רגעים שזה מוגזם ברמות כבר. 

מכבי זאת הקבוצה שלך ושלי. נותן להם את הקרדיט לסיבות שלהם. לא יודע להסביר ולא יודע, כמו כולנו. אני אשאל שאלות אם ניקוליץ לא ישוחרר בקיץ הזה. 

Just now, המכבייה said:

מכבי זאת הקבוצה שלך ושלי. נותן להם את הקרדיט לסיבות שלהם. לא יודע להסביר ולא יודע, כמו כולנו. אני אשאל שאלות אם ניקוליץ לא ישוחרר בקיץ הזה. 

זהו? 3 שנים זה הרף שלך? חח 

במקרה הזה אני חושב שזה מוגזם, לא רק שזה מוגזם מבחינת מכבי לא לתת הבהרות בנושא, זה עוד יותר מוגזם שאף עיתונאי ספורט שמכבד את עצמו לא חקר את הנושא הזה כדי להביא קצת תשובות. זה תמיד היה מסתכם באיזה שורה בכתבה "ניקוליץ' הגביר את האימונים". 

אני רוצה לדעת למה יש לי שחקן בסגל כבר כמעט 3 שנים ששיחק בקושי 17 דקות. למה לא שומעים ממנו ציוץ. למה לא שומעים ממכבי ציוץ. למה אף אחד לא חוקר את זה. אני לא מבין, זאת דרישה מוגזמת מדי? 

4 דקות לפני, Krishi said:

במקרה הזה אני חושב שזה מוגזם, לא רק שזה מוגזם מבחינת מכבי לא לתת הבהרות בנושא, זה עוד יותר מוגזם שאף עיתונאי ספורט שמכבד את עצמו לא חקר את הנושא הזה כדי להביא קצת תשובות. זה תמיד היה מסתכם באיזה שורה בכתבה "ניקוליץ' הגביר את האימונים". 

אני רוצה לדעת למה יש לי שחקן בסגל כבר כמעט 3 שנים ששיחק בקושי 17 דקות. למה לא שומעים ממנו ציוץ. למה לא שומעים ממכבי ציוץ. למה אף אחד לא חוקר את זה. אני לא מבין, זאת דרישה מוגזמת מדי? 

הם מכבדים את כבוד המת אחי, מה יעזור לדבר על ניקוליץ' סרה? הוא כבר לא איתנו מזמן, כל החשבונות נסגרו. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

הם מכבדים את כבוד המת אחי, מה יעזור לדבר על ניקוליץ' סרה? הוא כבר לא איתנו מזמן, כל החשבונות נסגרו. 

אתה אומר שכרו כפיל שימשיך לתחזק את עמוד האינסטגרם? הוא מפרסם תמונה פעם בחצי שנה בערך חח 

6 דקות לפני, Krishi said:

אתה אומר שכרו כפיל שימשיך לתחזק את עמוד האינסטגרם? הוא מפרסם תמונה פעם בחצי שנה בערך חח 

שיסלחו לי מכבי אני לא אוכל את הסיפור הזה של העמוד והתמונות שהוא מעלה עם גופייה הפוכה צולע על חוף הים. 
איזה הוכחה יש לנו שזה באמת ניקוליץ'? מישהו ראה אותו ואת השחקן שהגיע ויכול להשוות בניהם? יש בדיקת דם? DNA? 
מישהו פעם ראה אותו ברחוב? הוא הולך לסופר לקנות מצרכים? מטייל? יושב במסעדות? מתחיל עם בחורות? יורד עם הכלב? זורק את הזבל? 
לא יכול להיות שהבנאדם פה שנתיים וחצי ואין עדות למפגש איתו, יש יותר עדויות על מפגש עם חייזרים בארה"ב בשנתיים וחצי האלו מאשר מפגשים עם ניקוליץ'. 

Just now, Krishi said:

אני(וגם אתה) לא רוצה שעיתונאים יחטטו לי בקבוצה ואני לא חושב שיש שם יותר מידי בשר בכל מקרה. לדעתי ההסבר לזה הוא שתי פציעות שלא קשורות אחד לשניה ועיניני ביטוח. אם מכבי שותקת, כנראה שככה צריך. 

מציין ולא פעם ראשונה- ניקוליץ היה הרכש הכי מתוקתק של מכבי מזה שנים. זר שחתם לחלון של ינואר, הגיע חודש קודם כדי להתאקלם, מאנספורד ואיביץ חתומים על זה, כשכבר היית בפור יפה במקום הראשון והיה נראה שמכבי חושבת על העתיד שלה. והוא ללא עבר של פציעות, העברה חופשית ואיביץ רצה(וכמו שמיכה נראה עונה אחרי, גם ניתן להבין למה). 

9 דקות לפני, Krishi said:

הוא פה שנתיים וחצי והחוזה הוא לעוד שנתיים.