Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני4 שעות , קובי השועל said:

- בן שהר כבר אתמול היה צריך לחתום.

- יצחקי צריך לשבת לקניקובסקי על הוריד.

- לדור פרץ מגיע חוזה של 500 אלף דולר כמו שבזמנו קיבלו אצילי ומיכה עם כל הכבוד.

- פאטריק היה כבר צריך להעביר טיוטת הארכת חוזה לפשיץ'.

- תמם הייתה צריכה להגיד לאדון הרננדס אתה נשאר או לא יספרדי שנראה ב54? ואם לא אז כבר לשבת על בלם אחר במו"מ/או לחילופין להחתים את נחמיאס ולפנות מקום לזר נוסף בקישור או בהתקפה.

- לסבוריט ניתן לו את הזמן שלו.

- פארפה, חנצ'יס, שחר חייבים לשחק העונה במכבי.

מי יעשה את כל מה שאתה אומר? מי? געגועיי ליורדי ומנספורד. כל הסיבות שמיץ' לא נותן לישראלים לנהל את המועדון התגלו לפנינו העונה

טוב, עובר על ההודעות פה אחרי שהחמצתי כמה ימים.

הזכרתם את השמות שלא אלטמן וציבוטה - אני אישית הייתי מעדיף את ציבוטה, אלטמן הוא שחקן שבקושי עושה תנועה (גם לא הכי מהיר) ודי עצלן, ציבוטה הוא בדיוק ההיפך - שחקן עם אנרגיות שעושה המון תנועה דריבליסט טוב וגם מהיר.

לדעתי ציבוטה שווה לפחות 10 שערים קל בעונה פה בליגה.

מקווה שההצעה לפרץ היא רק ההצעה הראשונית, הרי די ברור שהוא לא היה מסכים להצעה כזאת.

די תמוה הארכת החוזה לבן חיים, לי נראה שיצחקי (אם הוא זה שהחליט על זה) פעל מהרגש, מנהל מקצועי צריך לדעת לשים לפעמים את הרגש בצד (כמו שגורדי עשה לא פעם).

אם כבר יצחקי, ההחלטה שלו להביא את בן ביטון גם הייתה הזויה אז בזמנו.

קיץ לא פשוט (כמו כל קיץ בשנים האחרונות) - הרבה שחקנים משמעותיים בסימן שאלה, שוק הישראלים די חלש, טוב ומזל שיש לנו שחקני בית מבטיחים.

לי דווקא נראה שלקופים יהיה קיץ יותר קשה משלנו.

אני גם חוזר על מה שאמרתי במשך כל העונה - התקפה, התקפה התקפה אול אין (במידה ולא יהיו עזיבות בחלקים אחרים של הקבוצה), זה חלק מאוד חלש אצלנו וחייבים חיזוק די רציני שם

לפחות לא יהיה לנו משעמם הקיץ הזה.

55 דקות לפני, Dbolsa said:

מי יעשה את כל מה שאתה אומר? מי? געגועיי ליורדי ומנספורד. כל הסיבות שמיץ' לא נותן לישראלים לנהל את המועדון התגלו לפנינו העונה

אז למה הוא לא ממנה מישהו זר? יש לך תשובה לזה? ההודעה שלך היא ההגדרה לפרדוקס.

לפני7 שעות , erantheking21 said:

קובי רמת האמינות שלך יורדת מיום ליום אח שלי

תשמע הוא חתיחת פיבוט.

מסירה, בעיטה, נגיחה, חוכמת משחק.

היינו רואים ממנו הרבה יותר בעונה ללא קורונה, לדעתי לפחות.

לפני3 שעות , המכבייה said:

אני חושב שהוא נתן ליצחקי את המפתחות כשהוא יודע שבחצי עין פטריק בודק אותו ובחצי עין השניה אנגלידיס גם. אין כאן שרשרת מקצועית ישראלית. רובם זרים. שוב, ללונג ראן יצחקי יכול להיות חתיכת שיחוק אם ילמד את הקומבינות והקשרים הנכונים עם מועדונים וסוכנים בארץ ובעולם. לטווח הקרוב אני סומך על פטריק שידע בדיוק מה הוא צריך מיצחקי.

לפני4 שעות , קובי השועל said:

אני חושב שהוא נתן ליצחקי את המפתחות כשהוא יודע שבחצי עין פטריק בודק אותו ובחצי עין השניה אנגלידיס גם. אין כאן שרשרת מקצועית ישראלית. רובם זרים. שוב, ללונג ראן יצחקי יכול להיות חתיכת שיחוק אם ילמד את הקומבינות והקשרים הנכונים עם מועדונים וסוכנים בארץ ובעולם. לטווח הקרוב אני סומך על פטריק שידע בדיוק מה הוא צריך מיצחקי.

בסופו של דבר הכל נמדד במבחן התוצאה. נחכה ונראה.

לפני8 שעות , המכבייה said:

עובדתית לפחות בתחילת העונה אם אני לא טועה וואן העלו את התיאור משרה שהם פירסמו למנכל.

כמה מיותר לקרוא את הנושא.

משנה לשנה מתעצם הפער בין המוטיבציה לרכש שיש פה- לבין החתירה בפועל של מכבי.

פה מנסים לאזרח, לגייר, לאסלם שחקנים כדי שיתקבל רכש.

ובמכבי מתכננים בערך אחרי הקייטנות של אוגוסט להיכנס עם מיניבוס לחצר של משפחת גלזר ולהעמיס משם לפי משקל מה שימצאו לעגלת הרכש

בלם,

קשר,

שוער....

לפני5 שעות , Dbolsa said:

עובדתית לפחות בתחילת העונה אם אני לא טועה וואן העלו את התיאור משרה שהם פירסמו למנכל.

אם מחפשים, סבבה. אני לא בטוח שזה המצב.

לפני12 שעות , קובי השועל said:

זה נשמע די בעייתי, למען האמת. במצב סביר, המנהל המקצועי (יצחקי) הוא זה שמפקח על המאמן (ואן לייבן) ולא להפך.

במצב תקין, המאמן מבקש משהו והמנהל המקצועי יכול לכוון לכוון אחר לחלוטין אליו המאמן צריך להתיישר או לא (ע"ע פאקו).  זה לא בדיוק ככה, כמובן, אבל זה בערך ככה.

היום זה נראה שיש קצת ברדק.

35 דקות לפני, Dalembert said:

@turgi

2 מה-4 הלכו, וצ'יבוטה רוצה רק חיפה. תענוג

גם קניקובסקי לא יהיה במכבי אתה יכול להיות רגוע (או בעצם לא רגוע)

20 דקות לפני, erantheking21 said:

ברור שקניקובסקי וצ'יבוטה רוב הסיכוים לא יהיו פה, גם ככה בורסת השמות הכי מצומצת בהסטוריה ומשנה לשנה מתקצרת.

צפי בורסת השמות לעונת 2024/25:

מאחר ושוק הישראלים דל עד לא קיים ובגלל שאנחנו חייבים חלוץ+כנף זרים להרכב, הייתי שוקל להתפשר בעמדת הבלמים ולשחק עם הישראלים שיש לנו, ללא בלם זר.

זרים בהרכב: גררו+2 מגנים+כנף+חלוץ

אני מאמין(ומקווה) שנפרדו כבר מניקוליץ', הוא לא הוזכר בחצי שנה האחרונות כשחקן שיחזור ומחכים לו וכ'ו החל מינואר בערך, אני מאוכזב שלא החתמנו זר בעמדה שלו או לא החזרנו את פארפה על החשבון ככה שיכול להיות שהוא כן תופס איזה משבצת..אני לא מצליח להבין מה הסיפור שלו ולמה הוא לא רוצה לשחק כדורגל יותר , אין שום סיכוי בעולם שהוא עוד פצוע , כנראה נפלנו עם חתול בשק ולא סתם הוא שוחרר מבאטה בוריסוב

50 דקות לפני, erantheking21 said:

אני מאמין(ומקווה) שנפרדו כבר מניקוליץ', הוא לא הוזכר בחצי שנה האחרונות כשחקן שיחזור ומחכים לו וכ'ו החל מינואר בערך, אני מאוכזב שלא החתמנו זר בעמדה שלו או לא החזרנו את פארפה על החשבון ככה שיכול להיות שהוא כן תופס איזה משבצת..אני לא מצליח להבין מה הסיפור שלו ולמה הוא לא רוצה לשחק כדורגל יותר , אין שום סיכוי בעולם שהוא עוד פצוע , כנראה נפלנו עם חתול בשק ולא סתם הוא שוחרר מבאטה בוריסוב

או שיעשו לו "מרסלו", ישלחו את פטריק להוריד אותו בחוג כדורגל בסרביה וישכחו לבוא לאסוף אותו.