Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

11 דקות לפני, דקסטר said:

לא יודע מה זה אומר לגבי תוכניות הרכש או איך שהמערכת עובדת, אבל בראיון הקצר של שמיר לאתר של מכבי שאלו אותו אם הוא התייעץ עם עידן נחמיאס לפני והוא ענה "האמת שלא יצא כי הכל קרה מהר וספונטני".

יכול להיות שהמכירה של יוני טרפה את הקלפים? והעדיפו להתפשר על ישראלי לקישור ואולי לחזק את הכנף בזר? 

2 דקות לפני, yellow&blue said:

תשכחו מזרים...

Screenshot_20210812-165800.jpg

שחקן זר שכל כך טיפש עד כדי שהוא לא עשה חיסון עד עכשיו וגם לא יסכים לקחת חיסון בארץ, שילך לעזאזל ולא יבוא

לפני1 שעה , בראון said:

יכול להיות שהמכירה של יוני טרפה את הקלפים? והעדיפו להתפשר על ישראלי לקישור ואולי לחזק את הכנף בזר? 

נראה לי שמכבי ננעלת על מישהו ומקבלת את האישור, היא סוגרת מהר. בטח עם ישראלים. עסקאות נחמיאס וחלאילה נסגרו מהר מאד, עם שמיר לא מיצמצנו והוא כבר נחת וחתם. 

25 דקות לפני, המכבייה said:

נראה לי שמכבי ננעלת על מישהו ומקבלת את האישור, היא סוגרת מהר. בטח עם ישראלים. עסקאות נחמיאס וחלאילה נסגרו מהר מאד, עם שמיר לא מיצמצנו והוא כבר נחת וחתם. 

יש לי תחושה לקבוצה רעבה ואגרסיבית מאוד העונה. חבל מאוד שגבי לא יהיה כאן, פטריק לדעתי לא יגיד שהוא טעה איתו עוד בנוער. הוא יכל להיות האס שלנו העונה.

36 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

"רצינו להביא זרים, אבל המלחמה... סליחה, הקורונה... סליחה סליחה, החיסונים החיסונים. הם לא הסכימו להתחסן."

קודם שידאגו לפנות מקום אפילו לזר אחד ואז נדבר על חדש/(ים). כרגע כל עוד ניקוליץ והיווני כאן, זה סתם דיבור באוויר

חחחחח שמעו אתם מספרים לעצמכם דברים, אונסים את המציאות שתתאים למה שאתם רוצים. משהו יוצא דופן. וזה לא נגמר. באמת מישהו צריך לחקור את זה.

32 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחח שמעו אתם מספרים לעצמכם דברים, אונסים את המציאות שתתאים למה שאתם רוצים. משהו יוצא דופן. וזה לא נגמר. באמת מישהו צריך לחקור את זה.

מה נשאר לנו חוץ מזה?

32 דקות לפני, snufkin said:

קודם שידאגו לפנות מקום אפילו לזר אחד ואז נדבר על חדש/(ים). כרגע כל עוד ניקוליץ והיווני כאן, זה סתם דיבור באוויר

הגיוני יותר שמכבי תקפיא או תגיע להסדר אחרי החתמת זר. תחושה שלי. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

הגיוני יותר שמכבי תקפיא או תגיע להסדר אחרי החתמת זר. תחושה שלי. 

אולי. אני לא זוכר מקרים כאלו במכבי, תקן אותי אם אני טועה. במקרים הנדירים שהעזבנו זר כדי לפנות מקום לאחר, עשינו את זה לפני (פאבלו/ראיקו). לדעתי יש בעיות משפטיות לא פשוטות עם הקפאה ומותר רק לזר אחד בעונה או משהו כזה

6 דקות לפני, snufkin said:

אולי. אני לא זוכר מקרים כאלו במכבי, תקן אותי אם אני טועה. במקרים הנדירים שהעזבנו זר כדי לפנות מקום לאחר, עשינו את זה לפני (פאבלו/ראיקו). לדעתי יש בעיות משפטיות לא פשוטות עם הקפאה ומותר רק לזר אחד בעונה או משהו כזה

הקפיאו את ניקוליץ עבור פארפה. לא היינו בסיטואציה הזאת מעולם נראה לי, של מכסת זרים מלאה פלוס. 

11 דקות לפני, snufkin said:

כל כך קשה להשתחרר מהשוער היווני תמורת פיצוי? כולם עושים זאת.

55 דקות לפני, קובי השועל said:

יש לי תחושה לקבוצה רעבה ואגרסיבית מאוד העונה. חבל מאוד שגבי לא יהיה כאן, פטריק לדעתי לא יגיד שהוא טעה איתו עוד בנוער. הוא יכל להיות האס שלנו העונה.

מסכים.

6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כל כך קשה להשתחרר מהשוער היווני תמורת פיצוי? כולם עושים זאת.

דווקא מהיווני נראה לי יחסית פשוט (אבל יעלה כחצי חוזה אולי, חא מעט כסף). מניקוליץ מסובך יותר גם בגלל הפציעה וגם בגלל החוזה לעוד שנתיים

אני לא מאמין שיצחקי מנותק. איכפת לו מהמועדון.

הוא טעה בתחילת החלון שלא הביא שחקנים שהיו על המדף.

אבל כעת אני די בטוח שנביא עוד שני זרים לחלק הקדמי. נקווה לפגיעה.

14 דקות לפני, itanar said:

אני לא מאמין שיצחקי מנותק. איכפת לו מהמועדון.

הוא טעה בתחילת החלון שלא הביא שחקנים שהיו על המדף.

אבל כעת אני די בטוח שנביא עוד שני זרים לחלק הקדמי. נקווה לפגיעה.

גם אם נסתכל על התפקוד שלו נטו בתור עובד ובצורה הכי אגואיסטית שיש,אני לא מאמין שהוא רוצה להיכשל או לעשות עבודה לא טובה שתפגע במוניטין שלו בתור דמות בכדורגל הישראלי(מאמין כמוך שאכפת לו מהמועדון אבל ניסיתי לתת זווית מנקודת מבט "Strictly business").

לפני7 שעות , דקסטר said:

לא יודע מה זה אומר לגבי תוכניות הרכש או איך שהמערכת עובדת, אבל בראיון הקצר של שמיר לאתר של מכבי שאלו אותו אם הוא התייעץ עם עידן נחמיאס לפני והוא ענה "האמת שלא יצא כי הכל קרה מהר וספונטני".

הרבה זמן לא הייתי מופתע ככה.

העיקר "ואן לייבן רצה אותו מזמן".

6 דקות לפני, turgi said:

הרבה זמן לא הייתי מופתע ככה.

העיקר "ואן לייבן רצה אותו מזמן".

אני חושב שבקטע עם ריקן הנורות האדומות נדלקו פה לרוב, שאין באמת תוכנית אלא הכל אלתורים. 

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

אני חושב שבקטע עם ריקן הנורות האדומות נדלקו פה לרוב, שאין באמת תוכנית אלא הכל אלתורים. 

אני חושב שהרוב עדיין משקרים לעצמם

מהפכת צעירים אין(אולי כדאי לבדוק את הגיל הממוצע של ההרכב)

תכניות רכש סדורות אין

לא רואה שישברו כאן את התבנית

נחכה לשבירת הכלים הבאה של מיטש