Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, המכבייה said:

גם כשבונים על צעירים, ניתן להביא גלגלי עזר. ותמיד היו כאלה במכבי.  זה לא משחק סכום 0. אנחנו לא הבאזבי בייבס שהכל התחבר ברגע הנכון.  אנחנו בתהליך של לשלב. פטריק רוצה? פטריק הכי מאמין בהם? כנראה שהתשובה היא כן. אז זורמים ומקווים שזה יצליח. זה לא ספציפית על שמיר. 

בין ריקן, גולסה, ייני וגלזר - נדמה לי שיש מספיק גלגלי עזר באזור הספציפי הזה.

ושוב - יביאו? אז יביאו. אני לא נגדו, מן סתם. כן נראה לי מיותר כרגע.

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

עוד פעם השטות הזו. ברוב המקרים השאלה לא תשרת לא את מכבי ולא את השחקן.

למה לא? שחקן לא יכול לעשות את ההתקדמות בהשאלה? זה לא קרה עם גלזר למשל? 

מה אתה מציע? לתת לכל הצעירים לשחק למרות שהם לא טובים?

5 דקות לפני, hen34 said:

שמיר לא קשור לרצון הגדול שלנו להביא את זרגרי.

לדעתי פטריק איבד את האמון בקארצב,בעקבות הכרטיס אדום הדבילי שקיבל.

גם שמיר וגם זרגרי? זה יהיה הקישור הכי אפור שהיה פה אי פעם.

Just now, מכביסט לעד said:

למה לא? שחקן לא יכול לעשות את ההתקדמות בהשאלה? זה לא קרה עם גלזר למשל? 

מה אתה מציע? לתת לכל הצעירים לשחק למרות שהם לא טובים?

כן. זה קרה עם גלזר, כי הוא הגיע לקבוצה שהייתה צריכה אותו, התאימה לו ובעיקר תחת מאמן שידע לקדם אותו. זה לא קרה עם קארצב מסיבות הפוכות. ספר לי בבקשה - לאן יושאלו שחקני מכבי העונה?

אם הם לא טובים - לשחרר. אם הם פוטנציאל באמת - שישחקו.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

גולסה הוא אבן יסוד שתיהיה חסרה. ריקן היה גלגל עזר נפלא אבל כוחו נחלש. גלזר לא במשוואה במובהק אבל שמיר יכול להיות קאבר למצבו הבריאותי השביר. שרן כפרה עליו יהיה גם גלגל עזר בהגנה ואין לי ספק שזה יקרה. שמע, לא ניתן לחשוד שהמאמן הנוכחי של מכבי לא רוצה לפתח ולהבשיל את הכשרונות הגדולים של המחלקה שהיתה בניהולו בשנים האחרונות. נקווה לטוב. 

Just now, המכבייה said:

גולסה הוא אבן יסוד שתיהיה חסרה. ריקן היה גלגל עזר נפלא אבל כוחו נחלש. גלזר לא במשוואה במובהק אבל שמיר יכול להיות קאבר למצבו הבריאותי השביר. שרן כפרה עליו יהיה גם גלגל עזר בהגנה ואין לי ספק שזה יקרה. שמע, לא ניתן לחשוד שהמאמן הנוכחי של מכבי לא רוצה לפתח ולהבשיל את הכשרונות הגדולים של המחלקה שהיתה בניהולו בשנים האחרונות. נקווה לטוב. 

לא יודע, אני קצת חושד.

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הא, גניבת דעת. האוטומציה בפעולה.

יודע מה. סבבה. לא מתווכח. הכי נמוכה בעשור האחרון.

א. היא כזו בגלל העדר קשר התקפי, לא העדרו של עדן שמיר

ב. אם מכבי מאמינה בקשרי האמצע הצעירים שלה, אז בבקשה, שישחקו

ג. יש בדיוק שחקן אחד שעשה הסבה לקישור, וגם הוא בסדר

א. כשאתה אומר קשר התקפי אתה מתכוון לקוסם ? 

אני מתקשה לקבל איך ממשולש של גלזר-גולסה-פרץ בעונות שיא (שם את מיכה בצד נפרגן לך) אנחנו לגמרי נמצאים במקום מחבק כשהמחליפים שלהם זה שחר או שרן (עם כל הכבוד וההערכה אליהם בעיקר לשרן שגם לא מסריח את הדשא ואני נהנה ממנו לא פחות כשהוא על חשבון גלזר) או קארצב שבמשך שנים שמענו על כוכב כדורגל שרב עם המועדון כל שנה האם הוא מקבל דקות ומתנה הארכות חוזה ואתה בסוף מקבל בינוניות נטו (הברקות בודדות אשתקד).

ב. מכבי תל אביב מאמינה בכולם מי שנמצא בסגל הקבוצה. לא צריך להשאיר לאף אחד ״מקום״ כדי לקבל דקות. מי שראוי לדקות ייקח אותם לא משנה מי נמצא בסגל.
לא מזמן בעונת 2018/19, לא זכור לי שפינו מקום לשחר פיבן אלא שהוא סיפסל שנה שלמה את הבלם הכי טוב בארץ בעשור האחרון. לא זכור לי כשיונתן כהן עולה במקום אלירן עטר זה כי עשו לו מחווה, כנ״ל באשר לדן גלזר שנאבק מול גולסה ופרץ, רק 2 הקשרים הכי טובים בארץ. 

ג. הוא בסדר במשקפיים שלך, במבחן התוצאה זה לא עובד. אתה יכול להמשיך לנתח את המשחק שלו ואת אחוזי התיקול, מסירה ועדיין אתה לא מקבל ממנו גרם ממה שקיבלת בעבר ונחזור לזה ששנה שעברה בעמדה הזו שיחק הקשר הטוב בארץ. 

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כן. זה קרה עם גלזר, כי הוא הגיע לקבוצה שהייתה צריכה אותו, התאימה לו ובעיקר תחת מאמן שידע לקדם אותו. זה לא קרה עם קארצב מסיבות הפוכות. ספר לי בבקשה - לאן יושאלו שחקני מכבי העונה?

אם הם לא טובים - לשחרר. אם הם פוטנציאל באמת - שישחקו.

קשה למצוא לשחר קבוצה שתרצה אותו? כל הליגה למעט ב״ש וחיפה יקפצו עליו אתמול. 

זה לא קרה עם קארצב כי השאילו אותו למאמן אנטי כדורגל.

ואני לא בעד להשאיל את עידו שחר. הוא צריך להיות חלק מהרוטציה. לאף שחקן לא מובטח ההרכב, מי שטוב ישחק. הצלחה קודמת להכל.

פוטניצאל זה נחמד, לא מספיק כדי לקבל חולצת הרכב במועדון שמתיימר לקחת תארים.

15 דקות לפני, MTA For Ever said:

א. כשאתה אומר קשר התקפי אתה מתכוון לקוסם ? 

אני מתקשה לקבל איך ממשולש של גלזר-גולסה-פרץ בעונות שיא (שם את מיכה בצד נפרגן לך) אנחנו לגמרי נמצאים במקום מחבק כשהמחליפים שלהם זה שחר או שרן, עם כל הכבוד וההערכה אליהם בעיקר לשרן שגם לא מסריח את הדשא ואני נהנה ממנו לא פחות כשהוא על חשבון גלזר, או קארצב שבמשך שנים שמענו על כוכב כדורגל שרב עם המועדון כל שנה האם הוא מקבל דקות ומתנה הארכות חוזה ואתה בסוף מקבל בינוניות נטו (הברקות בודדות אשתקד).

ב. מכבי תל אביב מאמינה בכולם מי שנמצא בסגל הקבוצה. לא צריך להשאיר לאף אחד ״מקום״ כדי לקבל דקות. מי שראוי לדקות ייקח אותם לא משנה מי נמצא בסגל.
לא מזמן בעונת 2018/19, לא זכור לי שפינו מקום לשחר פיבן אלא שהוא סיפסל שנה שלמה את הבלם הכי טוב בארץ בעשור האחרון. לא זכור לי כשיונתן כהן עולה במקום אלירן עטר זה כי עשו לו מחווה, כנ״ל באשר לדן גלזר שנאבק מול גולסה ופרץ, רק 2 הקשרים הכי טובים בארץ. 

ג. הוא בסדר במשקפיים שלך, במבחן התוצאה זה לא עובד. אתה יכול להמשיך לנתח את המשחק שלו ואת אחוזי התיקול, מסירה ועדיין אתה לא מקבל ממנו גרם ממה שקיבלת בעבר ונחזור לזה ששנה שעברה בעמדה הזו שיחק הקשר הטוב בארץ. 

א. קוסם? אני מתכוון לקשר התקפי. אין לי מושג על מה אתה מדבר. משחק המסירות של מכבי בחצי המגרש של היריב לוקה. זו הבעיה מס' 1. לא נראה לי שעדן שמיר ישנה את זה.

ב. אם תתן 60 דקות בממוצע לקארצב אז  לקראת סוף השנה תקבל את המחליף שאתה צריך לפרץ. אולי. אם לא תתן לו - בטוח שלא תקבל. מכבי מאמינה שהוא יכול להיות כזה? בבקשה. שישחק.  זה עניין טכני שמכבי לא עומדת בו. אותו הדבר לשאר השחקנים.

ג. מכבי נכשלת במבחן התוצאה (נגיד) לא בגלל פיבן. אבל הוא באמת הדבר הכי פחות חשוב בדיון הזה.

אתה צריך קשר 50-50 לא פחות מאשר קשר התקפי. לא ברור לי מדוע אתה מבטל את זה אבל זה שלך וזו דעתך ובהכרח היא לא נכונה לא כי אני גאון גדול, אלא כי זה לא מתכתב עם המציאות לא משנה כמה תגיד את זה.

אם המאמן יאמין בשחקנים הצעירים, הוא יתן להם לשחק גם כשיש תחרות גדולה. אני לא אמור לייצר קומפורט זון לכל איזה ילד חרא שהעלו אותו לבוגרים ע״ע אילון אלמוג.

אם שחר פיבן משחק במקום עדן קארצב, הבעיה לא במאמן ולא בפיבן, הבעיה אצל קארצב. זה לא פינת ליטוף כאן חבר. כל שחקן אמצע באשר הוא שלא לקח את הצ׳אנס ב 2 ידיים כשמכבי חבולה ועירומה בקישור ובמקומו הסיטו בלם חמוד ושחקן בן 34 שלא שיחק בעמדה הזו למעלה מעשור, לא מגיע לו.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קשה למצוא לשחר קבוצה שתרצה אותו? כל הליגה למעט ב״ש וחיפה יקפצו עליו אתמול. 

זה לא קרה עם קארצב כי השאילו אותו למאמן אנטי כדורגל.

ואני לא בעד להשאיל את עידו שחר. הוא צריך להיות חלק מהרוטציה. לאף שחקן לא מובטח ההרכב, מי שטוב ישחק. הצלחה קודמת להכל.

פוטניצאל זה נחמד, לא מספיק כדי לקבל חולצת הרכב במועדון שמתיימר לקחת תארים.

וואו. אתה לא מקשיב - למצוא קבוצה אפשר. למצוא קבוצה שהוא יתקדם בתוכה זה משהו אחר נכון?

פוטנציאל לא יממש את עצמו לבד. זו לא שאלה לשחקן, זו שאלה למועדון. אם לקארצב, לדוגמא, יש פוטנציאל, המועדון צריך לשאול את עצמו איך למצות אותו. לא מתוך חביבות, אלא מתוך רצון לקחת אליפויות ולהגיע לתארים. בשביל למצות אותו הוא צריך לקבל דקות שיפתחו אותו. אם לא תתן לו דקות, בזבזת עליו זמן וכסף ולא הרווחת כלום. הצלחה קודמת לכל זה סלוגן נהדר, אבל  בלי השקעה - וזו בדיוק ההשקעה - לא תצליח.

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם שמיר וגם זרגרי? זה יהיה הקישור הכי אפור שהיה פה אי פעם.

אולי נגד נוף הגליל,לא חושב ששמיר מיועד להיות שחקן הרכב.

גלזר,זרגרי וקניקובסקי/זר זה קישור מעולה...

42 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ושחר, ופיבן, ומירושי, ונידם.

36 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא יודע, אני קצת חושד.

זה בסדר וטבעי. חובת ההוכחה היא עליו. הוא משדר כל כך הרבה ביטחון/זחיחות והוא יקבל אש כפולה אם זה יכשל. 

On 9.8.2021 at 16:04, המכבייה said:

אנחנו לא יודעים באמת. 90 אחוז מהנכתב על מכבי לא נכון בכל מקרה. 

חחח אשכרה.

זה צריך להיות חתימה קבועה בסוף של כל הודעה.

20 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

וואו. אתה לא מקשיב - למצוא קבוצה אפשר. למצוא קבוצה שהוא יתקדם בתוכה זה משהו אחר נכון?

פוטנציאל לא יממש את עצמו לבד. זו לא שאלה לשחקן, זו שאלה למועדון. אם לקארצב, לדוגמא, יש פוטנציאל, המועדון צריך לשאול את עצמו איך למצות אותו. לא מתוך חביבות, אלא מתוך רצון לקחת אליפויות ולהגיע לתארים. בשביל למצות אותו הוא צריך לקבל דקות שיפתחו אותו. אם לא תתן לו דקות, בזבזת עליו זמן וכסף ולא הרווחת כלום. הצלחה קודמת לכל זה סלוגן נהדר, אבל  בלי השקעה - וזו בדיוק ההשקעה - לא תצליח.

במועדון כמו מכבי דקות מקבלים בזכות יכולת. לא רק בזכות פוטנציאל. 

צעירים רבים לפני שחר עשו את זה וגם הוא צריך.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

במועדון כמו מכבי דקות מקבלים בזכות יכולת. לא רק בזכות פוטנציאל. 

צעירים רבים לפני שחר עשו את זה וגם הוא צריך.

הוא מחליף ראשון לעמדה 10 כרגע, אם יביאו את דן ביטון הוא יתחרה עם ריקן על להיות מחליף ראשון

קארצב 8 וגולסה שיחזור שיכול לשחק 8 ו-10 אז זה עוד תחרות.

הקשר היותר הגנתי מהצמד האחורי זה גלזר/שרן/פיבן, גם שם יש תחרות.

איזה רכש גרוע.

לבכות .

מי זה עדן שמיר בכלל ? מי זה זרגרי מה הוא עשה בכדורגל ? 

עדיף כבר לתת לשחקני בית מאשר להביא את השחקנים האלה.

מרגיש כאילו חזרנו עשור אחורה

איזו בינוניות ואפרוריות

צריך להביא שחקנים שוברי שיוויון 

כל המועמדים האלה הם מקסימום לעומק של הספסל

אף אחד מהם לא ראוי להרכב במכבי.

בדיחה!

מאוכז מאוד .

13 דקות לפני, ron123 said:

איזה רכש גרוע.

לבכות .

מי זה עדן שמיר בכלל ? מי זה זרגרי מה הוא עשה בכדורגל ? 

עדיף כבר לתת לשחקני בית מאשר להביא את השחקנים האלה.

מרגיש כאילו חזרנו עשור אחורה

איזו בינוניות ואפרוריות

צריך להביא שחקנים שוברי שיוויון 

כל המועמדים האלה הם מקסימום לעומק של הספסל

אף אחד מהם לא ראוי להרכב במכבי.

בדיחה!

מאוכז מאוד .

שכחת רפרנס בקשר ליצחקי.

34 דקות לפני, Keano said:

הוא מחליף ראשון לעמדה 10 כרגע, אם יביאו את דן ביטון הוא יתחרה עם ריקן על להיות מחליף ראשון

קארצב 8 וגולסה שיחזור שיכול לשחק 8 ו-10 אז זה עוד תחרות.

הקשר היותר הגנתי מהצמד האחורי זה גלזר/שרן/פיבן, גם שם יש תחרות.

אני חושב שאחרי הליכתו של פרץ וכשירותם הלא ברורה של גולסה וגלזר(טריו הקישור הכי מרשים שראיתי כאן שנים), כל עניין המספרים והתכונות צריך לסדר מחדש. יש לנו לא מוכחים, יש לנו פוטינציאלים וכל עוד לא מחפשים 10 מובהק שגם תורם להגנה(אבולוציה טבעית  של המשחק לתפקיד), אז מעבר ל6 שהוא מוגדר, הכל פתוח בעמדות האחרות.  

10 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שאחרי הליכתו של פרץ וכשירותם הלא ברורה של גולסה וגלזר(טריו הקישור הכי מרשים שראיתי כאן שנים), כל עניין המספרים והתכונות צריך לסדר מחדש. יש לנו לא מוכחים, יש לנו פוטינציאלים וכל עוד לא מחפשים 10 מובהק שגם תורם להגנה(אבולוציה טבעית  של המשחק לתפקיד), אז מעבר ל6 שהוא מוגדר, הכל פתוח בעמדות האחרות.  

בסוף יודעים פחות או יותר מה התכונות של כל שחקן, נשאר רק להציב במקום שיתאים לו בשלישיית הקישור.