Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תהיה רציני מכבי לא יכולים לעבוד על שני דברים במקביל. 

עבדו על המכירה של יונתן ועכשיו התפנו לעבוד על ההחתמה של שמיר. אחר כך הם יעברו לדבר הבא.

וגם צריך לנוח בין לבין, לא תפרגן להם שנ"ץ של חודש-חודשיים?

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

למה?

למה? כי יש לנו ים שחקני אמצע. זה המקום האחרון שאנחנו צריכים להתחזק בו. שיקחו את הכסף שרוצים להוציא עליו ויפזרו בין העמדות שצריך לחזק.

מה גם שהוא יבוא על חשבון המעט דקות שהשחקנים הצעירים שלנו כן יקבלו.

25 דקות לפני, הנדון said:

לא חושב שהביאו לו שום מנדט לעשות כלום וחבל שהוא סתם יקבל סמכויות על רכש מקווה שאני טועה אבל לא רואה אותו שורד את העונה בקצב הזה.

הוא מאמן מכבי ויש לו סיי ברור על מי הוא רוצה ומי לא. זה חלק בלתי נפרד מהמינוי שלו= סומכים עליו מקצועית. יכשל? יכשל. 

ככה עובד מועדון כדורגל. אתה לא מנחש מראש את הכישלון ועדיין מעסיק אותו. אתה זורם עם החזון המקצועי ואם זה נכשל, אתה מאפס את המערכת ומתחיל שוב. אין דרך אחרת לעבוד. 

37 דקות לפני, Elirandani said:

ברוב המשחקים שלו בב"ש הוא היה אוויר והוא היה חלק מהקישור הזה בסופו של דבר, הוא לא בלט שם מעל כולם.

היה מצויין בתחילת העונה בב"ש, ממש לא היה אוויר. הוא לא גרזן אבל גם לא אוויר. אם מכוונים לשחקן שיתחלק בדקות עם גולסה, לדעתי הוא מתאים. בכל מקרה, העונה תקום ותיפול על הרכש להתקפה שם אין לנו כמעט כלום

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

למה? כי יש לנו ים שחקני אמצע. זה המקום האחרון שאנחנו צריכים להתחזק בו. שיקחו את הכסף שרוצים להוציא עליו ויפזרו בין העמדות שצריך לחזק.

ואולי פטריק מבין אחרי חודש שזה לא מספיק? זה דיבור תאורטי. הכל נזיל. ובכל מקרה, אם זה מה שהוא רוצה, זה מה שיש. הוא יבוקר אם זה לא יצליח, זה חלק מהעניין. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ואולי פטריק מבין אחרי חודש שזה לא מספיק? זה דיבור תאורטי. הכל נזיל. ובכל מקרה, אם זה מה שהוא רוצה, זה מה שיש. הוא יבוקר אם זה לא יצליח, זה חלק מהעניין. 

כן. אולי. אמרתי שזה יגדיל את סימני השאלה, לא שצריך לבעוט אותו מק"ש. היה ויביא את שמיר, וזה יקח אותנו לאליפות. אחלה. כל הכבוד. מהמקום שאנחנו נמצאים בו עכשיו זה נראה קצת מופרך, נכון?

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ממה שהבנתי הוא מגיע בהשאלה ככה שזה לא אמור לבוא על חשבון חיזוק במקום אחר.

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כן. אולי. אמרתי שזה יגדיל את סימני השאלה, לא שצריך לבעוט אותו מק"ש. היה ויביא את שמיר, וזה יקח אותנו לאליפות. אחלה. כל הכבוד. מהמקום שאנחנו נמצאים בו עכשיו זה נראה קצת מופרך, נכון?

בהנחה ושמיר באמת שחקן טוב, אני ממש לא חושב. קארצב ושחר זה אחלה, אבל זה בפוטנציה. יש יותר סיכוי ששניהם יהיו סבירים העונה מאשר כוכבים. גולסה זה חצי עונה בחוץ. מה נשאר?

בנוסף, אני מבין מאוהדי ב"ש שעדן שמיר הוא מאוד אגרסיבי ויכול לשחק גם את ה-6. מה שייתן פתרון לפציעה המציקה של גלזר ובכלל ייתן לו אפשרות לנוח. כרגע זה או שרן או פיבן עולים שם.

מבחינתי דור פרץ הלך ומישהו צריך להחליף אותו, שחר עם כל ההערכה שלי אליו (ויש לי), לא מספיק כרגע. צריכים מישהו שיביא תוצאות עכשיו, לא בינואר. אם בכלל.

אני כן מסכים שעיקר הבעיה נמצאת בהתקפה. שמיר לא יביא איזה בשורה מיוחדת בעניין הזה.

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה מרגיש שמשהו בקונספט הראשוני כנראה נסדק(שחקנים שחשבו שבשלים יותר? והם לא). ואולי זאת השאלה  של  "נייס טו הב" כדי להתרכז באיזורים אחרים? קשה לדעת. 

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

בהנחה ושמיר באמת שחקן טוב, אני ממש לא חושב. קארצב ושחר זה אחלה, אבל זה בפוטנציה. יש יותר סיכוי ששניהם יהיו סבירים העונה מאשר כוכבים. גולסה זה חצי עונה בחוץ. מה נשאר?

בנוסף, אני מבין מאוהדי ב"ש שעדן שמיר הוא מאוד אגרסיבי ויכול לשחק גם את ה-6. מה שייתן פתרון לפציעה המציקה של גלזר ובכלל ייתן לו אפשרות לנוח. כרגע זה או שרן או פיבן עולים שם.

מבחינתי דור פרץ הלך ומישהו צריך להחליף אותו, שחר עם כל ההערכה שלי אליו (ויש לי), לא מספיק כרגע. צריכים מישהו שיביא תוצאות עכשיו, לא בינואר. אם בכלל.

אני כן מסכים שעיקר הבעיה נמצאת בהתקפה. שמיר לא יביא איזה בשורה מיוחדת בעניין הזה.

בלי דקות, הפוטנציה תישאר פוטנציה. עם שמיר, אין דקות. זהו. אחד ועוד אחד.

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ברור לי. אין מה לעשות, הקישור שלנו לא חזק כמו שהיה בשנים עברו, אין מקום לעוד הימורים. חוץ מזה, אם נגיע לאירופה בטוח יהיו לו דקות. מבחינתי, שייקח כל דקה שהייתה אמורה להיות לריקן. זה לא מעט, בלי קשר לאיך הוא יראה העונה.

11 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בסופו של דבר דקות צריך להרוויח. לא משנה אם אתה בן 20 או 33. 

אם שחר יהיה טוב בדקות שיקבל ובאימונים שמיר לא יקח לו את הדקות. 

בכל מקרה כרגע פטריק מעדיף את פיבן על שחר בעמדת ה50-50, אז צריך להתחזק שם. 

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

ברור לי. אין מה לעשות, הקישור שלנו לא חזק כמו שהיה בשנים עברו, אין מקום לעוד הימורים. חוץ מזה, אם נגיע לאירופה בטוח יהיו לו דקות. מבחינתי, שייקח כל דקה שהייתה אמורה להיות לריקן. זה לא מעט, בלי קשר לאיך הוא יראה העונה.

אז לא, אני לא מסכים. מכבי צריכה להחליט על משהו לגבי השחקנים הצעירים שלה. האם היא מאמינה בהם או לא מאמינה בהם. אם כן, אז אין מה לחשוב. הם צריכים לשחק. אם לא, אז אין מה להחזיק אותם בסגל. היה לי קל יותר לקבל מצב שבו הקבוצה אומרת "שנת בנייה. נגיע למקום רביעי, אבל משנה הבאה יש לנו קבוצה ל-4 עונות קדימה" בסדר. הייתי קונה. אבל מה יקרה עם ההגעה של שמיר? גם קבוצה בעייתית, וגם לא נרוויח מזה כלום.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בסופו של דבר דקות צריך להרוויח. לא משנה אם אתה בן 20 או 33. 

אם שחר יהיה טוב בדקות שיקבל ובאימונים שמיר לא יקח לו את הדקות. 

בכל מקרה כרגע פטריק מעדיף את פיבן על שחר בעמדת ה50-50, אז צריך להתחזק שם. 

צא מתוך הנחה ששחר לא יהיה טוב באימונים ובמשחקים. אם לא תתן לו לשחק אל תוך הדקות הלא טובות האלה - הוא לא ישתפר.

39 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

שמע, איזו גניבת דעת להגיד שיש לנו ים קשרי אמצע. זה פשוט זלזול באינטלגנציה הבסיסית ומזל שזה נשאר בכותלי הפורום. על הנייר יש אולי הרבה שחקנים שעשו להם הסבה לקישור, מצבת הקישור שלך כרגע היא ברמה הכי נמוכה בעשור האחרון !

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

צא מתוך הנחה ששחר לא יהיה טוב באימונים ובמשחקים. אם לא תתן לו לשחק אל תוך הדקות הלא טובות האלה - הוא לא ישתפר.

אז שיצא להשאלה ויחזור שהוא מוכן.

לא מצפה ממנו לככב בדקות שיקבל, אבל כן להראות שהוא שווה משהו. פה זה לא מכבי פ״ת, יש לנו שאיפות עם כל הכבוד לשחר.

עדן שמיר יותר בשל בהרבה מקארצב...אם קארצב היה בשל לתפקיד של פרץ לא היו מביאים רכש לעמדה הזאת, המשחק הראשון באירופה הוכיח את זה כבר

Just now, מכביסט לעד said:

אז שיצא להשאלה ויחזור שהוא מוכן.

לא מצפה ממנו לככב בדקות שיקבל, אבל כן להראות שהוא שווה משהו. פה זה לא מכבי פ״ת, יש לנו שאיפות עם כל הכבוד לשחר.

עוד פעם השטות הזו. ברוב המקרים השאלה לא תשרת לא את מכבי ולא את השחקן.

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמע, איזו גניבת דעת להגיד שיש לנו ים קשרי אמצע. זה פשוט זלזול באינטלגנציה הבסיסית ומזל שזה נשאר בכותלי הפורום. על הנייר יש אולי הרבה שחקנים שעשו להם הסבה לקישור, מצבת הקישור שלך כרגע היא ברמה הכי נמוכה בעשור האחרון !

הא, גניבת דעת. האוטומציה בפעולה.

יודע מה. סבבה. לא מתווכח. הכי נמוכה בעשור האחרון.

א. היא כזו בגלל העדר קשר התקפי, לא העדרו של עדן שמיר

ב. אם מכבי מאמינה בקשרי האמצע הצעירים שלה, אז בבקשה, שישחקו

ג. יש בדיוק שחקן אחד שעשה הסבה לקישור, וגם הוא בסדר

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אז לא, אני לא מסכים. מכבי צריכה להחליט על משהו לגבי השחקנים הצעירים שלה. האם היא מאמינה בהם או לא מאמינה בהם. אם כן, אז אין מה לחשוב. הם צריכים לשחק. אם לא, אז אין מה להחזיק אותם בסגל. היה לי קל יותר לקבל מצב שבו הקבוצה אומרת "שנת בנייה. נגיע למקום רביעי, אבל משנה הבאה יש לנו קבוצה ל-4 עונות קדימה" בסדר. הייתי קונה. אבל מה יקרה עם ההגעה של שמיר? גם קבוצה בעייתית, וגם לא נרוויח מזה כלום.

גם כשבונים על צעירים, ניתן להביא גלגלי עזר. ותמיד היו כאלה במכבי.  זה לא משחק סכום 0. אנחנו לא הבאזבי בייבס שהכל התחבר ברגע הנכון.  אנחנו בתהליך של לשלב. פטריק רוצה? פטריק הכי מאמין בהם? כנראה שהתשובה היא כן. אז זורמים ומקווים שזה יצליח. זה לא ספציפית על שמיר. 

Just now, מכביסט לעד said:

אם שמיר בדרך לא חושב שתהיה עסקת זרגרי.

שמיר לא קשור לרצון הגדול שלנו להביא את זרגרי.

לדעתי פטריק איבד את האמון בקארצב,בעקבות הכרטיס אדום הדבילי שקיבל.