Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

הימור שלי:

טבח ריקן וארגז מזומנים יעברו לבית"ר תמורת זרגרי.

צ'יבוטה ודן ביטון יגיעו בעסקת חבילה.

יגיע חלוץ זר שיכול לשחק גם באגף.

ניקוליץ' ישאר.

Just now, dvirtop said:

הימור שלי:

טבח ריקן וארגז מזומנים יעברו לבית"ר תמורת זרגרי.

צ'יבוטה ודן ביטון יגיעו בעסקת חבילה.

יגיע חלוץ זר שיכול לשחק גם באגף.

ניקוליץ' ישאר.

הלוואי. קשה לי להאמין.

31 דקות לפני, Elirandani said:

מתי שמיר עשה את זה בדיוק ?

5 שערים בקריית שמונה בעונה האחרונה אצלם.

בב"ש 2 באירופה ועוד 1 בליגה פחות מחצי עונה.

ב"ש היו עם קישור מזעזע באותה עונה והוא שיחק לא מעט קשר אחורי שזה לא התפקיד שלו. ספציפית אני זוכר את המשחקים שלו באירופה שהוא היה מצויין. 

9 דקות לפני, itanar said:

ב"ש היו עם קישור מזעזע באותה עונה והוא שיחק לא מעט קשר אחורי שזה לא התפקיד שלו. ספציפית אני זוכר את המשחקים שלו באירופה שהוא היה מצויין. 

מבחינת מספרים, יש לו מספרים לא פחות טובים מדור פרץ עד העונה האחרונה, שהייתה אנומליה מבחינתי. בכל מקרה, אני לא רואה איך מביאים קשר אמצע שיביא כאלה מספרים. למרות, שבשיטה של פטריק יש סיכוי לקשרי אמצע לתת מספרים טובים מהממוצע כי הם משחקים קרוב לרחבה באופן יחסי.

4 דקות לפני, bister said:

החליפו מאמן בדצמבר. מה זה קשור? 

צודק. לא זוכר איפה קראתי שהחליפו מאמן.

הגיוני שתחילת עונה נוכחית רצה לראות איך תפתח העונה מבחינתו.

ראיון איתו מפברואר:

עד שיצאתי לפה והתחלתי לחוות וליהנות, אני לא ממהר לחזור", אומר עדן שמיר, קשר סטנדרד ליאז'.
שמיר, תושב קרית מוצקין, החל את דרכו במחלקת הנוער של הפועל חיפה. בגיל 17 הוא צד את עיניו של איזי שרצקי, הבעלים של עירוני קרית שמונה, והצטרף לק"ש כשחקן חופשי.
אחרי שבע שנים מצוינות בק"ש, במהלכן אף שימש כקפטן, הוא נמכר תמורת 600 אלף יורו להפועל ב"ש. ברק בכר, שהכיר אותו מימיו בצפון, חשק בו. לאחר פרק דרומי לא ארוך הגיעה הצעה מפתה מסטנדרד ליאז' הבלגית, שרכשה אותו מב"ש ב-1.8 מיליון יורו.
שמיר פתח את העונה, אולם הנגיף הארור הצליח לשבש גם לו את החיים. בלגיה נמנית עם המדינות שהוכו קשות על ידי הנגיף, ושמיר חלה אף הוא. כעת הוא חוזר לעניינים, ולא מעלה על דעתו חזרה ארצה לפני שיטביע חותם בבלגיה. אגב, בעוד שלושה חודשים הוא עומד להינשא לבחירת ליבו כינר יוסף. הוא רק מקווה שמגבלות הקורונה לא יפגעו באירוע המתוכנן.
עדן, איך עוברים את התקופה הזו בבלגיה?
"הגעתי בינואר שעבר. התחלתי להיכנס לעניינים ואז התחילה הקורונה, הפסקנו פעילות וחזרנו ביוני. אחרי זה, דברים הלכו לי פחות טוב, ונדבקתי בקורונה. היה מסובך לחזור לעניינים, החיים פה לא קלים כל כך. הכל סגור, אני לבד רוב הזמן. ארוסתי היתה איתי וחזרה לארץ. אני כאן לבד חודשיים, ובכלל לא קל. אני מאמין שבתקופה הזו לא קל לאף אחד".
עושה רושם שאתה לא פוסל חזרה לארץ.
"לא כרגע, עד שיצאתי לפה והתחלתי לחוות וליהנות, אני לא ממהר לחזור. אני רוצה לתת לעצמי זמן וצ'אנסים, יש לי הרבה מה לתרום ולתת. עדיין לא נתתי מחצית מהיכולת שלי, חזרה לארץ תמיד תהיה אפשרית, אני לא ממהר".
נדבקת בקורונה. ספר מה הרגשת?
"חוויתי את זה בצורה די קלה. יומיים של חולשה, לא מעבר לכך. לקח לי קצת זמן לחזור לכושר, אבל כשאני שומע איזה קושי יש לשחקנים לחזור אחרי קורונה, אני אומר תודה לאל".
"הרמה בבלגיה גבוהה יותר"
מצאת את מקומך בסטנדרד?
"לא לגמרי, אני מרגיש שיש לי יותר מה לתרום. הסיטואציה שלי לא קלה, כי אותי הביאו כדי להחליף שחקנים שהיו אמורים להימכר בקיץ. בינתיים כל המעברים נדחו בגלל הקורונה. התחרות מאוד קשה. אני נותן פייט טוב, ומחכה לצ'אנס האמיתי שלי, אני מאמין שאני יכול לתת עוד הרבה".
איך הרמה שם בהשוואה לליגת העל?
"גבוהה יותר, חד משמעית. בליגת העל יש את מכבי ת"א ומכבי חיפה שהיו יכולות להשתלב כאן בליגה, אבל לא מעבר. שחקנים יוצאים מפה לליגות בכירות יותר, הקצב אחר, האגרסיביות גבוהה יותר".
הייתה בינואר התעניינות מקבוצות בליגת העל?
"יכול להיות שהיו פניות לסוכן שלי, אבל אני מתרכז רק בקבוצה שלי. החלטתי שלא משנה איזו הצעה, אני לא חוזר".
אתה עוקב אחרי ליגת העל. מי לדעתך תזכה באליפות?
"יהיה קרב צמוד בין מכבי חיפה למכבי ת"א. מי שתהיה יותר יציבה, תזכה בתואר. התחושה שלי שזו השנה של מכבי חיפה".
אתה רואה את הפועל ב"ש מתפרקת, מה זה עושה לך?
"אני אוהב את המועדון הזה. אני חושב שהחזרה של אלונה עשתה ותעשה טוב. השקעה, רכש, רוח המועדון, היא מביאה דברים אדירים לקבוצה. אין לי ספק שהקבוצה הזו תחזור לצמרת הכדורגל הישראלי".
שיחקת תקופה ארוכה בקרית שמונה. זכית בתארים. מה קורה שם בשנים האחרונות?
"עם כל הכבוד, זה לא מועדון שיכול להרשות לעצמו להתמודד בצמרת הגבוהה של ליגת העל. עבור ק"ש, לסיים בפלייאוף העליון זו הצלחה גדולה. אם תיקח תקציב, סדר גודל של מועדון, יש שם הרבה צעירים, זה משהו שק"ש דוגלת בו, זה בא על חשבון תוצאות. קריית שמונה תסיים בפלייאוף העליון, זה מקום אדיר להתפתחות לשחקנים צעירים. אי אפשר לצפות מהם להתמודד על תארים".
מי הכדורגלן הישראלי הטוב ביותר כיום?
"בשנה האחרונה ליאור רפאלוב עשה דבר אדיר. הוא זכה בנעל הזהב בבלגיה, זה לא מובן מאליו. הייתי נותן לליאור את התואר ביחד עם ערן זהבי, שלא צריך להכביר עליו מילים"

5 דקות לפני, snufkin said:

ההצעות טריידים כאן מביכות ברמת ההצעות של אוהדי חיפה בעבר על מיכה. זה אומר שסופית איבדנו את הבכורה?

הגלגל הסתובב חביבי.

קיבלנו את הפרומו לזה באלוף האלופים, ואני חושש מההצגה הראשית במחזור ג' בבלומפילד.

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא מכיר את שמיר. אם המאמן של מכבי רוצה אותו(ולא משנה איך קוראים לו) אז צריך לספק לו את זה. זאת הדרך היחידה לעבוד. 

זה תמיד נכון. בלי קשר, להגיד שפטריק לא מאמן מי יודע מה זו אמירה לגיטימית. לזלזל בעין המקצועית שלו זה כבר פחות. לבנאדם יש רזומה מכובד מאוד, בלשון המעטה.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

המשמעותיים זה פרץ, יוני ופשיץ׳? אז למה לא להביא לפרץ מחליף? 

מה אם גררו בתקופה לא טובה כמו פתיחת העונה או אחד משחקני האגף נפצע? שוב נראה את חוזז שלא מסוגל להבקיע גם ממטר או את בן חיים שפרש? 

אתה באמת חושב שההרכב שרשמת שווה אליפות או משהו קרוב לזה?

הרכש שליד קארצב בהרכב זה המחליף לפרץ אבל אני לא חושב שהוא צריך להיות בהכרח תואם פרץ אלא עם אוריינטציה התקפית, לאור ההבאה המסתמנת של שמיר, צריך לומר שאני לא 100% עם זה כי זה דקות שיילקחו לצעירים מוכשרים שלנו, אהיה הרבה יותר רגוע מהבחינה הזו אם ריקן ופיבן יפסיקו לפתוח בקישור, ואז הרוטציה תהיה שמיר/קארצב/שחר/גולסה, וכן מצפה מקארצב ושחר להשתפר במכבי והילחם על מקום בהרכב, ממש כמו בעונה של איביץ'.

אני אגב בכלל בעד להביא 2 וינגרים זרים מה שלדעתי לא יקרה, לשאלתך בנוגע לכנפיים. גררו ורסיטלי מאוד בעמדות שלו בהתקפה כך שזה גם לא יפגע בהתפתחות שלו לדעתי.

הבעיה שלנו היא לא בעמדה החלוץ לדעתי יותר בכל הפעולות האחרונות שיכולות לייצר מצב שמתחרבנות, ע"ע חוזז וטב"ח והשטויות שלהם.

41 דקות לפני, itanar said:

ברוב המשחקים שלו בב"ש הוא היה אוויר והוא היה חלק מהקישור הזה בסופו של דבר, הוא לא בלט שם מעל כולם.

אם פטריק מעוניין בו אז שיהיה, מבחינתי זה אותו דבר ממה שיש שגם ככה לא צריך. זה עוד בינוני לאוסף.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

בינתיים אף אתר לא מיישר קו לגבי שמיר.

אולי בכל זאת לא יגיע.

הוא אולי שחקן טוב, לא יודע, אבל להביא אותו רק יחזק את סימני השאלה לגבי ואן לייבן.

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה תמיד נכון. בלי קשר, להגיד שפטריק לא מאמן מי יודע מה זו אמירה לגיטימית. לזלזל בעין המקצועית שלו זה כבר פחות. לבנאדם יש רזומה מכובד מאוד, בלשון המעטה.

נכון. אי אפשר לחיות בכאילו. אם נתנו לפטריק את המנדט, זאת המשמעות הישירה של זה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

נכון. אי אפשר לחיות בכאילו. אם נתנו לפטריק את המנדט, זאת המשמעות הישירה של זה. 

לא חושב שהביאו לו שום מנדט לעשות כלום וחבל שהוא סתם יקבל סמכויות על רכש מקווה שאני טועה אבל לא רואה אותו שורד את העונה בקצב הזה.

13 דקות לפני, אקיטה said:

הרכש שליד קארצב בהרכב זה המחליף לפרץ אבל אני לא חושב שהוא צריך להיות בהכרח תואם פרץ אלא עם אוריינטציה התקפית, לאור ההבאה המסתמנת של שמיר, צריך לומר שאני לא 100% עם זה כי זה דקות שיילקחו לצעירים מוכשרים שלנו, אהיה הרבה יותר רגוע מהבחינה הזו אם ריקן ופיבן יפסיקו לפתוח בקישור, ואז הרוטציה תהיה שמיר/קארצב/שחר/גולסה, וכן מצפה מקארצב ושחר להשתפר במכבי והילחם על מקום בהרכב, ממש כמו בעונה של איביץ'.

אני אגב בכלל בעד להביא 2 וינגרים זרים מה שלדעתי לא יקרה, לשאלתך בנוגע לכנפיים. גררו ורסיטלי מאוד בעמדות שלו בהתקפה כך שזה גם לא יפגע בהתפתחות שלו לדעתי.

הבעיה שלנו היא לא בעמדה החלוץ לדעתי יותר בכל הפעולות האחרונות שיכולות לייצר מצב שמתחרבנות, ע"ע חוזז וטב"ח והשטויות שלהם.

לא חושב שקארצב שווה הרכב במכבי. 

גם אם שמיר מגיע אנחנו צריכים קשר יצירתי כי היחיד שהיה לנו (ביטון) עזב.

מוכן להתפשר על רוקאביצה חלוץ ושנביא שני וינגרים, אבל לא רואה את זה קורה. לא חושב שאפשר להסתפק בחלאיילה כחלוץ ראשון.

12 דקות לפני, Elirandani said:

ברוב המשחקים שלו בב"ש הוא היה אוויר והוא היה חלק מהקישור הזה בסופו של דבר, הוא לא בלט שם מעל כולם.

אם פטריק מעוניין בו אז שיהיה, מבחינתי זה אותו דבר ממה שיש שגם ככה לא צריך. זה עוד בינוני לאוסף.

זה לא נכון.

במוקדמות האירופית ועד המשחק מולנו באוקטובר הוא היה מהטובים שם. אח"כ התדרדר עם כל הקבוצה ושיחק קשר אחורי בעיקר עם נאור סבג.

תשאל אוהדי ב"ש מה חושבים עליו.

ושוב, לא כוכב בשום פנים ואופן ולא מתקרב לקרסוליים של פרץ. אבל בהחלט ישראלי טוב עם פוטנציאל בעמדה לא קיימת אצלנו.

אני הכי מבקר שצריך, וההתנהלות עד כה בחלון היא רעה. שמיר תהיה התחלה סולידית ל4-5 החתמות שאנחנו צריכים.

5 דקות לפני, snufkin said:

רז אמיר מצטרף לפרסום על שמיר וכותב שיגיע.

מקווה רק שיהיה מהיר ומכבי עובדים *במקביל* על רכש נוסף, *להתקפה*

תהיה רציני מכבי לא יכולים לעבוד על שני דברים במקביל. 

עבדו על המכירה של יונתן ועכשיו התפנו לעבוד על ההחתמה של שמיר. אחר כך הם יעברו לדבר הבא.