Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

29 דקות לפני, אקיטה said:

אני מסכים וההיסטריה הזאת..כל פעם שאני רואה פה מישהו שרושם שחייב 5 שחקנים עוברת בי חלחלה מהשטות הזאת.

2-3 שחקנים, ובעיקר להתקפה, יקפיצו את הרמה של הקבוצה באופן משמעותי.

מקווה מאוד לוינגר זר ועוד שחקן התקפה ישראלי, אם פארפה עדיין לא בשל אז הרי עוד זר יבוא בטוב.

בסופו של דבר זה תלוי בפטריק יותר מכל רכש בעיניי, כל עוד הקישור ממשיך להיות עם פיבן וריקן אין עתיד.

תגיד אתה רציני? 2-3 שחקנים זה מספיק? עוברת בי חלחלה מהשטות הזאת. 

עזבו אותך ארבעה שחקנים בכירים אחרי שגם בעונה שעברה היינו לא משהו - השחקן הטוב בליגה, מלך הבישולים שלנו וסגן מלך הבישולים בליגה ושני מלכי השערים שלנו. להביא מחליף לכל אחד מהם זה חובה. 

זה ממש לא תלוי בפטריק כי גם איביץ׳ הגדול לא היה מוציא הרבה יותר מהסגל הזה. 

לא יודע למה ממשיכים לדבר על פארפה למרות שאפילו לאירופה לא רשמו אותו. די ברור שמכבי מאמינים שהוא עוד לא שם.

1 hour ago, אקיטה said:

אני מסכים וההיסטריה הזאת..כל פעם שאני רואה פה מישהו שרושם שחייב 5 שחקנים עוברת בי חלחלה מהשטות הזאת.

2-3 שחקנים, ובעיקר להתקפה, יקפיצו את הרמה של הקבוצה באופן משמעותי.

מקווה מאוד לוינגר זר ועוד שחקן התקפה ישראלי, אם פארפה עדיין לא בשל אז הרי עוד זר יבוא בטוב.

בסופו של דבר זה תלוי בפטריק יותר מכל רכש בעיניי, כל עוד הקישור ממשיך להיות עם פיבן וריקן אין עתיד.

ככל הנראה באמת יגיעו 2-3 שחקנים, וזו לא פחות מבושה.

עונה שעברה לא היינו מספיק טובים ומאז הלכו פאקינג דור פרץ, טיבי, יונתן ופשיץ' והגיעו נחמיאס וחליאלה.

3 שחקנים זה האמא של המינימום שיגיעו במקום דור יוני ופשיץ'. ואם עונה שעברה לא היינו מספיק טובים ונגידדדד נחמיאס-טיבי חליאלה-שכטר, אז איך חלחלה(!) מזה שאנשים כותבים שצריכים עוד 2 שחקנים חוץ מזה?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

תגיד אתה רציני? 2-3 שחקנים זה מספיק? עוברת בי חלחלה מהשטות הזאת. 

עזבו אותך ארבעה שחקנים בכירים אחרי שגם בעונה שעברה היינו לא משהו - השחקן הטוב בליגה, מלך הבישולים שלנו וסגן מלך הבישולים בליגה ושני מלכי השערים שלנו. להביא מחליף לכל אחד מהם זה חובה. 

זה ממש לא תלוי בפטריק כי גם איביץ׳ הגדול לא היה מוציא הרבה יותר מהסגל הזה. 

לא יודע למה ממשיכים לדבר על פארפה למרות שאפילו לאירופה לא רשמו אותו. די ברור שמכבי מאמינים שהוא עוד לא שם.

המשמעותיים הם פרץ יוני ופשיץ. השאר שעזבו לא מעניינים אותי למען האמת, גם לא טיבי שצר לי אני כבר לא סומך עליו בתור בלם פותח במכבי. בטח לא שכטר או בלקמן.

לשניהם צריכים לבוא מחליפים שיביאו מספרים. 

תבין כל מיני זרגרים למיניהם שחלק פה רוצים (מאוד מקווה שמכבי לא) מרטיטים לי את הביצה.

2 זרים ושחקן התקפה ישראלי ירימו את הקבוצה הזאת משמעותית, יספיק או לא, זה כבר פטריק.

כדי לתת פרספקטיבה:

פרץ

סאבו נחמיאס הרננדס זראלדש

גלזר

גולסה/שחר רכש/קארצב

רכש גררו

רכש

אופציות מהספסל יהיה וזה שדרוג לעומת בלקמן את שכטר. אם יש הזדמנות כלשהי טב"ח לשחרר, ואלק אור רויזמן יהיה שדרוג לעומתו.

כמובן ש"רכש"=שחקן ראוי להרכב במכבי.

שוב, השאלה אם פטריק מאמן מספיק טוב.

12 דקות לפני, Naor23 said:

נצטרך להשתמש בדוידזאדה מעכשיו כקיצוני ימני עם רגל הפוכה.

למה לסבך אותו? לא עדיף פשוט שירוץ לאחור? 

59 דקות לפני, Lahav8 said:

את הקיץ הזה אפשר לסכם בשורה אחת:

שנים רבות אוווווווו אני יושב ומחכה...

בשורת השיר העממי ביזון, ביזיון, ביזיון 

26 דקות לפני, אקיטה said:

המשמעותיים הם פרץ יוני ופשיץ. השאר שעזבו לא מעניינים אותי למען האמת, גם לא טיבי שצר לי אני כבר לא סומך עליו בתור בלם פותח במכבי. בטח לא שכטר או בלקמן.

לשניהם צריכים לבוא מחליפים שיביאו מספרים. 

תבין כל מיני זרגרים למיניהם שחלק פה רוצים (מאוד מקווה שמכבי לא) מרטיטים לי את הביצה.

2 זרים ושחקן התקפה ישראלי ירימו את הקבוצה הזאת משמעותית, יספיק או לא, זה כבר פטריק.

הלוואי והיה הרכב כזה, וזה ה 2-3 שחקנים:

פרץ

סאבו נחמיאס הרננדס זראלדש

גלזר

גולסה/שחר רכש/קארצב

רכש גררו

רכש

אופציות מהספסל יהיה וזה שדרוג לעומת בלקמן את שכטר. אם יש הזדמנות כלשהי טב"ח לשחרר, ואלק אור רויזמן יהיה שדרוג לעומתו.

שוב, השאלה אם פטריק מאמן מספיק טוב.

המשמעותיים זה פרץ, יוני ופשיץ׳? אז למה לא להביא לפרץ מחליף? 

מה אם גררו בתקופה לא טובה כמו פתיחת העונה או אחד משחקני האגף נפצע? שוב נראה את חוזז שלא מסוגל להבקיע גם ממטר או את בן חיים שפרש? 

אתה באמת חושב שההרכב שרשמת שווה אליפות או משהו קרוב לזה?

12 דקות לפני, קובי השועל said:

מכירת חיסול. פיבן מבוקש ברוסיה.

איפה ראית דבר כזה?

וזו לא ידיעה ממוחזרת? כבר היה משהו כזה לפני שנה-שנתיים.

11 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

איפה ראית דבר כזה?

וזו לא ידיעה ממוחזרת? כבר היה משהו כזה לפני שנה-שנתיים.

הוא כל שנה מבוקש שם.

עם כל כמה שאני שונא את אלטמן הוא חיזוק ראוי לדעתי. לא ברור לי איך חיפה לא לקחו אותו, כנראה שהוא רוצה חו"ל. הייתי מביא בקיצור. מחזיק ממנו יותר מציבוטה או כל אופציה ישראלית אחרת שלא קיימת.

2 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

עם כל כמה שאני שונא את אלטמן הוא חיזוק ראוי לדעתי. לא ברור לי איך חיפה לא לקחו אותו, כנראה שהוא רוצה חו"ל. הייתי מביא בקיצור. מחזיק ממנו יותר מציבוטה או כל אופציה ישראלית אחרת שלא קיימת.

מסכים. אני בעדו.