Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

קיץ שלם אני נלחם פה בגנריים בחירוף נפש. מי מכם שלא זוכר בתחילת הקיץ אחרי ההחתמות של נחמיאס וחלאיילה חלק מהגנריים תקפו אותי תחת מעטה הגנריות שלהם עם כל המספרים והאותיות וטענות שהקיץ הכל שונה ומכבי תביא מלא רכש. 

ובשביל מה כל זה היה? בשביל להוריד ציפיות לרוב הכמעט שפוי כאן, להכניס קצת לפרופורציות.

ועכשיו אני רואה שהכל היה לחינם, אנשים מפנטזים על 5 שחקנים כולם תותחים וכל זה בשבוע וחצי? מה בכל מה שקרה הקיץ/ב5 שנים האחרונות גורם לכם לחשוב שזה יקרה? מה יוצא לכם מלהגביה ציפיות שבוודאות לא יתממשו? אתם רק מחפשים עוד סיבות להתעצבן ולהתפוצץ על מכבי?

נקווה שה3 שחקנים שיגיעו יגיעו בהקדם, נקווה שנפגע ונקווה שניהיה רלוונטים למאבק אליפות, 5 שחקנים ב10 ימים כולם פצצה - לא יקרה.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

אפשר להגיד אותו דבר גם על אלמוג

יש רצוי ויש מצוי

פטריק מאמין ורוצה אותם, אבל צריך להיות מציאותיים

כרגע עדיף שיהיה להם תחרות בריאה ואז אולי הם כבר יקדמו לבד

גם פרץ קידם את עצמו שהיה לו תחרות גם יוני ועוד כמה שחקנים

אני מנסה למצוא סיבות להבאה אפשרית שלו ולא מוצא, הוא לא מספיק טוב.

לא העמדה הזאת חסרה לנו.

3 דקות לפני, Elirandani said:

אני מנסה למצוא סיבות להבאה אפשרית שלו ולא מוצא, הוא לא מספיק טוב.

לא העמדה הזאת חסרה לנו.

העמדה הזאת חסרה לנו כי כיום פיבן וייני עושים רוטציה שם וזה נוראי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

העמדה הזאת חסרה לנו כי כיום פיבן וייני עושים רוטציה שם וזה נוראי.

על זה אני מדבר, יש את שחר ויש קארצב, הם צריכים דקות להתקדם.

גולסה יחזור מהפציעה שלו והוא באנקר בהרכב לא משנה מה.

לא מוצא סיבה הגיונית לחתימה שלו.

1 hour ago, erantheking21 said:

אולי בהשאלה עם אופציית רכישה שלא נשלם 

חייב להגיד שזה כבר מתחיל להיות בעייתי למכבי כי בסוף יצא לה(אם לא יצא לה כבר) שם של קבוצה לא אמינה(האופציות שוות לתחת כי לא משנה מה תמיד ננסה להתמקח או שלא נממש את האופציה ונקווה לקבל אותו בחינם אם לא מסתדר לו בקבוצה אחרת או משהו דומה).

10 דקות לפני, Elirandani said:

על זה אני מדבר, יש את שחר ויש קארצב, הם צריכים דקות להתקדם.

גולסה יחזור מהפציעה שלו והוא באנקר בהרכב לא משנה מה.

לא מוצא סיבה הגיונית לחתימה שלו.

אבל בפועל פטריק לא נותן להם לשחק, אולי כי הוא עקשן ואולי כי באמת לא מגיע להם, זה לא משנה כי אם ייני ופיבן משחקים שם, אז צריך חיזוק. 

עד שגולסה יחזור יקח זמן וסביר להניח שזאת לא הפציעה האחרונה שלו העונה…

לדעתי אפשר לרדת מחלום קניקובסקי.

מקורב אליו מאוד אמר לי שהוא מכוון לחו״ל השנה (מה שכולנו יודעים) בכל הכוח ואם זה לא יצליח,הוא מעדיף לתת שנת חוזה בנתניה ולצאת כשחקן חופשי לחו״ל

Just now, ברווז צהוב said:

מקורב אליו מאוד אמר לי שהוא מכוון לחו״ל השנה (מה שכולנו יודעים) בכל הכוח ואם זה לא יצליח,הוא מעדיף לתת שנת חוזה בנתניה ולצאת כשחקן חופשי לחו״ל

אבל אתמול הוא אמר שמכבי זו אופציה

4 דקות לפני, ברווז צהוב said:

כולם יודעים שהוא מעדיף חו''ל, אבל יש לו דרישות מפה עד להודעה חדשה בנוגע לכשרויות, שבת, אווירה יהודית, אז נראה לי שחו''ל הוא לא באמת יראה.

39 דקות לפני, Sawyer said:

קיץ שלם אני נלחם פה בגנריים בחירוף נפש. מי מכם שלא זוכר בתחילת הקיץ אחרי ההחתמות של נחמיאס וחלאיילה חלק מהגנריים תקפו אותי תחת מעטה הגנריות שלהם עם כל המספרים והאותיות וטענות שהקיץ הכל שונה ומכבי תביא מלא רכש. 

ובשביל מה כל זה היה? בשביל להוריד ציפיות לרוב הכמעט שפוי כאן, להכניס קצת לפרופורציות.

ועכשיו אני רואה שהכל היה לחינם, אנשים מפנטזים על 5 שחקנים כולם תותחים וכל זה בשבוע וחצי? מה בכל מה שקרה הקיץ/ב5 שנים האחרונות גורם לכם לחשוב שזה יקרה? מה יוצא לכם מלהגביה ציפיות שבוודאות לא יתממשו? אתם רק מחפשים עוד סיבות להתעצבן ולהתפוצץ על מכבי?

נקווה שה3 שחקנים שיגיעו יגיעו בהקדם, נקווה שנפגע ונקווה שניהיה רלוונטים למאבק אליפות, 5 שחקנים ב10 ימים כולם פצצה - לא יקרה.

לא חושב שמישהו באמת מאמין שיגיעו 5 שחקנים עד סוף החלון, סתם רושמים מה היה צריך לקרות כי איבדנו את פרץ (הטוב בליגה), ביטון (מלך הבישולים והיצירתי היחיד בסגל), כהן (מלך השערים) ופשיץ׳.

ארבעה שחקנים שלאף אחד מהם לא הגיע מחליף. גם אם מכבי תשתגע ותביא ארבעה שחקנים צריך שכולם יפגעו כדי לא לרדת ברמה מהעונה שעברה בזמן שהיריבה שלנו רק התחזקה ככה שגם זה ככל הנראה לא יספיק למאבק רציני.

לפני5 שעות , Double said:

פוסטים ב-5 בבוקר. תודיעו כבר על רכש

51-B44-DE1-A50-E-4832-B947-EE4155-F42-D4

מה זה אומר? היא לא תיהיה פתוחה ביום המשחק בחמישי? באסה...

עריכה- סורי, בגלל התמונה חשבתי על החנות החדשה. 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב שמישהו באמת מאמין שיגיעו 5 שחקנים עד סוף החלון, סתם רושמים מה היה צריך לקרות כי איבדנו את פרץ (הטוב בליגה), ביטון (מלך הבישולים והיצירתי היחיד בסגל), כהן (מלך השערים) ופשיץ׳.

ארבעה שחקנים שלאף אחד מהם לא הגיע מחליף. גם אם מכבי תשתגע ותביא ארבעה שחקנים צריך שכולם יפגעו כדי לא לרדת ברמה מהעונה שעברה בזמן שהיריבה שלנו רק התחזקה ככה שגם זה ככל הנראה לא יספיק למאבק רציני.

זה לא עובד ככה, אתה יכול להביא 3 שחקנים שאחד מהם הוא בינגו והשאר סבירים ולהצליח או להביא 5 סבירים ולא להצליח.

הרבה תלוי ברמת האימון של פטריק והדינמיקה שתהיה בקבוצה.

32 דקות לפני, ברווז צהוב said:

אבל אתמול אמר בפירוש שמכבי אופציה טובה עבורו. הוא אמר, לא המקורב.

8 דקות לפני, Keano said:

זה לא עובד ככה, אתה יכול להביא 3 שחקנים שאחד מהם הוא בינגו והשאר סבירים ולהצליח או להביא 5 סבירים ולא להצליח.

הרבה תלוי ברמת האימון של פטריק והדינמיקה שתהיה בקבוצה.

אתה לא יכול להשאיר את העמדות שאיבדנו בהן שחקנים לאוויר. כל הארבעה היו שחקנים משמעותיים, מכבי חייבת להביא להם מחליפים.

ראינו בעונה הקודמת שאי אפשר להסתמך על סתם שחקן מהסגל שיתן קפיצה. התסמכנו על טבח, אלמוג וחוזז שימלאו את המקום של אצילי ובפועל זה לא היה קרוב לזה.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה לא יכול להשאיר את העמדות שאיבדנו בהן שחקנים לאוויר. כל הארבעה היו שחקנים משמעותיים, מכבי חייבת להביא להם מחליפים.

ראינו בעונה הקודמת שאי אפשר להסתמך על סתם שחקן מהסגל שיתן קפיצה. התסמכנו על טבח, אלמוג וחוזז שימלאו את המקום של אצילי ובפועל זה לא היה קרוב לזה.

לא אמרתי לא להביא כלום, אבל גם לא צריך פה 5 שחקנים במיידי. 

קודם חלוץ, קשר התקפי ושחקן כנף במקום יוני.

מאמין שבאמצע אפשר להסתדר עם מה שיש, 

את ההחתמה הנוספת אפשר להשאיר לעסקאות של סוף החלון. 

1 דקה לפני, Keano said:

לא אמרתי לא להביא כלום, אבל גם לא צריך פה 5 שחקנים במיידי. 

קודם חלוץ, קשר התקפי ושחקן כנף במקום יוני.

מאמין שבאמצע אפשר להסתדר עם מה שיש, 

את ההחתמה הנוספת אפשר להשאיר לעסקאות של סוף החלון. 

אתה צריך יותר מכנף אחד כי המצב שם רע ואתה צריך קשר אמצע כי ייני ופיבן מחלטרים שם וזה מביך.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אתה צריך יותר מכנף אחד כי המצב שם רע ואתה צריך קשר אמצע כי ייני ופיבן מחלטרים שם וזה מביך.

כשייני בריא הוא פותח וזה לא מביך, אם קארצב יהיה מספיק טוב הוא יתפוס לו את המקום, פיבן זה גיבוי. 

בכנף אולי צריך יותר מאחד אבל זה יכול לחכות לסוף החלון שירדו המחירים, קודם תביא אחד. 

כרגע אנחנו צרכים 2 זרים ברמה הכי גבוהה שיש להתקפה.

בלי זה, אין קבוצה.

חייבים שני שחקנים שמייצרים שערים בכל משחק ליגה.

חייבים חייבים חייבים.

לקרא לזה "הרמת ציפיות" זה בדיחה. הציפיות הראליות ממכבי זה להאבק על אליפות. איך שההתקפה נראתה עוד לפני שיוני ופשיץ' הלכו, זה חא מספיק למאבק על אליפות. רק בזכות דור פרץ נשארנו בתמונה, וגם הוא כבר לא פה.

זה המינימום של המינימום שאפשר לצפות ממכבי.

צריך לקחת את ה 2.2 מיליון האלו ולנסות לסדר את צ'יבוטה(800), דן ביטון(600) וקניקובסקי(800), בנוסף לנסות להשאיל את ניר ביטון עם אופציה לרכישה בסוף העונה, עם הרננדז והניסיון שלו הוא יכול לתת לנו את השקט שצריך בהגנה, לא סתם הוא פותח בכל משחק של סלטיק כמעט.

בגזרת הזרים "להסתפק" בחלוץ סטייל פשיץ על חשבון ניקוליץ, השוער שישאר כזר 6 למה אין צפי לחזרה של טננבאום, אפשר להגיד שעם צוות כזה של שחקנים נוכל לתת מלחמה לחיפה, לדעתי לפחות.