Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

51 דקות לפני, Ronaldo De Lima said:

אני לא חושב שיצחקי, גרוע ו/או חסר ניסיון ככל שיהיה, אשם בלעדי במצב הדברים הנוכחי.

אין מצב כזה, למשל, שיצחקי לא ידע שבן סהר (לדוגמא) הוא חלוץ טוב מאוד לליגה, שב"ש לא רוצה אותו ואפשר לעשות עליו מהלך מתבקש בהתחשב באי הארכת החוזה לשכטר (גם אם זה אומר לוותר לב"ש בסוגיית דמי ההשבחה של מיכה, שהיה צפוי שלא ייכנסו לקופת המועדון עקב ניצול מועדים ע"י ב"ש והשחקן).

יתרה מכך, מהשחרורים המתבקשים שנעשו (שכטר, בלקמן וכיוב', למעט טיבי) אני למד שליצחקי יש מושג, שהוא הבין שהגיע הזמן לחתוך את הותיקים ולבנות תלכיד חדש.

הבעיה היא שעד כה לא ביצעו את השלב השני והקריטי - החתמת שחקנים, מה שכנראה מגיע מקנדה, אם בכוונה בשל קווים אדומים כלכליים הנובעים מצלקת הפייר פליי (דביטון וציבוטה עד היום) או אם בטעות הנובעת מתקשורת מסורבלת (עלי מוחמד לאחר עזיבת פרץ).

מה שמלחיץ זו האפשרות שבשלב כלשהו יצחקי הבין שהוא לא יקבל מפתח לבניה חופשית דוגמת המפתח שקיבל פה ג'ורדי ב2012, ולכן מיהר להחתים את ריקן "הישן והטוב" אחרי שכבר היה בחוץ (לתחושתי, אם שכטר היה פנוי באותו מועד, גם הוא היה מקבל הצעה חדשה).

רוצה לומר, ככל והברקס מגיע מקנדה, המצב לא טוב.

לא הייתי פוסל שהמדיניות נובעת בין היתר מכך שההולנדי על הקווים שידר לגולדהאר שלא צריך להשתגע עם רכש מלבד מעט חיזוקים נקודתיים מאחר ויש לנו צעירים מבטיחים שהוא מכיר מתקופתו באקדמיה, וגולדהאר, אשר התרשם מהקאמבק שוואן לובן עשה אחרי דוניס, שמח לשמוע זאת וקפץ על העגלה (בהתחשב בהשקעתו העצומה בנוער ובכך שאיביץ לקח פה אליפות לה היו שותפים יוצאי פרויקט ביתר תל אביב).

לסיום, לתחושתי, מכבי מחכה למחירי סוף עונה של קבוצות לחוצות, אולי להשאלות, ולטעמי מדובר בסיכון גדול מאוד לאור כמות העמדות הבעייתיות שלנו.

הימור על רכש? לא יותר משלושה שמות, זרים וישראלים כאחד.

אם גולדהאר לא מוכן להשקיע, אז מאיפה הכסף שהציעו על מוחמד, החלוץ של בארסה והחלוץ הקולומביאני? 

בן שהר לא במכבי רק כי מכבי לא רצתה שהוא יהיה אצלה. היה לנו המון זמן להביא אותו ופשוט לא רצינו.

1 hour ago, ron123 said:

צחוק צחוק אבל זו האמת .

הבנתי שהשחקנים מחזיקים ממנו ויש לו המון כדורגל .

הבנת אה...

ניקוליץ לא ישחק במכבי. אולי הוא יהיה פה כי לא יצליחו להפטר ממנו אבל הוא לא ישחק אצלנו כדורגל

3 דקות לפני, דקסטר said:

הבנת אה...

ניקוליץ לא ישחק במכבי. אולי הוא יהיה פה כי לא יצליחו להפטר ממנו אבל הוא לא ישחק אצלנו כדורגל

אני גם לא חושב אבל מאיפה אתה יודע בוודאות? 

27 דקות לפני, Keano said:

אני גם לא חושב אבל מאיפה אתה יודע בוודאות? 

אני אף פעם לא כותב בנחרצות ומין הסתם אני לא יודע יותר ממך אבל על זה אני מוכן להתערב בכל סכום

4 דקות לפני, דקסטר said:

אני אף פעם לא כותב בנחרצות ומין הסתם אני לא יודע יותר ממך אבל על זה אני מוכן להתערב בכל סכום

זה מה שפטריק אמר בהתייחסות האחרונה

"אני יודע שאנחנו צריכים להיזהר אם אנחנו רוצים לתת לו את ההזדמנות לחזור.

הוא עובד קשה, לוקח חלק באימונים וצריך לקחת את הזמן איתו בלי קשר ללחץ של משחקים –  עד שיוכל לשחק ללא כל סיכון".

קשה להבין מה הכוונה אבל נראה שרוצים לתת לו הזדמנות לחזור

4 דקות לפני, Keano said:

"אני יודע שאנחנו צריכים להיזהר אם אנחנו רוצים לתת לו את ההזדמנות לחזור.

הוא עובד קשה, לוקח חלק באימונים וצריך לקחת את הזמן איתו בלי קשר ללחץ של משחקים –  עד שיוכל לשחק ללא כל סיכון".

קשה להבין מה הכוונה אבל נראה שרוצים לתת לו הזדמנות לחזור

אם נשווה למקרה בטוקיו מה היו הדיבורים?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אם גולדהאר לא מוכן להשקיע, אז מאיפה הכסף שהציעו על מוחמד, החלוץ של בארסה והחלוץ הקולומביאני? 

בן שהר לא במכבי רק כי מכבי לא רצתה שהוא יהיה אצלה. היה לנו המון זמן להביא אותו ופשוט לא רצינו.

לא אמרתי שגולדהאר לא מוכן להשקיע, אלא שסביר להניח שהוא דפק ברקסים לעסקאות כאלו ואחרות שהסכום הנדרש בהן נתפס בעיניו כמוגזם עבור הסחורה (דביטון עד לרגע זה, מה יהיה בסוף החלון זה סימן שאלה).

עלי מוחמד זה מקרה שלא קשור לכסף אלא לאופן שבו המערכת שלנו עובדת.

הקולומביני והחלוץ של ברסה זה נחמד אבל כנראה שלא ריאלי. גם אני מוכן להציע 50 אלף ש"ח על רכב ששווה פי שלוש, להציע לא עולה כסף, מקסימום תצליח.

דרך אגב, הסכומים שהוזכרו בתקשורת לגבי מוחמד, הקולומביאני והספרדי הם כמיליון יורו, פלוס מינוס, כל אחד, נכון?

אם יש אמת בדיווחים, ניתן ללמוד בהחלט שגולדהאר לא מוכן להשקיע בעסקאות כמו קיארטינסון וראיקוביץ (פי שלוש בערך).

2 דקות לפני, Dbolsa said:

אם נשווה למקרה בטוקיו מה היו הדיבורים?

לא זוכר שהיו דיבורים, פשוט הגיעו איתו לסיכום על עזיבה אחרי שהחלים בינואר

בכל מקרה, שני מקרים שונים, ניקוליץ כבר שנתיים וחצי בחוץ.

24 דקות לפני, Keano said:

הוא גם אמר שיש לו הזדמנות לבחון את הצעירים ושהוא מאמין בהם מאוד

לא יודע, לא לוקח יותר מדי מהדיבורים שלו במסע"ת.

1 דקה לפני, דקסטר said:

אני גם לא, אבל בעיקר לגבי רכש, 

יש דברים שהוא כן פתוח לגביהם. 

55 דקות לפני, Ronaldo De Lima said:

לא אמרתי שגולדהאר לא מוכן להשקיע, אלא שסביר להניח שהוא דפק ברקסים לעסקאות כאלו ואחרות שהסכום הנדרש בהן נתפס בעיניו כמוגזם עבור הסחורה (דביטון עד לרגע זה, מה יהיה בסוף החלון זה סימן שאלה).

הקולומביני והחלוץ של ברסה זה נחמד אבל כנראה שלא ריאלי. גם אני מוכן להציע 50 אלף ש"ח על רכב ששווה פי שלוש, להציע לא עולה כסף, מקסימום תצליח.

דרך אגב, הסכומים שהוזכרו בתקשורת לגבי מוחמד, הקולומביאני והספרדי הם כמיליון יורו, פלוס מינוס, כל אחד, נכון?

אם יש אמת בדיווחים, ניתן ללמוד בהחלט שגולדהאר לא מוכן להשקיע בעסקאות כמו קיארטינסון וראיקוביץ (פי שלוש בערך).

יש הבדל בין לא מוכן להשקיע 3 מיליון (זה מה שהביא לנו פייר פליי בין היתר) לבין לא מוכן להשקיע בכלל. 

קשה לי להאמין שרק מיטש הוא הבעיה כי הוא פה כבר עשור וההתנהלות המביכה בנושא העברות התחילה בקיץ שעבר כשאותם אנשים היו אחראים על זה. לא חושב שזה מקרי.

39 דקות לפני, דקסטר said:

זה

1 hour ago, Ronaldo De Lima said:

ברור שסכומי ההשקעות האלה לא יהיו בעתיד הנראה לעין. אין לזה באמת הצדקה. 

אני חוזר לגבי ניקוליץ'

אחת הבעיות הכי קשות עם השחקן שהוא בעצמו לא רוצה לעזוב

לשלם לבן אדם 700 אלף דולר פיצוי(שנתיים חוזה) זה פלומבה רצינית

4 דקות לפני, erantheking21 said:

אני חוזר לגבי ניקוליץ'

אחת הבעיות הכי קשות עם השחקן שהוא בעצמו לא רוצה לעזוב

לשלם לבן אדם 700 אלף דולר פיצוי(שנתיים חוזה) זה פלומבה רצינית

תשתמש בכסף מהמכירה של יונתן + המשכורת שיורדת כדי לשחרר את ניקוליץ׳ ולהביא זר נוסף.

הרי לא תמצא מחליף ישראלי ליונתן ואתה חייב גם חלוץ זר. 

הגיע הזמן שנפסיק להיות נחמדים. נלחמנו על הגדלת מספר הזרים ומאז שהוא הוגדל מעולם לא היו לנו 6 זרים פעילים. יוצא שלא רק לא התחזקנו, אלא גם חיזקנו את היריבות שלנו בזמן שלא ניצלנו את ההגדלה. 

ואז אולי יהיה לו עילה לתבוע אותנו

שמע אין לי ספק שגם מכבי לא כאלה מאמינים בפרויקט ניקוליץ וכנראה רוצים להפטר ממנו, אבל יש פה כנראה דברים שאנחנו לא יודעים שמקשים על השחרור.

מיום ליום אני יותר בטוח שאם יגיעו 3 שחקנים(אנחנו זקוקים ל5 ) זה יהיה שיא

לא יאומן 

ניקוליץ והשוער היווני עדיין פה וישארו פה כמו שזה נראה.

רוב הליגות באירופה כבר התחילו, אם לא השאילו אותם עד עכשיו יהיה בלתי אפשרי למצוא להם קבוצה עכשיו.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

ואז אולי יהיה לו עילה לתבוע אותנו

שמע אין לי ספק שגם מכבי לא כאלה מאמינים בפרויקט ניקוליץ וכנראה רוצים להפטר ממנו, אבל יש פה כנראה דברים שאנחנו לא יודעים שמקשים על השחרור.

מיום ליום אני יותר בטוח שאם יגיעו 3 שחקנים(אנחנו זקוקים ל5 ) זה יהיה שיא

לא יאומן 

אם משלמים לו כל שקל אין לו על מה לתבוע בקשר לשחרור. 

אם הוא יכול לתבוע בגלל התביעה הוא יתבע ככה או ככה אחרי שהחוזה שלו יסתיים. הקריירה שלו נגמרה, הוא ינסה לסחוט כל שקל.

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם משלמים לו כל שקל אין לו על מה לתבוע בקשר לשחרור. 

אם הוא יכול לתבוע בגלל התביעה הוא יתבע ככה או ככה אחרי שהחוזה שלו יסתיים. הקריירה שלו נגמרה, הוא ינסה לסחוט כל שקל.

סיכמת את זה יפה, הקריירה שלו נגמרה והוא כנראה ינסה לסחוט כל שקל שהוא יכול ואנחנו לא נצא ממנו גם עוד כמה שנים אפילו.

אחת העסקאות הכי מפתיעות של הקיץ נחתמה אתמול (שבת) כשפרננד גורי נמכר לווסטרלו מהליגה הבלגית השנייה תמורת חצי מיליון יורו. הקבוצה שממנה הגיע מחוף השנהב תקבל עשרה אחוזים מהעסקה בעוד היתר יעבור לנתניה אחרי שהגיע ליהלומים בחינם, ואחרי שמכבי ת"א ויתרה עליו.

"מכבי ת"א פספסה אותי ונתניה הרוויחה", אומר גורי בראיון בלעדי רגע אחרי שחתם בווסטרלו. לישראל הוא הגיע בתיווכם של מייק דנן ורועי דניאל, שני הסוכנים שהאמינו בו מהרגע הראשון. אחרי שהגיע לנוער של מכבי ת"א הוא נשלח להתאמן בבית"ר ת"א בת ים, אבל פטריק וואן לוון, שהיה אחראי על הצד המקצועי של הקבוצה מהלאומית, החליט שהוא לא מתאים. דניאל, שמקושר לראשי נתניה, שוחח עם אייל סגל וניב גולדשטיין ואמר להם שבתוך כמה חודשים הוא יימכר. הם האמינו, והשאר היסטוריה.

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אבל פטריק וואן לוון, שהיה אחראי על הצד המקצועי של הקבוצה מהלאומית, החליט שהוא לא מתאים.

כמה מפתיע… עוד כשרון שפספסנו בגלל פטריק

מהתגובה האחרונה והשתלשלות הכתבה חשבתי הוא נמכר לסיטי תמורת 30 מליון יורו ואז קראתי שוב וגיליתי שהוא בכלל הלך לליגה בלגית שנייה ונמכר בכולה חצי מיליון יורו.

לא מסכים איתך הפעם

פה יש מסלול ברור של מכבי

קודם אתה משחק בנוער ואז מושאל לבית"ר ת"א, אם היינו מעלים כל כשרון ישר לבוגרים כי לסוכן שלו היה חזון מסוים שתוך כמה חודשים הוא ימכר תמורת חצי מליון יורו אז לא היינו צריכים להביא רכישות ביוקר כי היינו מגדלים

לא קשור לפטריק פה

5 דקות לפני, אקיטה said:

מהתגובה האחרונה והשתלשלות הכתבה חשבתי הוא נמכר לסיטי תמורת 30 מליון יורו ואז קראתי שוב וגיליתי שהוא בכלל הלך לליגה בלגית שנייה ונמכר בכולה חצי מיליון יורו.

אני מניח שאם היה שלנו לא היינו ממהרים לשחרר אותו תמורת סכום כזה