Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, Keano said:

עם ההגרלות שקיבלנו גם הסגל הזה יכול להעפיל

בוא נעבור את הסיבוב הקרוב.

בסיבוב הבא, אני כבר לא רואה את זה קורה בסגל הזה.

16 דקות לפני, Keano said:

זה קיץ עם שוק בעייתי בישראלים, ואין לנו הרבה מקומות לזרים, נצטרך להוציא כסף. 

יכול להיות שיחכו עם 2 שחקנים לראות אם נבטיח בתים ואז אני כן רואה הוצאה של סה"כ 4 מיליון והכנסה של 2 על יוני. 

אשרי המאמין.. הלוואי. התסריט הכי אופטימי שאני עוד יכל לדמיין זה ביטון (שאגב גם הוא יעלה כמליון, אז לפי מה שאתה אומר נוציא בקיץ אחד ו מליון דמי העברה!) ועוד שחקן זר איכותי (בסכום העברה של 1-1.5 מליון). לזה הייתי מוסיף את מלמד

את התסריט הפסימי שלי אתה לא תרצה לשמוע..

10 דקות לפני, Elirandani said:

אם נילחם על מקום בפליאוף העליון לפחות שיהיה מישהו עם ניסיון.

שרפת את הגאג הזה בתגובה הקודמת

תן לי שחקן התקפה אחד בסגל שלנו בעמדה שלו (כנף/10) שאתה יכול להגיד שעולה עליו

9 דקות לפני, Armagedon said:

ממידע שנמסר לי, גם השבוע לא יהיה רכש.

שבוע טוב.

למה אין בווינר "השבוע לא יהיה רכש"? לא הייתי צריך לעבוד בכלל.

11 דקות לפני, Dalembert said:

שרפת את הגאג הזה בתגובה הקודמת

תן לי שחקן התקפה אחד בסגל שלנו בעמדה שלו (כנף/10) שאתה יכול להגיד שעולה עליו

שום גאג. לדעתי זאת התקרה שלו והוא לא מתאים לכאן אפילו ברמה של סגל.

הוא עולה על טבח וחוזז בוודאות, לא ממש חוכמה.

1 hour ago, Brandon Roy said:

עזוב רגע אלטרנטיבות ואת כל המסביב.

חושב שרוקאביצה יכול להצליח כאן? 

אם יביאו שחקן אגף טוב ואת דן ביטון (ויתנו לו לשחק לשם שינוי), למה לא?

1 hour ago, snufkin said:

נתן 8-9 בממוצע בקבוצות מתגוננות עם קישור אנמית אני חושב שאצלנו הוא בכיך יכל לתת את ה 10+. אבל זה לא רק המספר היבש, הוא שחקן טוב גם לשטף המשחק, טכני, מהיר. יתאים לנו לדעתי. עם שחקן כנף זר איכותי וגולר זה יכל להיראות ממש טוב

לא הצליח במועדון גדול, לדעתי הוא מהסוג שבולט דווקא אצל הקטנות. לא הייתי מהמר עליו כחלוץ ראשון.

5 דקות לפני, Elirandani said:

שום גאג. לדעתי זאת התקרה שלו והוא לא מתאים לכאן אפילו ברמה של סגל.

הוא עולה על טבח וחוזז בוודאות, לא ממש חוכמה.

הוא עולה על טב"ח, חוזז, אלמוג, ריקן. את גררו אני לוקח לפניו באגף. חוכמה או לא, אלו השחקנים שיש לנו בסגל

21 דקות לפני, snufkin said:

אשרי המאמין.. הלוואי. התסריט הכי אופטימי שאני עוד יכל לדמיין זה ביטון (שאגב גם הוא יעלה כמליון, אז לפי מה שאתה אומר נוציא בקיץ אחד ו מליון דמי העברה!) ועוד שחקן זר איכותי (בסכום העברה של 1-1.5 מליון). לזה הייתי מוסיף את מלמד

את התסריט הפסימי שלי אתה לא תרצה לשמוע..

מאמין שבסוף ביטון יעלה 700-800. אולי יילכו על שחקן חופשי כזר לכנף.

עוד אפשרות זה שלא יצליחו להשתחרר מניקוליץ ואז יהיה מקום רק לזר אחד.

29 דקות לפני, Armagedon said:

שבוע טוב.

למה צריך למסור את המובן מאליו? 

ממידע שנמסר לי, מחר תזרח השמש.

5 דקות לפני, Dalembert said:

הוא עולה על טב"ח, חוזז, אלמוג, ריקן. את גררו אני לוקח לפניו באגף. חוכמה או לא, אלו השחקנים שיש לנו בסגל

לגבי אלמוג אני חלוק, הוא מעצבן בגישה שלו וגם לא שיחק בתפקיד שמתאים לו לדעתי.

חוזז וטבח לא צריכים להיות כאן. זה לא אומר שצריך להעמיס בעוד מישהו אנמי.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה צריך למסור את המובן מאליו? 

ממידע שנמסר לי, מחר תזרח השמש.

ציניות אחי...

לתגובתך אוסיף שגם מחר יום ראשון.

3 דקות לפני, Elirandani said:

לגבי אלמוג אני חלוק, הוא מעצבן בגישה שלו וגם לא שיחק בתפקיד שמתאים לו לדעתי.

חוזז וטבח לא צריכים להיות כאן. זה לא אומר שצריך להעמיס בעוד מישהו אנמי.

יאללה בוא נסכים לא להסכים אח

לפני1 שעה , דקסטר said:

איזה עצוב שאני קורא את זה ואומר לעצמי "הלוואי"

אני מת לכתוב שיצחקי לא מסוגל והכל אבל אז אני נזכר שהוא הביא את פשיץ' בתקופת קורונה ובשכר שפוי. הביא את הרננדס בסוף החלון וכן גם את דן ביטון שאיביץ' רצה אותו בנרות. ההחתמה של נחמיאס גם על הנייר מצוינת וגם העסקה של חלאילה שעברה במהירות.

באמת שאני לא יודע איפה לשים את האצבע. יש כוונות טובות, יש כסף ואיפשהו זה מתפקשש באמצע. אולי בתקשורת מול מיץ'? אולי בגלל העדר האצלת סמכויות? באמת לא יודע.

8 דקות לפני, קובי השועל said:

אני מת לכתוב שיצחקי לא מסוגל והכל אבל אז אני נזכר שהוא הביא את פשיץ' בתקופת קורונה ובשכר שפוי. הביא את הרננדס בסוף החלון וכן גם את דן ביטון שאיביץ' רצה אותו בנרות. ההחתמה של נחמיאס גם על הנייר מצוינת וגם העסקה של חלאילה שעברה במהירות.

באמת שאני לא יודע איפה לשים את האצבע. יש כוונות טובות, יש כסף ואיפשהו זה מתפקשש באמצע. אולי בתקשורת מול מיץ'? אולי בגלל העדר האצלת סמכויות? באמת לא יודע.

על זה נאמר

נסכם בסוף

כל מה שרץ בנושא הזה נע בין משאלות לב לתחושות פסימיות של האנשים כאן, בסוף האמת ידוע רק לגולדהאר ונסיון העבר מלמד שיש על מי לסמוך גם אם לא אוהבים את הדרך תמיד

12 דקות לפני, קובי השועל said:

איך תדע איפה לשים את האצבע? אף אחד לא באמת יודע, ברור שגם אתה לא ומקורבים גדולים ממך לא באמת יודעים. מה שכן, יש רוח המפקד והיא החשובה מכל. אם זה לא טוב, יש רק אחד שיכול לתקן ולשפר. יצחקי הוא שכיר, מכבי היא של מיטשענק. ככה זה פשוט ובסיסי. 

40 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

על זה נאמר

נסכם בסוף

כל מה שרץ בנושא הזה נע בין משאלות לב לתחושות פסימיות של האנשים כאן, בסוף האמת ידוע רק לגולדהאר ונסיון העבר מלמד שיש על מי לסמוך גם אם לא אוהבים את הדרך תמיד

בזה אתה צודק.

לפני2 שעות , Armagedon said:

שבוע טוב.

לראשונה הקיץ (מרגיש כמו ב5 שנים האחרונות) נראה לי שאתה טועה, מהמר נגדך

9 דקות לפני, Sawyer said:

לראשונה הקיץ (מרגיש כמו ב5 שנים האחרונות) נראה לי שאתה טועה, מהמר נגדך

באמת תהיתי מתי יגיע הוולקאם על בלקמן

לפני12 שעות , erantheking21 said:

כל מי שמאוכזב מהחלון הזה, לגטימי לגמרי

חסר 4-5 שחקנים(ועוד לפני העזיבה הצפויה של יוני) ואנחנו כבר בעיצומו של אוגוסט, בוא נגיד שאם נביא 2 שחקנים בקצב הזה זה יהיה שיא

אנחנו נגיע לקראת סוף אוגוסט והמערכת תתחיל להלחץ וכנראה שגם מי שיבוא לא יהיה מהאופציות הראשונות.

לא מובן למה הם אוהבים להגיע לסוף החלון 

זה לגיטמי לגמרי לחכות לסוף חלון כשחסר לך שחקן או שניים, כשכל מה אתה רוצה זה ״לגנוב״ שחקן או שניים ברגע האחרון.

במצב הנוכחי שחסרים לנו 2 חלוצים, 2 שחקני אגף ו2 קשריים התקפיים לחכות לסוף חלון זה פשוט התאבדות.

אני לא רק מאוכזב מהחלון אני מאוכזב ממכבי, זאת פעם ראשונה שמרגיש שאין שום חזון למועדון, או לפחות החזון לא ברור לי.

חזון אחד אפשרי וכזה שליווה אותנו בעצם מאז שאני מכיר את מכבי זה לנצח תמיד, בשנים האחרונות מדברים על לגדל צעירים.

העונה הנוכחית נפתחת כשהיא לא פה ולא פה, הסגל הזה לא מסוגל לקחת שום תואר מצד אחד ומצד שני אני לא רואה שום ״התאבדות״ על הצעירים וזה מטריד אותי מאוד. 

המטרות לא ברור לי זה ניחא, אבל אני חושש שהמטרות לא ברורות בתוך הארגון אחרת אני לא מצליח להבין את דרך ההתנהלות שלו, כאילו אין איזה יד מכוונת שמטווה את הדרך המציבה מטרות.

אני חושש מאוד מהעונה הקרובה, אנחנו 10 שנים מתעללים בליגה, כולם רק מחכים ליום שניפול, הציפיות הטבעיות של כולם מאיתנו הן מקומות 1-2 והסגל המסתמן מרגיש לי כל כך רחוק מ1-2 שאני מפחד שהפער בין הציפיות והרצון לנקום מצד שאר הליגה יוביל אותנו לעונה יותר שחורה אפילו ממה שאנשים פה מצפים.

(אני כמובן לא חושש שנרד ליגה, אבל הסגל הנוכחי לדעתי ברמה של מקום 5-7 בליגה, אני מבסס את זה בעיקר על העובדה שאני לא יכול לראות מצב שההתקפה הזאת כובשת יותר מ30 שערים בעונה ואלו המקומות שהתקפות כל כך גרועות מסיימות)

39 דקות לפני, kutomer said:

(אני כמובן לא חושש שנרד ליגה, אבל הסגל הנוכחי לדעתי ברמה של מקום 5-7 בליגה, אני מבסס את זה בעיקר על העובדה שאני לא יכול לראות מצב שההתקפה הזאת כובשת יותר מ30 שערים בעונה ואלו המקומות שהתקפות כל כך גרועות מסיימות)

נסיים מקום 3. לא פחות