Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

21 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

ביטון יחזור או שיגיע מישהו במקומו. המצב לא השתנה דרסטית וגולסה חצי מהזמן פצוע זה לא מיוחד.

המצב בקישור לא השתנה דרסטית?

דור פרץ נתן עונה אחת המוצלחות של ישראלי בליגה בשנים האחרונות, לטעמי המוצלחת ביותר חוץ מהלגיונר ההוא שסוחב קבוצות לליגת אלופות.

דור החזיק לנו שנה שעברה לא רק את הקישור אלא את כל הקבוצה, הוא היה ההגנה וההתקפה שלנו והוא עזב.

לפני2 שעות , Keano said:

מן הסתם זה עדיף על מה שהיה לפני, השאלה איך מיטש עם כל הניסיון שצבר לא רואה איזה שיפור זה יכול לעשות לקבוצה. 

על לפני? ברור. הוא האיש הכי חשוב במכבי לדורותיה בטח במחלקת הרגל. אני לא חושב שמיטש באותה תנופה של פעם ואני לא חושב שהניסיון שצבר הוא הגורם המרכזי כאן. זה נראה לי בעיקר תלוי בפאזה העסקית שלו באותו רגע. הוא איש עסקים מתפתח ובצמיחה, זה שונה מהפרופיל של כל הבעלים שיש פה. 

19 דקות לפני, kutomer said:

המצב בקישור לא השתנה דרסטית?

דור פרץ נתן עונה אחת המוצלחות של ישראלי בליגה בשנים האחרונות, לטעמי המוצלחת ביותר חוץ מהלגיונר ההוא שסוחב קבוצות לליגת אלופות.

דור החזיק לנו שנה שעברה לא רק את הקישור אלא את כל הקבוצה, הוא היה ההגנה וההתקפה שלנו והוא עזב.

למעשה היה כל הקבוצה, כשהוא לא היה טוב (או פצוע, אני לא זוכר) בתחילת העונה נראינו כמו תחת. 

כשהיה גמור בפלייאוף נראינו כמו תחת.

אבל המצב בקישור לא השתנה דרסטית.

סתם מחשבה- כי מחלקת הנוער מאד מושקעת בכסף, ההוראה בבסיס היא לחפש זרים באמת ברף גבוה יחסית אלינו ולליגה. יכולת, שכר וגם סכום העברה הוא כבר לא מילה גסה. זאת גישה שאני מברך עליה אבל היא תוקעת את ההכנה ומתעלמת מצרכים בסיסיים שהקבוצה צריכה כרגע ממש. זה סטייט אוף מיינד אחר כי מכבי חושבת שהבסיס שלה מעולה. הם ממש בשלהם. פטריק לא חושש אפילו קצת? זה מוזר בפני עצמו....

שחקן טוב או לא לקיים מו"מ על שחקן מעל חודש זה נשמע לא רציני ואפילו קצת הזוי.

לא מבין למה במכבי חושבים שיש לנו את הפריבילגיה לקחת את הזמן, מתי יתעוררו שם? רק כשנודח מאירופה? אני בספק.

לפני6 שעות , המכבייה said:

על לפני? ברור. הוא האיש הכי חשוב במכבי לדורותיה בטח במחלקת הרגל. אני לא חושב שמיטש באותה תנופה של פעם ואני לא חושב שהניסיון שצבר הוא הגורם המרכזי כאן. זה נראה לי בעיקר תלוי בפאזה העסקית שלו באותו רגע. הוא איש עסקים מתפתח ובצמיחה, זה שונה מהפרופיל של כל הבעלים שיש פה. 

קשה לי להאמין שהוא נותן לעסקים שלו להשפיע על אופן הניהול במכבי, הוא מקצוען, זו כנראה דרך הניהול הכי טובה שהוא רואה לנכון, לא ברור לי למה. 

לפני8 שעות , MTA For Ever said:

איפה יידחפו אותו עם ה 15 קשרים.

לשחקנים טובים תמיד יש מקום. 

לפני7 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

א. גם היום יש הרבה קשרים. תספור.

זו לא הכמות זו האיכות. ניקוליץ,נדב נידם,מירושי,בר כהן ופיבן נכנסים לספירה שלך? 

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-22/1,1,3,54878/389993.html?ref=hp

התבטאות מעניינת ומוזרה באמצע מו"מ. אם הוא כזה חשוב להם, שישלמו מה שמכבי דורשת.

אנחנו בכל מקרה בחוסר איכות קציני בכנפיים, נקווה שיביאו לשם שחקן איכותי (ולא אלטמן)

לפני7 שעות , המכבייה said:

סתם מחשבה- כי מחלקת הנוער מאד מושקעת בכסף, ההוראה בבסיס היא לחפש זרים באמת ברף גבוה יחסית אלינו ולליגה. יכולת, שכר וגם סכום העברה הוא כבר לא מילה גסה. זאת גישה שאני מברך עליה אבל היא תוקעת את ההכנה ומתעלמת מצרכים בסיסיים שהקבוצה צריכה כרגע ממש. זה סטייט אוף מיינד אחר כי מכבי חושבת שהבסיס שלה מעולה. הם ממש בשלהם. פטריק לא חושש אפילו קצת? זה מוזר בפני עצמו....

גם אם הוא חושש אני בטוח שהוא לא יגיד את זה בתקשורת, קצת לא מובן הסתירה לגבי זה שהם רוצים לקדם צעירים וחלקם לא משחקים

הרי ברור שפרץ לא יהיה שוער ראשון ושחר ישחק הרבה בגלל גולסה.

אז תיאורטית פרץ לא בדיוק מקודם כי הוא שוער 2 כבר הרבה זמן וזה לא בדיוק נחשב קידום ובעצם רק שחר מקודם בינתיים.

אגב אם מלכתחילה הייתה לו הצעה מססואולו, אז בכלל היה מגוכח לטעון שהוא מועמד לפה. זה כמו להנפיץ ידיעה שמכבי הגישה הצעה על לוקאקו, אבל הוא מעדיף את צ'לסי.

מתחיל כבר להזכיר את העירבולים של חיפל'ה לפני כמה שנים.

2 דקות לפני, thunderbolt said:

אגב אם מלכתחילה הייתה לו הצעה מססואולו, אז בכלל היה מגוכח לטעון שהוא מועמד לפה. זה כמו להנפיץ ידיעה שמכבי הגישה הצעה על לוקאקו, אבל הוא מעדיף את צ'לסי.

רשום שניהלנו איתו מו"מ כמה שבועות

יכול להיות שאנחנו התמהמנו ויכול להיות שהשחקן חשב שיש לו סיכוי להגיע למקום אחר

פספסנו את ההזדמנות כנראה כי עכשיו ברור שכנראה שאין לנו שום סיכוי 

אני לא יודע כמה אמת יש בפרסום אבל כבר אנחנו רואים שינוי קטן בהתנהלות של מכבי אל מול התקשורת והאוהדים וזה לא נוח אבל כן משמח כי זה מראה על ניהול הסיטואציה ולא על התנהלות ותגובתיות.

עד עכשיו הגזרה התקשורתית הייתה שוממת וזה העלה את מפלס העצבים והתסכול של אוהדי מכבי ועזר לתקשורת לחגוג על המועדון.

דברים כאלה יכולים לייצר לחץ גם על השחקנים של הקבוצה - גם בהיבט של המוטיבציה למשחק והמוטיבציה הכללית  ואין ספק שכשהמים רותחים הנקניקיות צפות והסיטואציות של אבי ריקן, טל בן חיים ויונתן כהן לא בטוח שהיו קורות אם האקלים היה אחר. ומה שקורה כרגע, זה שמכבי פועלת כמו שצריך - גם אם היא זורעת חול בעיניים של האוהדים והתקשורת, זה מייצר באז חיובי ושם את המועדון באור טוב יותר. הלוואי והשחקנים שדוברו יגיעו בסוף למועדון, אבל לי זה נראה כמו גימיק שיווקי ובעיקר הרגעתי לאוהדים. 

מנהל מקצועי צריך לדעת להתנהל במרחב הפוליטי ולנהל את התקשורת כפי שהוא רואה לנכון. עד עכשיו מכבי, גם אם הם עבדו על רכש, לא הרגישו את השטח ולא הבינו שיש בקרב האוהדים דינמיקה לא בריאה שמשפיעה על התקשורת ועל השחקנים ומייצרת אקלים לא נכון. טוב שהם יעשו שהם יזרקו כמה עצמות שירגיעו את כולם, כולל השחקנים שירגישו שמשקיעים בקבוצה שלהם. הרבה יותר נחמד לדעת שאתה משחק בקבוצה שרוצים להנחית בה שחקנים ששיחקו בברצלונה מאשר לדעת שבונים על עונה פיננסית.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

לפי רז אמיר מכבי היו חזק בתמונה אבל אז הוא התחיל לכבוש במשחקי ההכנה של בארסה וזה משך עוד קבוצות יותר גדולות מאיתנו אליו

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לא יודע כמה אמת יש בפרסום אבל כבר אנחנו רואים שינוי קטן בהתנהלות של מכבי אל מול התקשורת והאוהדים וזה לא נוח אבל כן משמח כי זה מראה על ניהול הסיטואציה ולא על התנהלות ותגובתיות.

עד עכשיו הגזרה התקשורתית הייתה שוממת וזה העלה את מפלס העצבים והתסכול של אוהדי מכבי ועזר לתקשורת לחגוג על המועדון.

דברים כאלה יכולים לייצר לחץ גם על השחקנים של הקבוצה - גם בהיבט של המוטיבציה למשחק והמוטיבציה הכללית  ואין ספק שכשהמים רותחים הנקניקיות צפות והסיטואציות של אבי ריקן, טל בן חיים ויונתן כהן לא בטוח שהיו קורות אם האקלים היה אחר. ומה שקורה כרגע, זה שמכבי פועלת כמו שצריך - גם אם היא זורעת חול בעיניים של האוהדים והתקשורת, זה מייצר באז חיובי ושם את המועדון באור טוב יותר. הלוואי והשחקנים שדוברו יגיעו בסוף למועדון, אבל לי זה נראה כמו גימיק שיווקי ובעיקר הרגעתי לאוהדים. 

מנהל מקצועי צריך לדעת להתנהל במרחב הפוליטי ולנהל את התקשורת כפי שהוא רואה לנכון. עד עכשיו מכבי, גם אם הם עבדו על רכש, לא הרגישו את השטח ולא הבינו שיש בקרב האוהדים דינמיקה לא בריאה שמשפיעה על התקשורת ועל השחקנים ומייצרת אקלים לא נכון. טוב שהם יעשו שהם יזרקו כמה עצמות שירגיעו את כולם, כולל השחקנים שירגישו שמשקיעים בקבוצה שלהם. הרבה יותר נחמד לדעת שאתה משחק בקבוצה שרוצים להנחית בה שחקנים ששיחקו בברצלונה מאשר לדעת שבונים על עונה פיננסית.

על מה אתה מדבר? הפרסום היחיד שהיה זה על השחקן מברצלונה וזה רק בגלל שהבעלים הקזחי אמר שהוא בדרך למכבי. 

13 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הסיבה היחידה שהסיפור הזה התפרסם זה כי בעלים של קבוצה אחרת שרצה את השחקן אמר שמכבי יותר חזק ממנו בתמונה. 

אחרת זה כנראה לעולם לא היה מתפרסם. 

בכל מקרה זה כנראה מראה שמכבי כן מחפשת שחקנים לא זולים ומוכנה לשלם, פשוט נראה שלא יודעים לסגור עסקאות או שמלכתחילה משקיעים מאמצים בכיוונים לא ריאליים. 

מצד שני שמכוונים גבוה גם פוגעים גבוה בדרך כלל, סיטואציה בעייתית למכבי, מצד אחד רוצים להביא שחקנים איכותיים וגם מוכנים לשלם, מצד שני אלו שחקנים בדרך כלל לא מגיעים לקבוצה כמו מכבי, ומצד שלישי החלון מתחיל להיסגר והסגל צועק חיזוק דחוף בהול. 

3 דקות לפני, הילד משער 8 said:

הבלון התפוצץ, הבלון נקרע

איזה בלון מי חשב שהוא יגיע אם יש לו הצעה מליגה איטלקית.

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

משתמע מדבריך שזה סבבה מבחינת המועדון להאכיל את הקהל לוקשים ולחשוב שכולם מפגרים שאם מנפיצים שמות לתקשורת זה אומר שהקהל יאכל את זה. לזרות חול בעיניי הקהל בסוף יתפוצץ באופן הרבה יותר חמור.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

על מה אתה מדבר? הפרסום היחיד שהיה זה על השחקן מברצלונה וזה רק בגלל שהבעלים הקזחי אמר שהוא בדרך למכבי. 

תראה את הכתבות האחרונות בתקשורת

וחוץ מזה אל תהיה תמים, כתוב שם שמכבי מנהלת איתו מו"מ כבר שבועות ושג'ורדי עוזר. מאיפה הם יודעים?