Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אמינה כי? 

כי נשיא של מועדון שרוצה להחתים שחקן, ומקבל אינדקציה שהוא סביר שישחק במקום אחר. יש לו אינטרס כלשהו ?

הכוונה שלי שהיא יותר אמינה מ ״חשיפה״ או ״פרסום ראשון״ של האגודל, טוכמן, שפיכה, צנציפח, רז אמיר ושות׳

לא אמרתי שהיא בוודאות תקרה .

הלוואי וכן

אם ג'ורדי מתחיל לזרוק לנו שומנים של ברצלונה, ראוי לבנות לו פסל בתוך שער 11 ולשים אותו בלוגו של הפורום ולהזכיר אותו בכל תחילת הודעה.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

בone עכשיו מדווחים שהציעו עליו 1.5 מיליון יורו

ססואולו רוצים אותו גם והוא יבוא לפה ? 

מה יהיה עם החלון הזה 

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מצד אחד ליגה שלישית, מצד שני שילמו עליו 2 מיליון יורו לפני שנה (גם בעבר)

אז לא יודע

הוא חלוץ מצויין לליגה שלנו ובקונפרנס, אבל לא משהו מטורף.

דיווח די מוזר. מצד אחד נשמע הגיוני שמכבי תתעניין בשחקן כזה,בטח כשג׳ורדי מעורב, אבל מצד שני אותו נשיא אוקטבה טוען שבטיס הציעה עליו 5 מיליון יורו אז אני לא מבין איך ולמה שברצלונה או השחקן יעדיפו לעבור לישראל בתמורה לפחות משליש מהמחיר?

כמובן שאנחנו בשיחות כבר חודש ולא מצליחים לסגור, ואז הוא עושה משחק אימון מול כל העולם כובש שלושער ועובר לקבוצה גדולה יותר. Hurray.

בלי קשר - פרופיל מאד מוזר של שחקן, הוא לא ילד. הייתי חושב שב-1.5 מ' אפשר להביא שחקן מוכח הרבה יותר.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

הוא חלוץ מצויין לליגה שלנו ובקונפרנס, אבל לא משהו מטורף.

מסכים. אסור להסתנוור מהשם ברצלונה כי לא מדובר באיזה מפלצת או שחקן לה ליגה. מעבר לזה אני חושב שגם אם יגיע ובהנחה שיוני עוזב, מכבי רחוקה שחקנים בעוד 3 עמדות שהן לא חלוץ 9 כדי להיות רלוונטית בעונה הזאת 

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

מסכים. אסור להסתנוור מהשם ברצלונה כי לא מדובר באיזה מפלצת או שחקן לה ליגה. מעבר לזה אני חושב שגם אם יגיע ובהנחה שיוני עוזב, מכבי רחוקה שחקנים בעוד 3 עמדות שהן לא חלוץ 9 כדי להיות רלוונטית בעונה הזאת 

מסכים .

ד. פרץ

סבוריט בלטקסה נחמיאס ג'ראלדש

גלזר              גולסה

ניקוליץ'

קווינסי            מנאי                  גררו

כולם בשיאם, חלוםםם

34 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מכבי תל אביב בדרך להתחזק בחלוץ ברצלונה? אם אתם שואלים את נשיא אקטובה הקזחית, סביר להניח שזה יקרה. היום ירלאן יאמאנטייב שוחח עם אוהדי הקבוצה וחשף את תוכניות החיזוק של אקטובה ובין היתר התייחס באופן מפתיע למכבי תל אביב: "רצינו את ריי מנאיי מברצלונה ב', אבל הבנו שמכבי ת"א היא העדיפות הראשונה שלו. אני מעריך שהוא יגיע אליה"

שחקן משוגע לליגה שלנו,0% סיכוי שהוא יגיע אלינו ותיאורטית שם כמעט כל חלוץ שהיה פה בליגה בכיס הקטן(להוציא זהבי,יעקובו וכאלה).

על הנייר נראה שחקן טוב שפתח קדם עונה טוב.

בסוף מדובר בשחקן בן 24 שעוד לא נתן עונה אחת טובה עם מספרים בקבוצה מליגה בכירה כלשהיא, לא מבין מה ההתלהבות פה.

1 דקה לפני, nirnir20 said:

על הנייר נראה שחקן טוב שפתח קדם עונה טוב.

בסוף מדובר בשחקן בן 24 שעוד לא נתן עונה אחת טובה עם מספרים בקבוצה מליגה בכירה כלשהיא, לא מבין מה ההתלהבות פה.

במצב העניינים הנוכחי גם פריצה משונמך ישמח לב אנוש.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

שחקן פסיכי,0% סיכוי שהוא יגיע אלינו ותיאורטית שם כמעט כל חלוץ שהיה פה בליגה בכיס הקטן(להוציא זהבי,יעקובו וכאלה).

ואיך הגעת למסקנה הזאת, שתף אותנו.

אין לי מושג מי זה השחקן ובחיים לא ראיתי משחק של ברצלונה ב' או לה ליגה 2. באופן כללי, לאור הסגל הנוכחי, הייתי מעדיף שיביאו חלוץ שיש לו איכויות שיאפשרו לשחק איתו גם בכנף.

5 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

דיווח די מוזר. מצד אחד נשמע הגיוני שמכבי תתעניין בשחקן כזה,בטח כשג׳ורדי מעורב, אבל מצד שני אותו נשיא אוקטבה טוען שבטיס הציעה עליו 5 מיליון יורו אז אני לא מבין איך ולמה שברצלונה או השחקן יעדיפו לעבור לישראל בתמורה לפחות משליש מהמחיר?

ג׳ורדי…