Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

10 דקות לפני, turgi said:

שותף ב-27 משחקים 

שיחק 1770 דקות שזה יותר כמו 17 משחקים.

אם אפשר להביא יותר טוב? יכול להיות.

אם זה יכול לקרות כשעד היום לא התחילו לעבוד על זה? כנראה שלא.

להשוות את וידאר, שעלה 3.5 מיליון יורו העברה פלוס בערך מיליון יורו עלות שכר בשנה לפשיץ שעלה 0 עגול פלוס 200 אלף יורו שכר? אני עוצר את עצמי כדי לא להעליב אף אחד.

מבין אנשים שהוא בא להם לא טוב בעין, אבל לפחות תגידו שזו הסיבה שאתם לא רוצים אותו ואל תמציאו המצאות.

לפי הגוגל 29 משחקים בכל המסגרות... 

בכל מקרה מה ראית ממנו מבחינה מקצועית שלא רואים מחלוצים אחרים? אנשים פה אומרים שהוא מעל הליגה כאילו מדובר באיזה חלוץ פסיכי. חלוץ טוב לליגה. לא בטוח שהוא מתאים לשיטה.

איפה ראית שהשוותי אותו לוידאר? לגבי השכר, כנראה שאם הוא יקבל חוזה חדש הוא יבקש שדרוג. ולמה אתה חושב שהוא בא לי לא טוב בעין? בגלל הצוואר שלו?

זה המון עניין של עיתוי. גם פשיץ היה שווה 3 מיליון העברה לפני שנתיים שלוש. האיכות שם, לי זה לגמרי ברור. אם הוא ישאר זה כי רוצים אותו והוא רוצה אותנו. לא מבין איזה עוד תנאים צריכים להתקיים מעבר לזה. 

אני לא מבין מה ראיתים ממנו

הוא

לא

מתאים

לשיטה

של מכבי בליגה

לאירופה הוא מתאים כ9 קיר עם גב

אין צורך בחלוץ 9 לליגה - מה גם שלא ראיתי ממנו הברקות 

מבחינתי שם את גררו 9 או אלמוג בכל משחק

53 דקות לפני, ravid said:

אי אפשר להביא עוד פריצה? עוד קיארטנסון? הביאו לפה כבר חלוצים טובים ממנו ואפשר לעשות זאת שוב

פריצה זה אחד למיליון. קיארטנסון עלה לך 3.5 מיליון יורו. מתי בפעם האחרונה הוצאת משהו? (תשובה: אופיר דוידזאדה, שזה בכלל הזיה, השחקן היחיד שקנינו במהלך הפייר פליי זה פאקינג רוסטם)

1 hour ago, מכביסט לעד said:

העלתי לא מזמן לנושא של פשיץ' תגובה של קנדיל בטוויטר. תראה שם.

תגובה מבאסת, מהצד של קנדיל. לא קולגיאלי 

2 דקות לפני, Dalembert said:

תגובה מבאסת, מהצד של קנדיל. לא קולגיאלי 

אולי, אבל מראה שזה לא איזה שקר שהתקשורת המציאה ובאמת יש שם משהו. 

18 דקות לפני, YoniC said:

פריצה זה אחד למיליון. קיארטנסון עלה לך 3.5 מיליון יורו. מתי בפעם האחרונה הוצאת משהו? (תשובה: אופיר דוידזאדה, שזה בכלל הזיה, השחקן היחיד שקנינו במהלך הפייר פליי זה פאקינג רוסטם)

אני עד עכשיו לא מאמין ששילמנו סכום כזה על שחקן, הזייה.

Just now, antonio_margheriti2 said:

אני עד עכשיו לא מאמין ששילמנו סכום כזה על שחקן, הזייה.

קיבלת לפני זה 7.5 מיליון יורו על זהבי + 8 מיליון יורו בתים באירופית 

22 דקות לפני, YoniC said:

אצילי עלה באיזור המיליון וזה כבר היה בפיר פליי

36 דקות לפני, המכבייה said:

זה המון עניין של עיתוי. גם פשיץ היה שווה 3 מיליון העברה לפני שנתיים שלוש. האיכות שם, לי זה לגמרי ברור. אם הוא ישאר זה כי רוצים אותו והוא רוצה אותנו. לא מבין איזה עוד תנאים צריכים להתקיים מעבר לזה. 

מקצועית נטו,פשיץ' שחקן מעולה.

היו המון משחקים שהרגשתי שהשפת גוף שלו שידרה(במידה מסויימת של צדק) "אין לי עם מי לשחק,אי אפשר שאעשה את כל העבודה לבד".

הוא לא יכול(נדירים מאוד החלוצים שיכולים לעשות הכל מושלם,אם הוא היה מושלם הוא לא היה פה) לעשות עבודה של 3 שחקנים מבחינת פינוי שטחים,יצירת מצבים ולא רק שהוא מייצר לעצמו באמצעות המון עבודה קשה,סחיטת עבירות,להכניס שחקנים אחרים למהלך ההתקפה ועוד.

30 דקות לפני, YoniC said:

קוזז בחלקו על הפדיון העצמי ששילם שון גולדברג.

1 hour ago, turgi said:

שותף ב-27 משחקים 

שיחק 1770 דקות שזה יותר כמו 17 משחקים.

אם אפשר להביא יותר טוב? יכול להיות.

אם זה יכול לקרות כשעד היום לא התחילו לעבוד על זה? כנראה שלא.

להשוות את וידאר, שעלה 3.5 מיליון יורו העברה פלוס בערך מיליון יורו עלות שכר בשנה לפשיץ שעלה 0 עגול פלוס 200 אלף יורו שכר? אני עוצר את עצמי כדי לא להעליב אף אחד.

מבין אנשים שהוא בא להם לא טוב בעין, אבל לפחות תגידו שזו הסיבה שאתם לא רוצים אותו ואל תמציאו המצאות.

אני תוהה לגבי התרומה המקצועית שלו למכבי עוד לפני.

בסופו של דבר הוא פה עונה שלמה ותרם בה 11 שערי ליגה. שיחק מעט כי הוא שחקן פציע וזו לא עונה יוצאת דופן.

שוב, הוא חלוץ טוב, אבל הוא לא נתן פה תרומה שאי אפשר בלעדיה.

למעשה אני חושב שתרחיש שבו היו מביאים שחקן כנף זר ושמים את גררו חלוץ היה בסיכוי סביר מוביל לתרומה התקפית גדולה יותר.

רק לי האפליקציה של מכבי לא עובדת? אני מקבל התראות רגיל, אבל פותח את האפליקציה וזה טוען בלי הפסקה. אולי בגלל העדכון שהיה לא מזמן?

סעמק הקיץ עוד לא הגיע וכבר התחלנו עם השטויות.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא היו בליגה עוד חלוצים עם מעל ל11 שערים ב29 משחקים בעשור האחרון? 

הוא לא תורם למשחק השוטף וגם הסיומת שלו לא מדהימה. וואלה לא התרשמתי. 

והכי חשוב, הבלאגן עם הרקטות והקורונה רק הוכיח מה האופי שלו. 

הוא הגיע מאוחר ולקח לו זמן להתקלם, כשכבר התקלם בקבוצה חלה בקורונה ושוב לקח לו זמן לחזור לעצמו, זאת עונה משוגעת והוא סבל ממנה לא מעט.

הוא נראה כמו שלונג חסר קורדינציה, אבל יש לו דריבל טוב, מסירה, סיומת, הוא בעייני כל מה שאנחנו יכולים לבקש מחלוץ.

איך הוא מתמודד עם טילים לא מרגש אותי ולא מעניין אותי, אם הוא מעוניין לחזור אני אשמח מאוד.

דרך אגב, ברמה ההתקפית הבעיה העקרית שלנו הייתה באגפים, הוא קיבל מעט מאוד תמיכה שם, שחקנו המון עם טב״ח, חוזז ואילון וכולם בעונה רעה למעט הבלחות פה ושם.

Just now, kutomer said:

הוא הגיע מאוחר ולקח לו זמן להתקלם, כשכבר התקלם בקבוצה חלה בקורונה ושוב לקח לו זמן לחזור לעצמו, זאת עונה משוגעת והוא סבל ממנה לא מעט.

הוא נראה כמו שלונג חסר קורדינציה, אבל יש לו דריבל טוב, מסירה, סיומת, הוא בעייני כל מה שאנחנו יכולים לבקש מחלוץ.

איך הוא מתמודד עם טילים לא מרגש אותי ולא מעניין אותי, אם הוא מעוניין לחזור אני אשמח מאוד.

דרך אגב, ברמה ההתקפית הבעיה העקרית שלנו הייתה באגפים, הוא קיבל מעט מאוד תמיכה שם, שחקנו המון עם טב״ח, חוזז ואילון וכולם בעונה רעה למעט הבלחות פה ושם.

יש לו דריבל נחמד, אבל הוא לא צ'יקו. עם המסירות הוא לפעמים מגזים במקום לסיים לבד והעקבים שלו זה כבר בלתי נסבל. לא התלהבתי מהסיומת כי יש לו לא מעט החמצות.

מסכים שהיו לו המון בעיות העונה שלא קשורות אליו ואני לא חושב שהוא חלוץ זבל וגם לא אבכה אם הוא ישאר, אבל אני לא בטוח שהוא מתאים. מרגיש לי שבשיטה הזאת בליגה הוא לא משדרג אותנו מספיק. 

לא מעניין איך הוא מתמודד עם הטילים, אבל כל הסיפור עם הקורונה והראיונות כן קצת מעיד על האופי שלו.

מסכים לגבי האגפים, אבל לצערי כרגע זה לא נראה שנתחזק בעמדה הזאת. 

34 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רק לי האפליקציה של מכבי לא עובדת? אני מקבל התראות רגיל, אבל פותח את האפליקציה וזה טוען בלי הפסקה. אולי בגלל העדכון שהיה לא מזמן?

סעמק הקיץ עוד לא הגיע וכבר התחלנו עם השטויות.

חחחחח עכשיו רשמית התחילה עונת המלפפונים :clap:

1 דקה לפני, המכבייה said:

אם פטריק רוצה אותו, אז הוא כנראה מתאים למה שפטריק מחפש ורוצה. 

פטריק גם רוצה את טב"ח. זה לא מעיד על משהו. 

קודם כל נחכה לראות אם פטריק באמת רוצה אותו ואם כן יכול להיות שזה בגלל הפחד (המובן צריך לומר) שלא יגיע משהו יותר טוב ולא כי הוא בדיוק מה שפטריק רוצה.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פטריק גם רוצה את טב"ח. זה לא מעיד על משהו. 

קודם כל נחכה לראות אם פטריק באמת רוצה אותו ואם כן יכול להיות שזה בגלל הפחד (המובן צריך לומר) שלא יגיע משהו יותר טוב ולא כי הוא בדיוק מה שפטריק רוצה.

אם פשיץ ישאר(וזה אם גדול), זה כי פטריק רוצה. אין דרך אחרת לראות את זה, לפחות מבחינת תכונות. לא יודע מה קורה בגזרת טבח אבל אם פטריק רוצה את טבח, הוא צריך לקבל גם אותו. האחריות אם זה יצליח או לא היא שלו בכל מקרה. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

אם פטריק רוצה אותו, אז הוא כנראה מתאים למה שפטריק מחפש ורוצה. 

אני בדרך כלל רואה איתך עין בעין. אבל גם פטריק פועל תחת אילוצים, וגם טועה לפעמים.

בכל אופן האישו פה מבחינתי הוא לא מקצועי. הוא לא פה במאני טיים של העונה להילחם על תארים עם חברים שלו

28 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני בדרך כלל רואה איתך עין בעין. אבל גם פטריק פועל תחת אילוצים, וגם טועה לפעמים.

בכל אופן האישו פה מבחינתי הוא לא מקצועי. הוא לא פה במאני טיים של העונה להילחם על תארים עם חברים שלו

האם יכול להיות שפטריק טועה? בוודאי, אבל הוא לא יודע את זה עכשיו. הוא הסמכות המקצועית לקבל החלטות כאלה ולהרוויח שבחים או ביקורת. לא אנחנו. זאת לא העבודה שלי.

בקשר לאילוצים, ברור שיש. ב99 אחוז מקבוצות הספורט בעולם יש אילוצים.

26 דקות לפני, המכבייה said:

האם יכול להיות שפטריק טועה? בוודאי, אבל הוא לא יודע את זה עכשיו. הוא הסמכות המקצועית לקבל החלטות כאלה ולהרוויח שבחים או ביקורת. לא אנחנו. זאת לא העבודה שלי.

בקשר לאילוצים, ברור שיש. ב99 אחוז מקבוצות הספורט בעולם יש אילוצים.

מפריע לי המשחקים שלו לגבי החזרה לארץ בזמן שאנחנו במאבק האליפות. איפה הלויאליות למועדון שלך ולחבריך לקבוצה. יש תחושה שבדק הצעות שונות וכשראה שהם

לא יותר טובות משל מכבי אז פתאום רוצה לשוב. מכונית משומשת לא הייתי קונה ממנו.