Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

23 דקות לפני, MTA For Ever said:

קשה לגלוש כאן בגלל הרמה הנמוכה שאתה לא משתדל להסתיר אפילו. כשאתה אומר סגל מאוד איכותי זה אחרי ששמת את הגלימה עם הלוגו של דוניס יביא אליפות ?

הרי כל החלון אתה משרטט פה הרכבים מונפצים עם סגלים כמו איזה ילד בפורום של האולטראס מלפני 15 שנה.

אתה מביך גבר

חבר מאז ומעולם מפרסמים פה הערכות לגבי הסגל ואם לא מתאים לך להתדיין ולנתח מקצועית שחקנים אלא פשוט להתמרמר לא עדיף להגיב בטוקבקים בפייסבוק?

אנשים פה מגיבים באותו אופן טוב שלא 20 שנה, לא רואה בזה שום דבר פסול. אם כבר ההפך, הרסתם את הפורום המכביסטי של השחקן והפכתם לעוד מקום להתמרמר, להתלונן, להתבכיין ולא להעריך את מה שנהיה מהמועדון.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם עסקה על עלי מוחמד נפלה ככה סימן שיש נכונות להשקיע, אבל חוסר יכולת. אין פה מה לדעת.

ממה שהבנתי מיטש עיכב את זה על איזה סעיף שם

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם עסקה על עלי מוחמד נפלה ככה סימן שיש נכונות להשקיע, אבל חוסר יכולת. אין פה מה לדעת.

אתה אמיתי?

אתה בעצמך אומר שאתה לא יודע אם ואיך העסקה נפלה.

בוא פשוט נסכם שכל הודעה שאתה מתחיל ב"אם" היא ספקולציה מיותרת...

8 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לדעתי המהלך עם קארצב ישחק לטובתנו, יבינו שאי אפשר לבנות עליו לצערי. הוא לא מספיק בוגר, מרוכז ואחראי לצד יכולות טובות בבעיטה ומסירה. פשוט צריך לצבור דקות מהספסל, לא מתאים גם להיות מחליף ראשון.

מה שהכי מוזר 'הוא שיחק אתמול את השש במקום פיבן. גם למיקום שלו על המגרש היתת השפעה על התפקוד שלו.

4 דקות לפני, Keano said:

ממה שהבנתי מיטש עיכב את זה על איזה סעיף שם

יכול להיות, התפקיד של יצחקי הוא לפעול לביטול הסעיף/התגמשות בסעיף/לשכנע את מיטש להסכים לסעיף. זה קרה לא מעט פעמים עם ג׳ורדי.

4 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אתה אמיתי?

אתה בעצמך אומר שאתה לא יודע אם ואיך העסקה נפלה.

בוא פשוט נסכם שכל הודעה שאתה מתחיל ב"אם" היא ספקולציה מיותרת...

העסקה הספציפית הזאת היא לא הדבר שמשנה, היא רק מראה שכן מוכנים להשקיע ולמרות זאת עדיין לא קיבלנו חיזוק רציני. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יכול להיות, התפקיד של יצחקי הוא לפעול לביטול הסעיף/התגמשות בסעיף/לשכנע את מיטש להסכים לסעיף. זה קרה לא מעט פעמים עם ג׳ורדי.

ידוע שמיטש קשוח במשא ומתן, זה לא מהיום והיה גם בתקופת ג'ורדי ומנספורד

20 דקות לפני, turgi said:

גם אני שותף לדעה שהבעיה היא לא בגולדהאר אלא באנשים אותם הוא מינה

thank you

יחד עם זאת צריך להבין שהאנשים האלה מקבלים ממנו תמיכה מלאה כי כמו שרשמתי רוצים רכש אבל לא בכל מחיר-זאת השורה התחתונה!.

3 דקות לפני, Keano said:

ידוע שמיטש קשוח במשא ומתן, זה לא מהיום והיה גם בתקופת ג'ורדי ומנספורד

לפחות ג׳ורדי ומנספורד היו אסטרטיביים מספיק כדי להסביר לו למה צריך את השחקן שהם רוצים להביא לעומת יצחקי שעושה רושם שהוא לא בנאדם כזה

Just now, The yellow Toms said:

לפחות ג׳ורדי ומנספורד היו אסטרטיביים מספיק כדי להסביר לו למה צריך את השחקן שהם רוצים להביא לעומת יצחקי שעושה רושם שהוא לא בנאדם כזה

איך אתה יודע שהוא לא?

יש לכם זיכרון קצר, אבל עם ג'ורדי מאמן/מנג'ר ומנספורד בעונה הראשונה שלו עסקת אלירן עטר מחיפה נמרחה עד סוף החלון עד שמיטש הוריד את שחר לסכום הגיוני.

28 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

חבר מאז ומעולם מפרסמים פה הערכות לגבי הסגל ואם לא מתאים לך להתדיין ולנתח מקצועית שחקנים אלא פשוט להתמרמר לא עדיף להגיב בטוקבקים בפייסבוק?

אנשים פה מגיבים באותו אופן טוב שלא 20 שנה, לא רואה בזה שום דבר פסול. אם כבר ההפך, הרסתם את הפורום המכביסטי של השחקן והפכתם לעוד מקום להתמרמר, להתלונן, להתבכיין ולא להעריך את מה שנהיה מהמועדון.

שמע כל התגובה שלך מנותקת בצורה מדהימה מהקו שלי כלפי מכבי אז אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. אני רק רוצה לוודא שהבנתי נכון, לשיטתך היינו צריכים גם בשנה שעברה כשדוניס אנס לנו את החיים היינו צריכים לאכול את החרא ולהגיד שטעים לנו ? 

אם היית רואה את התגובות שלי לאורך כל הדרך אני מאמין במכבי ותומך מובהק בפטריק. אבל אני לא יכול לעצום עיניים. לא דורש שיערפו כאן ראשים, צריך לחזק את הקבוצה משמעותית והחלטות לא נלקחות באופן נכון, על פניו עד כה.

זה אומר שאני פחות מכביסט ממך ? נראה לי שההפך, קשה לי לראות את מכבי מבזה את עצמה כמו אתמול. אם אתם נהנים מהאחיזת עיניים הזו וממשיכים לחשוב שהסגל הנוכחי הוא מאוד איכותי אז לבריאות.

4 דקות לפני, Keano said:

איך אתה יודע שהוא לא?

יש לכם זיכרון קצר, אבל עם ג'ורדי מאמן/מנג'ר ומנספורד בעונה הראשונה שלו עסקת אלירן עטר מחיפה נמרחה עד סוף החלון עד שמיטש הוריד את שחר לסכום הגיוני.

איך אתה משווה את הסיטואציה? אז היינו צריכים שחקן אחד(לפני זה סגרנו כבר עסקאות של זרים, אצילי, דוידזאדה בהשאלה, בלקמן וכ'ו, רק חסר עטר)

אתה ניהלת מו"מ עם מכבי חיפה שזה קבוצה שאתה לא יכול לנהל איתה מו"מ , יש מלא מלא אגו שם ומלא מקורבים ניהלו את הדיבורים, זה שמנספורד הצליח לסגור איתם עסקה זה נס בפני עצמו.

פה חסר 4-5 שחקנים וזה ברור ופשוט לא רוצים לתת ליצחקי משאבים מלאים לסגור עסקאות 

30 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לדעתי המהלך עם קארצב ישחק לטובתנו, יבינו שאי אפשר לבנות עליו לצערי. הוא לא מספיק בוגר, מרוכז ואחראי לצד יכולות טובות בבעיטה ומסירה. פשוט צריך לצבור דקות מהספסל, לא מתאים גם להיות מחליף ראשון.

או להכלילו בטרייד על קניקובסקי, אם וכאשר.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

איך אתה משווה את הסיטואציה? אז היינו צריכים שחקן אחד(לפני זה סגרנו כבר עסקאות של זרים, אצילי, דוידזאדה בהשאלה, בלקמן וכ'ו, רק חסר עטר)

אתה ניהלת מו"מ עם מכבי חיפה שזה קבוצה שאתה לא יכול לנהל איתה מו"מ , יש מלא מלא אגו שם ומלא מקורבים ניהלו את הדיבורים, זה שמנספורד הצליח לסגור איתם עסקה זה נס בפני עצמו.

פה חסר 4-5 שחקנים וזה ברור ופשוט לא רוצים לתת ליצחקי משאבים מלאים לסגור עסקאות 

ומול חוגג יותר קל? יצחקי יכול לדבר עם שחקן על גובה החוזה, סגירת עסקה בסכום כזה זה רק מיטש.

הקיץ הזה בעייתי, גם בגזרת הזרים שצריך למצוא פתרון ל2 מהם כדי להביא חדשים, ובשוק הישראלי אין הרבה מציאות, ואלה שכן יכולים להתאים דורשים מעל מיליון יורו.

הקישור שלנו לחודשים הקרובים צריך להיות שחר+קניקובסקי+זר

כאשר גלזר וגולסה יחזרו מהפציעות, קניקובסקי יעבור לאגף, והקישור יהיה גלזר+זר+גולסה/שחר ברוטציה.

2 דקות לפני, Keano said:

ומול חוגג יותר קל? יצחקי יכול לדבר עם שחקן על גובה החוזה, סגירת עסקה בסכום כזה זה רק מיטש.

הקיץ הזה בעייתי, גם בגזרת הזרים שצריך למצוא פתרון ל2 מהם כדי להביא חדשים, ובשוק הישראלי אין הרבה מציאות, ואלה שכן יכולים להתאים דורשים מעל מיליון יורו.

זה לא רק מול חוגג, זה מול כל הקבוצות

אבל מה חדש שקשה לנהל מו"מ פה? תקפיץ הודעות שלי במאי, אמרתי את זה בפירוש.  למה רצו לשחרר את שחקנים ?  זה קיץ שני שמתנהלים אותו דבר בול.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא רק מול חוגג, זה מול כל הקבוצות

אבל מה חדש שקשה לנהל מו"מ פה? תקפיץ הודעות שלי במאי, אמרתי את זה בפירוש.  למה רצו לשחרר את שחקנים ?  זה קיץ שני שמתנהלים אותו דבר בול.

אם אתה מוכן לשפוך כסף כמו חיפה או אלונה אפשר די מהר לסגור עסקאות

9 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמע כל התגובה שלך מנותקת בצורה מדהימה מהקו שלי כלפי מכבי אז אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. אני רק רוצה לוודא שהבנתי נכון, לשיטתך היינו צריכים גם בשנה שעברה כשדוניס אנס לנו את החיים היינו צריכים לאכול את החרא ולהגיד שטעים לנו ? 

אם היית רואה את התגובות שלי לאורך כל הדרך אני מאמין במכבי ותומך מובהק בפטריק. אבל אני לא יכול לעצום עיניים. לא דורש שיערפו כאן ראשים, צריך לחזק את הקבוצה משמעותית והחלטות לא נלקחות באופן נכון, על פניו עד כה.

זה אומר שאני פחות מכביסט ממך ? נראה לי שההפך, קשה לי לראות את מכבי מבזה את עצמה כמו אתמול. אם אתם נהנים מהאחיזת עיניים הזו וממשיכים לחשוב שהסגל הנוכחי הוא מאוד איכותי אז לבריאות.

לא חלילה, לאחר שדוניס אנס לנו את החיים הייתה את כל הלגיטימציה לצאת עליו כאן בפורום (לא במגרש כמובן).

הבעיה היא שאתה מנבא שההחלטות שמתקבלות הן לא טובות, ומבסס את הדעה שלך על התקשורת. כל קיץ אותו סרט יש פה עשרות משתמשים שמייללים שנילחם על מקום 2-3 במקרה הטוב ובפועל אנחנו יודעים מה קורה מאז שגולדהאר הגיע. אנחנו יודעים שאת הבחירות שלו הוא יודע לעשות.טוב מאיתנו. וזהו.

3 דקות לפני, turgi said:

קניקובסקי לא יהיה במכבי.

קשר זר גם אם יגיע זה לא יהיה בקרוב.

לא מבין למה אנשים לא קולטים שהוא לא רוצה להגיע. הוא רוצה אירופה, תעברו הלאה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין למה אנשים לא קולטים שהוא לא רוצה להגיע. הוא רוצה אירופה, תעברו הלאה.

אבל דן ביטון כן רוצה אבל מתנהלים כמו בשכונה.

12 דקות לפני, thunderbolt said:

הקישור שלנו לחודשים הקרובים צריך להיות שחר+קניקובסקי+זר

כאשר גלזר וגולסה יחזרו מהפציעות, קניקובסקי יעבור לאגף, והקישור יהיה גלזר+זר+גולסה/שחר ברוטציה.

נכון מאוד.

13 דקות לפני, Dbolsa said:

אבל דן ביטון כן רוצה אבל מתנהלים כמו בשכונה.

למה? כי לא מביאים אותו סתם? דן ביטון שיחק פה במשך שנה, ולא הרשים. בלשון המעטה. לסרב לשלם עליו כרגע סכום גבוה נראית כמו החלטה סבירה כרגע.

7 דקות לפני, Naor23 said:

דוד דתי?

שחקן דתי, שלא רוצה לשחק במכבי אלא לסיים את החוזה ולמצוא קבוצה בחו"ל.

בלי קשר, כנראה מכבי לא רוצה כי לא נעשתה פנייה.