Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, dvirtop said:

גררו

הוא לא 9 (ולא באמת גדל פה, הגיע למכבי בגיל 19 וחצי). גם יונתן ואלמוג שחקני התקפה שגדלו בנוער אבל משחקים באחד הצדדים.

לגבי פיבן, הוא היחיד שמתקרב לזה. אבל בינתיים הוא בעיקר שחקן משלים.

בכל אופן לא רוצה לגרור את הדיון לשחקנים ספציפיים.

העובדה היא שמכבי לא גידלה שוער ששיחק אצלה כבר איזה 30 שנים, בלמים שהיו מובילים פה כמה עונות מאז ברומר בערך, מגנים גם לא וחלוץ 9 פרט למונאס שחצי גדל פה ולא שיחק פה הרבה.

מעניין אם המגמה תשתנה. בינתיים גם מי שדופק בדלת הקבוצה הבוגרת לרוב לא בעמדות שהזכרתי...

נכון לכרגע אין שידור

הזוי איך כל שנה משתינים עלינו בקשת - שאר הקבוצות משודרות  

מוזמנים להפעיל לחץ ולשלוח הודעות בקישור

https://sport1.maariv.co.il/צור-קשר/

2 דקות לפני, שון230 said:

נכון לכרגע אין שידור

הזוי איך כל שנה משתינים עלינו בקשת - שאר הקבוצות משודרות  

מוזמנים להפעיל לחץ ולשלוח הודעות בקישור

https://sport1.maariv.co.il/צור-קשר/

רענן ברנובסקי כתב שיהיה שידור אתמול

Just now, Dbolsa said:

רענן ברנובסקי כתב שיהיה שידור אתמול

הוא מחק את הציוץ הזה מאז...... מה יש להבין מהמחיקה?

המשחק לא מופיע בלוח השידורים

דווקא פשכצקי אמור להיות מעורבב בנתניה, אז אולי יש דברים בגו.

אולי לא תנאי העסקה שהוא מציין, אבל גישושים, מישושים, חרמונים... משהו.

36 דקות לפני, Dbolsa said:

לאור הכתבה של רז אמיר עכשיו בוואן אני מסיק שיגיעו אולי שחקן אחד או שתיים...

ואן לויבן מנסה להנדס תודעה בדיוק כמו איווניר בזמנו

1 דקה לפני, erantheking21 said:

ואן לויבן מנסה להנדס תודעה בדיוק כמו איווניר בזמנו

תשמע אין לי בעיה עם ביקורות על אנשי מקצוע במכבי, אבל אכלת כבר את הראש, כל הודעה על כמה ואן לייבן גנב דעת, לא בקטע של כדורגל, סתלבט על יצחקי, כינויים על שרון תמם.

גבר, מינימום כבוד.

4 דקות לפני, אקיטה said:

תשמע אין לי בעיה עם ביקורות על אנשי מקצוע במכבי, אבל אכלת כבר את הראש, כל הודעה על כמה ואן לייבן גנב דעת, לא בקטע של כדורגל, סתלבט על יצחקי, כינויים על שרון תמם.

גבר, מינימום כבוד.

אין לי כבוד למי שאין לו כבוד 

אחרי הדברים ששמעתי ממספר גורמים על האיש מאחורי הקלעים ואני לא מדבר על בחירת הסגל.

דווקא יצחקי היחיד שלא קיבל פה ביקורת 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אחרי הדברים ששמעתי ממספר גורמים על האיש מאחורי הקלעים ואני לא מדבר על בחירת הסגל.

חחחחחחחחחח טוב מה שתגיד איש דגול ומכובד

4 דקות לפני, erantheking21 said:

עוד פעם הורים מתוסכלים שהוא לא ליקק להם מספיק בתקופה שלו בנוער?

23 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

דווקא פשכצקי אמור להיות מעורבב בנתניה, אז אולי יש דברים בגו.

אולי לא תנאי העסקה שהוא מציין, אבל גישושים, מישושים, חרמונים... משהו.

מאוד מעורבב, ומידיעה הכתבה הזו בנוייה בעיקר על הרצונות של סגל.

כמו שכתבו כאן, סגל פחות מחפש העברה כספית, אלא יותר קבלת שחקנים שיוכלו לעזור לו בבניית הקבוצה, בדגש על כשרונות צעירים.

פטריק לא בן אדם נחמד ותפקידו הוא לא לעשות נעימי בגב של האנשים. הוא מאמין בדרך מסויימת שמקובלת על ידי הבוס שלו והאינטרס שלנו שזה יצליח. זהו. 

8 דקות לפני, קמחי said:

מאוד מעורבב, ומידיעה הכתבה הזו בנוייה בעיקר על הרצונות של סגל.

כמו שכתבו כאן, סגל פחות מחפש העברה כספית, אלא יותר קבלת שחקנים שיוכלו לעזור לו בבניית הקבוצה, בדגש על כשרונות צעירים.

לדעתי סגל חי בסרט נורא קשה אם הוא חושב שפארפה ריאלי מבחינתו.

בר כהן אגב, זה שם שאין לי בעיה שיכלל בעסקה על קניקובסקי למרות היותו שחקן נוער מוכשר שלנו.

17 דקות לפני, אקיטה said:

חחחחחחחחחח טוב מה שתגיד איש דגול ומכובד

אנחנו נדבר בהמשך ונראה 

בינתיים אפילו זרים כמו פשיץ' ועוד כמה שעזבו רמזו יותר מדי.

4 דקות לפני, אקיטה said:

לדעתי סגל חי בסרט נורא קשה אם הוא חושב שפארפה ריאלי מבחינתו.

בר כהן אגב, זה שם שאין לי בעיה שיכלל בעסקה על קניקובסקי למרות היותו שחקן נוער מוכשר שלנו.

חי בסרט או לא חי בסרט, הוא איש עסקים טוב שמחפש את טובת הקבוצה שלו ועל הדרך לאתר כשרונות שידעו להכניס כסף לקופת הקבוצה.

ככה הוא פועל עם זרים בעיקר, ומחפש להחזיק פרוספקט ישראלי אחד או שניים. 

המתווה שהעלו הוא כרגע בעיקר משאלה מצד סגל. לי קשה להאמין שקניקובסקי מעוניין להמשיך לשחק בארץ.

1 דקה לפני, קמחי said:

חי בסרט או לא חי בסרט, הוא איש עסקים טוב שמחפש את טובת הקבוצה שלו ועל הדרך לאתר כשרונות שידעו להכניס כסף לקופת הקבוצה.

ככה הוא פועל עם זרים בעיקר, ומחפש להחזיק פרוספקט ישראלי אחד או שניים. 

המתווה שהעלו הוא כרגע בעיקר משאלה מצד סגל, ובעיקר- וקשה לי להאמין שקניקובסקי מעוניין להמשיך לשחק בארץ.

כן כן מסכים עם הכל, פשוט מקבל חררה רגעית מהחוצפה (הלגיטמית שוב) לדרוש את השחקן הכי מוכשר בנוער של מכבי ועוד רוצה עוד אחד ומליון יורו.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

אנחנו נדבר בהמשך ונראה 

לא אחי גם אם לא יהיה טוב העונה ותבוא לי אחר כך תגיד אמרתי לך זה לא רלוונטי.

פטריק איש כדורגל מעולה וזה כבר הוכח באופן הכי חד משמעי שיש וגם הרזומה לפני מכבי מעיד על כך. השאלה היא האם הוא אכן מאמן טוב וזה מה שיכתיב את גורל העונה הזו יותר מכל רכש בעיניי.

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

את נוגעת בבעיה של מכבי עם המודל החדש שלה- אין ישראלים טובים ויש מגבלת זרים.

לפעמים אתה לא מצליח לגדל מה שהקבוצה הבוגרת זקוקה לו ולכן אנחנו נאלצים לשלם מחירים מופקעים בטריידים בהם הבאנו שחקן סגל לעמדת המגן הימני תמורת 2 שחקנים שכנראה היה משתלבים יופי בהרכב.

נכון הליגה הזאת דפוקה אין ספק. ובמקום לדבר על זה בתקשורת, הם מספרים על כמה שביטול הגבלת הזרים לא טוב לשחקן הישראלי כי יתפסו לו את המקום. כשבתכלס זה מעולה לו להתחרות בשחקנים ברמה גבוהה, וגם יקל עליו ביציאה לחו"ל כי המחיר שלו לא יהיה מופקע כמו שהוא עכשיו. ככה שזה רק יקדם את הכדורגל הישראלי. והקטע העוד יותר מדהים זה שבזמן האחרון הם לא מפסיקים לדבר על כמה חשוב זה שכמה שיותר שחקנים צעירים יצאו לשחק בחו"ל, וכועסים על הגדולות שלא משחררות מהר... איך אתם רוצים שישחררו אם אתם לא מאפשרים לתת תחליף נורמלי לשחקנים משמעותיים? או לפחות במחירים שהם יוכלו לרכוש שחקן צעיר ישראלי מוכשר כמו עבדה למשל ולתת לו להיות שחקן מוביל? הם סותרים את עצמם. 

1 hour ago, שי123 said:

העסקה הזאת יצאה לפועל רק בגלל העונש של הפייר פליי.

מכבי לא יכלו לשלם כסף, אז נתנו שחקנים.

מאמין שהיום היו פשוט משלמים 500 אלף אירו במקום העסקה המסובכת הזאת.

עם כל הכבוד לפייר פליי זה עדיין לא היה צריך לקרות. מבינה שזה הרבה יותר מסובך אבל היה אפשר לתת את ברסקי או משהו, ולא שחקנים שברור שלכל הפחות שווים סגל במכבי ויעלו הרבה יותר בעתיד. והנה עובדה שעכשיו רוצים את צ'יבוטה וכנראה שזה לא יקרה בגלל מחיר מופקע. גם עצם זה שהיה דיבור בשנה שעברה על מכירת אלמוג לביתר הייתה הזוייה בעיני, וכן זה עדיין נראה לי ככה למרות שלא הייתה לו עונה טובה. יש דברים בקבלת ההחלטות במכבי לגבי שחקני נוער שאני פשוט לא מצליחה להבין. קצת סבלנות, ראינו שזה הצליח כבר הרבה מאוד פעמים. זה שווה את זה מקצועית וכלכלית.

מה שכן השנה הזאת נראה שיכנסו יחסית הרבה צעירים וזה הכיוון הנכון, סטייל עונת איביץ הראשונה. לא למהר לוותר עליהם.

8 דקות לפני, אקיטה said:

לא אחי גם אם לא יהיה טוב העונה ותבוא לי אחר כך תגיד אמרתי לך זה לא רלוונטי.

פטריק איש כדורגל מעולה וזה כבר הוכח באופן הכי חד משמעי שיש וגם הרזומה לפני מכבי מעיד על כך.

בדיוק. הוא יכול להצליח או להיכשל, כמו כל אחד אחר. הוא בעל רזומה יפה בתחום פיתוח מחלקות נוער במועדונים קצת יותר גדולים ממכבי שהגיע לכאן בהמלצת ג'ורדי וזוכה לאמון ממיטש להמשיך ולהוביל. שלא יהיה נחמד. 

4 דקות לפני, המכביסטית15 said:

נכון הליגה הזאת דפוקה אין ספק. ובמקום לדבר על זה בתקשורת, הם מספרים על כמה שביטול הגבלת הזרים לא טוב לשחקן הישראלי כי יתפסו לו את המקום. כשבתכלס זה מעולה לו להתחרות בשחקנים ברמה גבוהה, וגם יקל עליו ביציאה לחו"ל כי המחיר שלו לא יהיה מופקע כמו שהוא עכשיו. ככה שזה רק יקדם את הכדורגל הישראלי. והקטע העוד יותר מדהים זה שבזמן האחרון הם לא מפסיקים לדבר על כמה חשוב זה שכמה שיותר שחקנים צעירים יצאו לשחק בחו"ל, וכועסים על הגדולות שלא משחררות מהר... איך אתם רוצים שישחררו אם אתם לא מאפשרים לתת תחליף נורמלי לשחקנים משמעותיים? או לפחות במחירים שהם יוכלו לרכוש שחקן צעיר ישראלי מוכשר כמו עבדה למשל ולתת לו להיות שחקן מוביל? הם סותרים את עצמם. 

עם כל הכבוד לפייר פליי זה עדיין לא היה צריך לקרות. מבינה שזה הרבה יותר מסובך אבל היה אפשר לתת את ברסקי או משהו, ולא שחקנים שברור שלכל הפחות שווים סגל במכבי ויעלו הרבה יותר בעתיד. והנה עובדה שעכשיו רוצים את צ'יבוטה וכנראה שזה לא יקרה בגלל מחיר מופקע. גם עצם זה שהיה דיבור בשנה שעברה על מכירת אלמוג לביתר הייתה הזוייה בעיני, וכן זה עדיין נראה לי ככה למרות שלא הייתה לו עונה טובה. יש דברים בקבלת ההחלטות במכבי לגבי שחקני נוער שאני פשוט לא מצליחה להבין. קצת סבלנות, ראינו שזה הצליח כבר הרבה מאוד פעמים. זה שווה את זה מקצועית וכלכלית.

מה שכן השנה הזאת נראה שיכנסו יחסית הרבה צעירים וזה הכיוון הנכון, סטייל עונת איביץ הראשונה. לא למהר לוותר עליהם.

זה מה קורה עכשיו, לוקחים את עונת איביץ לאקסטרים שלה. לא רואה בעיית סבלנות במכבי עם צעירים. ההפך. האם מתפקששים דברים, האם טועים לפעמים? כן, זה טבעו של עולם. 

25 דקות לפני, erantheking21 said:

אנחנו נדבר בהמשך ונראה 

בשורה התחתונה הוא הצליח בצורה אדירה בנוער, והצליח מעל הציפיות בתור מאמן קבוצה בוגרת. אז את מי מעניינת הדעה של פשיץ'-"דרפיץ' קילל אותי", או של אורי אוזן?