Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, Raumdeuter said:

אולי אני עיוור,אבל איזה תהליכים שליליים(מניח שאתה מתכוון לאלו) אתה מזהה?(שנינו מסכימים שיש מגמת הצערה,מגמה של הפחתה בהוצאות שכר שחקנים ומנהלה,פעילות מופחתת בשתי העונות האחרונות בשוק ההעברות,מיעוט אנשי ניהול זרים בהשוואה לעבר.)

חוץ מזה יש עוד משהו שלא שמתי לב אליו?.

שאתה עושה מגמת הצערה כמו  בעונה של איביץ', אתה צריך שחקנים שטעמו מהליגה הראשונה(גלזר, כהן, חוזז, פיבן) ומשלב אותם עם זרים טובים וישראלים מנוסים..פה מדובר בתהליך שאתה יודע מראש שאלה צעירים שבכלל לא תוכננו להיות חלק מהסגל, אלא תוכנית מגירה שלישית שפתאום הוציאו כי אין ברירה, זה תהליכים..לא אמרתי שזה תהליכים רעים אבל אין ספק שמדובר ברולטה רוסית שיכולה להיות הפתעה גמורה או רעה מאוד.

9 דקות לפני, erantheking21 said:

שאתה עושה מגמת הצערה כמו  בעונה של איביץ', אתה צריך שחקנים שטעמו מהליגה הראשונה(גלזר, כהן, חוזז, פיבן) ומשלב אותם עם זרים טובים וישראלים מנוסים..פה מדובר בתהליך שאתה יודע מראש שאלה צעירים שבכלל לא תוכננו להיות חלק מהסגל, אלא תוכנית מגירה שלישית שפתאום הוציאו כי אין ברירה, זה תהליכים..לא אמרתי שזה תהליכים רעים אבל אין ספק שמדובר ברולטה רוסית שיכולה להיות הפתעה גמורה או רעה מאוד.

ואת זה אתה כותב כמנהל עסק או סתם מומחה כדורגל נסתר? שיעבדו ונשפוט על זה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

זו לגמרי עונה שלדעתי לא יהיה לה אמצע: או 1-2 או שזה הולך להיות מכוער והתרסקות משפילה(לא ירידת ליגה לא צריך להגזים אבל כן פוטנציאל ל4-6 בתרחיש הכי קיצוני).

אבל היא גם בטוח תהיה עונה מרתקת איך שלא תסתכל על זה.

11 דקות לפני, Raumdeuter said:

זו לגמרי עונה שלדעתי לא יהיה לה אמצע: או 1-2 או שזה הולך להיות מכוער והתרסקות משפילה(לא ירידת ליגה לא צריך להגזים אבל כן פוטנציאל ל4-6 בתרחיש הכי קיצוני).

אבל היא גם בטוח תהיה עונה מרתקת איך שלא תסתכל על זה.

עשור לא ירדת ממקום שני, למה אתה חושב שזה ישתנה? 

5 דקות לפני, Keano said:

אפשר להתווכח שזה על הנייר הסגל הכי חלש שלנו בעשור האחרון. 

לדעתי זה לגמרי אמור להספיק למקום שני, לא שזה מנחם.

אגב, חיפה בחלומות הכי ורודים שלהם לא ראו את עצמם לוקחים לנו אליפות השנה אחרי 2 העונות הפסיכיות שאנחנו עשינו לפני, אבל כדורגל זה דבר נזיל עם המון משתנים, קורונה, קטינות, פציעות הזווית, ואיכשהו הם גנבו פה אליפות.

יגיעו עוד שחקנים, לדעתי אין סרט שלא מגיעים עוד 2 זרים, אחד לקישור ואחד חלוץ, אם אנחנו פוגעים איתם לדעתי זה 50/50 עם חיפה על האליפות. 

לא ברור לי הסיכומים שאנחנו קצת אחרי אמצע יולי, באסה שמכבי לא מסוגלים לסגור סגל בזמן, אבל בסוף יגיעו השחקנים אז תחכו קצת עם הסיכומים. 

10 דקות לפני, nirnir20 said:

אפשר להתווכח שזה על הנייר הסגל הכי חלש שלנו בעשור האחרון. 

לדעתי זה לגמרי אמור להספיק למקום שני, לא שזה מנחם.

אגב, חיפה בחלומות הכי ורודים שלהם לא ראו את עצמם לוקחים לנו אליפות השנה אחרי 2 העונות הפסיכיות שאנחנו עשינו לפני, אבל כדורגל זה דבר נזיל עם המון משתנים, קורונה, קטינות, פציעות הזווית, ואיכשהו הם גנבו פה אליפות.

יגיעו עוד שחקנים, לדעתי אין סרט שלא מגיעים עוד 2 זרים, אחד לקישור ואחד חלוץ, אם אנחנו פוגעים איתם לדעתי זה 50/50 עם חיפה על האליפות. 

לא ברור לי הסיכומים שאנחנו קצת אחרי אמצע יולי, באסה שמכבי לא מסוגלים לסגור סגל בזמן, אבל בסוף יגיעו השחקנים אז תחכו קצת עם הסיכומים. 

אין לי ספק שזה לא הסגל הסופי וגם העונה מכבי תסיים 1-2

19 דקות לפני, Keano said:

אני לא חושב שזה ישתנה,אבל בהתבסס על הסגל שיש *כרגע*,לראשונה אחרי עשור אני באמת רואה את האזור שמתחת למקום שני כתרחיש שהסבירות שלו להתקיים היא באזור דו ספרתי באחוזים(10-15% ככה אבל עדיין בהשוואה לעבר שגם עם העוקצים שעונים לשמות ליטו ושוטא ידעת שמקום שני תסיים בטוח אלא אם יהיה אסון טבע או שאחד מהאיחולים משירי הפועל יקרה לסגל שלנו)

9 דקות לפני, המכבייה said:

הוא לא עניין את מכבי אפלו לא לשניה. וגם לא קבוצות בסדר הגודל שלה. אחלה ג'אן. 

לא כי עדיף את בלקמן כחלוץ שלישי… בינתיים החלוץ היחיד שלנו זה חלאיילה.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא כי עדיף את בלקמן כחלוץ שלישי… בינתיים החלוץ היחיד שלנו זה חלאיילה.

לא יודע מה עדיף ולא רלוונטי. הוא לא עניין אותם. אז נראה לאן הם הולכים עם מצבת החלוצים שלהם כשיגמר החלון. 

כמו שכבר כתבתי פה אני מאוד מקווה שיצחקי כבר התקדם הלאה ממזמן כי החלוץ הזה מסתבר בכלל היה רלוונטי לגבנו

On 17.7.2021 at 18:04, הישראלי היפה said:

די ברור שהם ירדו במחיר.

העניין הוא שברגע שהמחיר שלו ירד (כי כרגע אף קבוצה לא מוכנה לשלם אותו) אנחנו נהיה בתמונה ושהסכום יתאים לנו.

אם ירדו ל1.5 מיליון - זה לא סכומים של מכבי?

מסכים שיש כרגע סיכוי קלוש איתו, אבל עדיין יש.

נשיא בלננשש: סירבתי ל-2.2 מיליון על קאסיירה

סוארס סיפר על קרב הצעות על החלוץ הקולומביאני אך לא ציין את מכבי ת"א כמי שבתמונה: "לא קרוב למה שהוא שווה". 

55 דקות לפני, snufkin said:

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-22/1,1,3,53973/388728.html?ref=hp

הלך הילד.. נקסט. מה עם החלוץ/סנטר מהליגה השניה?

אני בשוק ממש.

מעניין מתי בלקמן יחתום. מקווה שזה יהיה כמה שיותר מהר כי כל שבוע שהוא לא מתאמן אנחנו בבעיה.

55 דקות לפני, erantheking21 said:

כמו שאמרתי

מישהו הדליף אותו מהמערכת כדאי שאנשים יחשבו שעובדים פה ומחפשים שחקנים ברמה גבוהה

בסוף יחתמו זרים שיכלו להחתים גם ביוני

שילמדו איך עובדים במכבי סל... 

וגם שם מכבי היא כמעט לא פקטור מבחינת שכר לעומת ריאל צסקא ברסה זניט וכו

35 דקות לפני, turgi said:

אני בשוק ממש.

מעניין מתי בלקמן יחתום. מקווה שזה יהיה כמה שיותר מהר כי כל שבוע שהוא לא מתאמן אנחנו בבעיה.

כמו שתיקן אותי המכבייה גור, בסוף נשאר עם הבלקמן ביד. 

זה רק מוכיח שלא היתה רשימה מוכנה מראש של רכש עתידי.

אולי אם היו פונים אליו כבר בסוף העונה, המחיר שלו לא היה כזה גבוהה.

מערכת סקאוט פח, לפטר, ביזבוז כסף.