Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני3 שעות , Dbolsa said:

אבל לא צריך להיות חכם גדול - הוא אמר בפה מלא אחרי הגביע אם אני לא טועה שכן הוא השיג כל מה שהוא יכול עם מכבי מה אתה רוצה שהוא יגיד שם ״מיץ׳ אני רוצה לעוף מפה לקיבנימט תשחרר אותי?״

הוא ינסה להביא הצעה של 1.5 - 2 מ יורו והוא ידרוש לעזוב

לצערי, ציטטת אותי מבלי לבדוק מה כתבתי או למי כתבתי.

לא כתבתי שצריך להיות חכם גדול, יונתן כהן רוצה לשחק באירופה, כמו כולם.

התגובה שלי הייתה עבור זה: 

שיזדיין, מכבי צריכה להגיד לו אתה לא משוחרר וזהו, דיי עם הנחמדות.

מי כותב דבר כזה לשחקן מכבי?

אוהד מודאג, בלי המספרים שלו אנחנו קבוצת אמצא טבלה כרגע.

פאקין הצעה מליגה שנייה, בחייכך יונתן, תן עונה גדולה ותצא למקום יותר טוב.

10 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

כן, אבל תסכים איתי שפשיץ' והרננדס היו שליפות מהמותן שבמקרה די הצליחו ולא משהו מתוכנן ועוד לשתי עמדות קריטיות בהרכב.

על זה "לא בונים מדינה".

אפשר לייעד עמדה אחת לסוף החלון כדי לראות איזה תפוח זהב ייפול מהעץ האירופאי.

יותר מזה, לצורך העניין, אם יש זר שהוא "ברמת ישראלי טוב", אני לא רואה סיבה לא להביא.

הרי "הישראלי הטוב" מפאת תעודת הזהות שלו יעלה פי 5 מהזר, אז למה לא בעצם?

נכון. שרון תמם נכנסה לנושא סקאוטינג והביאה מה שיוצא. אתה מקשיב לעצמך??

Just now, Yehudav said:

נכון. שרון תמם נכנסה לנושא סקאוטינג והביאה מה שיוצא. אתה מקשיב לעצמך??

הם במקרה שוחררו ברגע האחרון בגלל בעיות פיננסיות של המועדון, במקרה נפלה לך הזדמנות, במקרה ניצלת אותה.

איך אחרת היית קורא לזה?

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הם במקרה שוחררו ברגע האחרון בגלל בעיות פיננסיות של המועדון, במקרה נפלה לך הזדמנות, במקרה ניצלת אותה.

איך אחרת היית קורא לזה?

מעניין שרק ההצלחות מבחינתך הן "במקרה" והכדלונות זה מחדלים שזועקים לשמיים ולא "במקרה".

באותה מידה אני יכול להגיד לך שחיכו להזדמנות להביא מאת השחקנים האלה. אתה תקרא לזה במקרה.

אחד הקייצים הכי מדכאים במכבי

יותר מהרגשה שהכל דיבורים בעלמא

אין מו"מ עם ישראלי אחד, אחד!!

למרות שאנחנו נואשים ל2 שחקני 10 וקיצוני אחד, קשר במקום פרץ וחלוץ 9

על מי אתם עובדים שם? תפסיקו לשחק ברולטה רוסית...לא מצליח להבין למה ההתעקשות הזאת.

דעה לא פופלארית - במקום מכבי כרגע אני מסנוור את אבו פאני עם הצעה של 300 אלף דולר ל 4 שנים, זה שחקן שיכול להתפוצץ ולהימכר עוד שנה שנתיים בהמון כסף, הוא שחקן קישור מעולה שיכול להיכנס לנעליים של גולסה ולשחק לצד גלזר, הוא יכול להגיע בחינם, כל זה במקרה הטובה שהוא מסכים, במקרה הרע שהוא מסרב חיפה תישאר עם שחקן שידע מה הוא יכל להרוויח וצריכה לתת לו לפחות 300 אלף דולר.

1 דקה לפני, Yehudav said:

מעניין שרק ההצלחות מבחינתך הן "במקרה" והכדלונות זה מחדלים שזועקים לשמיים ולא "במקרה".

באותה מידה אני יכול להגיד לך שחיכו להזדמנות להביא מאת השחקנים האלה. אתה תקרא לזה במקרה.

אני אמרתי שרק ההצלחות מבחינתי הן במקרה?

ואם אתה רוצה לנהל דיון, תימנע מההכללות האלה. סביר להניח שאתה בכלל מתייחס ליוזר אחר.

ומה זאת אומרת חיכו להזדמנות להביא את השחקנים האלה?

איך מכבי יכלה לצפות שמלגה תיקלע לקשיים כלכליים ותשחרר שחקנים בהמוניהם?

נשאל אחרת, מה היה קורה לו מלגה לא משחררת אף אחד? בלקמן חלוץ בודד? פיבן בלם פותח?

הם הגיעו ממש על הבאזר.

Just now, ebibo said:

דעה לא פופלארית - במקום מכבי כרגע אני מסנוור את אבו פאני עם הצעה של 300 אלף דולר ל 4 שנים, זה שחקן שיכול להתפוצץ ולהימכר עוד שנה שנתיים בהמון כסף, הוא שחקן קישור מעולה שיכול להיכנס לנעליים של גולסה ולשחק לצד גלזר, הוא יכול להגיע בחינם, כל זה במקרה הטובה שהוא מסכים, במקרה הרע שהוא מסרב חיפה תישאר עם שחקן שידע מה הוא יכל להרוויח וצריכה לתת לו לפחות 300 אלף דולר.

יש לו עוד שנה בחוזה שם

7 דקות לפני, ebibo said:

עדיין תצטרך לשלם דמי השבחה לחיפה.

26 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

כן, אבל תסכים איתי שפשיץ' והרננדס היו שליפות מהמותן שבמקרה די הצליחו ולא משהו מתוכנן ועוד לשתי עמדות קריטיות בהרכב.

על זה "לא בונים מדינה".

אפשר לייעד עמדה אחת לסוף החלון כדי לראות איזה תפוח זהב ייפול מהעץ האירופאי.

יותר מזה, לצורך העניין, אם יש זר שהוא "ברמת ישראלי טוב", אני לא רואה סיבה לא להביא.

הרי "הישראלי הטוב" מפאת תעודת הזהות שלו יעלה פי 5 מהזר, אז למה לא בעצם?

הם שליפות מהמותן אבל מתוך פול איכותי של שחקנים(מעריך). אין ביטחון בכלום וגם רזומה ומשכורת גבוהה הם לא ערובה להצלחה והיקלטות טובה של השחקן הזר אבל לא התפשרת והבאת על הבאזר את מה שיש כדי להגיד הבאתי. זאת הכוונה. בסך הכל כרגע, יש למכבי ארבעה זרים שאני די שלם איתם. 

24 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

איך אחרת היית קורא לזה?

הם לא היו היחידים ברשימה אם אתה זוכר. היה שם פול איכותי. פשיץ חתם על הבאזר, המגעים איתו וההבשלה של העניין, לפחות שבועיים קודם. ואם היה מתפספס, תמיד אפשר לעלות במחיר. אני לא יודע מה הדינמיקה המדוייקת שהיתה, אבל היא הצליחה. מצד שני, שוער העונה ביוון כאן נכשל. זר ברמת ישאלי טוב כמו ניקוליץ- נכשל. תמיד יש רשימות ותמיד יש שמות. פשיץ והרננדס הם רק דוגמאות אחרונות מתוך עונת קורונה כאוטית, חסרת אופק כלכלי. וזה עבד טוב. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

הם שליפות מהמותן אבל מתוך פול איכותי של שחקנים(מעריך). אין ביטחון בכלום וגם רזומה ומשכורת גבוהה הם לא ערובה להצלחה והיקלטות טובה של השחקן הזר אבל לא התפשרת והבאת על הבאזר את מה שיש כדי להגיד הבאתי. זאת הכוונה. בסך הכל כרגע, יש למכבי ארבעה זרים שאני די שלם איתם. 

הרננדס לדעתך צריך להישאר? 

מצד אחד הוא לא נתן עונה מדהימה, הוא רוצה לעזוב והוא איטי. מצד שני יש לו רזומה גדול ביחס לליגה, בדרך כלל בלמים בעונה שנייה משתפרים וזה מסוכן להחליף שוב את ההגנה. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הרננדס לדעתך צריך להישאר? 

מצד אחד הוא לא נתן עונה מדהימה, הוא רוצה לעזוב והוא איטי. מצד שני יש לו רזומה גדול ביחס לליגה, בדרך כלל בלמים בעונה שנייה משתפרים וזה מסוכן להחליף שוב את ההגנה. 

הוא לא בלם רע, הוא רק פחות התאקלם. הוא לא הבלם הכי טוב שראיתי במכבי אבל אני חי איתו בשלום. זה עוד יכול להשתפר ויכול שלא. נראה מהצד שמכבי מאד מחזיקה ממנו. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

הוא לא בלם רע, הוא רק פחות התאקלם. הוא לא הבלם הכי טוב שראיתי במכבי אבל אני חי איתו בשלום. זה עוד יכול להשתפר ויכול שלא. נראה מהצד שמכבי מאד מחזיקה ממנו. 

אתה ראית אותו אתמול בהזדמנויות של הירניבן? אם אני לא טועה בהזדמנות של ה100% גול שדניאל לקח בענק הוא שם היה עם סחרחורת מהשחקן ההולנדי.

צריך היה אני חושב לבדוק אופציות אחרות.

Just now, Dbolsa said:

אתה ראית אותו אתמול בהזדמנויות של הירניבן? אם אני לא טועה בהזדמנות של ה100% גול שדניאל לקח בענק הוא שם היה עם סחרחורת מהשחקן ההולנדי.

צריך היה אני חושב לבדוק אופציות אחרות.

לא ראיתי. זה לא משנה את דעתי הבסיסית עליו. אם מכבי מחזיקה ממנו, אז היא לא תבדוק אופציות אחרות אלא אם יקרה משהו. 

הבעיה שיוצאת מהיממה האחרונה היא שברור שיונתן לא ישאר במכבי השנה. הוא משדר שהוא אל מעוניין להישאר וזה גם אומר שהוא לא יאריך את החוזה, מה שאומר ששנה הבאה (אם אני לא טועה) הוא חופשי. 

לא רואה איך אנחנו סותמים כל כך הרבה חורים גדולים כאלה. 

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הבעיה שיוצאת מהיממה האחרונה היא שברור שיונתן לא ישאר במכבי השנה. הוא משדר שהוא אל מעוניין להישאר וזה גם אומר שהוא לא יאריך את החוזה, מה שאומר ששנה הבאה (אם אני לא טועה) הוא חופשי. 

יש לו חוזה לעוד שנתיים. 

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני לא יודע מה הוא משדר, לא נראה לי שהוא סובל.

אבל חייבים לדעת למכור את הכוכבים שלנו.

זה ההבדל בין להיות מועדון שממנו יוצאים לאירופה לבין מועדון שלא משחרר ועדיף ללכת לפ״ת או אשדוד כדי לצאת.

ברור שיש פה גם אלמנט של רווח כלכלי למכבי, אבל כל פעם אנחנו מגיעים איתם לשנת חוזה וזה יהיה אסון אם אחרי דור פרץ גם יוני ילך בחינם.

13 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

למה זה כזה ברור? 

כולם יודעים כבר כמה זמן שהוא רוצה חול והמצב נשאר כזה: אתה רוצה חול? תביא הצעה מספקת. 

למה זה כזה ברור שיונתן כהן יעזוב עוד העונה?

לדעתי ואחראי הראיון שלו שהפציץ במילים של אחריות, זה עליי, חדר הלבשה, השחקנים הצעירים...

נראה שהוא מבין שהוא צריך להיות דור מיכה השנה בחדר הלבשה, לא בטוח בכלל שיעזוב העונה.

גם בעונה שעברה הוא היה הרבה חלקים בחוץ, הוא צריך עונת שיא-מלאה, לדעתי הוא יהיה השנה במכבי וינסה להיות הכי גדול שאפשר ובשנה הבאה...לעשות עטר.

ריימס-בתים בצרפת-לא לשחק הרבה-לחזור לישראל.

2 דקות לפני, בראון said:

למה זה כזה ברור? 

כולם יודעים כבר כמה זמן שהוא רוצה חול והמצב נשאר כזה: אתה רוצה חול? תביא הצעה מספקת. 

אתה מעדיף שהוא יהיה עם פרצוף חמוץ כל אימון ויהיה עם 0 מוטיבציה? אתה לא רוצה שחקן כזה בקבוצה שלך... שינסו להוציא את המקסימום מההצעות שיש לו ובהצלחה..

זה אובדן עצום לאור איך שהקבוצה נראית עכשיו אבל הוא אמר את זה ביום של הגמר גביע לא היה צריך להיות גאון גדול בדיוק כמו שידעו כבר באפריל שנה שעברה שאיביץ לא מעוניין להמשיך ויכלו למצוא מאמן עם סיום העונה.

4 דקות לפני, Dbolsa said:

אתה מעדיף שהוא יהיה עם פרצוף חמוץ כל אימון ויהיה עם 0 מוטיבציה? אתה לא רוצה שחקן כזה בקבוצה שלך... שינסו להוציא את המקסימום מההצעות שיש לו ובהצלחה..

זה אובדן עצום לאור איך שהקבוצה נראית עכשיו אבל הוא אמר את זה ביום של הגמר גביע לא היה צריך להיות גאון גדול בדיוק כמו שידעו כבר באפריל שנה שעברה שאיביץ לא מעוניין להמשיך ויכלו למצוא מאמן עם סיום העונה.

אם הוא יתנהג בצורה כזאת הוא לא יגיע לשום מקום באירופה וגם יאבד את מקומו בנבחרת ובמכבי.

לא חושב שיונתן שגדל כאן יעשה דווקא למועדון כי הוא לא משחרר אותה בגלל הקיץ הקשה שהוא עובר. הוא יתבאס ויעבור לו. זה לא שיש לו הצעה מהפריימר ליג.