Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה צריך להתחיל להיות קשיחים, זה לא שמסי עומד בתור אתה יודע... 

יש לנו 4 עמדות שצריך לחזק ואין ישראלים טובים, זה לא הזמן להראות שיש לנו יותר גדול.

חשבתי לענות ברצינות אבל הסוף של דבריך הראה שאתה לא בכיוון. מי דיבר על אגו פה בכלל? צריך לקבל החלטות ולחתוך עניינים בצורה עניינת כדי להשלים את הסגל בהקדם ולא להמרח ולחכות לכל שחקן חודשיים עד שיחליט אם בא לו להיות פה או לא. 

21 דקות לפני, הנדון said:

נפלנו חזק עם ההנהלה הנוכחית אין מישהו אחד שם שמסוגל ללחוץ על מיץ' ולשנכע אותו כמו מנספורד או ג'ורדי וגם לא מביאים שום ערך מוסף. 

אני חושב שזה בכלל לא משנה. זאת החלטה מערכתית ומיטש בוחר את עובדיו בגלל סיבות שרלוונטיות לו. זה להאשים את הש.ג. המטרות של מיטש היו אחרות בימי ג'ורדי או בן. הוא לא היה צריך שיאתגרו אותו כשהוא סגר בטלפון עם קורפיין על 2.5 מיליון יורו עבור יצחקי. צריך להתקדם יחד עם מיטש, הוא זה שקובע את הטון והטמפו.

3 דקות לפני, בראון said:

אבל לא הציעו אותם למכבי סתם נכון? כנראה שהיא מחפשת קשר ולכן הציעו. 

הרי אז למה לא הציעו מגן או בלם? כי לא מחפשים.

הציעו אותם למכבי בהנחה שהיא מצליחה להביא את רוקאביצה. אני לא מבין אתה לא חושב שיגיע חלוץ זר?

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

כשאהיה המנהל מקצועי של מכבי, אתן תשובה הגיונית. 

אני לא מתעסק עם מי פנוי ומי לא. 

מתעסק בזה שלא צריך להחתים שחקנים שעושים לנו טובה.

בקיצור עדיף שמכבי תעמוד על שלה, העיקר שנצא גברים, מה זה משנה אם נפסיד שחקנים טובים?

1 דקה לפני, Eli basa said:

חשבתי לענות ברצינות אבל הסוף של דבריך הראה שאתה לא בכיוון. מי דיבר על אגו פה בכלל? צריך לקבל החלטות ולחתוך עניינים בצורה עניינת כדי להשלים את הסגל בהקדם ולא להמרח ולחכות לכל שחקן חודשיים עד שיחליט אם בא לו להיות פה או לא. 

אבל במכבי גם ככה דברים נדחים עד לרגע האחרון. אם נגיד לרוקאביצה לא לבוא, העניינים עם החלוץ הזר שנרצה יתעכבו. ככה זה עובד פה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הציעו אותם למכבי בהנחה שהיא מצליחה להביא את רוקאביצה. אני לא מבין אתה לא חושב שיגיע חלוץ זר?

אם לא רוקאביצה אז ברור שיגיע חלוץ זר. או אולי גם וגם? אפשר רק לנחש

6 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שזה בכלל לא משנה. זאת החלטה מערכתית ומיטש בוחר את עובדיו בגלל סיבות שרלוונטיות לו. זה להאשים את הש.ג. המטרות של מיטש היו אחרות בימי ג'ורדי או בן. הוא לא היה צריך שיאתגרו אותו כשהוא סגר בטלפון עם קורפיין על 2.5 מיליון יורו עבור יצחקי. צריך להתקדם יחד עם מיטש, הוא זה שקובע את הטון והטמפו.

או שזה ניסיון שלו לראות אם אפשר להחדיר ישראלים למערכת. סתם סיטואציה שיכולה לקרות אם פתאום צריך להחליף מאמן את מי בדיוק תמם ויצחקי יכולים למשוך למכבי? איזה ערך מקצועי מוסף יצחקי יכול להביא למועדון?

Just now, מכביסט לעד said:

בקיצור עדיף שמכבי תעמוד על שלה, העיקר שנצא גברים, מה זה משנה אם נפסיד שחקנים טובים?

אבל במכבי גם ככה דברים נדחים עד לרגע האחרון. אם נגיד לרוקאביצה לא לבוא, העניינים עם החלוץ הזר שנרצה יתעכבו. ככה זה עובד פה.

פשוט מאוד, פשוט לחתוך עניינים, לקבל החלטות כואבות תדתמיתית, אישית, כלכלית, אבל פשוט לעשות את זה. 

יאניוטיס, ניקוליץ', ריקן, טב"ח ואלמוג לא שחקנים למכבי בכושרם הנוכחי והם מנפחים לך את הסגל ב"פייק עומק" ומונעים ממך בגלל זה להביא שחקנים שכן יתרמו לעמדות האלו, 
ריקן וטב"ח בגילם צריכים להיות משוחררים (למרות הפדיחה שמכבי תספוג בזה שמשחררת שחקן שהרגע האריכה לו חוזה, אבל שימצאו את הדרך לעשות את זה ואם צריך לספוג את העלות אז בעיה של מי שקיבל את ההחלטה לא הנכונה ואם צריך לשלם בתפקיד שלו אז שישלם)
אלמוג עם פוטנציאל ולכן צריך להשאיל אותו בפעם האחרונה ולקוות שיתעורר על החיים שלו ויחזור בכל הכוח לעונה הבאה. לא יעשה את זה? תודה ולהתראות.  
ניקוליץ' ויאניטויס צריכים להחתך גם, על אותו משקל של ריקן\טב"ח, יצטרכו לראות איך מצמצמים נזקים (למשל מוצאים קבוצה ליאניוטיס ואז סופגים "רק" את העלות של ניקוליץ'), 
כי אנחנו צריכים את המקום של הזרים. 

להביא לפה חלוץ זר, ווינגר זר, שם מזוודה על קניקובסקי וזהו. ביחד עם כמה כשרונות ששווה לראות במכבי יש פה אחלה סגל שיכול להביא אליפות אם הדברים יתחברו. 

נכון כספים, חוזים, סיבות למה לא יש בלי סוף, אבל הגיע הזמן למצוא את הדרך לאיך כן ולא למה לא ולעשות את זה. 
יותר חדות, יותר "רוע" בניהול ויהיה טוב יותר. 

Just now, Eli basa said:

פשוט מאוד, פשוט לחתוך עניינים, לקבל החלטות כואבות תדתמיתית, אישית, כלכלית, אבל פשוט לעשות את זה. 

יאניוטיס, ניקוליץ', ריקן, טב"ח ואלמוג לא שחקנים למכבי בכושרם הנוכחי והם מנפחים לך את הסגל ב"פייק עומק" ומונעים ממך בגלל זה להביא שחקנים שכן יתרמו לעמדות האלו, 
ריקן וטב"ח בגילם צריכים להיות משוחררים (למרות הפדיחה שמכבי תספוג בזה שמשחררת שחקן שהרגע האריכה לו חוזה, אבל שימצאו את הדרך לעשות את זה ואם צריך לספוג את העלות אז בעיה של מי שקיבל את ההחלטה לא הנכונה ואם צריך לשלם בתפקיד שלו אז שישלם)
אלמוג עם פוטנציאל ולכן צריך להשאיל אותו בפעם האחרונה ולקוות שיתעורר על החיים שלו ויחזור בכל הכוח לעונה הבאה. לא יעשה את זה? תודה ולהתראות.  
ניקוליץ' ויאניטויס צריכים להחתך גם, על אותו משקל של ריקן\טב"ח, יצטרכו לראות איך מצמצמים נזקים (למשל מוצאים קבוצה ליאניוטיס ואז סופגים "רק" את העלות של ניקוליץ'), 
כי אנחנו צריכים את המקום של הזרים. 

להביא לפה חלוץ זר, ווינגר זר, שם מזוודה על קניקובסקי וזהו. ביחד עם כמה כשרונות ששווה לראות במכבי יש פה אחלה סגל שיכול להביא אליפות אם הדברים יתחברו. 

נכון כספים, חוזים, סיבות למה לא יש בלי סוף, אבל הגיע הזמן למצוא את הדרך לאיך כן ולא למה לא ולעשות את זה. 
יותר חדות, יותר "רוע" בניהול ויהיה טוב יותר. 

מסכים איתך לגבי הכל, אבל מכבי לא מתנהלת ככה. 

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אממ בוא נחשוב, יש לנו 6 זרים ואנחנו צריכים לפחות ארבעה שחקנים. כל המועמדים הישראלים (צ'יבוטה, רוקאביצה, אלטמן, קניקובסקי) לא ריאליים ובמקרה הטוב נצליח לשחרר זר אחד ולהביא במקומו חלוץ זר. אה ואנחנו שבוע בפתיחת העונה.

שום בעיה הכל ורוד, אני סתם לחוץ.

א. מי אמר לך שראקוביצה לא ריאלי? עוד פעם אתה נכנס להיסטריה מסטורי של מישהו? והפעם זה פאקינג אוהד ירוק שהצטלם איתו. יש גבול! חאלס. אולי יגיע ואולי לא. אבל אתה מציף את הנושא בהודעות סרק על שטויות

ב. מכבי לא רוצה את אלטמן, אחרת הוא כבר היה כאן. לדעתי מכבי לא צריכה את אלטמן, אין בו כלום

ג. נניח ואתה צודק וצריך 4 שחקנים. כמה אפשר לבכות על זה ולכתוב "בעיה" 500 פעם ביום!? מה השתנה מאתמול? יגיע חלוץ. יגיע כנראה גם קשר. זה המצב. חאלס כל איזה חצי סטורי להיכנס להיסטריה ולבכות כמו ילדה עם קוקיות

מסכים איתך לגבי הכל, אבל מכבי לא מתנהלת ככה. 

לצערי אתה צודק וברור לי שיש מליון סיבות ואילוצים למה זה קשה מאוד לעשות את הדברים האלו אבל זאת לא סיבה לא לעשות, צריך למצוא את הדרך ובעיקר לקבל את ההחלטות האלו בצורה חדה ומהירה יותר.

2 דקות לפני, snufkin said:

א. מי אמר לך שראקוביצה לא ריאלי? עוד פעם אתה נכנס להיסטריה מסטורי של מישהו? חאלס. אולי יגיע ואולי לא.

ב. מכבי לא רוצה את אלטמן, אחרת הוא כבר היה כאן. לדעתי מכבי לא צריכה את אלטמן, אין בו כלום

ג. נניח ואתה צודק וצריך 4 שחקנים. כמה אפשר לבכות על זה ולכתוב "בעיה" 500 פעם ביום!? מה השתנה מאתמול? יגיע חלוץ. יגיע כנראה גם קשר. זה המצב. חאלס כל איזה חצי סטורי להיכנס להיסטריה ולבכות כמו ילדה עם קוקיות

א. זה לא רק הסטורי, זאת ההודעת פרידה, הדיווחים על הצעות מחו"ל, הסטורי של אשתו וההודעה של חיפה.

ב. אתה לא יכול לדעת, הפרסומים מראים קצת אחרת. 

ג. נראה לי קצת פספסתם אבל זה מהות הפורום. מה אתה רוצה שלא נכתוב כלום? סליחה שאכפת לי ממכבי.

11 דקות לפני, הנדון said:

או שזה ניסיון שלו לראות אם אפשר להחדיר ישראלים למערכת. סתם סיטואציה שיכולה לקרות אם פתאום צריך להחליף מאמן את מי בדיוק תמם ויצחקי יכולים למשוך למכבי? איזה ערך מקצועי מוסף יצחקי יכול להביא למועדון?

אין לי תשובות לזה אבל ג'ורדי לא הראשון ולא האחרון שהחתים מאמנים טובים עבור קבוצות ישראליות. יש למכבי ערך ומוניטין כמועדון גם בפני עצמו. נראה שהם קיבלו מינוי קבע אחרי פיילוט של שנה וחצי שכנראה היה מוצלח על פי מיטש. זה תמיד הוא. 

א. זה לא רק הסטורי, זאת ההודעת פרידה, הדיווחים על הצעות מחו"ל, הסטורי של אשתו וההודעה של חיפה.

ב. אתה לא יכול לדעת, הפרסומים מראים קצת אחרת. 

ג. נראה לי קצת פספסתם אבל זה מהות הפורום. מה אתה רוצה שלא נכתוב כלום? סליחה שאכפת לי ממכבי.

א. כל מה שציינת זה חרטא בפיתה. בחייאת. בן כמה אתה? הודעו  פרידה גנריות וליקוק לאוהדים ועוד תמונה של אישתו וזהו החלטת שהוא כבר בארץ הקנגורו. אולי יגיע ואולי לא אבל כל החרטות שציינת לא מעלות ולא מורידות מהסיכויים

ב. הפרסומים לא מעניינים. אני מכיר איך המערכת עובדת. לאט מאוד. ויגיע חלוץ בוודאות, כנראה גם קשר. מתי, אין לי מושג. 

ג. לא זה לא מהות הפורום!!!! כתבת פעם. פעמיים. 100. הבנו!! לא כל סטורי של סבתא של יצחקי מכינה לחוח זה סימן שלא יגיע שחקן! פה זה לא פייסבוק או fxp. חאלס בבקשה, זה הורס את הנושא

1 דקה לפני, snufkin said:

א. כל מה שציינת זה חרטא בפיתה. בחייאת. בן כמה אתה? הודעו  פרידה גנריות וליקוק לאוהדים ועוד תמונה של אישתו וזהו החלטת שהוא כבר בארץ הקנגורו. אולי יגיע ואולי לא אבל כל החרטות שציינת לא מעלות ולא מורידות מהסיכויים

ב. הפרסומים לא מעניינים. אני מכיר איך המערכת עובדת. לאט מאוד. ויגיע חלוץ בוודאות, כנראה גם קשר. מתי, אין לי מושג. 

ג. לא זה לא מהות הפורום!!!! כתבת פעם. פעמיים. 100. הבנו!! לא כל סטורי של סבתא של יצחקי מכינה לחוח זה סימן שלא יגיע שחקן! פה זה לא פייסבוק או fxp. חאלס בבקשה, זה הורס את הנושא

א. עוד נראה...

ב. איך? זאת הסיבה שכתבתי את זה מלכתחילה, איך מכבי תפתור את הפלונטר של הזרים ותביא גם קשר וגם חלוץ זרים? 

ג. נראה לי שאתה מסכים איתי בגדול, אבל לא מוכן להודות בזה...

2 דקות לפני, בראון said:

אם מכבי תרצה שחקן מסויים מכסת הזרים לא תפריע לה

איך?

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

א. עוד נראה...

ב. איך? זאת הסיבה שכתבתי את זה מלכתחילה, איך מכבי תפתור את הפלונטר של הזרים ותביא גם קשר וגם חלוץ זרים? 

ג. נראה לי שאתה מסכים איתי בגדול, אבל לא מוכן להודות בזה...

איך?

א. אין מה לראות. אם לא יגיע הסטורי של אוהד זה לא "סימן". אם לא יגיע, זה לא יסתדר.

ב. לאו דווקא זרים. אולי יגיע ישראלי וזר, סתם לצורך הדוגמא: דן ביטון וחלוץ. אולי בסוף גבריאל יגיע. אולי ימצאו פתרון לזרים העודפים. יש פתרונות, בכל מקרה חלוץ יהיה בוודאות. 

ג. מצידי שמכבי יביאו 10 שלקני רכש. זה לא עניין של מסכים או לא. זה עניין של סגנון והצפת הנושא בהודעות רעל 100 פעם ביום בלי ששום דבר מהותי משתנה במצאיות אלא רק אצלך בראש. אבל עזוב, התייאשתי. הלחץ דרדר את הפורום להתעסק בקקה. תהיה בריא

לפני1 שעה , Armagedon said:

סקוט קאשקט מועמד למכבי.

מדובר בחלוץ אנגלי עם אזרחות ישראלית (לא ייחשב כזר)

נמצא בשנת חוזה עם דמי העברה נמוכים.

נבחן לפני 5 שנים במכבי.

משחק היום בליגה ה2.

חחחחח אני זרקתי את השם שלו פה עוד בתחילת החלון.

הוא חלוץ ברמת הבלקמן ומטה, על הנייר.

לפני4 שעות , liron1006 said:

יותר מזה, לראות מה עשה מאז שחלה בקורונה, לראות שזה אותו שחקן. כי הייתה לו ירידה, השאלה אם זה ירידה מקרית או שיש קשר.

מה זה הקשקושים האלה של לבדוק אם זה אותו שחקן?

איך? תשאיל אותו לבית"ר תל אביב לתחילת העונה? זה לא ריאלי.

לא נראה שהוא בדרך לפה, אבל בלי קשר בכדורגל לוקחים הימורים, ולהמר על שחקן שהיה מלך שערים בשתי העונות האחרונות רק כי אתה לא בטוח איך הוא חזר מהקורונה? בוא נגיד ראיתי הימורים גדולים מזה בכדורגל

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

חחחחח אני זרקתי את השם שלו פה עוד בתחילת החלון.

הוא חלוץ ברמת הבלקמן ומטה, על הנייר.

לא מסכים, יש לו הרבה יותר כדורגל מבלקמן העגל.

רוקוביצה הביצה השמאלית שלי מעקם את האף האוסטרלי שלו כאילו הוא עזב אותנו לפני שנה ועכשיו הוא מנסה לחתום בחיפה....רמת הזבל שדוחפים לאנשים כמוהו ולאצילי לראש החסר מוח שלהם עצוום ובגלל זה הוא לא ממהר לחתום, יחתום ברוך הבא,  לא יחתום שהזדיין מפה ולא יחזור.

מה שכן אם הוא לא יבוא אני אהיה מודאג, נראה לי שנקבל חזרה את הבלקמניה בהנחה שניקוליץ' לא רוצה לעזוב ואנחנו לא ממהרים לפצות אותו .

תראו אני ממש בעד למצוא מציאות של יהודים (ככה טננבאום הגיע) אבל סקוט הזה נע בין ליגה שלישית לרביעית באנגליה וגם שם המספרים שלו לא משהו.