Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

9 דקות לפני, קובי השועל said:

בגדול פטריק אוהב לשחק עם גולסה בקודקוד, אבל אז היה את פרץ. אין לי מושג מה הוא מתכנן הפעם.

אבל מה שכן אפשר לראות שיש לנו בקישור כרגע זה:

גלזר, קארצב

עידו שחר , שרן

גולסה, ריקן, ניקוליץ'/פארפה

לא מספיק בלשון המעטה כשברור שמספרים יגיעו מהחברה האלה בכמות קטנה מאוד יחסית למה שפרץ נתן לבדו.

בהתקפה הסיפור שונה כשכרגע יש לנו:

גררו, חוזז

יוני, אלמוג, טבח

חלאילה

אין ספק שאם רוקביצה יגיע יש מקום לזר איכותי לאגף. אבל יותר מזה לא יודע, העמדות די עמוסות(בהנחה שיגיע חלוץ זר).

מסכים איתך אבל זה פייק עומס, תסתכל על ההתקפה ותגיד לי אם זה לא מדכא אותך. 

חלאילה סבבה סימן שאלה עוד לא יודעים מה נקבל ממנו נקווה לטוב 

יונתן אחלה, גררו גם אחלה אם כי קשה לי לבנות עליו את העונה בשלב הזה. חוזז אופציה סבירה מהספסל לכל היותר וגם זה ביום טוב  אלמוג וטבח נראו כמו כלום עונה שעברה, אחד גמור פיסית השני מנטלית, לא יכול לבנות עליהם, הם לא היו שם כשהייתי צריך אותם העונה ברגעים קריטים. אלמוג בכלל נראה כמו שחקן פחות, היה עולה רענן מהספסל ונראה הכי עייף במגרש. טבח רוצה, איכפת לו, אי אפשר לקחת את זה ממנו, אבל הוא כבר לא יכול.

הכנפיים כל כך קריטיות למשחק של פטריק שצריך 4 שחקני רמת הרכב לשם, יש לך את כהן וגררו אתה צריך עוד 2. אבל אמיתיים לא סתם שמות.

Just now, hen34 said:

אחרי סיום הפר פליי מנהל מקצועי נורמלי היה דואג מזמן שזרגרי,קניקובסקי,וציבוטה   יעשו מחנה אימון עם מכבי

מחכים כנראה למשיח בלקמן

מסכים.

אוסיף גם שזאת פעם שניה שמכבי משאילים שחקן מאירופה עם אופציה לרכישה בסכום מסויים וכשהרגע מגיע הם מתקפלים ודורשים הנחה. באירופה זה לא עובד, קבוצות מבינות שזה סתם טריק אידיוטי ויעדיפו לא להכנס לזה מלכתחילה.

2 דקות לפני, Eli basa said:

מסכים איתך אבל זה פייק עומס, תסתכל על ההתקפה ותגיד לי אם זה לא מדכא אותך. 

חלאילה סבבה סימן שאלה עוד לא יודעים מה נקבל ממנו נקווה לטוב 

יונתן אחלה, גררו גם אחלה אם כי קשה לי לבנות עליו את העונה בשלב הזה. חוזז אופציה סבירה מהספסל, אלמוג וטבח נראו כמו כלום עונה שעברה, אחד גמור פיסית השני מנטלית, לא יכול לבנות עליהם, הם לא היו שם כשהייתי צריך אותם העונה ברגעים קריטים. אלמוג בכלל נראה כמו שחקן פחות, היה עולה רענן מהספסל ונראה הכי עייף במגרש. טבח רוצה, איכפת לו, אי אפשר לקחת את זה ממנו, אבל הוא כבר לא יכול.

הכנפיים כל כך קריטיות למשחק של פטריק שצריך 4 שחקני רמת הרכב לשם, יש לך את כהן וגררו כתה צריך עוד 2. אבל אמיתיים לא סתם שמות.

מבין למה אתה מתכוון בגלל זה כתבתי שהבאה של ניקיטה תביא איתה גם כנף איכותי זר נוסף לרוטציה. חולק עליך בקטע של אילון, העונה הזאת היא ההזדמנות האחרונה עבורו ויש לי תחושה שהוא הולך לתת להרבה אנשים לאכול את הכובע. אני מאמין בו.

לא הזכרתי עוד שחקנים שיכולים להשתלב של כמו חנציס ובר כהן. תלוי איך הם במחנה.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

מסכים.

אוסיף גם שזאת פעם שניה שמכבי משאילים שחקן מאירופה עם אופציה לרכישה בסכום מסויים וכשהרגע מגיע הם מתקפלים ודורשים הנחה. באירופה זה לא עובד, קבוצות מבינות שזה סתם טריק אידיוטי ויעדיפו לא להכנס לזה מלכתחילה.

האופציה היא עבור מכבי לא עבור הקבוצה שמשאילה, לצורך העניין לודוגורץ. למה שלודוגורץ תיתן תקרה לקנייה של שחקן? היא יכולה לקבוע מה שהיא רוצה ממילא. העניין הוא שאם ביטון ייתן עונה מטורפת ויהפוך לבורג משמעותי למכבי תהיה האפשרות לקנות אותו במחיר נורמאלי ולא במחיר הזוי. מבחינת מכבי הוא לא נתן עונה כזו ולכן באים להתמקח על המחיר. אם לא מתאים לבולגרים הם אומרים לכו קיבינט וזהו. זה לא רמאות ולא טריק, זה מו"מ לגיטימי והגיוני. בהנחה שהוא מתקיים בכלל.

18 דקות לפני, duss21 said:

כן, בגלל הסיבות שתיארתי. יש לנו 4 זרים בטוחים וקשה לי להאמין שניקוליץ' יעזוב (כשגם אם כן, לדעתי יגיע 10 זר במקומו), וברור לי שיחתימו חלוץ זר, אז זה לא משאיר יותר מידי אופציות.

שמע, לא בקטע רע או משהו אבל כל עוד אין לי היכרות עם מקורבים ומקורבים למקורבים, אז קשה לי להסתמך רק על שמועות. 

קשר זר יגיע

24 דקות לפני, hen34 said:

אחרי סיום הפר פליי מנהל מקצועי נורמלי היה דואג מזמן שזרגרי,קניקובסקי,וציבוטה   יעשו מחנה אימון עם מכבי

מחכים כנראה למשיח בלקמן

נו באמת, יש פה שחקן אחד שבכלל רוצה לצאת לשחק באירופה ולא מעוניין לבוא, ושניים שיעלה 3-4 מילון יורו להביא אותם, והם אפילו לא שידרוג איכותי וודאי יחסית לשחקנים שיש לך היום.

אם כבר אתה רוצה להשתולל עם כסף דימיוני, הייתי שם את ה3-4 מילון יורו על עבדה.

מי זה הקשר ההולנדי הזה? אנחנו רוצים אותו? ממש פספסתי את שמות הזרים שעלו פה לאחרונה.

יש עוד שמות של זרים ספציפיים שפורסמו?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

עוד קשר ללא מספרים

דווקא המספרים שלו די בסדר יחסית לקשר 50:50.

אחריות על שער בכל 340 דקות בליגה הראשונה בהולנד זה יפה. זה אומר שאצלנו יעשה את איזור ה200-230?

Just now, duss21 said:

מי זה הקשר ההולנדי הזה? אנחנו רוצים אותו? ממש פספסתי את שמות הזרים שעלו פה לאחרונה.

יש עוד שמות של זרים ספציפיים שפורסמו?

היה גם את הקשר של פאניוניוס אינרכשליס

Just now, daniel_16 said:

הוא נראה כמו קשר 50:50, בעיטה לא רעה בשמאל, מאד גבוה 1.89...פחות או יותר על העמדה של פרץ

השמועות שמכבי מתקדמת איתו אבל אין לדעת באמת. לדעתי זה שחקן שידרוש לפחות 400-450 אלף דולר.

אם באמת מכוונים אליו, לדעתי זה די קובר את האפשרות שפאטריק מעוניין להשתמש בקשרי 10 וזה די אומר שניקוליץ' בחוץ.

זה הגיוני אגב, כי עונה שעברה הוא גם שיחק עם משולש הפוך. זאת גם הסיבה שביטון לא נספר.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שיטה מוזרה שלא מתאימה לליגה. לשחק בלי 10 כש95% מהליגה מחנים אוטובוס נגדך זה מוזר.

כנראה שהעקשנות הזאת חזקה ממנו...

הוא שיחק ככה העונה. דווקא לא כזה מוזר בעיניי. שיטה די נפוצה. אגב, גם פאקו שיחק ככה לזכרוני.

זה פשוט אומר שהמשחק ההתקפי שלנו יקום וייפול על הכשירות של גולסה והכנפיים. בהנחה שגולסה לא כשיר, זה אומר שהכל יהיה על שחקני הכנף, וכידוע אנחנו בבעיה שם.

זה מרגיש שאנחנו לא פותרים את הבעיות שצפו בעונה האחרונה ושהכל יהיה אותו דבר. מדאיג מאוד.

10 דקות לפני, קובי השועל said:

השמועות שמכבי מתקדמת איתו אבל אין לדעת באמת. לדעתי זה שחקן שידרוש לפחות 400-450 אלף דולר.

מה ההתלהבות ממנו? הוא איטי כמו צב, אפילו לליגה שלנו.

1 hour ago, בראון said:

אתה תופתע למרות שהדיבור המרכזי זה קשר? יפה....

דיבור של מי?

טרם עלה שם של קשר הקיץ.

ולא, שחקנים ש"הוצעו" זה לא אומר שמכבי רוצה.

8 דקות לפני, duss21 said:

הוא שיחק ככה העונה. דווקא לא כזה מוזר בעיניי. שיטה די נפוצה. אגב, גם פאקו שיחק ככה לזכרוני.

זה פשוט אומר שהמשחק ההתקפי שלנו יקום וייפול על הכשירות של גולסה והכנפיים. בהנחה שגולסה לא כשיר, זה אומר שהכל יהיה על שחקני הכנף, וכידוע אנחנו בבעיה שם.

זה מרגיש שאנחנו לא פותרים את הבעיות שצפו בעונה האחרונה ושהכל יהיה אותו דבר. מדאיג מאוד.

זהו שאנחנו חלשים באגף וגולסה לא יתן עונה שלמה גם אם בכר יתן לנו מהחומרים שלו. 

מצטרף להרגשה שלך.

5 דקות לפני, turgi said:

אנחנו לא בימים הנוראים בכלל? לא יביאו אף אחד לפחות עד שני

גם ככה אם יגיע מישהו זה זר או רוקאביצה, אז לא נראה לי שזה משנה.

47 דקות לפני, קובי השועל said:

לא ראיתי דיווחים רציניים עליו, רז אמיר דיבר שהוא הוצע למכבי..

מבחינת שכר מאמין שהוא יקח הרבה פחות, הוא שיחק בקבוצות קטנות שמשלמות סכומים שלא מתקרבים למה שדובר פה..במיוחד אחרי קורונה.