Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, דרור שווץ said:

ועוד ישראלי…. אתם מעדיפים את שכטר או בלקמן הישראלים התפקיד הזה?

עושה רושם שהוא מגיע על תקן פשיץ' ולא על תקן בלקמן/שכטר, אבל נדע את זה רק בהמשך

9 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא יודע איך אפשר לא לרצות את מלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות, חוטף את רוקאביצה בלי לחשוב פעמיים.

אנשים הזויים. תמיד יעדיפו "חלוץ זר" על פני כל אחד. למה? כי לאותו "זר" אין שם, אין מינוסים, הוא בגיל המדוייק והבקיע בשנים האחרונות דו סיפרתי כל עונה בליגה טובה מבישראל. והוא גם מרגש עם קעקועים.

עזוב. אנשים חיים בדמיונות. 

1 דקה לפני, snufkin said:

אנשים הזויים. תמיד יעדיפו "חלוץ זר" על פני כל אחד. למה? כי לאותו "זר" אין שם, אין מינוסים, הוא בגיל המדוייק והבקיע בשנים האחרונות דו סיפרתי כל עונה בליגה טובה מבישראל. והוא גם מרגש עם קעקועים.

עזוב. אנשים חיים בדמיונות. 

מעדיף את בן סהר. איך אני?

עם רוקביציה יש לי שתי בעיות:

1. תפיסתית - העובדה שאנחנו לוקחים מישהו שחיפה החליטה שהיא מסתדרת בלי זו גושפנקא שהגלגל הסתובב, וזה מגרד לי בכל הגוף.

2. מקצועית - שחקן מבוגר אחרי קורונה, שבכל התקופה שאחרי המחלה הראה ירידה ביכולת, ועל כל זה הכל מעיד שהוא כבר שבע. אני מפחד שהוא מרגיש שכבר "לקח את התואר שלו" עם חיפה, ואני רואה את זה גם בעובדה שהוא רלוונטי רק כי הוא לא מצא חוזה פרישה. מי שמחפש חוזה פרישה נמצא במנטליות של פרישה.

13 דקות לפני, שי123 said:

כאילו מישהו פה יושב בחדר עם פטריק ויצחקי, ויודע שאם רוקאביצה חותם אז לא מחפשים גם חלוץ זר.

חחחחחח אתה באמת חושב שיבוא חלוץ זר בנוסף לרוקאביצה? זה כבר לחיות בסרט אחר

12 דקות לפני, שי123 said:

כאילו מישהו פה יושב בחדר עם פטריק ויצחקי, ויודע שאם רוקאביצה חותם אז לא מחפשים גם חלוץ זר.

לא יושב איתם אבל קשה מאוד להאמין שזה התכנון. ההיגיון אומר שזה או רוקאביצה + קשר זר או חלוץ זר ואנערף.

מה שכן, כרגע אין לנו מקום לזרים, בכלל. מאמין שדברים יסתדרו עם יאניוטיס אבל אי אפשר לדעת כמה זמן זה יקח, ואם נתקע איתו עד אוגוסט-ספטמבר?

זו הסיבה העיקרית שאני מקווה מאוד שהוא יגיע, ואם יתפנה מקום לזר אולי יפתיעו עם איזה קשר.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחחח אתה באמת חושב שיבוא חלוץ זר בנוסף לרוקאביצה? זה כבר לחיות בסרט אחר

לדעתי יבוא חלוץ זר. זאת העמדה שבה אנחנו הכי חסרים.

17 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מעדיף את בן סהר. איך אני?

1. תפיסתית - העובדה שאנחנו לוקחים מישהו שחיפה החליטה שהיא מסתדרת בלי זו גושפנקא שהגלגל הסתובב, וזה מגרד לי בכל הגוף.

2. מקצועית - שחקן מבוגר אחרי קורונה, שבכל התקופה שאחרי המחלה הראה ירידה ביכולת, ועל כל זה הכל מעיד שהוא כבר שבע. אני מפחד שהוא מרגיש שכבר "לקח את התואר שלו" עם חיפה, ואני רואה את זה גם בעובדה שהוא רלוונטי רק כי הוא לא מצא חוזה פרישה. מי שמחפש חוזה פרישה נמצא במנטליות של פרישה.

מבין אם אתה מעדיך את סהר. יש לו את היתרונות שלו. תפיסתית מעניין לי תתחת האמת. מקצועית אני חושב שהוא 2 רמות מעל סהר וכל מה שיש בליגה. מהירות (חמרות הגיל עדין מהיר מאוד לליגה), תנועה, סיומת פרסט קלאס מכל חצי מצב. סקורר. לא תמצא כזה, גם לא זר. לגבי כל העניין של חוזה פרישה? אם הוא במכבי, הוא במכבי והמערכת תדע להוציא ממנו 100%+

לפני2 שעות , Mtamir said:

במידה והעונה תהיה כישלון והקיץ ימשיך להתנהל באיטיות האופיינית של מכבי משנים קודמות, יצחקי יפנה את מקומו ?

אני מניח שאם מיטש לא יהיה מרוצה מהעבודה של יצחקי מסיבה כלשהי הוא יעביר אותו מתפקידו הנוכחי לעמדה אחרת במועדון/יפטר אותו באופן מלא ממכבי.

18 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לא הכי מדוייק. 

רוקאביצה כבר שנתיים בונה על החוזה פרישה בסין. היה לו ביקוש שם בתור שחקן אוסטרלי שלא נספר כזר אלא כ"אסייתי" 

לצערו הליגה שם הפסיקה לתפקד והתרוקנה מזרים. בגילו בשביל להוציא יותר כסף מישראל, וגם לא הרבה, זה רק ליגה סעודית או באמירויות. הרפתקאה שלא ברור אם שווה לנסות. 

אני לא חושב שחיפה וויתרו עליו, הוא זרק סכומים גבוהים והם התקדמו הלאה. קורה להרבה שחקנים. פשוט סוכן שלא קרא נכון את השוק. 

1 hour ago, פושטק said:

תסתכל רגע על רצף האליפויות של באיירן, יובה וסלטיק למשל. 

זה לא ה"מודל האירופי" שרצו שיהיה במכבי? 

שתמיד נהיה בשלב הבתים? 

איך עונה אחת של אליפות שלנו מתלהבים כאן שאנחנו עשר רמות מעל הליגה ואז עונה אחרת צריך לקחת הכל בפרופורציות ולהבין שזה בסדר אם נאבד תארים ופתאום חיפה רמה מעלינו.

אי אפשר להשתפר אם אתה חוזר אחורה, אי אפשר להפוך לקבוצה שהיא דיבור באירופה אם אתה לא משקיע, אי אפשר לחלום בגדול אם אנחנו מדברים כל קיץ על הביצה שלנו במילים מנחמות של יהיה בסדר בזמן שאנחנו בסדר אם לאבד תארים. 

אנחנו לא נהפוך לשם דבר באירופה, האונייה הזאת כבר שטה לצערי. 

א. בדיוק שהיינו בשלב של קפיצת מדרגה, קונעם שחקנים ב3 מליון אירו, ליגת אלופות וכו דפקו אותנו עם הפייר פליי והברז נסגר ובלי ברז פתוח זה כבר לא יקרה. אפשר אולי פעם ב..לפגוע עם קבוצה טובה על בסיס שחקני בית וחיזוק ולעקוץ העפלה לליגת אלופות אבל לא יותר מזה, בטח לא להיות קבועים של.

ב. כאילו זה לא מספיק השרמוטות זרקו אותנו לאינטרטוטו במקום ליגה אירופית אחרי שהיינו שחקנים ליגטימיים בהחלט שם. 

החלום שמכבי תהיה קבוצה ליגיטימית שמעפילה קבוע או כמעט קבוע לאלופות נגמר.

זה מתסכל מאוד אל תבין לא נכון, אבל זה לא אשמת גולדהאר.

Just now, Eli basa said:

אנחנו לא נהפוך לשם דבר באירופה, האונייה הזאת כבר שטה לצערי. 

א. בדיוק שהיינו בשלב של קפיצת מדרגה, קונעם שחקנים ב3 מליון אירו, ליגת אלופות וכו דפקו אותנו עם הפייר פליי והברז נסגר ובלי ברז פתוח זה כבר לא יקרה. אפשר אולי פעם ב..לפגוע עם קבוצה טובה על בסיס שחקני בית וחיזוק ולעקוץ העפלה לליגת אלופות אבל לא יותר מזה, בטח לא להיות קבועים של.

ב. כאילו זה לא מספיק השרמוטות זרקו אותנו לאינטרטוטו במקום ליגה אירופית אחרי שהיינו שחקנים ליגטימיים בהחלט שם. 

החלום שמכבי תהיה קבוצה ליגיטימית שמעפילה קבוע או כמעט קבוע לאלופות נגמר.

זה מתסכל מאוד אל תבין לא נכון, אבל זה לא אשמת גולדהאר.

מה הקשר בין הקונפרנס ליג לאלופות? אתה עדיין צריך לקחת אליפות כדי להעפיל, בדיוק כמו שהיה לפני זה.

דווקא עכשיו כשהפייר פליי נהיה יותר גמיש זה הזמן להגדיל את התקציב אם מיטש רוצה להגשים את החזון הזה.

4 דקות לפני, Keano said:

מה הקשר בין הקונפרנס ליג לאלופות? אתה עדיין צריך לקחת אליפות כדי להעפיל, בדיוק כמו שהיה לפני זה.

דווקא עכשיו כשהפייר פליי נהיה יותר גמיש זה הזמן להגדיל את התקציב אם מיטש רוצה להגשים את החזון הזה.

קשור לזה שזה או שאתה לוקח אליפות ואז מתמודד על האלופות (מקסימום מודח לליגה אירופית) או שאתה לא באירופה "אמיתית", אלא במפעל שמעניין את התחת לשחקנים זרים שחושבים אם לבוא לפה או לא  (לא כל הניקוליצ'ים אני מדבר על זרים ברמת הוידאר שמעבר לכסף שזה נכון שלא נוכל לשלם יותר סכומים כאלו גם העובדה שאתה בליגת אלופות\קבוע בליגה האירופית קוסמת להם יותר מאשר מועדון שלא משתתף באירופה או באינטרטוטו) ולא באמת יקדם את השם של מכבי (אולי יכניס קצת כסף ,סבבה, זה תמיד טוב, אבל זה לא יהפוך את מכבי למועדון אירופאי שמשתתף קבוע בצ'מפיונס - ליגה אירופית)

אבל עזוב את זה, 
מה הסיפור עם הפייר פליי, זה לא נגמר כבר? זה לא הגיוני כבר החרא הזה, כל שנה אומרים שנה הבאה זה יותר גרוע מ"לאן". 

1 דקה לפני, Eli basa said:

קשור לזה שזה או שאתה לוקח אליפות ואז מתמודד על האלופות (מקסימום מודח לליגה אירופית) או שאתה לא באירופה "אמיתית", אלא במפעל שמעניין את התחת לשחקנים זרים שחושבים אם לבוא לפה או לא ולא באמת יקדם את השם של מכבי (אולי יכניס קצת כסף ,סבבה, זה תמיד טוב, אבל זה לא יהפוך את מכבי למועדון אירופאי שמשתתף קבוע בצ'מפיונס - ליגה אירופית)

אבל עזוב את זה, 
מה הסיפור עם הפייר פליי, זה לא נגמר כבר? זה לא הגיוני כבר החרא הזה, כל שנה אומרים שנה הבאה זה יותר גרוע מ"לאן". 

לא יודע איך הסקת שזה מעניין תתחת לשחקנים זרים עוד לפני העונה הראשונה של המפעל.

העונש של הפייר פליי לגבינו נגמר, ממה שהבנתי אופ"א תכניס שינויים למנגנון הזה שיהיה יותר גמיש עם מכסה כפולה ביחס למה שהיה אבל צריך לראות אם זה רשמי.

4 דקות לפני, Eli basa said:

אבל עזוב את זה, 

מי אמר שלא נגמר? המצב עכשיו אולי הוא נגזרת של הפייר פליי שעברנו אבל אין עלינו עונש.

6 דקות לפני, דקסטר said:

מי אמר שלא נגמר? המצב עכשיו אולי הוא נגזרת של הפייר פליי שעברנו אבל אין עלינו עונש.

הגיוני לגמרי, למה שמיטש ימהר לשפוך כסף שוב?

3 דקות לפני, בראון said:

רק "הסברתי" לאלי שלנו שזו לא הסיבה שלא מגיע רכש.

ונראה לי שתורג'י הגיב לך בסגנון - איך זה או 'לשפוך' כסף או כלום בפיתה? הרוב פה לא חשב שניקוליץ' ויאניוטיס יוחלפו בקשר וחלוץ זרים + 2-3 ישראלים די בכירים (דווקא נראה לי שאתה היית יותר קרוב לזה). אבל אחרי עונה שלא זכינו באליפות + השחקן הטוב בליגה והבלם הישראלי מס' 1 עזבו כן הייתה ציפיה שיגיע לפה איזה ישראלי בכסף + זר אחד.

ואף אחד לא אמר 'לשפוך' 3 מיליון כמו על וידאר, אפשר למצוא מציאות בהשאלה/העברה חופשית כמו שראינו עם סבוריט הנסיך וג'ראלדש אבל בנתיים יצאנו למחנה עם יאניוטיס וזה נשמע לגיטימי לכולם.

20 דקות לפני, בראון said:

כי הפייר פליי לא יגיע שוב בכזאת קלות.

הוא הגיע כי כמעט כל שחקן קיבל פה סכומים גבוהים מאוד (היום יש גג שניים שמרוויחים ככה) והכוכבים (זהבי, וידאר, סקריונה וכו') הרוויחו בסביבות המיליון יורו. 

עוד לא דיברתי על הרווח הנמוך יותר מכרטיסים שהיה לנו אז ועכשיו הוא גדל בגלל השיפוץ ובטח שלא על עסקאות הזויות כמו שוינפלד, ורמוט, מרסלו, יחזקאל ועוד. 

אם נוציא על דמי העברה בין מיליון לשני מיליון יורו בעונה ונמשיך לשמור על משכורות הגיוניות שום פייר פליי לא יגיע, בטח אם נמכור מספר גבוה של מנויים ונגיע לאירופה.

אז להתנהל בפאניקה בגלל שהיה לנו פייר פליי זה די מגוחך. אפשר לחזור להוציא כספים רק ביותר זהירות מפעם.

42 דקות לפני, דקסטר said:

ונראה לי שתורג'י הגיב לך בסגנון - איך זה או 'לשפוך' כסף או כלום בפיתה? הרוב פה לא חשב שניקוליץ' ויאניוטיס יוחלפו בקשר וחלוץ זרים + 2-3 ישראלים די בכירים (דווקא נראה לי שאתה היית יותר קרוב לזה). אבל אחרי עונה שלא זכינו באליפות + השחקן הטוב בליגה והבלם הישראלי מס' 1 עזבו כן הייתה ציפיה שיגיע לפה איזה ישראלי בכסף + זר אחד.

ואף אחד לא אמר 'לשפוך' 3 מיליון כמו על וידאר, אפשר למצוא מציאות בהשאלה/העברה חופשית כמו שראינו עם סבוריט הנסיך וג'ראלדש אבל בנתיים יצאנו למחנה עם יאניוטיס וזה נשמע לגיטימי לכולם.

למה אתה חושב שמה שיש היום זה 'כלום בפיתה'? מכבי כבר הוציאו מליון יורו דמי העברה. ושפכו ים כסף על הנוער והעתודה שעכשיו ממלאים את רוב הסגל. ויגיע עוד שחקן בכיר אחד לפחות על זה אפילו פסימיים כמונו יסכימו

2 דקות לפני, snufkin said:

למה אתה חושב שמה שיש היום זה 'כלום בפיתה'? מכבי כבר הוציאו מליון יורו דמי העברה. ושפכו ים כסף על הנוער והעתודה שעכשיו ממלאים את רוב הסגל. ויגיע עוד שחקן בכיר אחד לפחות על זה אפילו פסימיים כמונו יסכימו

איך הגעת למיליון יורו? אולי התבלבלת עם דולר.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך הגעת למיליון יורו? אולי התבלבלת עם דולר.

לפי הפרסומים. חצי מליון על (חצי) חליילה ועוד כמעט חצי על ההשבחה של נחמיאס. יורו/דולר, זה תלוי לפי איזה פרסום הולכים אבל זה לא באמת קריטי, 3.3 או 3.9 נו הנקודה ברורה.

58 דקות לפני, דקסטר said:

אני לא חושב ש30 מיליון בשנה על הנוער זה כלום ושום דבר, אני עדיין חושב שצריך לאזן וכרגע זה קיצון לצד השני.

1 דקה לפני, snufkin said:

לפי הפרסומים. חצי מליון על (חצי) חליילה ועוד כמעט חצי על ההשבחה של נחמיאס. יורו/דולר, זה תלוי לפי איזה פרסום הולכים אבל זה לא באמת קריטי, 3.3 או 3.9 נו הנקודה ברורה.

לפי הפרסומים על נחמיאס שילמנו 250 אלף יורו ועל חלאיילה חצי מיליון יורו. זה לא מאוד קריטי, אבל יש הבדל.