Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

יאללה ניקיטה בוא אבאל'ה.

אם היו אומרים לנו לפני שנתיים שרוקאביצה ישחק אצלנו, אצילי בחיפה וטיבי ומיכה בב"ש אין מצב שמישהו היה מאמין לזה. 

8 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

350 עמודים של אותו שיח בדיוק. מותר להתמרמר מותר להתלונן מותר להיות פאסימי.

אבל כל אלה ששואלים למה אנחנו אדישים ולמה אנחנו ככה ואין אנחנו מקבלים את המצב מה אתם רוצים שנעשה? שנבכה ביחד איתכם? שנשרוף את קריית שלום? שנשלח מתנקש למיץ'?

סך הכל מיץ' מנהל את המועדון 12 שנים (נראה לי. אולי בעצם 13?) והם השנים היפות ביותר שלנו. ואנחנו לא איזה מכבי חיפה שב84 הייתה כלום. מיץ' לקח את המועדון המועטר בישראל והפך אותו למעוטר יותר ונתן לו את התקופה הכי גדולה שלו והיו לנו תקופות טובות גם לפניו.

אז כן, מבואס מהדרך, מהשיטה, מהסחבת כל קיץ. אבל בכינו ככה ב3 שנים האחרונות בדיוק באותו אופן. שורה תחתונה לקחנו 2 אליפויות מתוך 3 וגם את האחרונה פספסנו רק במחזור האחרון ולקחנו גביע.

להגיד שאני בטוח שנסתער על אליפות? לא יודע. להגיד שבטוח נזכה? לא יודע. להגיד שלא נפסיד לחיפה גם העונה? לא יודע.

מה שאני כן יודע זה שניהיה תחרותיים, נקבל קבוצה לוחמת עם המון שחקני צעירים ועם המון שחקני בית, נקבל עונה בה נלחם בכל מסגרת עד הסוף ונקבל עונה שבה ניהיה הקבוצה הכי טובה בליגה ביחד/אחרי מכבי חיפה.

מפה ועד זעקות השבר שהשנה יורדים ליגה ועושים פלייאוף תחתון המרחק גדול מאוד. ואני גם הייתי מהבכיינים אבל כל עוד לא הולכים לשרוף את קריית שלום תנו לי להנות מהספק ולסמוך על גולדהאר. מבחינתי הוא לגמרי קנה את האמון שלי. 

אם וכאשר 3-4 שנים לא נקח אליפות אדבר אחרת. אבל בנתיים גולדהאר הוכיח שהוא מנהל טוב ממני ומכל המנהלים שהיו לפניו.

מדוייק

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יאללה ניקיטה בוא אבאל'ה (בחוזה לעונה בלבד)

אם היו אומרים לנו לפני שנתיים שרוקאביצה ישחק אצלנו, אצילי בחיפה וטיבי ומיכה בב"ש אין מצב שמישהו היה מאמין לזה. 

חחח זה נכון

10 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לא קוראים לזה אדישות חברים - קוראים לזה שינוי מדיניות.

מכבי הולכת לתת יותר במה לצעירים. זה כתוב על הקיר באורות ניאון. 

אתם חושבים שאין סגל בכלל, אבל פטריק חושב שעידו שחר, חנציס, חוזז, אלמוג וכו הם יותר טובים (או יכולים להיות יותר טובים) ממה שאתם חושבים. 

זו לא אדישות וגריררת רגליים. זו תפיסה שיש סגל כמעט מלא בשחקנים שאנחנו שמחים מאד שבסגל שלנו - ונחזק במקומות נקודתיים כמו חלוץ, קשר אמצע ואולי אולי ווינגר. סה-טו.

מכבי לא מתנהלת ביזיוני, כי בזיוני זה להגדיר מטרה ולנסות להגיע אליה בצורה גרועה.

היא מתנהלת בדיוק כמו שהיא רוצה להתנהל ומאמינה שעומדת במטרות של עצמה. 

וכבודו עובד בהנהלת מכבי? 

כמדומני ה"מדיניות" הזו איבדה לנו אליפות.

יש במדיניות כזו משהו מאד יהיר ולא מחושב. 

הכל טוב ויפה להגיד שאתה בונה על צעירים, אבל זה לא שיש לך מפלצות בני 20 שרק מחכים להתפוצץ. 

יש לך את אותם שחקנים צעירים ששיחקו בעונה החולפת ועפו עליהם בדיוק לשניים-שלושה משחקים, ובשאר הם פשוט איכזבו. 

ההפסד לנתניה ולקבוצת הדייגים בהכנה זו נורה אחושרמוטה אדומה, וכולי תקווה שיש מישהו בהנהלה שלא שאנן כמוך, אחרת אנחנו בצרות, ולא משנה כמה יוזרים חכמולוגים יעקצו אותי על הדעה שלי. 

10 דקות לפני, Eli basa said:

מצחיק מאוד שאוהד כועס שמתייחסים אליו בתור לקוח אבל הוא עצמו מתייחס למכבי בתור מוצר\שירות - המוצר\שירות לא הכי טוב בשוק כרגע? נוטש אותו ועובר לחברה מתחרה. 
אז אותם אוהדים אולי לא יהפכו לאוהדי חיפה אבל הם כן נוטשים.

שוב אלי אני מדבר על אוהדים של שנים לא על טרמפיסטים (בסוף הרוב גם עשה מנוי), לא אתה ולא אני יכולים להגיד עליהם משהו או להתנשא אם זה הגיע למצב כזה זה לא בגלל עונה גרועה או מחסור ברגש זה תהליך שנבנה לאט עם ניהול לא מאוזן של מכבי ביחס לאוהדים בנוסף לקיץ הזה.

11 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אתם חושבים שאין סגל בכלל, אבל פטריק חושב שעידו שחר, חנציס, חוזז, אלמוג וכו הם יותר טובים (או יכולים להיות יותר טובים) ממה שאתם חושבים. 

זו לא אדישות וגריררת רגליים. זו תפיסה שיש סגל כמעט מלא בשחקנים שאנחנו שמחים מאד שבסגל שלנו - ונחזק במקומות נקודתיים כמו חלוץ, קשר אמצע ואולי אולי ווינגר. סה-טו.

מסכים עם זה מאוד, זה מה שהתחיל לחלחל לי בימים האחרונים.

39 דקות לפני, הנדון said:

לא מבין איך יש פה אנשים שסבבה עם זה שזאת ההתנהלות ומשלימים שזה הסגל, מוכן לקבל חוסר הצלחה מקצועית אם מראים שעבדו זה קורה לא מוכן לקבל בשום פנים חוסר עבודה לחיזוק וניהול קיץ שערוריתי זאת תהיה אכזבה עצומה אם עוד עונה נרדוף אחרי חיפה בגלל קיץ מחפיר. הפעם מיץ' טעה באיוש של האנשים שאחראים לניהול הקבוצה ומקווה שלא יהיה פה יותר מידי נזק.

מיטש לרוב נוהג לתת אמון באנשים שהוא ממנה למשרות הבכירות במועדון(אני לא יודע ולא מתיימר לדעת מה קורה בדרגים שמתחת לבכירים ובמועדון באופן כללי אלא רק מניח הנחות כמו כולנו בהתבסס על הידוע לגבי מיטש ודפוסי ההתנהלות שלו+הצהרות) 

7 דקות לפני, הנדון said:

שוב אלי אני מדבר על אוהדים של שנים לא על טרמפיסטים (בסוף הרוב גם עשה מנוי), לא אתה ולא אני יכולים להגיד עליהם משהו או להתנשא אם זה הגיע למצב כזה זה לא בגלל עונה גרועה או מחסור ברגש זה תהליך שנבנה לאט עם ניהול לא מאוזן של מכבי ביחס לאוהדים בנוסף לקיץ הזה.

אבל אתה מבין כמה לא הגיוני\כפוי טובה זה (מצידם, לא אומר את זה עלייך כמובן, למען הסר ספק)?
אצל לוני שמכבי הייתה שכונה עם דריקס מציע לשחקן סכום אחרי שהוא מסכים חותך את הסכום ומציע לו פחות ואז העסקה מתפוצצת כמובן, ומקרובים שממנים "מימון חיצוני" לשחקנים, ואבא של שחקן פח תורם דשא סינטטי ופתאום השחקן הזה מקבל דקות בבוגרים למרות שהוא לא קשור לענף ועוד המון הזויות,הפסדים קבועים בדרבי\מול חיפה וכל מיני טוויטו'אים רודפים אחרי אוהדים עם פטיש\גרזן או הזיות בסגנון, פשוט תקופה מחורבנת כל כך, 
אז הם היו מנויים והכל סבבה ופתאום עכשיו אחרי עונה בלי אליפות (שהגיעה אחרי 2 אליפויות רצופות אגב), עם 3 תארים ישראלים + 32 אחרונות באירופה, פתאום המצב הזה הוא כ"כ שערוריה מבחינתם כי השנה כנראה לא ניקח אליפות עד כדי כך שהם מוותרים על מנוי? זה פשוט לא הגיוני.

7 דקות לפני, פושטק said:

וכבודו עובד בהנהלת מכבי? 

הכל טוב ויפה להגיד שאתה בונה על צעירים, אבל זה לא שיש לך מפלצות בני 20 שרק מחכים להתפוצץ. 

יש לך את אותם שחקנים צעירים ששיחקו בעונה החולפת ועפו עליהם בדיוק לשניים-שלושה משחקים, ובשאר הם פשוט איכזבו. 

ההפסד לנתניה ולקבוצת הדייגים בהכנה זו נורה אחושרמוטה אדומה, וכולי תקווה שיש מישהו בהנהלה שלא שאנן כמוך, אחרת אנחנו בצרות, ולא משנה כמה יוזרים חכמולוגים יעקצו אותי על הדעה שלי. 

את האליפות לא הפסדנו בגלל מדיניות הרכש הקיץ, הפסדנו אותה בגלל מכלול של סיבות.. שני כוכבים של הקבוצה שלא הצליחו להחזיק אותו במכנסיים וזיינו ילדות בנות 15,המחליפים שלהם שלא סיפקו את הסחורה כל אחד מהסיבות שלו..  מאמן שהוא עגל ובטח יש עוד דברים.. 

מה גם ששחר, חנצ'יס ועוד כמה (שאני לא בטוח ישארו השנה) לא היו אצלך שנה שעברה ככה שאני לא מבין במה הם אכזבו אותך עונה שעברה..

לגבי משחקי ההכנה, באופן אישי אני פחות מתרגש, זה יותר בשביל לבחון שחקנים ומערכים ולבדוק מה עובד ומה לא. 

להגיד לך שהכל טוב בהתנהלות של מכבי הקיץ? כנראה שלא (הייתי מצפה שכבר יהיה לנו חלוץ בכיר בסגל) אבל צריך לזכור שמכבי השנה היא חידה.. אין עדיין מה לקרוע חולצות ולשבת שבעה על העונה הזאת.

22 דקות לפני, פושטק said:

וכבודו עובד בהנהלת מכבי? 

1. האליפות לא שלך לאבד אותה, היא לא רשומה בטאבו על מכבי, אתה צריך לזכות בה כל פעם מחדש. קח את מספר השנים של מכבי, תחלק במספר האליפויות ותגלה שאתה זוכה בערך באליפות בפעם ב-5 שנים. 

2. מתי המדיניות הזאת עלתה לנו באליפות? את האליפות בעונה שעברה איבדנו בגלל שלקחו את יוחנן הסנדלר לאמן את הקבוצה והתמהמהו קצת עם ההחלפה שלו, אולי אם הוא היה לך מחזור או שניים קודם היינו אלופים, בנוסף לפיגוע קורונה מטורף שקיבלנו ברגע קריטי, בנוסף לשני שחקנים מובילים שלנו שהלכו לזיין ילדה ביתה ט' ובסוף גמרו לנו את העונה בשביל גמירה. אבל אולי אתה מתייחס לזה שלא הביאו מספיק חיזוק עונה שעברה? קח בחשבון שהיית תחת מגבלות פייר פליי פיננסי + בנוסף להסדר של האוצר צמצום משכורות ורכש כדי לקבל מענקי קורונה + אובדן הכנסות עצום בקורונה (קהל וכו', אפילו המענקים לא כיסו את זה), אז לא יכולת יותר מידי להתחזק. אני כן מסכים שאולי חלוץ או קשר התקפי אחד טוב בינואר יכול היה לסגור את ההפרש שכן הפסדנו את האליפות במחזור האחרון ומספיק שהשחקן הזה היה מלקט לנו עוד ניצחון פה או תיקו שם עם שערים שהתקשנו לתת זה היה משנה את התוצאה הסופית. 

3. עדיין יש לך סגל טוב, טננבאום + גראלדש + הרננדס + נחמיאס + סבוריט + גלזר + גולסה + יונתן כהן + גררו, יש לך כמה כשרונות שחזרו ,מהשאלות, נקווה שיהיה חיזוק מסויים ואז תיאורטית אתה במאבק אליפות למרות שלדעתי זה לא יספיק ונסיים מקום 2, כי אני לא רואה מצב שיביאו עכשיו 5 תותחים שירימו את הרמה של הקבוצה ויוסיפו עומק איכותי (ולא עומק רוחבי של ריקן, טב"ח, אלמוג וכו' שעם כל הכבוד לא עוזר לי בשעת הצורך). 

4. שוב ונניח לצורך הדיון שאתה צודק וההתנהלות רעה מאוד, מה אני אמור לעשות? לשרוף פחים?  חרם מינויים? להוסיף לחץ שיגרום לתקשורת העוינת להעלות כתבות שעוד יותר יהרסו לנו את העונה עוד לפני שהתחילה?  אנחנו לא יכולים לעזור אלא רק להזיק אז לפחות שלא נזיק. 

5. אפשר גם להכיר קצת תודה לגולדהאר ולספוג עונות פחות טובות אחרי שהחזיר את המועדון הזה לחיים. 

20 דקות לפני, Eli basa said:

סבבה נניח שההתנהלות מחפירה (בשביל לא להכנס לדיון ארוך ומיותר שלא ישנה דיעה של אף צד בלאו הכי), 
מה אני אמור לעשות, לשרוף פחים בק"ש? לשלוח מכתבי נאצה לגולדהאר? אין לי מה לעשות עם זה.
הדבר הכיחיד שאני יכול לעשות זה לתמוך בקבוצה ולקוות לטוב, אין לי מה לעשות מעבר. 
ולהפך, אני יכול רק לעשות נזק כי הלחץ, העצבים וכפיות הטובה של הקהל הזה + התקשורת שקופצת על זה ומתחילה להרעיל ולהתסיס עם כתבות - זה בהחלט עלול לגמור את העונה עוד לפנ שהתחילה. מה זה יתן לנו לעשות את זה?

צודק ב1000% בתוכן המודגש(גם בשאר אבל אני ארצה להתייחס בעיקר למודגש).

הדבר האחרון שאנחנו כאוהדים צריכים זה פלטפורמה דמויית "רדיו חיפה" תל אביבית שתהלל בקיצוניות/תבקר בקיצוניות את הקבוצה שלנו ותכתיב אג'נדה שתשפיע באופן הרסני על המועדון.

תפקידנו הוא לגבות ולתמוך במועדון שלנו בכל החזיתות כלפי פנים וכלפי חוץ גם אם יש אי הסכמות מסויימות לגבי דרכי הפעולות של המועדון(אני אישית בכל אופן כרגע די מרוצה בסה"כ מהמועדון כי אני רואה דרך ושיטה בהתנהלות של מכבי כמועדון גם אם לא ניקח אליפות כל עונה אבל אנחנו תמיד למעלה,תמיד תחרותיים,שחקני הבית הם חלק משמעותי מהקבוצה,מה יש לא להיות מרוצים כרגע)

55 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

כנראה שזה זה.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

ממש במה לצעירים, רוקאביצה עלק.

במקום שיחתיכו בזרים המיותרים ולהנחית כאן חלוץ זר אכזר, מביאים לי את הקשישה הזה.

לא הגבתי בנושא רכש אבל זו באמת בדיחה.

פאקינג רוקאביצה, שילך לחפש בן 34 מה יש למכבי ולו?! לא מבין את הגישה הזו.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

רוקאביצה אחלה שחקן

עד לפני פחות משנה כל פעם שנגע בכדור שיקשקו לך הביצים

גם פציעה והקורונה לא יכולות לקחת כישרון לשים את הכדור ברשת והתמקמות

49 דקות לפני, פושטק said:

וכבודו עובד בהנהלת מכבי? 

לא יודע למה אתה קורה לי חכמולוג וחושב שאני עוקץ אותך. אפילו לא ציטטתי אותך, אלא התרשמתי מהדעה הדי כללית בת'רד שיש אדישות.

לא עובד במכבי ויכול לטעות בדיוק כמוך, אבל לפי קריאת המצב וההסטוריה, זה נראה לי הכי סביר.

לגבי שאר הדברים שכתבת אני די מסכים עם מה שאנשים אחרים ענו לך אז לא אחזור על זה

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

גם נגד ההבאה שלו, אבל לגופו של עניין אין קשר ללא לתת במה לצעירים, כי אין אף צעיר מספיק רלוונטי שזו העמדה הטבעית שלו. ולזה צריך להוסיף שחלאיילה צעיר משכטר ובלקמן שהיו המחליפיזם בעמדה הזו. אז כן, עדיין יש יותר במה לצעירים גם עם רוקביציה. 

אם זה מה שיצחקי וצוות הסקאוט הצליח למצוא, צריך לפטר אותם.

מה זה החרא הזה? נו עזבו אתכם, זה מעצבן אותי... אחלה שחקן? אולי, אבל לך תבנה עליו בגיל הזה, הוא יהיה החלוץ המרכזי שלנו העונה? הזוי.

מאוד מקווה שזה לא נכון וספין של התקשורת, למה אנחנו הולכים לעונה של עצבים ותסכול.

44 דקות לפני, Eli basa said:

1. האליפות לא שלך לאבד אותה, היא לא רשומה בטאבו על מכבי, אתה צריך לזכות בה כל פעם מחדש. קח את מספר השנים של מכבי, תחלק במספר האליפויות ותגלה שאתה זוכה בערך באליפות בפעם ב-5 שנים. 

2. מתי המדיניות הזאת עלתה לנו באליפות? את האליפות בעונה שעברה איבדנו בגלל שלקחו את יוחנן הסנדלר לאמן את הקבוצה והתמהמהו קצת עם ההחלפה שלו, אולי אם הוא היה לך מחזור או שניים קודם היינו אלופים, בנוסף לפיגוע קורונה מטורף שקיבלנו ברגע קריטי, בנוסף לשני שחקנים מובילים שלנו שהלכו לזיין ילדה ביתה ט' ובסוף גמרו לנו את העונה בשביל גמירה. אבל אולי אתה מתייחס לזה שלא הביאו מספיק חיזוק עונה שעברה? קח בחשבון שהיית תחת מגבלות פייר פליי פיננסי + בנוסף להסדר של האוצר צמצום משכורות ורכש כדי לקבל מענקי קורונה + אובדן הכנסות עצום בקורונה (קהל וכו', אפילו המענקים לא כיסו את זה), אז לא יכולת יותר מידי להתחזק. אני כן מסכים שאולי חלוץ או קשר התקפי אחד טוב בינואר יכול היה לסגור את ההפרש שכן הפסדנו את האליפות במחזור האחרון ומספיק שהשחקן הזה היה מלקט לנו עוד ניצחון פה או תיקו שם עם שערים שהתקשנו לתת זה היה משנה את התוצאה הסופית. 

3. עדיין יש לך סגל טוב, טננבאום + גראלדש + הרננדס + נחמיאס + סבוריט + גלזר + גולסה + יונתן כהן + גררו, יש לך כמה כשרונות שחזרו ,מהשאלות, נקווה שיהיה חיזוק מסויים ואז תיאורטית אתה במאבק אליפות למרות שלדעתי זה לא יספיק ונסיים מקום 2, כי אני לא רואה מצב שיביאו עכשיו 5 תותחים שירימו את הרמה של הקבוצה ויוסיפו עומק איכותי (ולא עומק רוחבי של ריקן, טב"ח, אלמוג וכו' שעם כל הכבוד לא עוזר לי בשעת הצורך). 

4. שוב ונניח לצורך הדיון שאתה צודק וההתנהלות רעה מאוד, מה אני אמור לעשות? לשרוף פחים?  חרם מינויים? להוסיף לחץ שיגרום לתקשורת העוינת להעלות כתבות שעוד יותר יהרסו לנו את העונה עוד לפני שהתחילה?  אנחנו לא יכולים לעזור אלא רק להזיק אז לפחות שלא נזיק. 

5. אפשר גם להכיר קצת תודה לגולדהאר ולספוג עונות פחות טובות אחרי שהחזיר את המועדון הזה לחיים. 

תסתכל רגע על רצף האליפויות של באיירן, יובה וסלטיק למשל. 

זה לא ה"מודל האירופי" שרצו שיהיה במכבי? 

שתמיד נהיה בשלב הבתים? 

איך עונה אחת של אליפות שלנו מתלהבים כאן שאנחנו עשר רמות מעל הליגה ואז עונה אחרת צריך לקחת הכל בפרופורציות ולהבין שזה בסדר אם נאבד תארים ופתאום חיפה רמה מעלינו.

אי אפשר להשתפר אם אתה חוזר אחורה, אי אפשר להפוך לקבוצה שהיא דיבור באירופה אם אתה לא משקיע, אי אפשר לחלום בגדול אם אנחנו מדברים כל קיץ על הביצה שלנו במילים מנחמות של יהיה בסדר בזמן שאנחנו בסדר אם לאבד תארים. 

4 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא יודע איך אפשר לא לרצות את מלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות, חוטף את רוקאביצה בלי לחשוב פעמיים.

משום מה אנשים בטוחים שיגיע איזה חלוץ זר סטייל וידאר או פריצה. לא מאמין שנמצא חלוץ הרבה יותר טוב מרוקאביצה ואנחנו בפלונטר עם זרים. ההחתמה שלו לגמרי הכרחית.

לקחנו שני אליפויות עם שכטר, צ'יקו ושוינפלד חלוצים. אפשר לקחת גם עם רוקאביצה.

7 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא יודע איך אפשר לא לרצות את מלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות, חוטף את רוקאביצה בלי לחשוב פעמיים.

ועוד ישראלי…. אתם מעדיפים את שכטר או בלקמן הישראלים התפקיד הזה?

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

ועוד ישראלי…. אתם מעדיפים את שכטר או בלקמן הישראלים התפקיד הזה?

רוקאביצה לא בא על המשבצת שלהם, סר דרור. אם יבוא, זה להיות החלוץ הפותח