Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, itanar said:

אנחנו כרגע לא עם הישראלים הכי טובים וזו הבעיה מספר אחת.

זה לא ישתנה בשנים הקרובות 

5 דקות לפני, turgi said:

תודה

4 דקות לפני, turgi said:

זאת גזרת גורל? לא להיות עם הישראלים הכי טובים שאפשר להביא וגם לא להשקיע בזרים אז מה יהיה לנו? 

7 דקות לפני, erantheking21 said:

אני אומר את זה מזמן ומחקתי את המיותר

כל השאר הם בובות של מיץ' ועושים כדברו , האיש החליט ככה ולא סתם מינה את ואן לויבן למאמן

אם ג'ורדי היה כאן זה היה נראה אחרת מזמן, כמה שאיש כמוהו חסר למערכת

לא מסכים בכלל. מה הבעיה לעשות מסע רכש? אם מיץ' נותן צ'ק פתוח, גם אני ואתה ובחור מהבאסטה בשוק יכולים. דווקא ג'ורדי שהיה זה שעשה רכש ובזבז סכומים הזויים על שחקני קצה ספסל, הוא זה שגרם לכך שהסתבכנו עם הפייר פליי ומיץ' סגר את הברז לרכש. מיץ' בצדק בוחר להשקיע בצעירים

אני חושב שיש כאן החלטה מערכתית. מיטש חסר פחד, פטריק בחזון שלו וברק עובד לפי הנחיות. אין פה שום האשמה, הם מרגישים שזה הכיוון. עוד שבועיים הצונאמי יגיע לשיאו ואולי עוד ניתן יהיה למזער נזקים. זהו.  

17 דקות לפני, turgi said:

זה מה שאני נוטה לחשוב

תחשוב מהכיוון הזה: איזה אינטרס יש ליצחקי לתקוע דברים? או לפטריק? הם נמדדים על אם הם יצליחו להחזיר פה את האליפות.

Just now, הנדון said:

זאת גזרת גורל? לא לביות עם הישראלים הכי טובים שאפשר להביא וגם לא להשקיע בזרים אז מה יהיה לנו? 

אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה

כמו שלפני איביץ' לא חשבנו שדור פרץ, גלזר ויוני יהיו הישראלים הכי טובים ככה זה יכול לקרות גם העונה עם עידו שחר, קארצב, אלמוג, חנציס

5 דקות לפני, turgi said:

תלוי. אם הילדים שלנו יפרצו ויגשימו את הציפיות, יהיו לנו את הכי טובים.

קניקובסקי היה שלנו ועכשיו כולם מריירים עליו. כנל ציבוטה.. ועוד. יש לנו את הפרוספקטים הכי כישרוניים בארץ שקיבלו את היסודות הכי מושקעים בארץ: שחר, חנציס, פארפרה ועוד.

Just now, snufkin said:

לא מסכים בכלל. מה הבעיה לעשות מסע רכש? אם מיץ' נותן צ'ק פתוח, גם אני ואתה ובחור מהבאסטה בשוק יכולים. דווקא ג'ורדי שהיה זה שעשה רכש ובזבז סכומים הזויים על שחקני קצה ספסל, הוא זה שגרם לכך שהסתבכנו עם הפייר פליי ומיץ' סגר את הברז לרכש. מיץ' בצדק בוחר להשקיע בצעירים

גם אני חושב. כל פלגמט מפת יכול לסגור עסקאות במה שהוקצב לו. אפשר לחשוב. ג'ורדי זה פסל בקרית שלום אבל המטרות של הארגון היו אחרות אז. מיטש רצה לבסס. כשביסס, הוא חיזק את מחלקת הנוער. זהו. 

3 דקות לפני, הנדון said:

זאת גזרת גורל? לא להיות עם הישראלים הכי טובים שאפשר להביא וגם לא להשקיע בזרים אז מה יהיה לנו? 

כרגע כן, כי פשוט אין ישראלים להביא.

1 דקה לפני, snufkin said:

אני לא חושב שיש צ׳ק פתוח ולא מבין איזו סיבה יש לחשוב את זה 

1 דקה לפני, בראון said:

תחשוב מהכיוון הזה: איזה אינטרס יש ליצחקי לתקוע דברים? או לפטריק? הם נמדדים על אם הם יצליחו להחזיר פה את האליפות.

אני לא דיברתי על אינטרס, אני בטוח שכולם רוצים בהצלחת הקבוצה. אני מדבר על הביצוע.

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שיש כאן החלטה מערכתית. מיטש חסר פחד, פטריק בחזון שלו וברק עובד לפי הנחיות. אין פה שום האשמה, הם מרגישים שזה הכיוון. עוד שבועיים הצונאמי יגיע לשיאו ואולי עוד ניתן יהיה למזער נזקים. זהו.  

זה בול מה שקורה וזה מה שאמרתי, אבל עם כל הכבוד החזון של פטריק בתדירות לא נמוכה לחזון בלהות

ומיץ לדעתי קצת מפחד ממה  שהיה לפני הפייר פליי  וזאת דעתי האישית זכותו

1 דקה לפני, turgi said:

אני לא חושב שיש צ׳ק פתוח ולא מבין איזו סיבה יש לחשוב את זה 

אני אמרתי שאין. שאם היה, אין בעיה לעשות מסע רכש סטייל אלונה. זה שאין צ'ק פתוח זה בגלל הרבה סיבות אבל בראש ובראשונה זו החלטה אסטרטגית של מיץ', להשקיע את רוב הכסף בנוער ובעתודה וחא להשקיע אותו על רכש. אי אפשר לבוא בטענות ליצחקי או לתמם שרק מיישמים את המדיניות בכלים שהקציבו להם

14 דקות לפני, itanar said:

אנחנו כרגע לא עם הישראלים הכי טובים וזו הבעיה מספר אחת.

אם אצילי ומיכה במכבי המשפט הזה בחיים לא נאמר, וכולנו יודעים שהשחרור שלהם לא קשור לכדורגל.

אם מוציאים אותם מהמשוואה, אין קבוצה בארץ עם סגל ישראלי יותר טוב ממכבי, וגם אין באמת שחקנים שאפשר להביא שישנו את המצב.

עבדה היחיד שבאמת שווה היה להביא, אבל אין אף קבוצה בארץ שיכולה לשלם את הסכום שהוא יעלה.

2 דקות לפני, snufkin said:

אני אמרתי שאין. שאם היה, אין בעיה לעשות מסע רכש סטייל אלונה. זה שאין צ'ק פתוח זה בגלל הרבה סיבות אבל בראש ובראשונה זו החלטה אסטרטגית של מיץ', להשקיע את רוב הכסף בנוער ובעתודה וחא להשקיע אותו על רכש. אי אפשר לבוא בטענות ליצחקי או לתמם שרק מיישמים את המדיניות בכלים שהקציבו להם

אני לא מבין איך המציאות שלך היא או צ׳ק פתוח או קבוצת נוער מחוזקת.

11 דקות לפני, Keano said:

אין קשר למשאבים (אלא אם כן זה שכר ברמה של ליגה טורקית/רוסית), מרמה מסויימת יש לשחקנים אלטרנטיבות יותר טובות באירופה.

דווקא בהעברות חופשיות יותר קשה לפגוע והצלחנו בזה בשנים האחרונות,

הטענה שלי היתה שזה לא נכון להשוות למועדונים יותר קטנים.

אני לא מספיק מבין במה אפשר להביא ומה לא. אני יודע שעובדתית מאז שג'ורדי עזב פרופיל הזרים שלנו ושל חיפה מבחינת סכומי ההעברות והמשכורות הוא דומה, שלא נאמר זהה. במבחן התוצאה - מוחמד, פלאניץ' ושרי כולם באנקרים אצלנו בהרכב ומשדרגים את הקבוצה משמעותית.  גם דוניו ורודריגז אולי יכלו לפתוח אצלנו אבל זה בעיקר נכון לנקודת הזמן הנוכחית ואני מאמין ומקווה שישתנה בחודש-חודשיים הקרובים או בגלל החתמות או בגלל שהצעירים יכנסו לעניינים. אם מסתכלים הפוך, היחיד שנכנס להם להרכב בוודאות זה סבוריט, ואולי ג'רלדש כי לא ראינו את המגן החדש שלהם. בקיצור, הזרים שלהם טובים משמעותית משלנו כרגע. אם הופכים את השחקנים בין הקבוצות אנחנו פייבוריטים לצלחת. למען האמת כך היה רוב הזמן מאז שג'ורדי הגיע. ברוב העונות הזרים שלנו לא היו הכי טובים בליגה.

היתרון שלנו מאז ומתמיד היה ישראלים, יתרון שבקיץ הזה (אולי כבר מהקודם) גם אבד לנו לצערי. אם לא נביא לפחות את קניקובסקי (וזה גם כנראה לא מספיק) אנחנו מתחילים מנקודת פתיחה לא טובה ותלויים בהתפתחות של הצעירים. זה יכול להצליח כי יש באמת חבר'ה מוכשרים, אבל רוב הסיכויים שלא. 

9 דקות לפני, שי123 said:

אם אצילי ומיכה במכבי המשפט הזה בחיים לא נאמר, וכולנו יודעים שהשחרור שלהם לא קשור לכדורגל.

אם מוציאים אותם מהמשוואה, אין קבוצה בארץ עם סגל ישראלי יותר טוב ממכבי.

אבל הם לא. ובטח שיש... היא גם זכתה באליפות.

5 דקות לפני, turgi said:

אני לא מבין איך המציאות שלך היא או צ׳ק פתוח או קבוצת נוער מחוזקת.

אני לא מבין למה המציאות שאתה מתעקש לראות ביחס לסגל שלנו היא של קבוצת נוער מחוזקת. מי בהרכב שלנו שחקן נוער או שחקן שעלה מהנוער או ביתר ת"א? היחיד שאמור לנסות להשתלב בהרכב זה שחר שכבר מזמן לא שחקן נוער..

בספסל יש לנו גם שחקנים מנוסים וגם שחקנים צעירים (טבל אף אחד מהם לא עלה עכשיו מהנוער). אז קצץ פרופורציות יתורג'י..

Just now, snufkin said:

אני לא מבין למה המציאות שאתה מתעקש לראות ביחס לסגל שלנו היא של קבוצת נוער מחוזקת. מי בהרכב שלנו שחקן נוער או שחקן שעלה מהנוער או ביתר ת"א? היחיד שאמור לנסות להשתלב בהרכב זה שחר שכבר מזמן לא שחקן נוער..

בספסל יש לנו גם שחקנים מנוסים וגם שחקנים צעירים (טבל אף אחד מהם לא עלה עכשיו מהנוער). אז קצץ פרופורציות יתורג'י..

אתה הקצנת לכיוון אחד ואני לשני.

לא, אין פה שחקני נוער (בהנחה שחנציס ותורג׳מן יושאלו). אבל יש בעיה רצינית של איכות מהקישור ומעלה.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא מספיק מבין במה אפשר להביא ומה לא. אני יודע שעובדתית מאז שג'ורדי עזב פרופיל הזרים שלנו ושל חיפה מבחינת סכומי ההעברות והמשכורות הוא דומה, שלא נאמר זהה. במבחן התוצאה - מוחמד, פלאניץ' ושרי כולם באנקרים אצלנו בהרכב ומשדרגים את הקבוצה משמעותית.  גם דוניו ורודריגז אולי יכלו לפתוח אצלנו אבל זה בעיקר נכון לנקודת הזמן הנוכחית ואני מאמין ומקווה שישתנה בחודש-חודשיים הקרובים או בגלל החתמות או בגלל שהצעירים יכנסו לעניינים. אם מסתכלים הפוך, היחיד שנכנס להם להרכב בוודאות זה סבוריט, ואולי ג'רלדש כי לא ראינו את המגן החדש שלהם. בקיצור, הזרים שלהם טובים משמעותית משלנו כרגע. אם הופכים את השחקנים בין הקבוצות אנחנו פייבוריטים לצלחת. למען האמת כך היה רוב הזמן מאז שג'ורדי הגיע. ברוב העונות הזרים שלנו לא היו הכי טובים בליגה.

היתרון שלנו מאז ומתמיד היה ישראלים, יתרון שבקיץ הזה (אולי כבר מהקודם) גם אבד לנו לצערי. אם לא נביא לפחות את קניקובסקי (וזה גם כנראה לא מספיק) אנחנו מתחילים מנקודת פתיחה לא טובה ותלויים בהתפתחות של הצעירים. זה יכול להצליח כי יש באמת חבר'ה מוכשרים, אבל רוב הסיכויים שלא. 

זה כבר לא ממש קשור לנקודה שהעלתי

אבל אם משווים לזרים של חיפה צריך להשוות בסוף החלון או בסוף עונה שעברה לפני שפשיץ' עזב.

לא חושב שסבוריט, ג'ראלדש, הרננדס ופשיץ' נופלים מפלאניץ, שרי, דוניו ורודריגז

2 דקות לפני, Keano said:

אבל אם משווים לזרים של חיפה צריך להשוות בסוף החלון או בסוף עונה שעברה לפני שפשיץ' עזב.

מסכים לחלוטין ולראיה הם לא ניצחו אותנו העונה.

4 דקות לפני, Keano said:

לא מבין למה שנדבר על קיץ שעבר.

בדיעבד גם זה לא נכון.

בכל מקרה, התייחסתי לנקודה המקורית - הסיבה שאין לנו זרים טובים כרגע היא שאנחנו לא פוגעים בזרים טובים. לא שום דבר אחר. אגב, אני לא חושב שלחיפה יש איזה סיסטם יוצא דופן, זו אקראיות כמו שהייתה בב"ש. זה לא משנה את הנקודה.

1 דקה לפני, turgi said:

אתה הקצנת לכיוון אחד ואני לשני.

לא, אין פה שחקני נוער (בהנחה שחנציס ותורג׳מן יושאלו). אבל יש בעיה רצינית של איכות מהקישור ומעלה.

מסכים איתך לגבי בעיית האיכות. נשפוט בסוף החלון כי כולנו יודעים שיגיע חלוץ לכל הפחות ויש מצב לא רע שגם 10 אם יחליטו שאי אפשר לבנות על אחד מ ניקוליץ/פארפרה, גם לא כשחקני ספסל.

לא רואה בעיית איכות גדולה בשלישיית התקפה של: גררו-חלוץזר/ניקיטה-יונתן

וקישור:

ביטון/גולסה/זר

גלזר-שחר/קארצב

ולהגיע לזה חסרים לנו בזך הכל 2 שחקנים.