Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, duss21 said:

סתם לתזכורת, את עונת איביץ הראשונה פתחנו עם קישור אחורי של דור פרץ (אחרי חצי עונה טובה עד אז), עם גלזר אחרי עונה אחת בליגת העל, עם ברסקי ועם גולסה הפצוע. לא שונה מאוד ממה שיש לנו היום.

גולסה עדיין לא היה פצוע אז, היה את מיכה בקישור, את שכטר, וידאר (עזב בסוף החלון), עטר ואצילי בהתקפה והבאנו שני זרים מרשימים מאוד להגנה כבר בתחילת החלון.

נראה לי שזה די שונה...

יש לי תחושה שהשבוע ייהיה התקדמות בגזרת דן ביטון ואולי קניקובסקי גם

יש לי הרגשה שלא אמרנו את המילה האחרונה בנושא צ'יבוטה ורוקוביצה

אבל זאת הרגשה שלי

10 דקות לפני, duss21 said:

יש לי תחושה שיגיע השבוע שחקן זר חדש.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לי תחושה שהשבוע ייהיה התקדמות בגזרת דן ביטון ואולי קניקובסקי גם

יש לי הרגשה שלא אמרנו את המילה האחרונה בנושא צ'יבוטה ורוקוביצה

אבל זאת הרגשה שלי

רוחות כרישי נושבות בפורום

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גולסה עדיין לא היה פצוע אז, היה את מיכה בקישור, את שכטר, וידאר (עזב בסוף החלון), עטר ואצילי בהתקפה והבאנו שני זרים מרשימים מאוד להגנה כבר בתחילת החלון.

נראה לי שזה די שונה...

דיברתי ספציפית על הקישור האחורי, והמסקנה שלי היא לא שהקבוצה עכשיו מדהימה, אלא שההימור על השחקנים הצעירים וחסרי הנסיון יכול להביא תוצאות יפות מאוד. אגב, גולסה היה אחרי עונה שהוא כמעט לא שיחק בה.

בכל מקרה לדעתי הבעיה המרכזית שלנו תהיה בהתקפה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי שזה די שונה...

לא ידעת בזמן אמת שהם מרשימים, אותם שחקני ההגנה. ולא היתה פה התרגשות ששכטר חתם. וגם לא ידענו כמה איביץ מאמן חריג. לא ידענו כלום כשבש התחזקה מאד על הנייר ולאחר שלוש אליפויות. חוכמה בדיעבד קלאסית. 

1 דקה לפני, duss21 said:

דיברתי ספציפית על הקישור האחורי, והמסקנה שלי היא לא שהקבוצה עכשיו מדהימה, אלא שההימור על השחקנים הצעירים וחסרי הנסיון יכול להביא תוצאות יפות מאוד. אגב, גולסה היה אחרי עונה שהוא כמעט לא שיחק בה.

בכל מקרה לדעתי הבעיה המרכזית שלנו תהיה בהתקפה.

ההתקפה היא לגמרי עיקר הבעיה שלנו. 

לבנות על צעירים זה אחלה, אבל לא באמת בנינו על גלזר, ברסקי, פיבן ויונתן. בנינו בעמדות האלה על פרץ, גולסה, טיבי ועטר. הצעירים האלה פרצו מתוך סגל חזק שעזר להם. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא ידעת בזמן אמת שהם מרשימים, אותם שחקני ההגנה. ולא היתה פה התרגשות ששכטר חתם. וגם לא ידענו כמה איביץ מאמן חריג. לא ידענו כלום כשבש התחזקה מאד על הנייר ולאחר שלוש אליפויות. חוכמה בדיעבד קלאסית. 

לא מסכים. התגובות בקיץ היו מאוד חיוביות.

הבאנו זרים עם רזומה מרשים מוקדם מאוד, מאמן צעיר עם קדנציה טובה במועדון גדול, החזרנו מושאלים שהרשימו בליגת העל (היום אין כאלה למעט עידו שחר) כגיבוי, בנינו סגל רחב עם שחקנים כמו דוידזאדה, קנדיל ושכטר והרכב חזק מאוד עם כוכבים כמו אצילי, מיכה ועטר. 

ברור שזה יכל להשתבש, אבל עשינו את המקסימום באותו קיץ. בקיץ הזה זה לא מרגיש קרוב לזה

אני מסכים עם מכביסט לעד.

חוץ מעידו שחר לא ראיתי מישהו מהמושאלים שעד כה ראוי לשחק במכבי

עם כל הכבוד לבר כהן, הוא לא יראה ניצוץ רציני בליגת העל, לא מאמין שישאר, כנ"ל נדב נידם, מירושי וגיא מזרחי וכנראה שגם תורג'מן יושאל בסוף החלון לבית"ר ת"א או משהו

מכל הצעירים אולי חוץ משחר כולם יושאלו, לא חושב בכלל שזה דומה לקיץ הזה , אף אחד לא בשל עוד ויש גם הרבה שחקנים שיש לנו שעדיין בצומת דרכים(אלמוג, קארצב) וכאלה שלדעתי לא נראה מהם יותר ממה שהם כרגע(חוזז) 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מסכים. התגובות בקיץ היו מאוד חיוביות.

הבאנו זרים עם רזומה מרשים מוקדם מאוד, מאמן צעיר עם קדנציה טובה במועדון גדול, החזרנו מושאלים שהרשימו בליגת העל (היום אין כאלה למעט עידו שחר) כגיבוי, בנינו סגל רחב עם שחקנים כמו דוידזאדה, קנדיל ושכטר והרכב חזק מאוד עם כוכבים כמו אצילי, מיכה ועטר. 

ברור שזה יכל להשתבש, אבל עשינו את המקסימום באותו קיץ. בקיץ הזה זה לא מרגיש קרוב לזה

לא, לא ידענו שיט. הכל בדיעבד. כן, הרכש היה מוקדם יותר אבל שלוש אליפויות של בש ישבו בראש ועוד הסלנבייק(חצי פורום אונן עליו) וסבע. הקיץ הזה עוד לא נגמר. לא יודע מה היו התחושות שלך אבל תעשה פה חיפוש לאז, לא היה אופטימי במיוחד. אני אגב חשבתי עד בערך מחזור 8 שאנחנו מאד בינוניים. הסתבר לי כמו לא מעט פעמים בעבר, ששפטתי מוקדם מידי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא, לא ידענו שיט. הכל בדיעבד. כן, הרכש היה מוקדם יותר אבל שלוש אליפויות של בש ישבו בראש ועוד הסלנבייק(חצי פורום אונן עליו) וסבע. הקיץ הזה עוד לא נגמר. לא יודע מה היו התחושות שלך אבל תעשה פה חיפוש לאז, לא היה אופטימי במיוחד. אני אגב חשבתי עד בערך מחזור 8 שאנחנו מאד בינוניים. הסתבר לי כמו לא מעט פעמים בעבר, ששפטתי מוקדם מידי. 

אבל הובלנו את הטבלה עם בני יהודה, כולם גמגמו וזה היה ברור שזה לטובתנו 

Just now, erantheking21 said:

אבל הובלנו את הטבלה עם בני יהודה, כולם גמגמו וזה היה ברור שזה לטובתנו 

רמת הכדורגל לא היתה טובה. וזאת לא היתה בני יהודה, זאת היתה חדרה. זה נבנה לאט, כמו שקורה בדרך כלל. ואני לא משווה. רק הגבתי למכביסט לעד. היו פה לירלורים על סאבוריט, בחייאת. לא צריך לשכתב היסטוריה, אני מבין אותה מצויין. וכן, ז'איר גם לא היה שחקן הרכב. איביץ בנה הכל מיסודות הגנה ולקח לזה זמן וזה בסדר. לא היתה פה אופטימיות. 

3 דקות לפני, erantheking21 said:

זה היה חדרה עד שניצחנו אותם ואחרי זה  גם בני יהודה(זוכר היה משחק עונה איתם אפילו שכהן ניצח עם 2 גולים)

ובמקביל, עניין ביתר תא והשפעתו של פטריק במחלקת הנוער גדלה. מנסים לראות עכשיו מה זה אומר. היו כאן שני תהליכים במקביל ומאמן גאון אחד שמיצה 200 אחוז. אין אותו היום. נשארת עם התהליך. מה שיש עכשיו לא מספיק, זה לא יהיה הסגל הסופי כשנפתח את העונה, אני מאמין. 

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההתקפה היא לגמרי עיקר הבעיה שלנו. 

לבנות על צעירים זה אחלה, אבל לא באמת בנינו על גלזר, ברסקי, פיבן ויונתן. בנינו בעמדות האלה על פרץ, גולסה, טיבי ועטר. הצעירים האלה פרצו מתוך סגל חזק שעזר להם. 

בנינו על פרץ וגולסה - גולסה של אז זה אותו גולסה של היום. פרץ של אז היה הרבה פחות מגלזר של היום. גם את בהגנה לא ממש הכרנו את כולם, וההגנה של היום בעיניי היא מניה הרבה יותר בטוחה (כי למעט טיבי שהוחלף בנחמיאס, זה בדיוק כמו עונה שעברה). בהתקפה אנחנו אכן חסרים וזה מדאיג.

28 דקות לפני, המכבייה said:

בדיוק. היו הרבה סימני שאלה בקיץ הזה, ובהרבה עמדות התבססנו על שחקנים צעירים שזו היתה עונתם הראשונה בקבוצה.

אני מקווה מאוד שאתה צודק, מה שכן עם כל הכבוד לצעירים כמו שאמרתי חוץ מעידו שחר, הם לא בשלים למלא חלל במכבי, אני מקווה שעם כל התהליך של ואן לויבן הוא מאמין בזה גם שכדאי לקחת אליפות צריך טיפה יותר בשלות, נסיון וכשרון מרק כשרון.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אני מקווה מאוד שאתה צודק, מה שכן עם כל הכבוד לצעירים כמו שאמרתי חוץ מעידו שחר, הם לא בשלים למלא חלל במכבי, אני מקווה שעם כל התהליך של ואן לויבן הוא מאמין בזה גם שכדאי לקחת אליפות צריך טיפה יותר בשלות, נסיון וכשרון מרק כשרון.

איך אתה מודד בשלות? פיבן שהוביל אותנו לאליפות ב 31 הפרש היה בשל בתחילת העונה? אחרי הטעות שעשה במחזור השני מול בש הקהל קבר אותו. גם העונה, גררו נרשם כזר רק כי היה אפשר, ואף אחד לא חשב שהוא בשל. מצד שני, אחרי סיום עונה שעברה הרבה אוהדים (כולל אותי אגב) חשבו שאלמוג הבשיל ויעשה העונה קפיצת מדרגה, מה שכמובן לא קרה.

בעיניי כל העניין הזה של הבשלות מאוד נזיל, בטח בשביל אוהדים. אין לנו כ"כ דרך לדעת מי בשל ועל מי אפשר לסמוך. אסתכן ואומר שגם לצוות המקצועי קשה למדוד דברים כאלה, למרות שמן הסתם יש להם הרבה יותר ידע, וזה בעיקר הימור. אני מקווה שפאטריק שבאמת שוחה בתחום יכול לעשות את ההערכה הזאת בצורה הטובה ביותר.

בכל מקרה השורה התחתונה שלי היא לא שאנחנו לקראת עוד אליפות ב 31 הפרש ושהמצב נהדר. גם בתסריטים האופטימיים, אנחנו צריכים חיזוק בעמדות מסוימות. 

20 דקות לפני, המכבייה said:

אני דווקא זוכר שהרבה אמרו שב"ש קונה שחקנים מתוך פאניקה. את האליפות עונה קודם הם לקחו למרות עונה חלשה יחסית לאלופה (ניצחנו אותם במשחק אליפות שלהם). זכור לי שאפילו @snufkin שהעריך את העבודה של ב"ש מאוד עד אותה עונה אמר שהם לא עובדים נכון...

ברור שלא ידענו שנקח אליפות ב31 הפרש או שנקח אליפות בכלל, אבל ראינו שעבדו יפה בקיץ. היה לנו 11 חזק וסגל רחב ומרשים. 

11 דקות לפני, duss21 said:

בנינו על פרץ וגולסה - גולסה של אז זה אותו גולסה של היום. פרץ של אז היה הרבה פחות מגלזר של היום. גם את בהגנה לא ממש הכרנו את כולם, וההגנה של היום בעיניי היא מניה הרבה יותר בטוחה (כי למעט טיבי שהוחלף בנחמיאס, זה בדיוק כמו עונה שעברה). בהתקפה אנחנו אכן חסרים וזה מדאיג.

גולסה אז היה כשיר, היה גם את ריקן בכושר הרבה יותר טוב כגיבוי וכמובן מיכה. כמו שאמרת בעיקר התקפה יותר טובה. 

זה לא שצריך מהפכה גדולה. שלושה ארבעה שחקנים לעמדות הנכונות ואנחנו נותנים לחיפה פייט עד הסוף עם סיכוי לא רע לאליפות (זה כדורגל, אף פעם אי אפשר לדעת). מקווה שזה יקרה, אבל לא בונה על זה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גולסה אז היה כשיר, היה גם את ריקן בכושר הרבה יותר טוב כגיבוי וכמובן מיכה. כמו שאמרת בעיקר התקפה יותר טובה. 

זה לא שצריך מהפכה גדולה. שלושה ארבעה שחקנים לעמדות הנכונות ואנחנו נותנים לחיפה פייט עד הסוף עם סיכוי לא רע לאליפות (זה כדורגל, אף פעם אי אפשר לדעת). מקווה שזה יקרה, אבל לא בונה על זה.

צריך שלושה שחקנים מובילים.

כרגע אין לנו כאלו יותר מדי.

9 דקות לפני, yellow&blue said:

ניקיטה רוצה ללבוש ירוק אבל לא נותנים לו ללבוש ירוק

Screenshot_20210710-232552_Instagram.jpg

מספיק שיעלו בקושי לשלב הבא (או כמובן להיות מודחים) והם יחתימו אותו מהר "להציל את העונה"

4 דקות לפני, Eli basa said:

מספיק שיעלו בקושי לשלב הבא (או כמובן להיות מודחים) והם יחתימו אותו מהר "להציל את העונה"

וואי וואי, מה בתיה תעשה להם!