Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

אני לא יודע מה הציפייה שלכם מחלוץ שלישי, אבל נראה לי שבגלל היחודיות של העונה הזאת קבלנו תחושה מוגזמת בחשיבות של חלוץ שלישי ברוטציה.

לא בטוח כמה משלמים לו, אבל כל עוד זה בגדר הסביר לשחקן שאמור לשחק פחות מ600 דקות בעונה והוא מעוניין להמשיך בסיטואציה הזאת בתור חלוץ שלישי הייתי משאיר אותו.

האמת? לא כזה אכפת לי מי יהיה החלוץ השלישי, מחכה לראות מי יהיו חלוץ ראשון ושני.

20 דקות לפני, erantheking21 said:

גם אנחנו עכשיו מחזיקים 3 חלוצים כמו חיפה, אין סיבה שלא נחזיק 

שכטר , גררו ועוד חלוץ בע"ה אם נביא כנף או חלוץ 9 

אבל הרמה של ה3 חלוצים שלנו נמוכה משמעותית.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל הרמה של ה3 חלוצים שלנו נמוכה משמעותית.

אם שכטר יהיה חלוץ שלישי וגררו ראשון, אתה צריך להביא חלוץ שני תיאוטרית

גררו בהחלט יוכל להיות חלוץ 1 ואז להפסיק להציב אותו בכנפיים ולהביא לשם 2 תותחים.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אם שכטר יהיה חלוץ שלישי וגררו ראשון, אתה צריך להביא חלוץ שני תיאוטרית

גררו בהחלט יוכל להיות חלוץ 1 ואז להפסיק להציב אותו בכנפיים ולהביא לשם 2 תותחים.

השאלה אם ואן לוון יהיה מוכן להציב אותו באמצע. זה די ברור ששם הוא יותר טוב, אבל אני לא בטוח שואן לוון מסכים עם זה. 

בכל מקרה אם זה מה שיהיה צריך להביא חלוץ שני רציני.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אם ככה אז גם אין טעם לעלות שחקנים מרמלה נכון? כי הליגה שם מכורה ועל הפנים...

יש טעם, אבל כשחקני רוטציה ולא לבנות עליהם יותר מדיי.

צריכים שחקני כנפיים טובים בהרבה מאלה שיש לנו עכשיו.

המספרים של אצילי מאוד חסרים לנו. חייבים פליימייקר ברמה גבוהה. 

מקווה שהקארמה תחזיר לנו בענק על המהלך של מיץ׳.

10 דקות לפני, Dbolsa said:

צריכים שחקני כנפיים טובים בהרבה מאלה שיש לנו עכשיו.

המספרים של אצילי מאוד חסרים לנו. חייבים פליימייקר ברמה גבוהה. 

מקווה שהקארמה תחזיר לנו בענק על המהלך של מיץ׳.

צודק, אמן.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

אתה לא יכול לדעת מה יהיה. למה חיפה יכולה להחזיק את עוואד, דוניו ורוקאביצה ואנחנו צריכים להסתפק בבלקמן ושכטר?

אני לא חושב שפשיץ׳, שכטר ובלקמן זה פחות טוב מעוואד, דוניו ורוקאביצה.

אגב, אם אתה שם את גררו חלוץ והולך על שלישיה של פשיץ׳, גררו ושכטר זה כבר עדיף בעייני מהשלישיה של חיפה.

אל תשכח שהעונה שחקנו המון עם חלוץ שני\שלישי, זה לא משהו סטנדרטי שקורה בעונה רגילה, אני גם חושב שהבעיה העקרית שלנו בהתקפה היא בכנפיים ולא חלוץ.

אני יודע שפשיץ׳ כנראה עוזב, אז צריך להביא חלוץ ראשון במקומו, אני גם לא מתנגד לשחרור של בלקמן, אבל שוב כמו שאמרתי, זה פשוט לא קריטי לי.

8 דקות לפני, kutomer said:

אני לא חושב שפשיץ׳, שכטר ובלקמן זה פחות טוב מעוואד, דוניו ורוקאביצה.

אגב, אם אתה שם את גררו חלוץ והולך על שלישיה של פשיץ׳, גררו ושכטר זה כבר עדיף בעייני מהשלישיה של חיפה.

אל תשכח שהעונה שחקנו המון עם חלוץ שני\שלישי, זה לא משהו סטנדרטי שקורה בעונה רגילה, אני גם חושב שהבעיה העקרית שלנו בהתקפה היא בכנפיים ולא חלוץ.

אני יודע שפשיץ׳ כנראה עוזב, אז צריך להביא חלוץ ראשון במקומו, אני גם לא מתנגד לשחרור של בלקמן, אבל שוב כמו שאמרתי, זה פשוט לא קריטי לי.

אני חושב שאם מסתכלים על העונה רוקאביצה לוקח את פשיץ', דוניו לוקח את שכטר ועוואד את בלקמן. 

פשיץ', גררו ושכטר זה פחות רלוונטי כי אז זה אומר שאנחנו עם שני זרים על אותה עמדה ואין סיבה שזה יקרה. 

העונה השתמשנו המון, מי מבטיח לך שזה לא יקרה גם בעונה הבאה? לא ביקשתי חלוץ שלישי מפחיד, אבל כן אחד שלא יגביל לנו את המשחק ואשכרה יתרום.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שאם מסתכלים על העונה רוקאביצה לוקח את פשיץ', דוניו לוקח את שכטר ועוואד את בלקמן. 

פשיץ', גררו ושכטר זה פחות רלוונטי כי אז זה אומר שאנחנו עם שני זרים על אותה עמדה ואין סיבה שזה יקרה. 

העונה השתמשנו המון, מי מבטיח לך שזה לא יקרה גם בעונה הבאה? לא ביקשתי חלוץ שלישי מפחיד, אבל כן אחד שלא יגביל לנו את המשחק ואשכרה יתרום.

אם אני מתמקד ספציפית בהשוואה בין עוואד לבין בלקמן אני לא מבין למה ״עוואד לוקח את בלקמן״, הוא לא תרם כמעט כלום העונה, שיחק 277 דקות וכבש שער אחד.

בלקמן שותף ב610 דקות וכבש 3 שערים.

אגב, פשיץ׳ לדעתי אנדר-רייטד, הוא כנראה לא יחזור אבל בעונה מלאה עם אגפים מתפקדים הוא דופק פה 20 שערים, שכטר מעורב העונה ב7 שערים בליגה בעוד דוניו מעורב ב9, מרשים אבל לא איזה הבדל עצום.

הפערים בין ההתקפות הם לדעתי דווקא לא בעמדה הזאת, אלא יותר באחריות האיכות שיש להם באגפים ומתחת לחלוץ.

11 דקות לפני, kutomer said:

אם אני מתמקד ספציפית בהשוואה בין עוואד לבין בלקמן אני לא מבין למה ״עוואד לוקח את בלקמן״, הוא לא תרם כמעט כלום העונה, שיחק 277 דקות וכבש שער אחד.

בלקמן שותף ב610 דקות וכבש 3 שערים.

אגב, פשיץ׳ לדעתי אנדר-רייטד, הוא כנראה לא יחזור אבל בעונה מלאה עם אגפים מתפקדים הוא דופק פה 20 שערים, שכטר מעורב העונה ב7 שערים בליגה בעוד דוניו מעורב ב9, מרשים אבל לא איזה הבדל עצום.

הפערים בין ההתקפות הם לדעתי דווקא לא בעמדה הזאת, אלא יותר באחריות האיכות שיש להם באגפים ומתחת לחלוץ.

עוואד לוקח את בלקמן כי הוא פשוט שחקן יותר טוב. הוא הגיע רק בינואר, אבל גם בעונה שעברה הוא היה יותר טוב.

פשיץ' יכול להזדיין אחרי מה שעשה. 

דוניו עם 8 שערים ב26 משחקים ושכטר עם 4 שערים ב28...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נתניה במו"מ עם דור ז'אן. למה בעצם לא להביא אותו?

הנה, אותו הייתי מביא פעמיים לפני יניב מזרחי

צטט

"עידן נחמיאס לדעתי יישאר בארץ. דודו דהאן סיפר לי שהוא מוכר אותו לאנדרלכט, אבל שאלתי אותם על עידן נחמיאס, אבל הם בכלל לא הכירו אותו. נחמיאס לדעתי יישאר בארץ".

חחחח שרצקי בעוד פנינים

מחזיק מנחמיאס אבל מבסוט על בלטקסה. מניח שאחד הבלמים הפותחים יהיה זר ואם טיבי פיבן יהיו פה, ואין שום סיבה שלא אז לנחמיאס אין מקום. אני אדגיש שלדעתי בלטקסה בלם. זה התפקיד הכי מחמיא לו.

22 דקות לפני, zion8 said:

מחזיק מנחמיאס אבל מבסוט על בלטקסה. מניח שאחד הבלמים הפותחים יהיה זר ואם טיבי פיבן יהיו פה, ואין שום סיבה שלא אז לנחמיאס אין מקום. אני אדגיש שלדעתי בלטקסה בלם. זה התפקיד הכי מחמיא לו.

פיבן העונה כמעט ולא היה בלם. בכל מקרה הוא שחקן משלים, לא משהו לבנות עליו, כי עם כל הלחימה שלו מבחינת יכולת הוא לא מדהים...

נחמיאס בלם צעיר יחסית ומוכשר שיכול להגיע בחינם. זה יכול להיות טיבי 2. 

אל תשכח שטיבי לא הולך ונהיה יותר צעיר. יש סיכוי לא רע שכבר נראה ירידה ביכולת שלו בעונה הבאה.

בלטקסה מסיים חוזה בעונה הבאה (יש אומרים גם בעונה הזאת) ויש מצב שהסוכן שלו (דודו) יוציא אותו לאירופה עם הכרטיס ביד אם יתן עוד עונה טובה. 

אולי אנחנו לא צריכים את נחמיאס באופן מיידי, אבל זה רכש חכם מאוד גם לשנים הבאות.