Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, פושטק said:

שהיוזר הכי פחות מנחוס בפורום יפתח נושא חדש אולי תבוא הברכה

שנים שאני רוצה לפתוח, אבל אם אני פותח זה רק על שם ערן זהבי

לפני1 שעה , Eli basa said:

מילא מתי, השאלה איזה רכש יבוא. יש הבדל בין אמבמבה לפריצה, יש הבדל בין אלטמן לקניקובסקי, 
אלוהי הרכש לא יצר את כולם זהים. 

בסוף נקבל רכש שהיה יכול להגיע בתחילת יוני.

מיץ' הוא לא הטייפקאסט של רוכשי מועדני כדורגל, לא בארץ ולא בעולם. בדרך כלל, בעלי קבוצות הם עם סריטה עמוקה לקבוצה שרכשו או בכללי לכדורגל. הסוג השני זה אנשים שבאים להתפרסם או קונים צעצוע כמו שחים למינהם. לכן הטיימליין שלהם קצר יותר, הם קפריזים ומחפשים כוכבים והצלחה מקצועית מיידית. עולם הכדורגל מתנהל בקצב מהיר מאוד, בדרך כלל לטווח קצר. השיא זה חלונות העברה ששם הבעלים הופכים להיות השחקן המרכזי.

מיץ', לטוב ולרע לא אדם כזה. הוא קנה קבוצה מתוך ציונות, סולידריות יהודית וכדי להביא ערכים של קהלתיות וחינוך. לכן טבעי שהדגש שלו הוא לגדל את השחקנים בעצמו, לתת להם הרבה מעבר למשחק עצמו, בזה הוא משקיע מליונים רבים והוא חושב לטווח הרחוק, לא משהו שמקבול בעולם הכדורגל בארץ ובעולם. לטוב ולרע זה האיש וצריך להפנים את זה. אני אישית חולה רכש ועדין מעדיף את מיץ' בפער עצום על פני כל בעלים אחר 

5 דקות לפני, snufkin said:

מיץ', לטוב ולרע לא אדם כזה. הוא קנה קבוצה מתוך ציונות, סולידריות יהודית וכדי להביא ערכים של קהלתיות וחינוך. לכן טבעי שהדגש שלו הוא לגדל את השחקנים בעצמו, לתת להם הרבה מעבר למשחק עצמו, בזה הוא משקיע מליונים רבים והוא חושב לטווח הרחוק, לא משהו שמקבול בעולם הכדורגל בארץ ובעולם. לטוב ולרע זה האיש וצריך להפנים את זה. אני אישית חולה רכש ועדין מעדיף את מיץ' בפער עצום על פני כל בעלים אחר 

מחשבה לטווח ארוך לא סותר רכישת שחקנים בכסף. 

Just now, הנדון said:

מחשבה לטווח ארוך לא סותר רכישת שחקנים בכסף. 

זה לא מה שמרגש את מיץ'. הוא ירכוש שחקנים בכסף גם בעתיד אבל את הכסף הגדול הוא ישים על טיפוח הנוער כי זה מה שהוא רוצה וזה מה שמעניין אותו

15 דקות לפני, snufkin said:

מיץ' הוא לא הטייפקאסט של רוכשי מועדני כדורגל, לא בארץ ולא בעולם. בדרך כלל, בעלי קבוצות הם עם סריטה עמוקה לקבוצה שרכשו או בכללי לכדורגל. הסוג השני זה אנשים שבאים להתפרסם או קונים צעצוע כמו שחים למינהם. לכן הטיימליין שלהם קצר יותר, הם קפריזים ומחפשים כוכבים והצלחה מקצועית מיידית. עולם הכדורגל מתנהל בקצב מהיר מאוד, בדרך כלל לטווח קצר. השיא זה חלונות העברה ששם הבעלים הופכים להיות השחקן המרכזי.

הודעה יפה סנופקין. אבל מחדד- מיטש ווינר. הוא מייד סלף מאן. הוא פשוט שינה מתודה. כשהיה צריך להיכנס לשוק בבום, הוא סגר את יצחקי בטלפון על יותר מ2 מיליון יורו העברה. הוא רצה לבסס, הצליח, ועכשיו מפעל הנוער הופך למרכזי. המון כסף מכבי משקיעה בכל המנגנון הזה. אני עדיין חושב שחיזוק רציני ומשמעותי נחוץ והוא יודע את זה טוב ממני. זה עוד יקרה...

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא צריך נושא חדש, צריך רק לשנות את השם. @duss21 תשנה לקניקובסקי/רוקאביצה/צ'יבוטה/אלטמן/ביטון

בינתיים הנושא הזה הביא 2 שחקנים ואת ההישארות של סאבוריט, וזה עוד לפני שיצאנו למחנה. לדעתי זה בסדר גמור, גם אם יש פה משתמשים שכנראה זו העונה הראשונה שהם עוקבים אחרי חלונות של מכבי.

בכל מקרה אני לא אשנה את השם. אם למישהו מבין אלה שחושבים שנושא חדש יביא לפה המוני שחקני חיזוק אדירים יש אומץ לפתוח נושא ולא רק לדבר על זה, הוא ממש מוזמן לנסות את מזלו.

Just now, duss21 said:

בינתיים הנושא הזה הביא 2 שחקנים ואת ההישארות של סאבוריט, וזה עוד לפני שיצאנו למחנה. לדעתי זה בסדר גמור, גם אם יש פה משתמשים שכנראה זו העונה הראשונה שהם עוקבים אחרי חלונות של מכבי.

בכל מקרה אני לא אשנה את השם. אם למישהו מבין אלה שחושבים שנושא חדש יביא לפה המוני שחקני חיזוק אדירים יש אומץ לפתוח נושא ולא רק לדבר על זה, הוא ממש מוזמן לנסות את מזלו.

ביחס למצב הסגל זה לא מספיק...

גם הרכש שהגיע הוא יותר לרוטציה ופחות להרכב.

1 hour ago, snufkin said:

וואלק סנופקין, גאה בך על ההודעה הזאת. מחרמנות רכש ועובדים נכון ב"ש להכרה והערכת המציאות. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ביחס למצב הסגל זה לא מספיק...

גם הרכש שהגיע הוא יותר לרוטציה ופחות להרכב.

זו לא היתה דעתי המקצועית :) זה ניהול סיכונים שמבוסס על ההיסטוריה שלנו בחלונות.

בכל מקרה כמו שגילגיל כתב לאחרונה, גם בתסריטים הכי אופטימיים לא יבואו לפה יותר מידי שחקנים איכותיים. אין ישראלים ויש מקסימום מקום אחד לזר.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

חבל שמכבי מתמהמהת בחלון הזה, פיראס מוגרבי היה על המדף

שחקן כנף מהיר שגם נותן קצת גולים

פספסנו אותו ועכשיו הוא פרש

אני זוכר שהשמנצ'יק הזה היה בחיפה, נתן איזה חצי משחק טוב בתחילת העונה שאחריו הייתה פגרת נבחרת ואז גדודי המקלדת של הקהל הישראלי סרבי נהו תחת כל עץ רענן שזה ביזיון שלא זימנו אותו

27 דקות לפני, Yehudav said:

וואלק סנופקין, גאה בך על ההודעה הזאת. מחרמנות רכש ועובדים נכון ב"ש להכרה והערכת המציאות. 

אבו תוכי

תסביר לי את המושג

"עובדים נכון" אני חייב להבין מה הכוונה .

עובדים נכון=מחכים לזרים ובצדק שיפלטו מקבוצות כי החלון באירופה עוד לא התחיל לזוז בגלל היורו, אבל יש לי שאלה, האם פעם התחלנו להנחית פה מטאור בגלל זה או שתמיד נחתו פה שחקנים שבכלל לא היו אופציות ראשונות, לעומת זאת בעונה של איביץ' הנחתנו את סבוריט, צ'יקו ואמאדור על תחילת החלון ועשינו בינגו אחושרמוטה ?

ישראלים, האם המחיר שלהם יירד בע"ה או שנשלם 50 אלף דולר פחות? המחיר תמיד ישאר, השוק הישראלי מסריח ואת זה קלטו גם בסלטיק ובבולגריה ולצערי הרב מה שהיה כאופציות לא לקחנו מכל מיני סיבות וכרגע אנחנו בבעיה.

לפני2 שעות , לא מוצא היגיון said:

למה לא להעביר את ניקוליץ׳ לביתר ת"א? 

למה לא להעביר אותו לבאר שבע? הם מסממים אותו שם עם החומר הטוב שלהם ותוך יומיים במקום לקרוע רצועות הוא קורע רשתות

4 דקות לפני, erantheking21 said:

אבו תוכי

תסביר לי את המושג

עובדים נכון=מחכים לזרים ובצדק שיפלטו מקבוצות כי החלון באירופה עוד לא התחיל לזוז בגלל היורו, אבל יש לי שאלה, האם פעם התחלנו להנחית פה מטאור בגלל זה או שתמיד נחתו פה שחקנים שבכלל לא היו אופציות ראשונות, לעומת זאת בעונה של איביץ' הנחתנו את סבוריט, צ'יקו ואמאדור על תחילת החלון ועשינו בינגו אחושרמוטה ?

ישראלים, האם המחיר שלהם יירד בע"ה או שנשלם 50 אלף דולר פחות? המחיר תמיד ישאר, השוק הישראלי מסריח ואת זה קלטו גם בסלטיק ובבולגריה ולצערי הרב מה שהיה כאופציות לא לקחנו מכל מיני סיבות וכרגע אנחנו בבעיה.

עובדים נכון מרפרף לבש בשנותיהן הטובות(על פי סנופקין), לא למכבי. מכבי תלויה באופן מוחלט באנרגיות של מיטש, לא בשום דבר אחר. 

7 דקות לפני, erantheking21 said:

אבו תוכי

תסביר לי את המושג

עובדים נכון זה בתור הזהב של ב"ש. עבדו נכון:)