Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

אני לא בקשר איתו (לצערי) ולכן אין לי מושג מה הוא חושב ואני לא נוטה לנחש. 

למיטש יש את הסיבות שלו לקבל את ההחלטות האלה, אבל זה לא אומר שזה עובד.

לא רק שהוא לא משנה, האנשים המאיישים את התפקידים צוברים כח וריספקט אצלו. אני לא חי בעולם הפוך, זה מה שיש. לא יודע מה זה לא עובד או עובד, רק הוא קובע מה יעבוד אצלו. כל השאר זאת טחינת מים. 

5 דקות לפני, Keano said:

ומה היה עונה שעברה ועונה שלפניה? הניהול היה שונה?

אי אפשר לקחת כל עונה אליפות ועדיין התמודדנו על כל התארים עד הסוף.

כן. הניהול היה מאוד שונה. 

היינו סגורים עם מאמן עוד לפני הטרום עונה, סגרנו עם זרים מוקדם יחסית (בעונה הראשונה של איביץ' הבאנו את ז'איר וסאבוריט עוד ביוני), הבאנו מחליפים לכל שחקן שעזב. בקיץ כל זה לא קרה. אתה לא שם לב לשינוי?

8 דקות לפני, המכבייה said:

לא רק שהוא לא משנה, האנשים המאיישים את התפקידים צוברים כח וריספקט אצלו. אני לא חי בעולם הפוך, זה מה שיש. לא יודע מה זה לא עובד או עובד, רק הוא קובע מה יעבוד אצלו. כל השאר זאת טחינת מים. 

אז מיטש בעצם לא יכול לטעות/לקחת החלטה לא נכונה?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה לא מה שהוא אומר

אם הדברים ממשיכים ככה אז כנראה שהוא מרוצה/זה מספיק לו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בוודאי שטועה כמו כל אדם. אבל זה מודל פינלטרופיה וצריך להיות עם עיניים פקוחות ולא עיוור. לא להאשים את הש.ג אלא לקבל את הבעלות הזאת כמו שהיא. מצרף לך את מה שרז אמיר צייץ כרגע, זה מה שאני טוען שנים. לי אין בעיה גדולה עם הפורמט אבל צריך להכיר בפורמט לפני שנכנסים לדיפנס...IMG-20210526-WA0002.thumb.jpg.85e104d663864b406451dcd090748be1.jpg

Screenshot_20210526-144835_Gallery.jpg

3 דקות לפני, liron1006 said:

מעניין לאיזה עמוד נגיע כשיגיע הרכש הראשון, לא מאמין שיגיע לפני עמוד 100.

רק אחרי עמוד 350 יהיה רכש ראשון (עדיין אופטימי?)

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן. הניהול היה מאוד שונה. 

היינו סגורים עם מאמן עוד לפני הטרום עונה, סגרנו עם זרים מוקדם יחסית (בעונה הראשונה של איביץ' הבאנו את ז'איר וסאבוריט עוד ביוני), הבאנו מחליפים לכל שחקן שעזב. בקיץ כל זה לא קרה. אתה לא שם לב לשינוי?

אתה שוב מדבר על החלטות מקצועיות שיכולות להשתנות בכל קיץ ותלויות גם בנסיבות (קורונה למשל), אין קשר לאופי הניהול.

7 דקות לפני, המכבייה said:

לא, ככה היה תמיד. לי טוב ככה. אתה בבעיה אולי. 

זה פשוט לא נכון. זה ממש לא היה ככה תמיד, הקיץ זה היה קיצוני לגמרי. 

אבל אם טוב לך תהנה...

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה פשוט לא נכון. זה ממש לא היה ככה תמיד, הקיץ זה היה קיצוני לגמרי. 

אבל אם טוב לך תהנה...

קרא מה רז כותב על תקופת ג'ורדי. לא דיברתי עם רז מעולם. אז, כסף גדול נשפך וכיסה, לא היה פייר פליי ואולי היתה אנרגיה אחרת, ואולי מצב אחר בעסקים. אתה תמיד תיהיה סקנד בסט לעסקים מהם הוא מתפרנס. פילנטרופיה זה מה שזה. לי טוב. זוכר ארבעה עשורים בלעדיו. למיטש יש את הקצב שלו ותמם ויצחקי יכולים לעשות עמידת ידיים אם בא להם. 

5 דקות לפני, Keano said:

אתה שוב מדבר על החלטות מקצועיות שיכולות להשתנות בכל קיץ ותלויות גם בנסיבות (קורונה למשל), אין קשר לאופי הניהול.

לדבר על החלטות מקצועיות זה להגיד שמכבי לא הצליחה עם הרכש (גם זה נכון, אגב). 

לא אמרתי את זה. ברגע שאתה מחתים שני זרים ביום האחרון זאת בעיה ניהולית בלי קשר לאיכות הזרים. ברגע שאתה לא מביא מחליף לאצילי זאת בעיה ניהולית. ברגע שאתה מביא מאמן אחרי המחנה האימון והמשחקים האחרונים זאת עוד בעיה ניהולית (חמורה מאוד). 

אני מבין את הצורך להגן וגם עשיתי את זה בכל עונה לפני (מוזמנים לבדוק), אבל העונה הזאת עשינו ים של טעויות. אתם באמת חושבים שהכל היה אחלה? 

לא אמרתי את זה. ברגע שאתה מחתים שני זרים ביום האחרון זאת בעיה ניהולית בלי קשר לאיכות הזרים. ברגע שאתה לא מביא מחליף לאצילי זאת בעיה ניהולית. ברגע שאתה מביא מאמן אחרי המחנה האימון והמשחקים האחרונים זאת עוד בעיה ניהולית (חמורה מאוד). 

אני מבין את הצורך להגן וגם עשיתי את זה בכל עונה לפני (מוזמנים לבדוק), אבל העונה הזאת עשינו ים של טעויות. אתם באמת חושבים שהכל היה אחלה? 

טוב לי ככה. זאת הבעלות. 

כל מה שאמרת זה החלטות מקצועיות, גם עניין של טיימינג שתלוי בהכנסות מאירופה למשל ובשוק השחקנים.

לאצילי הביאו את טב"ח מחליף והעלו את גררו מבית"ר ת"א. על מיכה הביאו את דן ביטון. לא תמיד הכל מצליח. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

קרא מה רז כותב על תקופת ג'ורדי. לא דיברתי עם רז מעולם. אז, כסף גדול נשפך וכיסה, לא היה פייר פליי ואולי היתה אנרגיה אחרת, ואולי מצב אחר בעסקים. אתה תמיד תיהיה סקנד בסט לעסקים מהם הוא מתפרנס. פילנטרופיה זה מה שזה. לי טוב. זוכר ארבעה עשורים בלעדיו. למיטש יש את הקצב שלו ותמם ויצחקי יכולים לעשות עמידת ידיים אם בא להם. 

הקיץ גם יש כסף גדול, הרי נגמר הפייר פליי, הניהול יחזור להיות כמו עם ג'ורדי? לא נראה לי. 

מקבל את התלות של מכבי בעסקים של גולדהאר, אבל יש לזה אחלה פתרון - להביא אחראי (כמו ג'ורדי או מנספורד) שיטפל בעניינים של מכבי ויתן למיטש להתעסק בעיקר בעסקים.

1 דקה לפני, Keano said:

כל מה שאמרת זה החלטות מקצועיות, גם עניין של טיימינג שתלוי בהכנסות מאירופה למשל ובשוק השחקנים.

לאצילי הביאו את טב"ח מחליף והעלו את גררו מבית"ר ת"א. על מיכה הביאו את דן ביטון. לא תמיד הכל מצליח. 

למה להביא מאמן באוגוסט זאת החלטה מקצועית? לא מצאו חלוץ ובלם כל הקיץ? 

אם מישהו חשב שטב"ח וגררו ידגדגו את התרומה של אצילי, אז אין לי מילים, המצב גרוע ממה שחשבתי. 

על מחליף למיכה לא התלוננתי, כי דן ביטון הוא דוגמא לניהול חיובי, למרות שהוא לא הצליח פה בסופו של דבר. הרעיון בלהביא אותו ועוד בהשאלה היה מצוין והוא גם בא לא מאוד מאוחר יחסית.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם מישהו חשב שטב"ח וגררו ידגדגו את התרומה של אצילי, אז אין לי מילים, המצב גרוע ממה שחשבתי. 

על מחליף למיכה לא התלוננתי, כי דן ביטון הוא דוגמא לניהול חיובי, למרות שהוא לא הצליח פה בסופו של דבר. הרעיון בלהביא אותו ועוד בהשאלה היה מצוין והוא גם בא לא מאוד מאוחר יחסית.

העניין של המאמן באיחור זה אולי הדבר היחיד שהייתי אומר על הניהול, לא שזה מה שהשפיע על האליפות, גם אם הוא היה בא ביוני זה לא היה משנה. כל השאר לגיטימי.

Just now, Keano said:

העניין של המאמן באיחור זה אולי הדבר היחיד שהייתי אומר על הניהול, לא שזה מה שהשפיע על האליפות, גם אם הוא היה בא ביוני זה לא היה משנה. כל השאר לגיטימי.

זה מאוד משנה. אני בטוח שאם דוניס היה מגיע חודש קודם המצב היה משתפר. 

לגיטימי להביא את שני הזרים העיקריים שלך ביום האחרון של העברות? (פאקינג אוקטובר!! ופשיץ' הגיע אחרי המון זמן בלי כדורגל.)

לגיטימי להביא במקום השחקן הכי טוב שלך, שחקן שלא שיחק שלוש שנים? 

אגב, רק עכשיו אני נזכר שעד ינואר היינו רק עם חמישה זרים. על כל הבלאגן עם ניקוליץ' אני אפילו לא מדבר.

זה מאוד משנה. אני בטוח שאם דוניס היה מגיע חודש קודם המצב היה משתפר. 

לגיטימי להביא את שני הזרים העיקריים שלך ביום האחרון של העברות? (פאקינג אוקטובר!! ופשיץ' הגיע אחרי המון זמן בלי כדורגל.)

לגיטימי להביא במקום השחקן הכי טוב שלך, שחקן שלא שיחק שלוש שנים? 

אגב, רק עכשיו אני נזכר שעד ינואר היינו רק עם חמישה זרים. על כל הבלאגן עם ניקוליץ' אני אפילו לא מדבר.

ממש לא היה משתפר, זו דרך האימון שלו, מה היה משנה עוד חודש? הוא לא היה משחק בשיטה שהוא שיחק?

הזרים היו תלויים בנסיבות, בגלל שלא היו הכנסות לא יכולת להביא לפני הבטחת הבתים,

אחרי זה זה כבר היה תלוי בשוק ושחקנים איכותיים כמו פשיץ' והרננדז כנראה חיכו להצעות ממקומות אחרים קודם.

1 דקה לפני, Keano said:

ממש לא היה משתפר, זו דרך האימון שלו, מה היה משנה עוד חודש? הוא לא היה משחק בשיטה שהוא שיחק?

הזרים היו תלויים בנסיבות, בגלל שלא היו הכנסות לא יכולת להביא לפני הבטחת הבתים,

אחרי זה זה כבר היה תלוי בשוק ושחקנים איכותיים כמו פשיץ' והרננדז כנראה חיכו להצעות ממקומות אחרים קודם.

בוודאי שהיה משתפר. עם כל השנאה לדוניס, הוא עשה את הדברים שהוא עשה בקריירה לא כי הוא דביל.

עד הרגע האחרון הוא לא היה סגור על השיטה שמכבי צריכה לשחק. זה קרה רק בגלל שהוא לא הכיר מספיק את הסגל ולא עבר איתו מחנה אימון. פטריק לעומתו לא שינה שיטה אפילו פעם אחת (נכון, גם כי הוא עקשן) כי הוא העביר איתם מחנה אימון והכיר את הסגל.

אפשר להגיד שהבטחנו את העלייה לבתים עוד בתחילת ספטמבר בגלל ההגרלה הקלה שקיבלנו. בפועל הזרים הגיעו חודש אחרי.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בוודאי שהיה משתפר. עם כל השנאה לדוניס, הוא עשה את הדברים שהוא עשה בקריירה לא כי הוא דביל.

עד הרגע האחרון הוא לא היה סגור על השיטה שמכבי צריכה לשחק. זה קרה רק בגלל שהוא לא הכיר מספיק את הסגל ולא עבר איתו מחנה אימון. פטריק לעומתו לא שינה שיטה אפילו פעם אחת (נכון, גם כי הוא עקשן) כי הוא העביר איתם מחנה אימון והכיר את הסגל.

אפשר להגיד שהבטחנו את העלייה לבתים עוד בתחילת ספטמבר בגלל ההגרלה הקלה שקיבלנו. בפועל הזרים הגיעו חודש אחרי.

מחנה אימון זה בולשיט, ועוד העונה זה היה איזה שבוע בירושלים. מאמן טוב יכול תוך חודש גם באמצע העונה לשפר קבוצה (קח לדוגמא את טוכל בצ'לסי),

הוא לא עשה תיקו עם נתניה וביתר בסוף הסיבוב הראשון בגלל שלא היה במחנה אימון. 

53 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקיץ גם יש כסף גדול, הרי נגמר הפייר פליי, הניהול יחזור להיות כמו עם ג'ורדי? לא נראה לי. 

מקבל את התלות של מכבי בעסקים של גולדהאר, אבל יש לזה אחלה פתרון - להביא אחראי (כמו ג'ורדי או מנספורד) שיטפל בעניינים של מכבי ויתן למיטש להתעסק בעיקר בעסקים.

יש כסף רגיל(שהוא גדול במושגים שלנו) שרק משאיר את המערכת באותה רמת תיפקוד גבוהה. לא יודע למה מיטש ירד מאדם אחד אחראי. 

52 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מיטש נוטה להיות תקשורתי כשבא לו. כמה עיסקאות פוספסו? לא מעט. כך היה תמיד. א ף     א ח ד במכבי לא יכול לעשות כלום בלי אישור. זה המצב.