Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והספיק לו משחק אחד כדי להחליט את זה ולהמשיך להתעקש על זה גם כשהיה ברור שהחלופה זה ריקן שהיה בכושר נוראי או קארצב שלא יודע לשחק שם? 

מאז שפטריק הגיע ביטון שיחק בתפקיד המקורי שלו מחצית נגד חיפה, כמה דקות מרשימות נגד פ"ת בסיבוב השני של הפלייאוף, במשחק האחרון נגד ק"ש (כבש צמד) וכמחליף בגמר גביע בדרבי עם דקות טובות. 

העקשנות של פטריק ככל הנראה עלתה לנו באליפות ואם הוא ימשיך איתה הוא לא יעשה יותר מדי בקריירה. לתת דקות לשחקנים כמו ריקן, קארצב לא בעמדה שלו, טב"ח ואלמוג ולייבש את מלך הבישולים של הקבוצה זאת החלטה הזויה ואנחנו משלמים עליה עד היום (הוא לא רוצה לבוא).

אני לא בא להלל או להצדיק את פטריק, יש לי המון

ביקורת. אבל במחצית הזאת נגד חיפה שיחקת עם שחקן פחות. הוא היה זוועה. 

מאוד התרשמתי ממנו במשחקים האחרונים. כמובן שהוא המוסר הכי טוב בסגל הזה אבל הוא היה נראה גם מחוייב טקטית. לחץ, הרוויח כדורים ואפילו ירד לגליצ'ים. 

טב"ח ואלמוג זה שחקנים לרוטציה כשיוני נפצע מה הוא יכל לעשות? זה לא לכיוון אחד כי בזכות הרוטציה הזאת פטריק החזיר לך שחקנים כמו גררו, שכטר ואפילו בלקמן עם הצמד נגד בש.

לפני1 שעה , thunderbolt said:

סוייר סתם מטריל ובעצם יש לו מידע פנימי על רכש אכזר שהולך לנחות במחנה אימונים, חכו תראו.

איזה סוייר? סוייר שלנו?

לפני1 שעה , Eli basa said:

מה נסגר עם האובר קיצוניות בפורום?
נראה או שאתה חושב ש"מסיימים מקום 7 וגולדהאר העצלן שלא טרח אפילו לחפש מחליפים למנספורד, ג'רודי ודוניס ולקח מה שיש לו כבר במועדון בתור מינויים קבועים אחרי תקופה שהיו זמניים, והם אנשים כמובן לא ראויים, תרצה, החבר של אייל גולן, ההוא מהנוער שהביא את מרסלו ורמון בשביל לזיין סוכנת וזיין בסוף רק את מכבי ו גולדהאר עוד רגע עוזב את הקבוצה ולא רוצה להשקיע שקל מעבר לנוער" 
או שאתה חושב ש"איילון אלמוג, טב"ח, ריקן וחוזז יקרעו רשתות שנה הבאה בדרך לאליפות ב40 הפרש".

מה לעשות שהמציאות נחה באמצע? 

כן, יש בעיות קשות בסגל, עמדת הבלם לא סגורה כי הרננדס עדיין מתנדנד וזה עלול לדפוק אותנו אם יעזוב במועד מאוחר מידי להביא לו מחליף, חייבים לחתוך כבר את הנושא הזה. או שתחתום או שתלך לאכול אמפנדה ושחרר אותנו כבר ושיבוא בלם בלי שיער בבקשה שלא יצטרך אחרי כל מהלך לסדר את השיער, אם אפשר. 
גולסה וגלזר פצועים ופציעה במכבי זה שם קוד לנתראה בעונה הבאה, 
לא הביאו מחליף לדור פרץ, 
הכנפיים שלנו מלאות בג'אנק וסליחה שאני משתמש במונח הזה לשחקני מכבי, כשאני אומר ג'אנק זה לא עליהם כאנשים אלא על (אי) התרומה שלהם,
טב"ח נראה כמו כלום, ריקן נראה כמו כלום ואפילו את ה"ריקניות" שלו (שערים במאני טיים במשחקים קשים) הוא איבד יחד עם תפקוד הריאות (באמת כאילו המצב הרפואי בקבוצה כל כך טוב שאפשר לתת חוזה לשחקן שמשתמש במשאף אחרי על התקפה, הוא עצמו הצהיר שהוא עם ריאה אחת פעילה, אז למה הוא פה?),
על הפוטנציאל של אלמוג אפשר לדבר עד מחר אבל פוטצניאל וכישרון לבד לא מספיקים (ד"ש לעובד, שועה וכו'), הקופסא לא מחוברת כמו שצריך, זה לא רק מה שפשיץ' עצמו העיד עליו בראיון, רואים את זה גם במשחקים, הוא נראה כמו כלום, פשוט 0 תרומה, מחוייבות נמוכה מאוד, לא שחקן קבוצתי, הוא פשוט לא צריך להיות פה. בגלל שהוא פוטנציאל שווה לנסות פעם אחרונה להשאיל ולקוות שיעשה סדר לעצמו בראש ואז נראה מה עושים, כרגע אסור לו להיות במכבי. 
גם חוזז שחק ספסל נחמד אבל זהו (וגם זאת לא מציאה גדולה, בעתיד אשמח לשחקן טוב יותר גם בספסל, כרגע זה מה יש).
פטריק מתבסס על הכנפיים ולכן חייבים לפחות 3 ווינגרים טובים אם לא 4, בתקווה שיונתן כהן ישאר, צריך עוד ווינגר להרכב, כאשר גררו ואולי ווינגר נוסף מתחרים איתם על ההרכב, עושים רוטציה וכו'.  זה תפקיד חשוב מידי בסגנון של פטריק בכדי ליפול להשאליות של הפייק עומס שיש לנו שם ולחשוב שזה מספיק. 
מה גם שיש לנו רק את חלאילה בתור חלוץ שלישי לצורך העניין, אבל איפה חלוץ ראשון ושני? 
ועוד לא דיברנו על תוספת לקישור בין אם מחליף לדור פרץ או משהו קצת שונה שיתן טיפה עומק ויעזור לעבור את התקופה בלי גולסה וגלזר. 

כרגע הסגל הזה לא מפסיק לאליפות, זה נכון, 

אבל לא, זה לא "סגל למקום 6", בחייאת, זה גם רחוק מזה AS IS מקום 2 מובטח לנו, אולי אולי ב"ש יכולה עוד קצת להתחזק ולאיים על זה אבל אני מאמין במכבי הנוכחית שהמקום השני כבר שלה, 
אז לא צריך להכנס לפניקה של מקום 6, ומנגד כן לדעת שיש עוד המון מה לעשות ולקוות שיעשו את זה. 
חלק מההחלטות נתנו תחושה טובה אבל היו גם החלטות שערערו את האמון שלי, הארכות החוזה לטב"ח וריקן, העובדה שחשבו שטיבי ימשיך וזה הפתיע אותם כשהוא לא המשיך (בהתחלה חשבתי שזה מתוכנן ולכן נחמיאס הגיע עוד לפני שהוא עזב, אבל מכיוון שלאחר העזיבה של טיבי הם פתאום היו מופתעים וחשבו מה עושים ואז החליטו להשאיר את ריקן שכבר היה בחוץ, זה אומר שלא חשבו שטיבי יעזוב אז זה לא מהלך מתוכנן). 

בקיצור לא שומרי אימפריה ולא מספידי אימפריה, 
יש הרבה בעיות אבל יש עוד זמן לתקן, נעשו כמה דברים טובים ונעשו דברים גם לא טובים. 
נקווה לטוב, אין כרגע מה לעשות מעבר.
ולא להפסיק להתפלל שהצרה הזאת ששמה ניקוליץ' ויאניוטיס תחלוף כבר. 

אין לנו יכולת כקהל לבצע מהלכים מקצועיים ולחזק את הקבוצה, גם אם נלך ונשרוף את ק"ש ונזרוק פאמפרס על שרון תמם ויצחקי זה לא יביא את קניקובסקי, 
אבל כן יש לנו יכולת להתחיל לגלגל כדור שלג של לחצים שהתקשורת תנצל כדי למנף לכתבות התססה שעוד יותר יעשו בלאגן במועדון ובקהל וזה יחריב את העונה עוד לפני שהתחילה. בבקשה אל תעשו את הטעות הזאת, זה לא יעזור לאף אחד. 

יש לך את זה במשפט?

אל תקפצו אבל די עם ההשאלות, אם חנצ׳יס/בר כהן/פארפה/תורג'מן מספיק מוכשר אני נותן להם צ'אנס בבוגרת, שחקנים הם לא אבוקדו ולא עגבניות 

במילא הם רוצים לצאת לאירופה ואנחנו לפחות שואפים למכור, נותן לשחקן לפחות צ'אנס בסגל ואם לא הולך אפשר להשאיל בינואר

לא רואה טעם להשאיל שחקן עד גיל 22 בחוץ ואז לתת לו לשחק פה רק 3 עונות לפני שהוא עוזב

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מפתיע שהוא נפצע, אבל שחקנים עם פציעות חמורות בהרבה נסעו, אז כנראה שאין קשר.

והספיק לו משחק אחד כדי להחליט את זה ולהמשיך להתעקש על זה גם כשהיה ברור שהחלופה זה ריקן שהיה בכושר נוראי או קארצב שלא יודע לשחק שם? 

מאז שפטריק הגיע ביטון שיחק בתפקיד המקורי שלו מחצית נגד חיפה, כמה דקות מרשימות נגד פ"ת בסיבוב השני של הפלייאוף, במשחק האחרון נגד ק"ש (כבש צמד) וכמחליף בגמר גביע בדרבי עם דקות טובות. 

העקשנות של פטריק ככל הנראה עלתה לנו באליפות ואם הוא ימשיך איתה הוא לא יעשה יותר מדי בקריירה. לתת דקות לשחקנים כמו ריקן, קארצב לא בעמדה שלו, טב"ח ואלמוג ולייבש את מלך הבישולים של הקבוצה זאת החלטה הזויה ואנחנו משלמים עליה עד היום (הוא לא רוצה לבוא).

כן, העקשנות של פטריק עלתה לנו ביוקר... שוין.

20 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש לך את זה במשפט?

לא יכול לתמצת למשפט, המינימום זאת פסקה. 
פורפורציות. הסגל לא מספיק טוב לאליפות כרגע (כל עוד הרננדס בסימן שאלה עמדת הבלם לא סגורה, גלזר וגולסה פצועים להרבה זמן, דור פרץ עזב ואין מחליף, יש לנו פייק ווינגרים שממלאים את הסגל אבל לא עוזרים לנו, אנחנו חייבים ווינגרים וגם שני חלוצים), אבל הוא גם לא סגל למקום שישי (טננבאום,סבוריט,ג'ראלדש,נחמיאס,גלזר וגולסה (אחרי תחיית המתים), יונתן כהן וגררו והם לא שחקנים למקום שישי, המקום השני די מובטח לסגל כזה. 
אם כל ההחלטות שהתקבלו היו נכונות? בעיניי לא (השארה של טב"ח וריקן, שחרר טיבי, אי השאלה של אלמוג לקבוצה אחרת לעונה ועוד), אבל היו גם החלטות נכונות (חלאילה חלוץ שלישי טוב, נחמיאס כיורש לטיבי אם כי הייתי שמח ששניהם יהיו פה לפחות לעונה הקרובה, השחרור של שכטר),
אנחנו כקהל לא יכולים להחתים או לשחרר שחקנים גם אם נעשה הפגנה לטובת קניקובסקי זה לא יעוזר, לעומת זאת אנחנו יכולים לגלגל כדור שלג שיהרוס את העונה הזאת עוד לפני שהתחילה. לחץ אוהדים בפורום ובפייסבוק ->כתבים שמנצלים את זה לכתבות מתסיסות ("מכבי ישנים, מכבי סגל חלש" וכו') -> אוהדים קוראים את הכתבות האלו ועוד יותר נלחצים ומתחילים לקלל ולהלחיץ את המערכת והעונה מתחרבנת מפה בקלות. בוא לא נעשה את זה. 

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

אל תקפצו אבל די עם ההשאלות, אם חנצ׳יס/בר כהן/פארפה/תורג'מן מספיק מוכשר אני נותן להם צ'אנס בבוגרת, שחקנים הם לא אבוקדו ולא עגבניות 

במילא הם רוצים לצאת לאירופה ואנחנו לפחות שואפים למכור, נותן לשחקן לפחות צ'אנס בסגל ואם לא הולך אפשר להשאיל בינואר

לא רואה טעם להשאיל שחקן עד גיל 22 בחוץ ואז לתת לו לשחק פה רק 3 עונות לפני שהוא עוזב

אז הפכנו למכבי פ"ת?

13 דקות לפני, המכבייה said:

כן העקשנות שלו עלתה לנו ביוקר. עד הפלייאוף הוא היה במעמד אל, אבל אחריו המעמד ירד בהרבה.

להזכירך אתה בעצמך נשברת פה בגמר גביע והתעצבנת מאוד על פטריק.

לא אומר שהוא מאמן זבל וחסר מושג, אבל הוא כן צריך לצאת מהקיבעון שלו. בפלייאוף זה עלה לנו ביוקר ולא היינו רחוקים מלאבד גביע.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז הפכנו למכבי פ"ת?

כן העקשנות שלו עלתה לנו ביוקר. עד הפלייאוף הוא היה במעמד אל, אבל אחריו המעמד ירד בהרבה.

להזכירך אתה בעצמך נשברת פה בגמר גביע והתעצבנת מאוד על פטריק.

לא אומר שהוא מאמן זבל וחסר מושג, אבל הוא כן צריך לצאת מהקיבעון שלו. בפלייאוף זה עלה לנו ביוקר ולא היינו רחוקים מלאבד גביע.

עבודת האימון שלו באוברול היתה טובה מאד. אני לא מאמין במושלמות ומתוך מאות אולי אלפי החלטות בעונה, מאמן לא יכול לפגוע בכולן. לרוב המאמנים יש מתודיקה קבועה שמולבשים עליה ניואנסים שונים במהלך הזמן, העבודה וההתנסות. זה כמובן לא מבטיח דבר לעתיד.

34 דקות לפני, המכבייה said:

האמת שלא קראתי בכלל מה הוא כתב כי קשה לי עם הרעל שלו. לגבי פטריק, כן הוא איש מאוד מאוד עקשן. וכן, זה עלה לנו באיבוד נקודות במשחקים מסויימים. זה הסימן שאלה הכי גדול שלי לגביו.

אגב, גם לאיביץ' לא הייתה חסרה עקשנות. 

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

האמת שלא קראתי בכלל מה הוא כתב כי קשה לי עם הרעל שלו. לגבי פטריק, כן הוא איש מאוד מאוד עקשן. וכן, זה עלה לנו באיבוד נקודות במשחקים מסויימים. זה הסימן שאלה הכי גדול שלי לגביו.

היו משחקים למשל כמו נגד פת בבית בפלייאוף שפתאום הוא החליף מערך וניצח את המשחק עם גררו שחשבתי "בואנה הוא מבריק" ומשחקים שהשתגעתי מהקבעונות שלו. 

אני מקווה מאוד שזה משהו שהוא עבד עליו בעצמו ונראה קצת יותר גמישות ממנו. צריך לזכור שהוא מאוד חסר ניסיון וזה בסדר

4 דקות לפני, בראון said:

היו משחקים למשל כמו נגד פת בבית בפלייאוף שפתאום הוא החליף מערך וניצח את המשחק עם גררו שחשבתי "בואנה הוא מבריק" ומשחקים שהשתגעתי מהקבעונות שלו. 

אני מקווה מאוד שזה משהו שהוא עבד עליו בעצמו ונראה קצת יותר גמישות ממנו. צריך לזכור שהוא מאוד חסר ניסיון וזה בסדר

יכול מאוד להיות שזה קשור לחוסר ניסיון. אני בטוח שזה לא רק קשור לזה, אלא גם למבנה האישיותי שלו. חפש את הכתבות שעשו עליו בקשר למחלקת הנוער כשהוא היה אחראי עליה.

16 דקות לפני, אלק נילאש said:

אגב, גם לאיביץ' לא הייתה חסרה עקשנות. 

איפה ראית רעל? אמרתי בדיוק מה שאתה אומר.

רק בפורום ביקורת נחשבת לרעל.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה ראית רעל? אמרתי בדיוק מה שאתה אומר.

רק בפורום ביקורת נחשבת לרעל.

כשאתה מספר אחד בהודעות בנושא הזה וכל הודעה שלך שלילית יותר מהשנייה זה נקרא רעל בעיניים שלי. אתה מוזמן להמשיך, לא אמרתי לך לשתוק או באתי בטענות, רק שאתה לא כוס התה שלי.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

כשאתה מספר אחד בהודעות בנושא הזה וכל הודעה שלך שלילית יותר מהשנייה זה נקרא רעל בעיניים שלי. אתה מוזמן להמשיך, לא אמרתי לך לשתוק או באתי בטענות, רק שאתה לא כוס התה שלי.

מקבל, אבל חושב שזה הנארטיב שהכנסת לעצמך לראש ואתה רואה אוטומטית כל הודעה שלי כשלילית.

כשיש על מה להיות חיובי (הארכת חוזה לסאבוריט, החתמת נחמיאס וחלאיילה) אני חיובי. כשיש על מה להיות שלילי (ויש לא מעט לצערי) אני שלילי. 

לא מחפש להיות איזה דמות פסימית/אופטימית/מפיצת רעל. מגיב לפי איך שאני רואה את הדברים ובוא נגיד את האמת רוב היוזרים שמגיבים כאן שליליים בחלון הזה.

מכביסט, לא משהו אישי אבל ההודעות של ב 99% שליליות ובכייניות בלי סוף.גם אם המצב חא כזה שאנחנו פייבוריטים לאליפות, סבבה. אבל כמה אפשר לבכות ולהתלונן על זה 100 הודעות ביום כל יום? זה מה יש ועם זה ננצח או לא ננצח

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז הפכנו למכבי פ"ת?

למה אם אתה משלב צעירים אתה הופך למכבי פתח תקווה?

אין שום סיבה שחנצ'יס ועוד איזה צעיר לא יקבלו דקות העונה, במילא אין רכש

לראייה: גררו שהוא השחקן הכי בטוח שלנו בהתקפה כרגע

מסכים עם נילאש בקטע הזה שקשה לראות הודעות עוקצניות \ הודעות שליליות.

אם הייתי רוצה לשמוע עד כמה אנחנו גרועים\יהירים\לא מחוזקים\לא מכבדים שחקני עבר - הייתי פותח ערוץ הספורט \ נדב צנציפר.

ובלי קשר למכבי, אפשר גם לכתוב בנעימות האחד לשני, אי אפשר לקרוא את הרפש הזה שמטיחים האחד בשני,

כאילו חזרנו לגנון, זה עוזר במשהו אם תסתלבטו בקיצוניות על אדם אחר?

תדברו לעניין. אפשר להיות ציני ולצחוק אבל יש גבול.....מרגיש כאן כאילו אנחנו בועידה של הליכוד בהנחיית דוד אמסלם. גועל נפש.

לא מחלקים את תואר האוהד הכי טוב השנה..תהיו רגועים.

Just now, פנחס שוף said:

מעדיף לנסות בכיף את חנצ'יס ו"דומיו" בעמדות השונות מאשר להשתמש באותם שחקנים גמורים שלא תרמו כלום ולא יתרמו כלום גם העונה (גיל, מצב רפואי, בעיה מנטלית וכו', כל אחד ועניינו)
לפחות אז יש מצב לא רע שחלק מהם יצליחו ויספקו את הסחורה לעומת שחקנים שאני כבר מכיר ויודע שהם לא יספקו אותה בוודאות. 
אני לא רוצה להגיד את אותם שמות כי זה כבר מרגיש כמו מסע צלב נגדם וזה לא ראוי כי הם כן שחקנים שתרמו המון למכבי, אז אגיד כך:
שחקן אחד, בן 33 עוד רגע, שמלכתחילה לא היה איזה כוכב גדול אבל היה שחקן אפור וטוב וגם כאלו צריך, אבל בשנים האחרונות ובפרט בשנה האחרונה הוא כבר היה רע מאוד ואפילו את היתרונות שבאפרוריות שלו כבר לא הצליח להביא, בנוסף לזה עבר עניין רפואי, בעצמו מודה שריאה אחת גמורה, אז מה שחקן כזה כבר יתן לי? עם כל האהבה והערכה ויש המון, מספיק ,זה לא שחקן שצריך להיות פה. ובטח עדיף במקומו לתת לאחד הצעירים הזדמנות. 
אותו כנ"ל שחקן אחר, בן 32 בקרוב, אחרי פציעה קשה שגמרה לא לשחקן אחד ולא לשניים את הקריירה אז יפה שבכלל חזר לשחק אבל חזר חלש ועונה שלמה היה חלש כך שזה כבר לא חלודה, זה פשוט נגמר הוא כבר לא יכול להצדיק את המקום שלו במכבי מבחינת תרומה מקצועית. למה הוא יקבל את הדקות ולא צעירים שיכולים לפרוח?  
אותו כנ"ל צעיר מוכשר מאוד אבל עם בעיה רצינית בקופסא, נתן עונה מהסיוטים ולא נראה שמשהו הולך להשתתנות שם, בטח שזה אותו מאמן שכנראה אין לו חיבור טוב או שנראה לא מאמן בו (ובצדק, לאור היכולת שלו), אז מה אמור להשתנות פתאום? הוא חייב לצאת להשאלה למקום אחר לשנות וייב לחזור להראות כדורגל ובתקווה שיתבשל גם מנטלית ונרוויח אותו להמשך אבל כך או כך, העונה אין טעם להשאיר אותו זה לא משרת אותו ולא משרת אותנו. 

3 דקות לפני, snufkin said:

מכביסט, לא משהו אישי אבל ההודעות של ב 99% שליליות ובכייניות בלי סוף.גם אם המצב חא כזה שאנחנו פייבוריטים לאליפות, סבבה. אבל כמה אפשר לבכות ולהתלונן על זה 100 הודעות ביום כל יום? זה מה יש ועם זה ננצח או לא ננצח

אבל איפה ראית תלונות אחי? דיברתי פה על העקשנות של פטריק בפלייאוף שעבר בנוגע לדן ביטון. 

על זה בדיוק אני מדבר, אנשים מחליטים שאני שלילי עוד לפני שמבינים על מה מדובר...

אני כבר השלמתי עם המצב.

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני לא נגד שילוב צעירים, אבל אי אפשר לבנות על שחקנים שנתנו עונה טובה בליגה הלאומית.

בכל מקרה המחנה אימון זאת הדרך הכי טובה לבדוק מי מתאים ומי לא. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל איפה ראית תלונות אחי? דיברתי פה על העקשנות של פטריק בפלייאוף שעבר בנוגע לדן ביטון. 

על זה בדיוק אני מדבר, אנשים מחליטים שאני שלילי עוד לפני שמבינים על מה מדובר...

אני כבר השלמתי עם המצב.

אני לא נגד שילוב צעירים, אבל אי אפשר לבנות על שחקנים שנתנו עונה טובה בליגה הלאומית.

בכל מקרה המחנה אימון זאת הדרך הכי טובה לבדוק מי מתאים ומי לא. 

בונה עליהם כשחקני סגל, כמו יוני בעונה הראשונה של איביץ', כמו גררו שנתן פה פיניש מהסרטים

הם במילא יתרמו מקצועית יותר משכטר/בלקמן/ניקוליץ'/טבח/אלמוג

לגבי הצעירים - שחר חייב להישאר בסגל. בר כהן, חנצ'יס וגויאגון צריכים לקבל הזדמנות להוכיח את עצמם כראויים לסגל. לא מוריד מאיתנו כלום.

לגבי פטריק, שום סיכוי שהוא ישתנה. ההולנדים ידועים כמאמנים עקשנים שדוגלים ויהי מה ב-4-3-3 מקובע. אולי העוזרים סביבו (אם כי גם הם הולנדים, אז לא סביר) יצליחו לשכנע אותו להתגמש במקומות מסוימים ולפתוח לו את הראש לרעיונות חדשים.

@Eli basa - מסכים כמעט עם כל המשנה ועם זאת, תזכור מה אני אומר לך. אילון אלמוג כבר עכשיו קנה תחתונים עם השם שלך מודפס עליהם. בגול הראשון, הוא כובש, מוריד מכנסיים ומקדיש לך את השער ומורחק ל-4 משחקים עם עונש מאסר על תנאי על התערטלות בציבור. MARK MY WORDS. 

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

בונה עליהם כשחקני סגל, כמו יוני בעונה הראשונה של איביץ', כמו גררו שנתן פה פיניש מהסרטים

הם במילא יתרמו מקצועית יותר משכטר/בלקמן/ניקוליץ'/טבח/אלמוג

השאלה אם הם מסוגלים לתת את אותה תרומה כמו של יוני בזמנו. שחר לדעתי יכול, לגבי חנצ'יס, בר כהן ונידם צריך לראות.