Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני6 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אני כבר ראיתי מראש שהרננדס הולך להיות נפילה שחקן מתבגר ובדכיעה שקבוצה בליגה שניה בספרד משחררת להבדיל אלפי הבדלות משחקן כמו אמאדור שכשהחתמנו היה גם צעיר יותר וגם בגרף עליה (עלה ליגה עם הוואסקה באותה השנה הוזכר למועמד לקבוצות בליגה הראשונה בספרד)

חייבים שדרוג בעמדה הזאת הבעיה שאנחנו פשוט לא אטרקטיביים מספיק לשחקנים בקליבר גבוה יותר לצערי 

אפילו פשיץ' לא רוצה לחזור לכאן 

צריך לנסות להמשיך ולחפש מציאות רק לא לחכות עד לרגע האחרון של החלון ולהישאר קירחים מכל הכיוונים 

הרננדס שוחרר ביחד עם עוד כמה שחקנים בכירים ממלאגה בגלל בעיות כספיות...

לפני6 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אני כבר ראיתי מראש שהרננדס הולך להיות נפילה שחקן מתבגר ובדכיעה שקבוצה בליגה שניה בספרד משחררת להבדיל אלפי הבדלות משחקן כמו אמאדור שכשהחתמנו היה גם צעיר יותר וגם בגרף עליה (עלה ליגה עם הוואסקה באותה השנה הוזכר למועמד לקבוצות בליגה הראשונה בספרד)

חייבים שדרוג בעמדה הזאת הבעיה שאנחנו פשוט לא אטרקטיביים מספיק לשחקנים בקליבר גבוה יותר לצערי 

אפילו פשיץ' לא רוצה לחזור לכאן 

צריך לנסות להמשיך ולחפש מציאות רק לא לחכות עד לרגע האחרון של החלון ולהישאר קירחים מכל הכיוונים 

א' להגדיר את הרננדס "שחקן מתבגר בדעיכה שקבוצת ליגה שנייה משחררת" זה פשוט הזוי. הוא שוחרר בגלל בעיות כספיות והיה מבוקש ע"י קבוצות טופ לה ליגה 2  אז אל תגזים

ב' אני ממש לא חושב שהוא היה נפילה ודווקא הייתה לו עונה סבירה פלוס , בטח טובה יותר משל אמאדור בעונה הראשונה שלו כאן,במיוחד מאז שפטריק החליף את דוניס וייצב את הקישור וההגנה כולה.

4 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

א' להגדיר את הרננדס "שחקן מתבגר בדעיכה שקבוצת ליגה שנייה משחררת" זה פשוט הזוי. הוא שוחרר בגלל בעיות כספיות והיה מבוקש ע"י קבוצות טופ לה ליגה 2  אז אל תגזים

ב' אני ממש לא חושב שהוא היה נפילה ודווקא הייתה לו עונה סבירה פלוס , בטח טובה יותר משל אמאדור בעונה הראשונה שלו כאן,במיוחד מאז שפטריק החליף את דוניס וייצב את הקישור וההגנה כולה.

לא נמאס לכם מקלישאת העונה הראשונה של אמאדור?

הוא היה באנקר בהרכב בתחילת העונה עד שנפצע ואז שרן ופיבן נתנו 2 סיבובים מצוינים ובעצם לא היה שום סיבה להוציא אותם מההרכב(טיבי עשה פדיחה מול הנורווגים) אחרי זה הוא וטיבי שיחקו בפליאוף שזה כבר היה ג'ארבג כי איביץ' רצה לעשות רוטציות והיו מצוינים במשחקים האלה ואפילו אמרנו פה שיש לנו 4 בלמים טובים ו4 מגינים הכי טובים בליגה , לא סתם עונה אחרי זה הם השתלטו שוב על מרכז ההגנה ונתנו עונה הטובה בהסטוריה מבחינה הגנתית.

כן גם בעונה הראשונה הזאת אמאדור היה עדיף על הרננדס בכל פרמטר, אין מה להשוות ביניהם

5 דקות לפני, erantheking21 said:

לא נמאס לכם מקלישאת העונה הראשונה של אמאדור?

הוא היה באנקר בהרכב בתחילת העונה עד שנפצע ואז שרן ופיבן נתנו 2 סיבובים מצוינים ובעצם לא היה שום סיבה להוציא אותם מההרכב(טיבי עשה פדיחה מול הנורווגים) אחרי זה הוא וטיבי שיחקו בפליאוף שזה כבר היה ג'ארבג כי איביץ' רצה לעשות רוטציות והיו מצוינים במשחקים האלה ואפילו אמרנו פה שיש לנו 4 בלמים טובים ו4 מגינים הכי טובים בליגה , לא סתם עונה אחרי זה הם השתלטו שוב על מרכז ההגנה ונתנו עונה הטובה בהסטוריה מבחינה הגנתית.

כן גם בעונה הראשונה הזאת אמאדור היה עדיף על הרננדס בכל פרמטר, אין מה להשוות ביניהם

אם הוא היה כזה טוב באותה עונה הוא היה חוזר לרוטציה. זה כמעט ולא קרה, אז כנראה שיש סיבה. 

הוא גם התחיל את העונה השנייה לא מי יודע מה באירופה עד שנהפך למפלצת. לך תסתכל בתגובות שהיו בחלון ההוא, רוב הפורום התווכח איתי שצריך להביא לו מחליף. 

אני דווקא זוכר לא מעט דעות פה שרצו להחליף את ז'איר בקיץ. תיהיה מבוכה אם נעלה את האשכול הספציפי. חשבו שאנחנו צריכים להשתפר בעמדה הזאת. 

חוץ מהמשחק בויאריאל כמעט ולא ספגנו בקמפיין האירופי עם הרננדז בהרכב, אם הוא רוצה להישאר בכלל חובה לממש את האופציה. 

28 דקות לפני, המכבייה said:

אני דווקא זוכר לא מעט דעות פה שרצו להחליף את ז'איר בקיץ. תיהיה מבוכה אם נעלה את האשכול הספציפי. חשבו שאנחנו צריכים להשתפר בעמדה הזאת. 

ברור. אנשים שוכחים מהר.

בסופו של יום הקייץ הזה הוא מבחן לצוות שמנהל את מכבי כיום מאנגלידיס דרך יצחקי ופטריק

במכבי יש הררכיה רק שהיא ממש לא ברורה מה זה מנכל בפועל מה ההגדרה הרשמית של ברק יצחקי

אם רוצים למנות אז תמנו אם לסתום חורים אז תגדירו שזה זמני 

13 דקות לפני, thunderbolt said:

הרננדז בסדר גמור, פשוט צריך להביא עוד בלם זר לידו.

לא חושב שזה אפשרי עם מגבלת הזרים הנוכחית.

אנחנו חייבים חיזוק בהתקפה ואולי גם בקישור אם פרץ עוזב.

48 דקות לפני, avrahami said:

בסופו של יום הקייץ הזה הוא מבחן לצוות שמנהל את מכבי כיום מאנגלידיס דרך יצחקי ופטריק

במכבי יש הררכיה רק שהיא ממש לא ברורה מה זה מנכל בפועל מה ההגדרה הרשמית של ברק יצחקי

אם רוצים למנות אז תמנו אם לסתום חורים אז תגדירו שזה זמני 

הסמכויות הן לא הבעיה. הן ידועות להם. העניין הוא שאי אפשר לקנות חלב בלי אישור של מיטש. אתה חושב שלמערכת אין עכשיו רשימה של עשרות אם לא מאות שמות לחיזוק? בוודאי שיש לה. כל קיץ יש לה. 

הרננדז אחלה, אם הוא ישאר אני מבסוט. להשוות אותו לאמדור זה לא הוגן, אמדור הוא כנראה הבלם הזר הכי טוב שדרך במכבי

3 דקות לפני, המכבייה said:

הסמכויות הן לא הבעיה. הן ידועות להם. העניין הוא שאי אפשר לקנות חלב בלי אישור של מיטש. אתה חושב שלמערכת אין עכשיו רשימה של עשרות אם לא מאות שמות לחיזוק? בוודאי שיש לה. כל קיץ יש לה. 

אני חושב שכאשר יש מנכל דומננטי בעל שיעור קומה כמו מנספורד או ביין, לא הכל עובר אישור של מיץ'. וזה יכל לקבוע גורל של קיץ וגורלה של עונה

4 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שכאשר יש מנכל דומננטי בעל שיעור קומה כמו מנספורד או ביין, לא הכל עובר אישור של מיץ'. וזה יכל לקבוע גורל של קיץ וגורלה של עונה

אבל מיטש לא מעסיק כזה מתוך בחירה. ההגדרות השתנו. יש מחלקת כדורגל שכוללת את הנוער והבוגרים והסקאוטינג(ברק ופטריק), ויש את שאר המחלקות עליהן מופקדת תמם. אין מנכל כל יכול. מיטש יודע את כל מה שאנחנו יודעים וכמו תמיד, זה תלוי רק בו. כנראה שמיטש חושב שכך עדיף. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אבל מיטש לא מעסיק כזה מתוך בחירה. ההגדרות השתנו. יש מחלקת כדורגל שכוללת את הנוער והבוגרים והסקאוטינג(ברק ופטריק), ויש את שאר המחלקות עליהן מופקדת תמם. אין מנכל כל יכול. מיטש יודע את כל מה שאנחנו יודעים וכמו תמיד, זה תלוי רק בו. כנראה שמיטש חושב שכך עדיף. 

ברגע ששני מנכלים עוזבים אחרי שנתיים (אחד אפילו באמצע העונה) זה רק לגיטימי לחשוב על מחלקות שלא תלויות באיש אחד.

14 דקות לפני, Keano said:

ברגע ששני מנכלים עוזבים אחרי שנתיים (אחד אפילו באמצע העונה) זה רק לגיטימי לחשוב על מחלקות שלא תלויות באיש אחד.

אבל ראינו שזה לא עובד

23 דקות לפני, Keano said:

אנחנו סתם טוחנים מים האמת. אין שום אינדיקציה שמכבי הולכת להשתנות ניהולית בצורה מהותית, ההפך הגמור- האנשים המאיישים היום את התפקידים רק מתחזקים. ובאישור הבוס.

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל ראינו שזה לא עובד

מה האינדיקציה שזה לא עובד? אנחנו מתמודדים על כל התארים עד הסוף.

22 דקות לפני, המכבייה said:

אני בטוח שמיטש חושב שזה עובד כמו שהוא רוצה שזה יעבוד.

למה אתה כל כך בטוח? אתה בקשר איתו? 

11 דקות לפני, Keano said:

מה האינדיקציה שזה לא עובד? אנחנו מתמודדים על כל התארים עד הסוף.

מה האינדיקציה? באמת יש צורך לרשום שוב את כל הבעיות שהיו לנו העונה ובקיץ? 

נגיד את זה ככה - ההישגים של הקבוצה הם למרות הניהול בשנה האחרונה ולא בזכותו. מאמין שעם ניהול שונה גם היינו אלופים.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נגיד את זה ככה - ההישגים של הקבוצה הם למרות הניהול בשנה האחרונה ולא בזכותו. מאמין שעם ניהול שונה גם היינו אלופים.

ואתה? בקשר איתו? יש מעשים והם הדבר היחיד שקובע. אני מוכן לקיץ של האשמות הש.ג הרגילות כי אנשים חושבים שזה לא עובד,  אבל חשוב לדעת שכנראה כך מיטש רוצה ויש לעובדים שלו גיבוי מלא. וכן, עד שהוא לא יאשר, יצחקי יכול לבוא גם עם אלפיים שמות ושלוש משאים ומתנים בתחילתם. זה המצב, תפנים. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ומה היה עונה שעברה ועונה שלפניה? הניהול היה שונה?

אי אפשר לקחת כל עונה אליפות ועדיין התמודדנו על כל התארים עד הסוף.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההשגים(התחלנו לשחק לפני כולן ונסיים אחרי כולן ואנחנו עד הסוף בכל תואר שהיה מולנו) הם כי מיטש כן יצר מערכת חזקה. לא פרקטית המחשבה הבינארית הזאת של אליפות או כישלון. התחיל צולע, נמשך חזק? כרוניקה רגילה של מועדון כדורגל. מהטובים ביותר ועד החלשים ביותר. זה עניין רגיל. 

Just now, המכבייה said:

ואתה? בקשר איתו? יש מעשים והם הדבר היחיד שקובע. אני מוכן לקיץ של האשמות הש.ג הרגילות כי אנשים חושבים שזה לא עובד,  אבל חשוב לדעת שכנראה כך מיטש רוצה ויש לעובדים שלו גיבוי מלא. וכן, עד שהוא לא יאשר, יצחקי יכול לבוא גם עם אלפיים שמות ושלוש משאים ומתנים בתחילתם. זה המצב, תפנים. 

אני לא בקשר איתו (לצערי) ולכן אין לי מושג מה הוא חושב ואני לא נוטה לנחש. 

למיטש יש את הסיבות שלו לקבל את ההחלטות האלה, אבל זה לא אומר שזה עובד.