Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם הוא יגיע (הוא לא) זה במשכורת של חלוץ ראשון ולא יגיע חלוץ זר בנוסף.

אם זאת תהיה החתמה טובה? מצד אחד מלך שערים כבר שנתיים וחוסך מקום של זר, מצד שני הקורונה גמרה אותו והוא ירוויח המון למרות הגיל המתקדם. 

אלא אם יביאו זר לאגף וגררו יצטרף לרוקאביצה וחלייאלה בתחרות על עמדת החלוץ

2 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

הוא לא יגיע כחלוץ 2. 

וככה אני מרגיש. שילוב של רמה מקצועית שאני מטיל בה ספק וסמליות רעה שדיברתי עליה בהודעה קודמת פה על גלגל שהסתובב. זה לא שאתה גונב פה איזה שחקן שחיפה האלופה נלחמה להשאיר והוא מעדיף אותך. גם אני לא מוסיף לו נקודות על זה שאחרי אליפות כזו הוא מיד עוזב אותם ליריבה (אם אכן יקרה) 

הסמליות במקרה הזה פחות מעניינית אותי.

כי היא לא תשנה את הדרך של מכבי. וכן, המציאות של מכבי הנוכחית שונה מהמציאות של מכבי מלפני 5 שנים. 

אם מכבי רוצה חלוץ ישראלי ולהשקיע את הזר של בקישור או בכנפיים (הלוואי אמן) אז רוקאביצה מתאים לנו כמו כפפה ליד

2 דקות לפני, Keano said:

יכול להיות, אבל עובדתית פטריק מעולם לא פתח עם גררו כחלוץ 9. לא חושב שפתאום הוא יצא מהעקשנות הזאת.

15 דקות לפני, Keano said:

אני אהיה מאוד מאושר אם שחקני ההתקפה שלנו יהיו- זר לכנף, גררו, יוני, רוקאביצה, חלאילה, אלמוג, חוזז וטל.

אם תביא זר טוב באמת לכנף תהיה תחרות בריאה על שתי העמדות הנותרות.

אני באופן אישי מקווה שזה מה שמכבי מנסים לעשות ולכן מחפשים עוד חלוץ ישראלי.

זה הרבה יותר טוב מלהביא חלוץ זר ולהיות עם כנפיים חלשות כמו שיש לנו עכשיו.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יכול להיות, אבל עובדתית פטריק מעולם לא פתח עם גררו כחלוץ 9. לא חושב שפתאום הוא יצא מהעקשנות הזאת.

זה נכון, אבל במקביל בגמר הוא שיחק משהו כמו 60 דק כחלוץ והיה אחלה לגמרי, אולי פטריק התרשם?

לפעמים זה בגלל שלא היתה אלטרנטיבה טובה לאגף, הרי בבית"ר ת"א הוא שיחק חלוץ

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אני אהיה מאוד מאושר אם שחקני ההתקפה שלנו יהיו- זר לכנף, גררו, יוני, רוקאביצה, חלאילה, אלמוג, חוזז וטל.

זה הרבה יותר טוב מהלביא חלוץ זר ולהיות עם כנפיים חלשות כמו שיש לנו עכשיו.

אני גם חושב שזאת תכנית רכש יותר טובה

בנוסף יכול להיות שהייתי מציע לנתניה טרייד אלמוג תמורת קניקובסקי אבל אני לא שלם עם זה

12 דקות לפני, הילד בן 30 said:

זה הרבה יותר טוב מהלביא חלוץ זר ולהיות עם כנפיים חלשות כמו שיש לנו עכשיו.

בול! אם יש אפשרות להביא בחינם את מלך השערים של הליגה וגם נחסוך מקום של זר לכנף ואם נצליח להשתחרר מניקו/להשאיל את פארפה וחהביא קשר קדמי זר בכיר - פצצה

14 דקות לפני, בראון said:

זה נכון, אבל במקביל בגמר הוא שיחק משהו כמו 60 דק כחלוץ והיה אחלה לגמרי, אולי פטריק התרשם?

בגביע הוא החליף מקומות עם יונתן כל הזמן וזה כי היה רק את בלקמן על הספסל. 

גררו שיחק העונה כמה פעמים באמצע ועדיין פטריק העדיף לפתוח איתו בכנף.

אני לא עוקב יותר מדי אחרי הנושא הזה אבל פה ושם יוצא לי לקרוא ואני חייב להגיד שיש פה יוזרים שלא משנה איזה שם תציע להם אם זה לא מינימום ברמה של מסי אז "מה נסגר איתכם?" או "אני מקווה שזה בצחוק" או "ממש לא ברמה".

חבר'ה קודם כל אנחנו קבוצה בליגה הישראלית ולא בטופ של ספרד והרמה של השחקנים בהתאם. אל תצפו להביא לפה שחקנים מושלמים שיגנו כמו ראמוס ויבקיעו כמו מסי ויחזיקו קישור כמו קאנטה. 

דבר שני לא חסר שחקנים שיש להם פוטנציאל טוב שיכולים פחות להצליח בקבוצה כזאת או אחרת ולפרוץ לגמרי בקבוצה שונה עם חברים שונים לסגל ומאמן שיודע להוציא מהשחקן יותר. 

אי אפשר לפסול כל שם ישר. תסמכו על המערכת עד עכשיו היא לא אכזבה אותנו יותר מדי. 

תהיה לנו קבוצה מצוינת שתחזיר את האליפות, מספיק עם זעקות השוד ושבר, נבואות הזעם והפסימיות המעצבנת הזאת כאילו הקבוצה פושטת רגל יורדת ליגה. 

3 דקות לפני, Krishi said:

אני לא עוקב יותר מדי אחרי הנושא הזה אבל פה ושם יוצא לי לקרוא ואני חייב להגיד שיש פה יוזרים שלא משנה איזה שם תציע להם אם זה לא מינימום ברמה של מסי אז "מה נסגר איתכם?" או "אני מקווה שזה בצחוק" או "ממש לא ברמה".

חבר'ה קודם כל אנחנו קבוצה בליגה הישראלית ולא בטופ של ספרד והרמה של השחקנים בהתאם. אל תצפו להביא לפה שחקנים מושלמים שיגנו כמו ראמוס ויבקיעו כמו מסי ויחזיקו קישור כמו קאנטה. 

דבר שני לא חסר שחקנים שיש להם פוטנציאל טוב שיכולים פחות להצליח בקבוצה כזאת או אחרת ולפרוץ לגמרי בקבוצה שונה עם חברים שונים לסגל ומאמן שיודע להוציא מהשחקן יותר. 

אי אפשר לפסול כל שם ישר. תסמכו על המערכת עד עכשיו היא לא אכזבה אותנו יותר מדי. 

תהיה לנו קבוצה מצוינת שתחזיר את האליפות, מספיק עם זעקות השוד ושבר, נבואות הזעם והפסימיות המעצבנת הזאת כאילו הקבוצה פושטת רגל יורדת ליגה. 

מניח שלא רוצים אותו בגלל הגיל (34) אם הוא היה בן 27 לצורך העניין היית שומע דברים אחרים לגמרי.
אני דווקא יכול לחיות בסדר עם הבאה שלו בחוזה לעונה כשהוא יודע שמקומו לא מבוטח כי יגיע גם חלוץ זר. 
זר + רוקאביצה + חלאילה זה סבבה לגמרי. 
המינוס שעונה אח"כ כבר תצטרך להחליף אותו ובד"כ לא מביאים שחקן לעונה בטח כשבונים קבוצה מחדש למעשה. 

אגב אנשים יכולים להפסיק לספור את טב"ח (עם כל האהבה אליו) ואלמוג (עם כל הפוטציאל התיאורטי) כווינגרים שבאמת יתרמו לנו? הם נראו כמו כלום, אי אפשר לבנות עליהם אפילו מהספסל. 
אלמוג חייב לצאת לעונה במקום אחר ואולי יחזור למסלול, טב"ח זאת הארכת חוזה לא ברורה בעליל.

5 דקות לפני, Eli basa said:

מניח שלא רוצים אותו בגלל הגיל (34) אם הוא היה בן 27 לצורך העניין היית שומע דברים אחרים לגמרי.
אני דווקא יכול לחיות בסדר עם הבאה שלו בחוזה לעונה כשהוא יודע שמקומו לא מבוטח כי יגיע גם חלוץ זר. 
המינוס שעונה אח"כ כבר תצטרך להחליף אותו ובד"כ לא מביאים שחקן לעונה בטח כשבונים קבוצה מחדש למעשה. 

אגב אנשים יכולים להפסיק לספור את טב"ח (עם כל האהבה אליו) ואלמוג (עם כל הפוטציאל התיאורטי) כווינגרים שבאמת יתרמו לנו? הם נראו כמו כלום, אי אפשר לבנות עליהם אפילו מהספסל. 
אלמוג חייב לצאת לעונה במקום אחר ואולי יחזור למסלול, טב"ח זאת הארכת חוזה לא ברורה בעליל.

לא דיברתי עם שחקן ספציפי אלא באופן כללי על הלך הרוח פה.

שוללים מאוד בקלות שחקנים שבכיף יכולים להיות בול פגיעה מבחינתנו. 

46 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה לא עניין של לצאת פארש.

הוא לא היה יוצא בהצהרה כזאת סתם, זה ברור.

אבל, וזה אבל גדול, יש פער גדול בין מה שהוא רוצה לעשות לכסף שהוא מוכן לשלם על זה, ובצדק.

עם זאת, במסגרת התקציבית הקיימת, מה שהיא לא תהיה, צריך להביא את ההכי טוב שאפשר ואת זה לא עושים. לא רק בחלון הזה.

בכל פעם נתלים באיזו מטרה לא ריאלית ובסוף נשארים בלי כלום ביד או עם איזה בלקמן, זה לא רציני.

מראש צריכה להיות רשימת שחקנים ריאלית. הם הרי יודעים שם במערכת מה המגבלות התקציביות, מה הקטע לנסות לקפוץ מעל הפופיק בכל פעם?

זה לא עושה רושם על אף אחד, זה סתם מעצבן.

בהחלט.

25 דקות לפני, Eli basa said:

הגיל אכן משחק לרעתו.

לא חושב שהיינו יכולים להביא שחקן בן 27 עם שתי עונות של 20+ אחת אחרי השניה בכל מקרה.

49 דקות לפני, בראון said:

בדיוק כמו שחשבתי שהוא התרשם מגררו כסקנד סטרייקר מול הלוזונים ב 3-1. קשה לי להאמין.

אם כבר, יוני עדיף בחוד. גררו שחקן טכני ומהיר שעוד יכול לעשות מלא בלאגן בכנף, צריך את הקילר אינסטינקט של יוני כמה שיותר קרוב לרחבה.

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

בדיוק כמו שחשבתי שהוא התרשם מגררו כסקנד סטרייקר מול הלוזונים ב 3-1. קשה לי להאמין.

אם כבר, יוני עדיף בחוד. גררו שחקן טכני ומהיר שעוד יכול לעשות מלא בלאגן בכנף, צריך את הקילר אינסטינקט של יוני כמה שיותר קרוב לרחבה.

לא זכור לי משחק שיוני שיחק 9, לא מבין למה ממשיכים להציע את האופציה הזאת

1 דקה לפני, snufkin said:

מכביסט מה עם הרכש? 

היום לפני שבוע קיבלנו את האחרון. כמו שאמרתי אז, אין מה לצפות לרכש בתקופה הקרובה אחרי שקיבלנו שתי החתמות ביומיים.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היום לפני שבוע קיבלנו את האחרון. כמו שאמרתי אז, אין מה לצפות לרכש בתקופה הקרובה אחרי שקיבלנו שתי החתמות ביומיים.

אז למה אתה לא נועל? :(

צטט

ישראל קנדה תשלם כמיליון דולר למכבי תל אביב

כפי שנחשף ב-ONE: חברת הנדל"ן תהיה נותנת החסות הראשית של הבוגרת ומחלקת הנוער, תעניק גם מענקים לפי הישגים. ההכנות לעונה הבאה מקרטעות בינתיים

מה שכן כסף לא חסר. זה אומר שנגמר הפינגווין? 

החוזה עם פינגווין פיק אפ היה ל-3 שנים והסתיים העונה

נראה שמבחינת סכומים זה פחות או יותר אותו דבר, מיליון דולר לעונה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא ראית את המדים? ישראל-קנדה זה הספונסר על החולצה