Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

26 דקות לפני, Insigne said:

שמועות על דומאגוי קוסיץ', בדרך לארץ, כנראה חתימה במכבי.

אל תזלזל. נתן הצגה נגד צפרירים בשמינית גמר גביע.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

תמיד אזכור לו צלילה גדולה בחצי גמר ופנדל לטותבנו

הצלילה הייתה של חג'ג'.קוסיץ'  מסר לו.

לפני1 שעה , Dbolsa said:

יש סיבה מסיום העונה של איביץ להיות חיובי?

בוודאי שכן 

למרות שבסיום העונה עזבו שחקנים משמעותיים(מיכה,אצילי), קורונה בתחילת ומכת פציעות עדיין זכינו ב3 גביעים הצלחנו באירופה ונלחמנו על האליפות עד המחזור האחרון וזה מצביע קודם כל על החוזק של המערכת. מבין שעניין הרכש מעצבן אבל מה לעשות שזה השוק הישראלי ודורשים פה סכומים הזויים וגולדהאר לא מוכן לשלם(בצדק) וקשה מאוד להביא זרים איכותיים  ביוני(הם רוצים למצות אופציות יותר אטרקטיביות מישראל)

12 דקות לפני, Dalembert said:

עד החסימה המיוחלת, נא לא לצטט את בולסה. 

יש כאלה ששמו אותו בהייד ורוצים להמשיך לא לראות את השלשול שנוזל לו מהמקלדת 

עדיין מפנטז שמישהו יסביר פעם אחת איך שמים משתמשים על Hide. תעזרו לנו לעזור לכם לשים את הטרולים בהייד. 

20 דקות לפני, MTA For Ever said:

עדיין מפנטז שמישהו יסביר פעם אחת איך שמים משתמשים על Hide. תעזרו לנו לעזור לכם לשים את הטרולים בהייד. 

איפה היית בתקופת אדביסי?

העונה עושה רושם שלקהל יהיה תפקיד מרכזי חשוב יותר מהרגיל. 

גם הקהל חייב להעלות הילוך מכל הבחינות, הוא יהיה פקטור משמעותי.

עם איך שהרכש נראה עד עכשיו, הקהל זה לא השחקן ה-12 אלא גם השחקן ה-10 ו-11.

11 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אם רוקביציה מגיע זו תהיה הפעם הראשונה שאני ממש אתבאס על רכש. לא הרגשתי ככה אפילו עם ורמוט ובלקמן 2.0.

יש לך את זה ביותר מוגזם? 

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

מסכים בהחלט. הייתי מסכם לסיבה אחת והיא, שגולדהאר אמר שמודע לפערים ולא ישלים איתם. הוא לא ירצה לצאת פארש.

זה לא עניין של לצאת פארש.

הוא לא היה יוצא בהצהרה כזאת סתם, זה ברור.

אבל, וזה אבל גדול, יש פער גדול בין מה שהוא רוצה לעשות לכסף שהוא מוכן לשלם על זה, ובצדק.

עם זאת, במסגרת התקציבית הקיימת, מה שהיא לא תהיה, צריך להביא את ההכי טוב שאפשר ואת זה לא עושים. לא רק בחלון הזה.

בכל פעם נתלים באיזו מטרה לא ריאלית ובסוף נשארים בלי כלום ביד או עם איזה בלקמן, זה לא רציני.

מראש צריכה להיות רשימת שחקנים ריאלית. הם הרי יודעים שם במערכת מה המגבלות התקציביות, מה הקטע לנסות לקפוץ מעל הפופיק בכל פעם?

זה לא עושה רושם על אף אחד, זה סתם מעצבן.

13 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אם רוקביציה מגיע זו תהיה הפעם הראשונה שאני ממש אתבאס על רכש. לא הרגשתי ככה אפילו עם ורמוט ובלקמן 2.0.

אני דווקא אשמח מאוד.

ראשית, כי מגיע לפה שחקן עם 41 שערי ליגה בשנתיים, כבר סיבה לאופטימיות.

שנית, כי הדבר שהיה הכי חסר למכבי בשנים האחרונות זה ברק בדש\עמיר תורג'מן. חלוץ שני\שלישי שיתן לך 7-10 שערים בעונה. כזה שכשאתה בפיגור אתה מסתכל אחורה לספסל ואומר כנס ותבקיע. רוקאביצה הוא בדיוק כזה.

הוא גם ישראלי וללא דמי העברה. יהיה טוב והגוף שלו יחזיק? שיהיה החלוץ הראשון. יהיה פחות טוב שיהיה החלוץ השני שלישי בסגל (וגם משם הוא יתרום את מה שנצטרך, אני בטוח). 

אני באמת לא מצליח לחשוב על אופציה שמתקרבת ללהיות טובה כמו רוקאביצה למה שאנחנו צריכים.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני דווקא אשמח מאוד.

שנית, כי הדבר שהיה הכי חסר למכבי בשנים האחרונות זה ברק בדש\עמיר תורג'מן. חלוץ שני\שלישי שיתן לך 7-10 שערים בעונה. כזה שכשאתה בפיגור אתה מסתכל אחורה לספסל ואומר כנס ותבקיע. רוקאביצה הוא בדיוק כזה.

הוא גם ישראלי וללא דמי העברה. יהיה טוב והגוף שלו יחזיק? שיהיה החלוץ הראשון. יהיה פחות טוב שיהיה החלוץ השני שלישי בסגל (וגם משם הוא יתרום את מה שנצטרך, אני בטוח). 

אני באמת לא מצליח לחשוב על אופציה שמתקרבת ללהיות טובה כמו רוקאביצה למה שאנחנו צריכים.

אם הוא יגיע (הוא לא) זה במשכורת של חלוץ ראשון ולא יגיע חלוץ זר בנוסף.

אם זאת תהיה החתמה טובה? מצד אחד מלך שערים כבר שנתיים וחוסך מקום של זר, מצד שני הקורונה גמרה אותו והוא ירוויח המון למרות הגיל המתקדם. 

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני דווקא אשמח מאוד.

10 דקות לפני, nirnir20 said:

יש לך את זה ביותר מוגזם? 

הוא לא יגיע כחלוץ 2. 

וככה אני מרגיש. שילוב של רמה מקצועית שאני מטיל בה ספק וסמליות רעה שדיברתי עליה בהודעה קודמת פה על גלגל שהסתובב. זה לא שאתה גונב פה איזה שחקן שחיפה האלופה נלחמה להשאיר והוא מעדיף אותך. גם אני לא מוסיף לו נקודות על זה שאחרי אליפות כזו הוא מיד עוזב אותם ליריבה (אם אכן יקרה) 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם הוא יגיע (הוא לא) זה במשכורת של חלוץ ראשון ולא יגיע חלוץ זר בנוסף.

אם זאת תהיה החתמה טובה? מצד אחד מלך שערים כבר שנתיים וחוסך מקום של זר, מצד שני הקורונה גמרה אותו והוא ירוויח המון למרות הגיל המתקדם. 

גם עם זה אין לי בעיה.

יש איזו אשליה שנוכל להביא הרבה זרים- המציאות היא שכרגע יש לנו במצבת הזרים את יאניוטיוס, גראלדש, הרננדז, גררו, ניקוליץ. בהנחה שסאבוריט וטננבאום ישאר נוכל להביא זר\ים רק על בסיס שחרור או השאלה של ניקוליץ ויאניוטיוס. 

האם את הזר וחצי הזה אני שם על עמדת החלוץ? אם יש לי את רק את חלאיילה כן, אם יש לי את חלאיילה, רוקאביצה ועוד את גררו, יוני ואלמוג לחלטר שם- בהחלט לא.