Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

יש לנו מאמן שבשנה הראשונה שלו כמאמן קיבל את הקבוצה במצב לא טוב והביא אותנו למשחק האחרון של העונה עם אפשרות לקחת אליפות + לקחנו גביע במסלול אולי הכי קשה אי פעם, ואנשים רוצים להביא מישהו אחר במקומו (שיכול להיות גם נפילה).

שלא לדבר על זה שהקבוצה נראתה מאומנת ברמה מאוד גבוהה, עם רמת משחק די גבוהה כמעט בכל הרכב ששיחקנו איתו. 

נשגב מבינתי.

35 דקות לפני, erantheking21 said:

מאוויס רואה צרפת נגד שוויץ חח

הבולגרים לא יעשו לנו את החיים קלים, אנחנו סגרנו איתם על סכום שלא התכוונו לשלם על דן ביטון וניסינו להפחית אז ברור שהם יעשו לנו תמוות עכשיו ואנחנו לא נקבל מהם מתנות.

אבל זה חלק מהתחושה הזאת

בתחילת השנה אמרתי שאין סיכוי שנשלם על דן ביטון 1.2 גם אם יתן 20 בישולים ו20 שערים.

תן לי דיל של 1.1 מיליון אירו על צ'יבוטה+ביטון בעסקת חבילה ושני הצדדים מרוויחים(אנחנו מקבלים שחקנים שאנחנו זקוקים להם,לודוגורץ נפטרים מהם+מקבלים אחלה כסף)

4 דקות לפני, שי123 said:

יש לנו מאמן שבשנה הראשונה שלו כמאמן קיבל את הקבוצה במצב לא טוב והביא אותנו למשחק האחרון של העונה עם אפשרות לקחת אליפות + לקחנו גביע במסלול אולי הכי קשה אי פעם, ואנשים רוצים להביא מישהו אחר במקומו.

שלא לדבר על זה שהקבוצה נראתה מאומנת ברמה מאוד גבוהה, עם רמת משחק די גבוהה כמעט בכל הרכב ששיחקנו איתו. 

נשאב מבינתי.

הראינו אופי אבל אני לא חושב שהסתכלתי השנה על הקבוצה ואמרתי פעם אחת איזה מאומנים הם. הובכנו המון בהגנה. בהרבה משחקים התקשנו מאוד לכבוש את השער הראשון. 

22 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

חבל שגם כאן אני לא משוכנע שהיתרון אצלנו..

אין לדעת. ראיתי דברים מעודדים מאד אצל פטריק והרוח חשובה  אני חושב שאנחנו ניהיה בסדר גם ברמת האיכות על הנייר. 

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

הראינו אופי אבל אני חושב שהסתכלתי השנה על הקבוצה ואמרתי פעם אחת איזה מאומנים הם. הובכנו המון בהגנה. בהרבה משחקים התקשנו מאוד לכבוש את השער הראשון. 

לדעתי היה בעיקר חסר לנו כישרון בחלק הקדמי, בטח עם ההיעדרויות הארוכות של יונתן וגולסה.

המשחק הקבוצתי היה ברמה גבוהה.

23 דקות לפני, Dbolsa said:

אתה ראית את הקישור וההתקפה שלהם? בינץיים אצלנו מחזירים את בלקמן ויקנוקיס שוער ועוד אחד שלא ישחק לעולם יושב על הפיירול.

אני סומך על המערכת. לכל ימצא פיתרון. אפס סבלנות ליוזר כמוך שלא למד כלום במשך עשור. אשכרה מיטש השכיב פה 600 מיליון כדי שיוזרים כמוך ישפטו אותו בחלון העברות. וואלק, לא הייתי עושה את זה במקומו. 

42 דקות לפני, erantheking21 said:

אתה יודע מה דעתי על ואן לויבן כמאמן, מוגבל מאוד בשיטות שלו וקצת מיושן , ראינו אצלו הרבה משחקים שלא התעלנו על קבוצות ב10 אחוז תקציב מאיתנו.

כבר נגמרו הימים שהיו לנו מאמנים כמו איביץ', בוס, סוזה ואפילו פאקו שעלו פה ב2 דרגות מעל הליגה..זאת עוד אחת מההחלטות המוזרות שקיבלנו השנה לדעתי

אבל זאת דעתי, לא משהו אישית נגד ואן לויבן, אבל באמת שיכולנו לשאוף לקצת יותר.

בסדר חבר. לי יש את המחשבות של עצמי ואני לא חושב שאתה או אני גאונים כדורגל. 

7 דקות לפני, Brandon Roy said:

הראינו אופי אבל אני לא חושב שהסתכלתי השנה על הקבוצה ואמרתי פעם אחת איזה מאומנים הם. הובכנו המון בהגנה. בהרבה משחקים התקשנו מאוד לכבוש את השער הראשון. 

בלוח משחקים שהיה לנו בתוספת הפציעות בלתי אפשרי היה להעמיד קבוצה מאומנת תוך כדי תנועה, אבל הוא הצליח לייצב אותה שזה היה מאוד משמעותי 

15 דקות לפני, Brandon Roy said:

מישהו כאן יכול לדאוג לי שכנען יגיע? תודה רבה. 

לא יקרה. הלאה.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא הבנתי למה זה ידיעה שצ׳יבוטה בארץ?

הרי הוא ישראלי, לאן יש לו ללכת בפגרה?

איפה הוא היה בחודש מאז שהעונה הסתיימה? בקונגו?

הקבוצה שלו כבר חזרה להתאמן.

3 דקות לפני, Brandon Roy said:

אתה הרבה פה בנושא. אני סומך עליך.  תודה. 

כפיים ים למכביסט לעד שמביא לנו את כנען

כנעטן זה שחקן שיבקשו עליו במינימום מיליון € אנחנו לא משלמים רק מחפשים פוקסים

תבינו שאחרי עשור של הצלחות יש שינוי גישה אצל היריבות. אנחנו בימים שהתקציב של חיפה וכנראה גם של ב"ש גדול משלנו. חיפה יכולה לשלם על שחקנים מעל מיליון יורו וכנראה שאצלנו החשיבה שונה אחרי עידן הפוסט פאייר פלאי.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

תבינו שאחרי עשור של הצלחות יש שינוי גישה אצל היריבות. אנחנו בימים שהתקציב של חיפה וכנראה גם של ב"ש גדול משלנו. חיפה יכולה לשלם על שחקנים מעל מיליון יורו וכנראה שאצלנו החשיבה שונה אחרי עידן הפוסט פאייר פלאי.

השאלה היא אם אתה מתכוון לתקציב כלל מערכתי או רק לתקציב השחקנים?

כי אם אתה מתכוון לתקציב השחקנים אז זה הגיוני בהחלט,אם זה תקציב המועדון הכולל אז אני מאמין שב"ש לא עקפה(אבל אולי חיפה אכן עקפה).

8 דקות לפני, Raumdeuter said:

השאלה היא אם אתה מתכוון לתקציב כלל מערכתי או רק לתקציב השחקנים?

כי אם אתה מתכוון לתקציב השחקנים אז זה הגיוני בהחלט,אם זה תקציב המועדון הכולל אז אני מאמין שב"ש לא עקפה(אבל אולי חיפה אכן עקפה).

תקציב שחקנים ברור. בכל השאר אנחנו טופ.

בצדק מסויים, מיץ' רוצה לראות פירות מהמחלקת נוער ובנתיים הוא קיבל את פרץ בחינם לאיטליה.

17 דקות לפני, קובי השועל said:

בצדק מסויים, מיץ' רוצה לראות פירות מהמחלקת נוער ובנתיים הוא קיבל את פרץ בחינם לאיטליה.

זה רק טבעי.

כשאתה משקיע בנוער ומגדל שחקנים, אתה נזקק לפחות השקעה ברכש וגם משלם שכר נמוך יותר כי אתה לא צריך למשוך את הכוכבים אליך.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

בזמנו היה רציונל מסויים בלא להאריך לפרץ חוזה(היה פצוע בפציעה לא קלה שיתכן והייתה מובילה למקרה ניקוליץ'  ובגלל זה לא רצו לקחת סיכון) ולקראת פברואר-מרץ כשפרץ היה בכושר זהבי וסחב את הקבוצה על גבו כבר הוא חשב על אירופה בליבו אבל נתן חלון למכבי להציע את הסכום שהוא ביקש ובסוף מכבי לא הציעה ואז הגענו למצב שבו אנחנו נמצאים היום(פלוס קצת חוסר מזל).

לגבי מחלקת הנוער האשמה היא ככל הנראה על יצחקי ופטריק(יתכן שגם על אנשים אחרים במערכת אבל הם הדמויות שמזוהות עם החלטות מקצועיות) במקרה הזה שלא נתנו אמון מספק לתוצרי הנוער לדעתו של מיטש,אין לי מושג מה עובר לו בראש אבל זה ניחוש מצדי לכל היותר.(זה גם שינוי תפיסתי שאנחנו צריכים לעשות כאוהדים,רכש כבר לא יהיה הפוקוס הבולט אצל מיטש(לטוב או לרע זה סובייקטיבי אבל זו עובדה מוגמרת). הוא כבר מהיום הראשון שלו במכבי רצה ללכת לכיוון של הסתמכות כמעט בלעדית על תוצרי הנוער גם על חשבון אליפות אחת או שתיים וראה בתקופת ההתחמשות של ג'ורדי כדרך זמנית להחזיר את מכבי למקומה הראוי).

הסיבה לכך שאני באופן אישי לא מתעצבן ולא כועס על כמעט שום פעולה היא מאוד פשוטה: אין בעלים של קבוצת ספורט בישראל שמבחינתו הבעלות על הקבוצה היא לא מאינטרס ציני כלשהו,אלא רק מרצון לתרום ועל הדרך לממש חזון מסויים מצידו ובמקרה של מיטש יש עניין נוסף: הקשר המיוחד שלו לנושא השואה במשפחתו.

לפני4 שעות , Elirandani said:

כי הוא לא שווה את המחיר שדורשים עליו. מחכים קצת כדי שהם יורידו בדרישות.

אני מבין את הבעייתיות, מגבלת הזרים מעלה את המחיר של שחקנים ישראלים למקומות פשוט לא ריאליים.

מצד שני אני מבין שאנחנו חייבים חיזוק אם אנחנו רוצים להתמודד בקרוב על האליפות.

לצאת לקרב שוב עם אגפים כאלו יהיה לדעתי הימור רע, עוד לא ברור אם יונתן אפילו נשאר, במקרה שהוא עוזב נשארנו עם גררו שהראה ניצוצות אבל אני לא מאמין שאפשר יהיה לפצל אותו ל2 ולגרום לו לשחק על 2 האגפים אז כנראה שנראה הרבה יותר מדי את איילון וטב"ח, שאם לא יהיה שינוי משמעותי ביכולת שלהם העונה לא רואה אותם תורמים ביותר מ5-8 בישולים ושערים יחד בעונה.

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם גולסה בדרך לעזיבה? לפי האינסטגרם הגיע היום לאימון של נבחרת הנכים להתרשמות

ממאמן הנבחרת נמסר שאומנם גולסה שחקן מוכשר מאוד אבל הם לא יכולים לבמות על שחקן עם כשירות כל כך נמוכה.

חבל.