Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

19 דקות לפני, פנחס שוף said:

מותר להעלות כרעיון את מאור בוזגלו?

רק השם שלו בהקשר של מכבי היום ב-2021 מעיד על לאיזה מקום עצוב הגענו. 

דחוף ג'נרל מנג'ר פסיכופת מחו"ל במקום השכונה של יצחקי. 

הנשמה שלי כבר לא יכולה להכיל שמות של שחקנים שמתאימים לאשדוד. 

מצטער אבל אם רוקביציה מגיע זה ביזיון.

1. פנסיונר חולה קורונה שבא במשכורת גבוהה.

2. נכון זה היה עלוב שאנחנו היינו אלופים וחיפה החתימה שאריות שלא רצינו? אז זה, פלוס לשים סטמפה שהגלגל התהפך. עושה לי בחילה. 

Just now, Rodrigoal_Goaldberg said:

מצטער אבל אם רוקביציה מגיע זה ביזיון.

1. פנסיונר חולה קורונה שבא במשכורת גבוהה.

2. נכון זה היה עלוב שאנחנו היינו אלופים וחיפה החתימה שאריות שלא רצינו? אז זה לשים סטמפה שהגלגל התהפך. עושה לי בחילה. 

מדויק!

13 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

2. נכון זה היה עלוב שאנחנו היינו אלופים וחיפה החתימה שאריות שלא רצינו? אז זה, פלוס לשים סטמפה שהגלגל התהפך. עושה לי בחילה. 

לא מסכים בכלל. נניח ואחרי שאיבדת את דור היה לך אופציה להביא את אבו פאני ולא בהרבה לא היית שם את היד? הוא לא מרוצה מהמעמד שלו ולא מרוצה מהשכר. 

כנל רואקביצה, פנסיונר או לא הוא שווה 15+ לעוד 2 עונות ואולי זה עדיף על חלוץ זר שלא מכיר את הליגה

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בעסקאות כאלה מעורבים סוכנים, משפחות ומועדונים אחרים. לא צריך לקרות משהו מיוחד כדי שידעו בתקשורת על משהו שקורה במשא ומתן כזה או אחר.

אין לסוכן אינטרס להדליף אם המשא ומתן רציני, ובטח שהוא לא קשור למשא ומתן בין הקבוצות לגבי המחיר של השחקן.

7 דקות לפני, בראון said:

לא מסכים בכלל. נניח ואחרי שאיבדת את דור היה לך אופציה להביא את אבו פאני ולא בהרבה לא היית שם את היד? הוא לא מרוצה מהמעמד שלו ולא מרוצה מהשכר. 

כנל רואקביצה, פנסיונר או לא הוא שווה 15+ לעוד 2 עונות ואולי זה עדיף על חלוץ זר שלא מכיר את הליגה

שמע, מעריך מאד את הדעות שלך (פריצה לתודעה ברמת מיקל דאמסגארד)  - אבל להשוות בין פרוספקט כשרוני ורעב לשחקן שבע ומבוגר שמחלים מקורונה, תהום פעורה כאן.

חוץ מזה - בהנחה שמביאים (כמו שטענת שמחפשים) חלוץ זר פותח, כל דקה שרוקביציה כזה לוקח מחלאיילה היא פשע.

2 דקות לפני, שי123 said:

אין לסוכן אינטרס להדליף אם המשא ומתן רציני, ובטח שהוא לא קשור למשא ומתן בין הקבוצות לגבי המחיר של השחקן.

אין להם אינטרס? תמיד טוב שיש לך קשר טוב עם כתבים...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין להם אינטרס? תמיד טוב שיש לך קשר טוב עם כתבים...

לא כשזה יכול לפגוע בלקוח שלך.

להפיץ שמועות על משא ומתן בעזרת עיתונאים כדי ליצור ביקוש מדומה לשחקן שלך זה לא אותו דבר כמו להדליף פרטים אמיתיים מהמשא ומתן.

5 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

שמע, מעריך מאד את הדעות שלך (פריצה לתודעה ברמת מיקל דאמסגארד)  - אבל להשוות בין פרוספקט כשרוני ורעב לשחקן שבע ומבוגר שמחלים מקורונה, תהום פעורה כאן.

חוץ מזה - בהנחה שמביאים (כמו שטענת שמחפשים) חלוץ זר פותח, כל דקה שרוקביציה כזה לוקח מחלאיילה היא פשע.

לא השוויתי כמובן, נתתי דוגמאות למתי כן הייתי לוקח שחקן מקבוצה אחרת.

אני מניח שאם רוקאביצה מגיע זה לא בנוסף לחלוץ זר (זאת דעתי)

2 דקות לפני, שי123 said:

לא כשזה יכול לפגוע בלקוח שלך.

להפיץ שמועות על משא ומתן בעזרת עיתונאים כדי ליצור ביקוש מדומה לשחקן שלך זה לא אותו דבר כמו להדליף פרטים אמיתיים מהמשא ומתן.

זה כבר תלוי בעסקה. לפעמים כדי להתמקח זה עשוי לעזור. 

שורה תחתונה על חלאיילה ונחמיאס ידעו ועל עוד שחקנים בעבר ידעו. לא כל כתבה על מכבי היא 100% נכונה, אבל גם לא כל אחת כזאת היא שקר. תלוי גם בכתב.

Just now, thunderbolt said:

איך כל הסיפור עם צ'יבוטה בכלל מסתדר עם זה שהוא שונא את מכבי? או שהוא לא באמת שונא אותנו?

הוא אמר שאין לו שום דבר נגד מכבי.