Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

שחקן מצוין עלק חח, כולנ שחקן של אשדוד בן 25, כבש 9 שערים באחת הקבוצות הכי התקפיות בליגה. שכנראה לא יגיע רחוק כל כך.

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הולך להיות שם חלוץ שלישי

ממה אתם פחדים ונכנסים ללחץ??? מפאקינג דין דוד?

לא ראיתי כאן מישהו שנכנס ללחץ ממנו.

לדעתי הוא טוב יותר מחאליילה אבל לחאליילה יכל להיות שיש תקרת זכוכית גבוה יוצר

7 דקות לפני, snufkin said:

שועל יקר, המקורות שלי בכרמל אומרים שדין דוד 99% בחיפה. רוצה להתערב?

בלי קשר לזה שאתה צודק, התערבות של סנופקין מול השועל על רכש אני נכנס בעד המסומם אול אין.

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הולך להיות שם חלוץ שלישי

ממה אתם פחדים ונכנסים ללחץ??? מפאקינג דין דוד?

אף אחד לא מפחד, רק מתרשמים מהעבודה המהירה של חיפה. אולי הולך להיות שם חלוץ שלישי, אבל הוא יותר טוב מכל אחד מהחלוצים שלנו...

מצחיק שפתאום זה כולה דין דוד וכולה שחקן של אשדוד ואם הוא היה חותם פה אנשים היו גומרים. 

נתן לפני שנתיים 11 שערים ובעונה שעברה 9. לא חושב שיש פה מה לזלזל.

ברגע שתבינו שהולכים על מהלך של חילופי משמרות שייקח לפחות שנה-שנתיים, כך יוקל לכם. נכון, הדרך האידאלית לעשות את זה היא הדרגתית והוליטסית, אבל כנראה לאור הקורונה, פיירפליי, מצב חוזים והאפשרויות בשוק החליטו לעשות מהלך חד.
מצד אחד - מבאס שחיפה תרוויח מזה שושלת קטנה (בכר מומחה בזה ונראה שגם בחיפה הולך לו קלף משוגע).
מצד שני - זה מהלך מרגש שיבנה לנו את השושלת הבאה. 
סוף\תחילת תקופה, תלוי מאיזה כיוון מסתכלים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אף אחד לא מפחד, רק מתרשמים מהעבודה המהירה של חיפה. אולי הולך להיות שם חלוץ שלישי, אבל הוא יותר טוב מכל אחד מהחלוצים שלנו...

מצחיק שפתאום זה כולה דין דוד וכולה שחקן של אשדוד ואם הוא היה חותם פה אנשים היו גומרים. 

נתן לפני שנתיים 11 שערים ובעונה שעברה 9. לא חושב שיש פה מה לזלזל.

גומרים מדים דוד במיליון יורו, אנחנו לא באותו פורום. בידיעה גם שלא יהיה חלוץ מרכזי אחרי רכישה של שני חלוצים צעירים, היית רואה פה גסירת מנויים

Just now, הילד בן 30 said:

נשמע שחיפה ויתרו על רוקאביצה.

מביא אותו בלי התלבטות

מסכים. למרות הגיל שלו, הוא טוב יותר מכל מה שיש לליגה להציע ולדעתי יש לו עוד שנתיים לתת בטופ

2 דקות לפני, oshri1992 said:

גומרים מדים דוד במיליון יורו, אנחנו לא באותו פורום. בידיעה גם שלא יהיה חלוץ מרכזי אחרי רכישה של שני חלוצים צעירים, היית רואה פה גסירת מנויים

כנראה שלא ראית את התגובות שהוא היה מועמד אלינו...

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

נשמע שחיפה ויתרו על רוקאביצה.

מביא אותו בלי התלבטות

לא חושב שהם ויתרו עליו. לדעתי הפרידה באה ממנו כי הוא רוצה לשחק בחו"ל.

4 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

ברגע שתבינו שהולכים על מהלך של חילופי משמרות שייקח לפחות שנה-שנתיים, כך יוקל לכם. נכון, הדרך האידאלית לעשות את זה היא הדרגתית והוליטסית, אבל כנראה לאור הקורונה, פיירפליי, מצב חוזים והאפשרויות בשוק החליטו לעשות מהלך חד.
מצד אחד - מבאס שחיפה תרוויח מזה שושלת קטנה (בכר מומחה בזה ונראה שגם בחיפה הולך לו קלף משוגע).
מצד שני - זה מהלך מרגש שיבנה לנו את השושלת הבאה. 
סוף\תחילת תקופה, תלוי מאיזה כיוון מסתכלים.

בחילופי משמרות צריך החלפה. כרגע לא הבאנו כלום אלא בעיקר שחררנו. כולל שחקנים משמעותיים מאוד. אם אתה מדבר על הצערה של הסגל והסתמכות על שחקני בית אז זה כבר עולם אחר. זה כנראה גם לא עניין של שנה-שנתיים. אנחנו חייבים רכש משמעותי בקיץ הזה, זה לא חרמנות רכש או פומו או לא יודע מה אלא הכרה במציאות שהסגל שלנו לא התחזק (ואפילו נחלש מאוד לדעתי) במשך שנתיים ושהעתודות שלנו לא מספיקות. לפחות לא בחלק מהעמדות.

בכל מקרה, כשהקבוצה שסיימה מעליך בטבלה, שאיבדה רק שחקן משמעותי אחד, מתחזקת בזמן שאתה עדיין מנומנם אפשר להבין את התסכול של האנשים פה. אני עדיין בדעה שיהיה בסדר בסוף, אבל הדרך לשם היא לגמרי לא נינוחה ונעימה.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

בחילופי משמרות צריך החלפה. כרגע לא הבאנו כלום אלא בעיקר שחררנו. כולל שחקנים משמעותיים מאוד. אם אתה מדבר על הצערה של הסגל והסתמכות על שחקני בית אז זה כבר עולם אחר. זה כנראה גם לא עניין של שנה-שנתיים. אנחנו חייבים רכש משמעותי בקיץ הזה, זה לא חרמנות רכש או פומו או לא יודע מה אלא הכרה במציאות שהסגל שלנו לא התחזק (ואפילו נחלש מאוד לדעתי) במשך שנתיים ושהעתודות שלנו לא מספיקות. לפחות לא בחלק מהעמדות.

בכל מקרה, כשהקבוצה שסיימה מעליך בטבלה, שאיבדה רק שחקן משמעותי אחד, מתחזקת בזמן שאתה עדיין מנומנם אפשר להבין את התסכול של האנשים פה. אני עדיין בדעה שיהיה בסדר בסוף, אבל הדרך לשם היא לגמרי לא נינוחה ונעימה.

לגמרי לזה התכוונתי - אנחנו מסתכלים על החוזרים מהשאלה כנייס טו האב, ואילו לדעתי בקבוצה מתייחסים לרובם כמו שאנחנו מתייחסים לרכש מבחוץ, רואים בהם כחיזוק שאתה מדבר עליו ובונים עליהם להרכב.

ולא אמרתי שהציפיה שאתה מתאר לא סבירה, ולא קראתי לה חרמנות רכש. 

אם כבר - אתה רק מוכיח את מה שניסיתי להגיד וזה שנראה שיש חוסר תיאום ציפיות מהותי לגבי הקיץ בין הקהל לקבוצה וכל מה שאני עושה זה מנסה להתאים את הציפיות. כן - יגיע עוד רכש. לא - הוא לא יהיה מטורף כמו שמצפים. כן - תמהיל השחקנים הצעירים שחוזרים מהשאלה ומשולבים בקבוצה יהיה הרבה יותר גדול. וכן - סביר להניח שזה תהליך שיקח זמן.

וחיפה? יהנו לזמן קצר מההפקר 

55 דקות לפני, snufkin said:

שועל יקר, המקורות שלי בכרמל אומרים שדין דוד 99% בחיפה. רוצה להתערב?

סנופקין אחי, לא טענתי שדוד לא יהיה בחיפה, אמרתי שגם ב"ש בשיחות רציניות מאוד איתו. ידוע גם שג'קי ואלונה חזק בעסקי ההעברות בלי קשר.

אמרתי שזה שטויות מה שהוא כתב על צ'יבוטה שהוא מחכה להצעה מחיפה. אם היינו מסתדרים על המחיר עם לודורץ מזמן הוא היה כאן. יש בעיה שהבולגרים לא מתפשרים על המחיר. דומה למה שהיה אז עם ג'ראלדש. בסוף הפסידו אותם בחינם.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

אתגר ראשון לדו קרב.

גבי קניקובסקי, ישחק או לא במכבי.

נראה שלא. נעול על חו"ל ואם לא אז יתן שנה אחרונה בנתניה ואז יצא. 
בוואלה מפרסמים שהוא הקציב לעצמו עד סוף חודש הבא ואם לא נשאר בנתניה, לא מעניין בקבצות אחרות בישראל.

1 דקה לפני, Eli basa said:

נראה שלא. נעול על חו"ל ואם לא אז יתן שנה אחרונה בנתניה ואז יצא. 
בוואלה מפרסמים שהוא הקציב לעצמו עד סוף חודש הבא ואם לא נשאר בנתניה, לא מעניין בקבצות אחרות בישראל.

אני טוען שכשתגיע הצעה ממכבי , הוא יסכים. לדעתי מחכה להצעה ממכבי.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

לדעתי נעו על אירופה.

בכל מקרה, נראה שהוא מעוניין בשנה אחרונה בנתניה ואז יהיה לו קל יותר לצאת לשם בחינם.

7 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הלוואי, זה השחקן הישראלי שהכי רציתי מבין אלו שעל המדף 

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לדעתי נעו על אירופה.

בכל מקרה, נראה שהוא מעוניין בשנה אחרונה בנתניה ואז יהיה לו קל יותר לצאת לשם בחינם.

זה להפעיל לחץ על סגל שירד מהעץ של המיליון וחצי יורו ההזויים שדורש.