Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, בראון said:

בסדר ראינו את מאבוקה והסגירות שלו

בסדר הוא למד באפריקה

שם כולם רוצים להיות חלוצים:flowers:

לא אבל רציני מגינים צריכים לדעת לסגור, אתה חושב שהגרופרים יודעים לסגור כמו סבוריט?

20 דקות לפני, Raumdeuter said:

אמנם זה פוטושופ בשקל של דקה שנוצר מהנייד,אבל איך זה נראה לך?:

חח איזה זריקה, תערוך את זה כמו בנאדם

7 דקות לפני, erantheking21 said:

בסדר הוא למד באפריקה

שם כולם רוצים להיות חלוצים:flowers:

לא אבל רציני מגינים צריכים לדעת לסגור, אתה חושב שהגרופרים יודעים לסגור כמו סבוריט?

אני חושב שאם חס וחלילה סבוריט לא ממשיך הייתי רוצה את גרופר (בהנחה שלא יגיע זר)

9 דקות לפני, בראון said:

אני חושב שאם חס וחלילה סבוריט לא ממשיך הייתי רוצה את גרופר (בהנחה שלא יגיע זר)

לא יודע מה הסעיף יציאה שלו לקבוצה ישראלית, לחו"ל אני מאמין ש500 אלף ולשם הפועל תכוון

9 דקות לפני, Keano said:

חח איזה זריקה, תערוך את זה כמו בנאדם

מחר אני אערוך את זה למשהו טיפה יותר מסוגנן.

פשוט עוד דקה אני נרדם על המסך של הפלאפון.

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

מחר אני אערוך את זה למשהו טיפה יותר מסוגנן.

פשוט עוד דקה אני נרדם על המסך של הפלאפון.

אבל זה קצת מוקדם ללכת לישון, עוד לא אחת עשרה

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

סבוריט בדרך לכרמל קל

יש לי כמה חברים בקבוצה סגורה של הקופים, אומרים שסבוריט נעול בדרך לחיפה, שחר מציע לו חצי מיליון יורו לעונה ודירה בנאות פרס בקומה של רמי גרשון.

סעמק.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

יש לי כמה חברים בקבוצה סגורה של הקופים, אומרים שסבוריט נעול בדרך לחיפה, שחר מציע לו חצי מליוין יורו לעונה ודירה בנאות פרס בקומה של רמי גרשון.

סעמק.

זורם לי קצת תמונות של נטע וג'נירה באינסטגרם

בוא נחזור 3 שנים אחורה אחרי שנסגרת עסקת קנדיל למכבי וצ'יבוטה, ז'אן וארמלי לבני יהודה אני זוכר שהיו אוהדים שהיה יותר כואב להם הויתור על ארמלי יותר מאשר צ'יבוטה ובכלל הייתה תמימות דעים שצ'יבוטה לא מתאים/לא מספיק טוב למכבי. מה זה אומר שהיום 3 שנים אחרי שרוב האוהדים חמים רצח על להחזיר את צ'יבוטה, האם הקבוצה ירדה ברמה או שהליגה ירדה ברמה ושחקן שויתרנו עליו יכול לחזק אותנו?

בכל מקרה תמונה מרגשת של חוזז יוני וצ'יבוטה שעתידים להתאחד השנה, איזה קבוצה מטורפת הייתה באותה עונה בנוער תוסיפו לשלושה האלו את גלזר,פיבן,אליאל פרץ,ארמלי וחביב אוחיון בשער

FB_IMG_1624737904016.jpg

18 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

בוא נתאבד וזהו.

אשכרה רוצים להרוג אותנו,

גרופר במקום סבוריט ,רז שלמה במקום טיבי והרננדס...מה זה?

5 דקות לפני, Eli basa said:

אשכרה רוצים להרוג אותנו,

גרופר במקום סבוריט ,רז שלמה במקום טיבי והרננדס...מה זה?

אנחנו כבר קיבלנו בן ביטון במקום ג'ראלדש, יותר גרוע מזה באמת שקשה למצוא

15 דקות לפני, erantheking21 said:

מתי פטריק משכנע את דן ביטון לחזור? צריך אותו ועוד קשר יצירתי אחד לפחות...לא יודע תחושה ששחקנים לא הסתדרו איתו 

עם ביטון? הסתדרו מצויין. פטריק קצת פחות כי הוא התעלם מקיומו עד סיום העונה.

חחחח הוא אשכרה העדיף לפתוח נגד הפועל בקישור הכי אפור בעולם עם ייני, גלזר ופרץ. מקווה מאוד שהוא למד דבר או שניים מהפלייאוף, כי אם נקבל את אותו פטריק עקשן ואפור לא תהיה אליפות.

13 דקות לפני, LL6 said:

בוא נחזור 3 שנים אחורה אחרי שנסגרת עסקת קנדיל למכבי וצ'יבוטה, ז'אן וארמלי לבני יהודה אני זוכר שהיו אוהדים שהיה יותר כואב להם הויתור על ארמלי יותר מאשר צ'יבוטה ובכלל הייתה תמימות דעים שצ'יבוטה לא מתאים/לא מספיק טוב למכבי. מה זה אומר שהיום 3 שנים אחרי שרוב האוהדים חמים רצח על להחזיר את צ'יבוטה, האם הקבוצה ירדה ברמה או שהליגה ירדה ברמה ושחקן שויתרנו עליו יכול לחזק אותנו?

בכל מקרה תמונה מרגשת של חוזז יוני וצ'יבוטה שעתידים להתאחד השנה, איזה קבוצה מטורפת הייתה באותה עונה בנוער תוסיפו לשלושה האלו את גלזר,פיבן,אליאל פרץ,ארמלי וחביב אוחיון בשער

FB_IMG_1624737904016.jpg

אל תשכח שהיו לנו אז באגפים את יונתן, עטר, אצילי, חוזז וצ'יקו. היום האגפים שלנו הרבה יותר חלשים.

צ'יבוטה עשה קפיצת מדרגה בבני יהודה אחרי ששחררנו אותו. כנ"ל ג'אן. 

בדיעבד העסקה הזאת לא הייתה טובה. קנדיל לא מגן משגע, צ'יבוטה וג'אן שחקנים שהיינו רוצים לראות במכבי.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח הוא אשכרה העדיף לפתוח נגד הפועל בקישור הכי אפור בעולם עם ייני, גלזר ופרץ. מקווה מאוד שהוא למד דבר או שניים מהפלייאוף, כי אם נקבל את אותו פטריק עקשן ואפור לא תהיה אליפות.

אל תשכח שהיו לנו אז באגפים את יונתן, עטר, אצילי, חוזז וצ'יקו. היום האגפים שלנו הרבה יותר חלשים.

בדיעבד העסקה הזאת לא הייתה טובה. קנדיל לא מגן משגע, צ'יבוטה וג'אן שחקנים שהיינו רוצים לראות במכבי.

בדיעבד עסקה גרועה.

גם יחזקאל עבר בעסקה הזאת בהשאלה לשם.

מה שכן למען ההגינות קיבלנו על ציבוטה 400 אלף דולר.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא ירדת לסוף דעתי, שחקנים לא הסתדרו עם פטריק הכוונה. ראה תגובת פשיץ', ראה שכטר ולדעתי גם טיבי היה נשאר אם לא פטריק, נכון ששחקנים לא רצו את דוניס אבל בדיעבד לא חשבו שיקבלו את פטריק, הוא נראה מאוד מקובע באופי.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

לא ירדת לסוף דעתי, שחקנים לא הסתדרו עם פטריק הכוונה. ראה תגובת פשיץ', ראה שכטר ולדעתי גם טיבי היה נשאר אם לא פטריק, נכון ששחקנים לא רצו את דוניס אבל בדיעבד לא חשבו שיקבלו את פטריק, הוא נראה מאוד מקובע באופי.

זה משהו אחר. לאורך כל התקופה שלו התלוננו שהוא איש לא קל בלשון המעטה.

בעניין צ'יבוטה צריך להגיד ולא ארחיב מידי- הוא רצה הבטחה להרכב. זה לא יכול להתקיים אצל איביץ, או כל מאמן אחר שיש לו דופק. האטטיוד היה לא טוב.

1 דקה לפני, המכבייה said:

בעניין צ'יבוטה צריך להגיד ולא ארחיב מידי- הוא רצה הבטחה להרכב. זה לא יכול להתקיים אצל איביץ, או כל מאמן אחר שיש לו דופק. האטטיוד היה לא טוב.

הבטחה להרכב? אני חושב שחוץ מזהבי לא היה שחקן שקיבל כזאת. אתה בטוח בקשר לזה?