Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לא יודע אם דיברתם על זה כבר (יורם) כי הטלאי הענק הזה מבלבל אותי ומוציא אותי מריכוז, אני כבר לא יודע מי אומר מה, 
אבל בוואלה ספורט טוכמן מפרסם שמכבי חושבים עכשיו להשאיר את ריקן בגלל העזיבה של טיבי. 
אם זה לא פייק, זה מדאיג כי:
א. ריקן לא מספיק טוב מקצועית להיות במכבי וזאת דווקא החלטה טובה לשחרר אותו, בשביל מה לנו עוד טב"ח?  זה סתם נותן "פייק" עומק לסגל, כי הוא לא מספיק טוב וזה לא יעזור לנו. 
ב. זה אומר שלא נערכו לשחרור של טיבי אם עכשיו מופתעים מזה וזה גורם להם להתחיל לחשב מסלול מחדש, למרות שזה נראה היה נראה שזה מתוכנן עם ההבאה של נחמיאס. 

השבוע הקרוב קריטי, ולמעשה יקבע איך תראה העונה שלנו, צריך לשאוף לצאת למחנה אימונים עם סגל כמעט מלא - שבגלל ישאר מקום לזר אחד. אם זה יקרה אולי עוד נצליח העונה, ולא אנחנו בעונת מעבר קלאסית.

למה בעצם מכבי לא מגיעה עם ניקוליץ' להסכם שישלמו לו את כל השכר עד תום החוזה (בתשלומים בדיוק כמו קורה עכשיו) ושולחים אותו לנוח בפנסיה? 

27 דקות לפני, Eli basa said:

לא יודע אם דיברתם על זה כבר (יורם) כי הטלאי הענק הזה מבלבל אותי ומוציא אותי מריכוז, אני כבר לא יודע מי אומר מה

טלאי?

28 דקות לפני, Eli basa said:

לא יודע אם דיברתם על זה כבר (יורם) כי הטלאי הענק הזה מבלבל אותי ומוציא אותי מריכוז, אני כבר לא יודע מי אומר מה, 
אבל בוואלה ספורט טוכמן מפרסם שמכבי חושבים עכשיו להשאיר את ריקן בגלל העזיבה של טיבי. 
אם זה לא פייק, זה מדאיג כי:
א. ריקן לא מספיק טוב מקצועית להיות במכבי וזאת דווקא החלטה טובה לשחרר אותו, בשביל מה לנו עוד טב"ח?  זה סתם נותן "פייק" עומק לסגל, כי הוא לא מספיק טוב וזה לא יעזור לנו. 
ב. זה אומר שלא נערכו לשחרור של טיבי אם עכשיו מופתעים מזה וזה גורם להם להתחיל לחשב מסלול מחדש, למרות שזה נראה היה נראה שזה מתוכנן עם ההבאה של נחמיאס. 

מסכים לגמרי. להשאיר את ריקן זה להוסיף טעות על טעות.

6 דקות לפני, yellow&blue said:

מה השמועות שאוהדי חיפה מפיצים על ויסמן שהוא בדרך אלינו?

נשמע כמו חירטוט, אין סיכוי.

חתם שם ל4 שנים ושילמו עליו 4 מיליון יורו.

אין להם חיים שם בחיפה, אנשים הזיה. לכו תשתו קצת, תאכלו, תבלו, תזיינו.. גם ככה אין להם יותר מידי שנים לחיות אז לא חבל לבזבז את זה בשנאה למכבי?

שבוע חדש 

עוד כתבה על חלאילה ונחמיאס, אני מבין שלא היה כלום , הכל שמועות חסרי ביסוס..אגב  נראה לי שטיבי, שכטר וריקן וכנראה גם דן ביטון יש להם מחנה משותף

בנושא מלפפונים של חיפה באמת מפיצים חזק על ויסמן.

צטט
אומרים שת''א הציעו לוייסמן חצי מיליון יורו לעונה +100 אלף יורו מענק אליפות. מדאיג. גלדהאר מתחיל להשתגע

(ממתי בכלל יודעים איזה בונוסים אנחנו מציעים?)

צטט

יש לי חבר שהוא בקבוצה סגורה של הגרמנים , ימח שמם, ואמר שיש דיבור חזק על וייסמן.
לא ייאמן. פשוט לא ייאמן.

נראה כמו הטרלה באיכות נמוכה מאוד.

יש לי חבר בקבוצה הסגורה של מיץ' גולדהאר והוא טוען שמכבי הציעו למסי חוזה לעונה אחת תמורת 2.5 מליון לשנה ועונה נוספת רק בתנאי שישחק 70 אחוז מהמשחקים, אם הוא לא יסכים ינסו למצות את אופצית רונאלדו יציעו את יונתן כהן ופארפה בהשאלה ליובה.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

שבוע חדש 

עוד כתבה על חלאילה ונחמיאס, אני מבין שלא היה כלום , הכל שמועות חסרי ביסוס..אגב  נראה לי שטיבי, שכטר וריקן וכנראה גם דן ביטון יש להם מחנה משותף

איזה מכנה משותף אני מפספס כאן?(כי שכטר וטיבי וריקן לא של דהאן ורק 2 מתוכם כרגע צפויים לשחק בב"ש,שכטר כבר חתום ללא קשר וטיבי אמור לחתום שם בימים הקרובים)

16 דקות לפני, thunderbolt said:

בנושא מלפפונים של חיפה באמת מפיצים חזק על ויסמן.

(ממתי בכלל יודעים איזה בונוסים אנחנו מציעים?)

נראה כמו הטרלה באיכות נמוכה מאוד.

הם לקחו ברצינות את הספין של תומר לוי על רוקאביצה אין מה להתייחס לנפגעי אמוניה.

צטט

ישראל קנדה במו”מ להיות הספונסרית של מכבי

חשיפה: חברת הנדל”ן הגדולה צפויה להפוך החל מהעונה הקרובה לנותנת החסות הרשמית של מחזיקת הגביע. החברה נסחרת בבורסה בסכום של כ-3.5 מיליארד ש”ח

אז ככה מיטש יממן את ההחתמה של וייסמן