Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

38 דקות לפני, LL6 said:

דרך אגב אם הרננדז באמת יעזוב בסוף אני לא יופתע אם פדריקו ונאנסיו הוא זה שיחליף אותו 

העדיף ללכת לתחתית לה ליגה 2 למה שיחליט להגיע הפעם?

15 דקות לפני, Dbolsa said:

העדיף ללכת לתחתית לה ליגה 2 למה שיחליט להגיע הפעם?

השנה שמענו מהסוכן אוהד כהן וגם מרז אמיר שמכבי נמצאת עם שחקנים זרים בקשר ארוך טווח למרות שלא הצליחה להחתים אותם. פשיץ' והררנדז היו בקשר עם מכבי כמה שנים סירבו להגיע, ודווקא קיץ שעבר הסכימו להגיע.

אז אותו דבר לגביו. (כמובן שהכל תלוי בהצעות שיש לו אבל אני מאמין שמכבי תשמור איתו על קשר ותנסה לצרף אותו גם הקיץ).

אני חושב שכמה פה עושים קצת עוול להרננדז.

ז'איר נתן לפני שתי עונות את אחת העונות הטובות ביותר שבלם זר נתן בהיסטוריה של הליגה הראשונה בישראל. אין לו את אינטלגנציית המשחק של קרלוס גרסיה, אבל הוא עבר איתנו המון העונה.

הגיע מאוד מאוחר, ללא מחנה אימונים, היה שלב שהוא שיחק הרבה משחקים רצוף (ביחד עם דור פרץ) בפרק זמן של ארבעה שבועות. לרוב העונה שניה אצל זרים כאלה נראית טוב יותר. אני מאוד מקווה שיישאר כי לצד עילויים כמו ז'איר וקרלוס גרסיה, לא קל להביא לפה עילויים. 

1 דקה לפני, itan17 said:

לא מאמין לך

מה זה הארכנו לו חוזה באמצע?

קיבל חוזה ל4.5 שנים, בזבז כבר 2.5 נשארו עוד שנתיים

5 דקות לפני, סנופיק said:

Screenshot_20210625-213209_Chrome~2.jpg

שמתי לב לזה גם, לדעתי זו טעות, לפי האתר של מכבי הוא חתם חוזה ל4.5 שנים שאמור להסתיים ב2023 

7 דקות לפני, סנופיק said:

Screenshot_20210625-213209_Chrome~2.jpg

וואי קראתי את זה בתור תאריך פטירה ולא תאריך לידה, אלוהים ישמור + הוא בן 27?!?! הרגיש לי 30 מינימום

לפני3 שעות , Brandon Roy said:

אני חושב שכמה פה עושים קצת עוול להרננדז.

ז'איר נתן לפני שתי עונות את אחת העונות הטובות ביותר שבלם זר נתן בהיסטוריה של הליגה הראשונה בישראל. אין לו את אינטלגנציית המשחק של קרלוס גרסיה, אבל הוא עבר איתנו המון העונה.

הגיע מאוד מאוחר, ללא מחנה אימונים, היה שלב שהוא שיחק הרבה משחקים רצוף (ביחד עם דור פרץ) בפרק זמן של ארבעה שבועות. לרוב העונה שניה אצל זרים כאלה נראית טוב יותר. אני מאוד מקווה שיישאר כי לצד עילויים כמו ז'איר וקרלוס גרסיה, לא קל להביא לפה עילויים. 

כרגע הבעיה שלנו היא שחוץ מבלטקסה כל הבלמים שלנו בסגל לא מהירים. גם נחמיאס הוא אמנם עדיין צעיר אבל הוא יותר קרלוס מטיבי. בלם אחראי שעושה את הבלם לידו טוב יותר. באחד על אחד פיזי הוא פחות טוב. להיות תלויים ביכולת של בלטקסה זו נקודת תורפה.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

כרגע הבעיה שלנו היא שחוץ מבלטקסה כל הבלמים שלנו בסגל לא מהירים. גם נחמיאס הוא אמנם עדיין צעיר אבל הוא יותר קרלוס מטיבי. בלם אחראי שעושה את הבלם לידו טוב יותר. באחד על אחד פיזי הוא פחות טוב. להיות תלויים ביכולת של בלטקסה זו נקודת תורפה.

צריך לחצות את הרוביקון והפחד משינויים. שרן פתח כקשר ה6 המוביל רק כי ג'ורדי לא הרגיש בטוח עם גלזר(שהיה משתלט על העמדה תוך חודש). כל הליך כזה הוא כואב רגשית...

1 hour ago, המכבייה said:

צריך לחצות את הרוביקון והפחד משינויים. שרן פתח כקשר ה6 המוביל רק כי ג'ורדי לא הרגיש בטוח עם גלזר(שהיה משתלט על העמדה תוך חודש). כל הליך כזה הוא כואב רגשית...

תחושת הבטן שלי לגבי ההתנהלות הצפויה של יצחקי היא שהוא יהיה מאוד דומה לג'ורדי רק עם ניחוח ים-תיכוני והגיוני שיהיה ככה משום שהוא היה המנטור הראשון שלו בנושא(לפחות בגלוי) ואחר כך גם אצל מנספורד ובהשתלמויות שהוא ביצע בחו"ל זה קיבל פרופיל ציבורי יותר גבוה(בסוף ימיו של יצחקי כשחקן פעיל ויתכן שגם לפני עונת 2017/18 נוצרה ההבנה שהוא יקבל משרה במכבי בתפקיד משמעותי כלשהו).

ומתוך הנחת העבודה הזו צריך לשפוט את הפעולות שיבוצעו בכל מה שקשור לתחומי האחריות שלו לצד הישגים מקצועיים שימדדו בשטח וע"י מיטש.

ההיפרדות מטיבי גם אם היא ברמה כזו או אחרת הייתה מקרית היא בעצם משדרת לשחקני האקדמיה והמושאלים שלנו שאתם לא תצטרכו להגיע לגיל 25 רק בשביל להיות מחליפים בסגל ובמקביל מסמלת את האמביציה והדרייב לבצע שינויים ללא פחד שהצבעת עליה במקרה של יצחקי.

ארצה להוסיף שבעיני כרגע אנחנו נמצאים בעונת 2012/13 טייק 2(לפחות בוויב הכללי שלה)

מצחיק שרצות שמועות שמכבי רוצה את רוקאביצה אחרי גל עזיבות של ותיקים. שטות אחת גמורה, הייתי בטוח שיש בקהל שלנו IQ קצת גבוה יותר משל הכימיקלים..

Just now, קובי השועל said:

מצחיק שרצות שמועות שמכבי רוצה את רוקאביצה אחרי גל עזיבות של ותיקים. שטות אחת גמורה, הייתי בטוח שיש בקהל שלנו IQ קצת גבוה יותר משל הכימיקלים..

אני אישית לא רוצה אותו מכמה סיבות:

א.לקחת "Reject" של חיפה משול לזה שהם לקחו את בן-הרוש ואלברמן אחרי שאנחנו סיימנו איתם.

ב.אני חושב שהוא אחרי השיא מקצועית ומעבר לזה  ההלך רוח שלו נוטה באופן ברור לכיוון של לעקוץ חוזה שמן במפרץ/סין/יפן.

ג.לא תופס ממנו מקצועית למרות המספרים.

מה שמדהים פה הוא שאף אחד לא יכול אפילו להעריך איך תראה מכבי בסוף אוגוסט. אני לא זוכר דבר כזה המון שנים במכבי, נראה שהפערים שמיץ' דיבר עליהם הם פערי הרעב ועייפות החומר.

זורק הרכב אפשרי:

ד. פרץ

זר(לא סבו)  נחמיאס  זר(לא לואיס) ג'ראלדש

זר אכזר                    גלזר

צ'יבוטה              קניקובסקי                   יוני

גררו/חלאילה

לפני5 שעות , קובי השועל said:

בגלל שהם מפיצים את זה

לפני9 שעות , קובי השועל said:

מה שמדהים פה הוא שאף אחד לא יכול אפילו להעריך איך תראה מכבי בסוף אוגוסט. אני לא זוכר דבר כזה המון שנים במכבי, נראה שהפערים שמיץ' דיבר עליהם הם פערי הרעב ועייפות החומר.

זורק הרכב אפשרי:

ד. פרץ

זר(לא סבו)  נחמיאס  זר(לא לואיס) ג'ראלדש

זר אכזר                    גלזר

צ'יבוטה              קניקובסקי                   יוני

גררו/חלאילה

בטוח לא תראה ככה

באוקראינה מדווחים שהחלוץ הספרדי פראן סול, שהיה מועמד למכבי תל אביב ואף זכה להצעה רשמית, יקבל הזדמנות נוספת בדינמו קייב אחרי עונת השאלה בטנריפה.

דיווח: מכבי ת"א התעניינה בחלוץ ארתור סוביץ'

בפולין מדווחים שהצהובים גילו עניין בשחקן בן ה-31 של קארגומרוק הטורקית, הקבוצה בה חתם פשיץ'. סוביץ' מסיים חוזה, אך צפוי לבסוף לחתום בלך פוזנן

19 דקות לפני, הישראלי היפה said:

באוקראינה מדווחים שהחלוץ הספרדי פראן סול, שהיה מועמד למכבי תל אביב ואף זכה להצעה רשמית, יקבל הזדמנות נוספת בדינמו קייב אחרי עונת השאלה בטנריפה.

דיווח: מכבי ת"א התעניינה בחלוץ ארתור סוביץ'

בפולין מדווחים שהצהובים גילו עניין בשחקן בן ה-31 של קארגומרוק הטורקית, הקבוצה בה חתם פשיץ'. סוביץ' מסיים חוזה, אך צפוי לבסוף לחתום בלך פוזנן

סוביץ חלוץ מעניין. כבש 9 שערים ובישל עוד 6 בליגה הטורקית השנה. שמח לראות שזה הפרופיל שמכבי מחפשים . 

בכל מקרה ככל הנראה לא הוא ולא פראן סול יגיעו 

14 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

סוביץ חלוץ מעניין. כבש 9 שערים ובישל עוד 6 בליגה הטורקית השנה. שמח לראות שזה הפרופיל שמכבי מחפשים . 

בכל מקרה ככל הנראה לא הוא ולא פראן סול יגיעו 

אחלה חלוצים, אבל אשמח אם יפרסמו שמות של חלוצים שסופרים אותנו , או שלפחות מתנהל משא ומתן מולם.

לפני6 שעות , פנחס שוף said:

אני אחיה בשלום אם הבלם הזר שלנו העונה יהיה הרננדז

בלם חלש ביותר סתם מבזבז לנו עמדה של זר 

איטי מאוד שזה כבר חיסרון גדול לבלם משחק מלווה בטעויות רבות שיכולות להיות קריטיות 

חייב להיות משוחרר מהר מאוד