Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, איתי-מכביסט said:

בסכומי העברה ושכר סבירים ביטון זה לא רכש רע למכבי. אבל דבר אחד לא מובן לי, במעט שהוא שיחק בסלטיק בשנים האחרונות הוא שיחק אך ורק כבלם. 

איך אנשים בונים עליו להיות הפתרון לעזיבה של דור פרץ?

לא חושב שבונים עליו לקישור לאור העזיבה של טיבי והרננדס (אם הדיווח נכון), 
סביר שהוא יהיה בלם פותח לצד נחמיאס כאשר פיבן ובלטקסה בספסל.

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

ניר ביטון עם בעיטה מרחוק יותר טובה משל דור פרץ משהו שכמעט ולא היה קיים במכבי בשנים האחרונות 

גלזר בדרך כלל מחסל יונים וקארצב לא נתן גול כל העונה 

יודע כמה שערים יש לביטון בחמש שנים האחרונות בכל המסגרות? שלושה שערים בלבד. 

פרץ איים העונה לא מעט מרחוק וגם נתן גול אדיר בנבחרת. את ההצטרפות שלו להתקפה ביטון בחיים לא ידע לעשות.

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

וקארצב לא נתן גול כל העונה 

הביא לך ניצחון על פ"ת ושער מהסרטים נגד זלצבורג... 

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

ניר ביטון עם בעיטה מרחוק יותר טובה משל דור פרץ משהו שכמעט ולא היה קיים במכבי בשנים האחרונות 

גלזר בדרך כלל מחסל יונים וקארצב לא נתן גול כל העונה 

ניר ביטון לא ייתן 20% ממה שדור פרץ נתן, חבל על הניסיון בכלל להביא לו מחליף ולצפות שייתן אותה תפוקה, זה חייב להתחלק על פני יותר שחקנים.

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

ניר ביטון זה רכש ג'ורדי קלאסי. עד עכשיו אהבתי את האומץ של יצחקי, מקווה שהוא ימשיך בקו הזה והוא לא יגיע. במצבו, אני לא תופס ממנו במיוחד ועוד יותר לא מבין למה צריך עוד קשר מסוגו כשיש לנו את גלזר, שחר ואפילו קארצב. 

קניקובסקי, דן ביטון או כנעאן. חוץ מהם לא הייתי מחתים אף ישראלי אחר לקישור. אם הם לא ריאליים, שיביאו זר. חבל שלא היינו זריזים יותר על עלי מוחמד.

אני תופס מכנאען מאוד וחושב שהוא אחד המוכשרים ביותר בארץ היום. אבל אם להכנס קצת לסטטיסטיקות הוא שיחק העונה באשדוד בעיקר בכנף/מתחת לחלוץ וסיפק בסך הכל 2 שערים . 

10 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

בסכומי העברה ושכר סבירים ביטון זה לא רכש רע למכבי. אבל דבר אחד לא מובן לי, במעט שהוא שיחק בסלטיק בשנים האחרונות הוא שיחק אך ורק כבלם. 

איך אנשים בונים עליו להיות הפתרון לעזיבה של דור פרץ?

גם לי לא ברור, הוא לא מתקפי ואין לו מספרים. להגנה סבבה, אבל אנחנו צריכים קשר התקפי עם מספרים במקום פרץ שתורם גם בהגנה וביטון הוא לא כזה.

1 hour ago, שי123 said:

לא מבין את הטענות שלך לטיבי.

מכבי החתימו בלם ישראלי מסגל הנבחרת והשאירו בלם שכבר הועדף על פניו בחלק מהמשחקים בשנה שעברה.

מצד שני הציעו לו חוזה מובטח לשנה אחת לקראת סוף הקריירה כשהוא מקבל בב״ש חוזה מובטח לשנתיים.

נראה לי בחירה די קלה.

איפה ראית טענות? עשה מה שטוב לו. אם אני שם את עצמי בנעליים שלו אני פשוט לא מבין את ההחלטה. אם היה נותן עונה טובה במכבי היה מקבל בקיץ עוד חוזה יפה. אם לא, הוא יכול היה ללכת לבית"ר/הפועל אולי אפילו ב"ש ולהפסיד כמה עשרות אלפי יורו על החוזה בשנה השנייה. מקצועית הוא עשה ויתור גדול (מדי) לטעמי. זה הכל, אין לי לא טינה ולא שנאה. רק הערכה על השנים היפות שנתן לנו, לכן אני מאחל לו שייכשל שם כשחקן ושאחרי הפרישה יקבל תפקיד מקצועי במועדון. בול כמו אלברמן.

20 דקות לפני, Eli basa said:

לא יודע אם הייתי מגדיר את הפועל גדולה וגם הרכש שלה הוא פלייאוף עליון אולי אולי לגרד מקום 5 גג.
יש שם כל מיני שמות אבל מדובר בשחקנים גמורים אם היו מגיעים למכבי היינו קורעים חולצה ויושבים שבעה על העונה הבאה. רק הופמייסטר רכש נכון ולא סתם איזה דן אייבינדר סטייל למלא את הסגל בשמות שהסתובבו בקבוצות צמרת בעבר ונותנים ניחוח של צמרת למועדון הגמור הזה.

בית"ר באמת סיפור מוזר, הייתי מנסה להביא את הזגורי הזה במחיר נכון או תמורת אלמוג ונניח כי אני אישית כבר כפסע מאיבוד אמונה בשחקן כזה, מבחינתי שיצא להשאלה לעוד עונה ואם ישנה גישה ויחזור לעניינים מעולה ואם לא אז די. 

למימדים של הפועל זה בהחלט אחלה של רכש. אם היו מחתימים את בן שהר בוודאות היו פלייאוף עליון גבוה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה כל המקורבים? הרננדס באמת עוזב? ביטון מגיע כקשר או כבלם?

לפי רז אמיר אין בכלל פנייה לניר ביטון כרגע.

סתם שמועות.

3 דקות לפני, בראון said:

למימדים של הפועל זה בהחלט אחלה של רכש. אם היו מחתימים את בן שהר בוודאות היו פלייאוף עליון גבוה.

כן אמרתי גם שזה סגל לפלייאוף עליון אבל לא יעברו מקום 5 אולי אפילו 6 זה המקסימום של סגל כזה.  שזה עדיין סבבה להפועל, כן?
אבל לא הייתי לוקח קבוצה עם סגל לקמום 5-6 בתור חלק ממירוץ החימוש של הגדולות. 
ב"ש העלו הילוך ולאט לאט נראה שהם הולכים להיות לא פראיירים בכלל. 
חיפה כמובן איבדו כל קשר למציאות מחתימים כל שחקן עם דופק. 

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה כל המקורבים? הרננדס באמת עוזב? ביטון מגיע כקשר או כבלם?

ביטון נראה כמו נכון לרגע זה סתם איזה ספין.

הרננדס בלי שום קשר לדעתי בדרך החוצה וזה רק עניין של זמן

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

כמה שטויות רצו פה בעמודים האחרונים אלוהים. טיבי, כמו אלברמן לפני כמה שנים, בחר בביטחון הכלכלי על פני הרצון להיות מקצוען והישגי. מכבי הציע לו חוזה יפה מאוד רק לשנה אחת, כשהשנה השנייה תלויה ביכולת שלו והוא לא קיבל את ההצעה. זכותו. זכותנו גם לדרוש משחקן כמעט בן 35 (בקיץ הבא) להוכיח שהוא ראוי לחוזה שמן. 

אני לא שופט אותו מן הסתם, אבל אישית לא מבין את ההחלטה הזו, מילא היה הולך לחיפה. בקיץ הוא גם ככה יכול היה לקבל חוזה יפה בקבוצה אחרת בליגה. 

אוהב אותו מאוד ומאחל לו שמרגע שיעזוב הקריירה שלו תראה כמו זו של אלברמן.

כמה מכבי הציעו לו? 

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

איפה ראית טענות? עשה מה שטוב לו. אם אני שם את עצמי בנעליים שלו אני פשוט לא מבין את ההחלטה. אם היה נותן עונה טובה במכבי היה מקבל בקיץ עוד חוזה יפה. אם לא, הוא יכול היה ללכת לבית"ר/הפועל אולי אפילו ב"ש ולהפסיד כמה עשרות אלפי יורו על החוזה בשנה השנייה. מקצועית הוא עשה ויתור גדול (מדי) לטעמי. זה הכל, אין לי לא טינה ולא שנאה. רק הערכה על השנים היפות שנתן לנו, לכן אני מאחל לו שייכשל שם כשחקן ושאחרי הפרישה יקבל תפקיד מקצועי במועדון. בול כמו אלברמן.

אני רואה את המציאות אחרת.

אחרי ההחתמה של נחמיאס אין לו ממש סיכוי לעמוד במכסת הדקות בשביל חידוש חוזה.

זה אומר שהוא יישב לא מעט על הספסל וגם מקבל בעצם חוזה לשנה.

והכי גרוע מבחינתו שאם הוא ייפצע לקראת סוף העונה כשהוא כמעט בן 35, יהיה לו קשה לקבל חוזה סביר לעונה הבאה.

4 דקות לפני, שי123 said:

אני רואה את המציאות אחרת.

אחרי ההחתמה של נחמיאס אין לו ממש סיכוי לעמוד במכסת הדקות בשביל חידוש חוזה.

זה אומר שהוא יישב לא מעט על הספסל וגם מקבל בעצם חוזה לשנה.

והכי גרוע מבחינתו שאם הוא ייפצע לקראת סוף העונה כשהוא כמעט בן 35, יהיה לו קשה לקבל חוזה סביר לעונה הבאה.

אבל גם הרננדס עוזב לפי הדיווחים, מי יקח לטיבי את הדקות,בלטקסה? הוא גם "עושה טיבי" (משחק טוב ואז טעות קריטית של גול) אז אין לו יתרון על פני טיבי ולתחושתי הוא עושה את זה אפילו בתדירות גבוהה יותר מטיבי, אבל אין לי יכולת לעבור עכשיו על כל המשחקים ולספור טעויות, נטו תחושה, אולי טועה. 

5 דקות לפני, Eli basa said:

אבל גם הרננדס עוזב לפי הדיווחים, מי יקח לטיבי את הדקות,בלטקסה? הוא גם "עושה טיבי" (משחק טוב ואז טעות שגומרת משחק) אז אין לו יתרון על פני טיבי.

יש להרננדס חוזה במכבי לשנה הבאה.

עם כל הכבוד לרצון שלו לעזוב כביכול (צנצי רחוק מלהיות אמין), זה תלוי במכבי ולא בו.

Just now, שי123 said:

יש להרננדס חוזה במכבי לשנה הבאה.

עם כל הכבוד לרצון שלו לעזוב כביכול (צנצי רחוק מלהיות אמין) זה תלוי במכבי ולא בו.

גם לז'איר היה חוזה. אם להרננדס יש הצעה הוא יעזוב. 

Just now, מכביסט לעד said:

גם לז'איר היה חוזה. אם להרננדס יש הצעה הוא יעזוב. 

לז׳איר היה חוזה ל3 שנים, והוא רצה לעזוב אחרי שנה ונשאר, ולמרות זאת הוא נתן עונה אדירה.

לא רואה איך זה סותר את מה שרשמתי.

4 דקות לפני, שי123 said:

לז׳איר היה חוזה ל3 שנים, והוא רצה לעזוב אחרי שנה ונשאר, ולמרות זאת הוא נתן עונה אדירה.

לא רואה איך זה סותר את מה שרשמתי.

זה לא תלוי במכבי כמו שאתה אומר, כי אם הוא ירצה ללכת מכבי תתן לו. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה לא תלוי במכבי כמו שאתה אומר, כי אם הוא ירצה ללכת מכבי תתן לו. 

בחינם? רק אם יש סיבה יוצאת דופן, או שמצאו שחקן יותר טוב ממנו.

אנחנו לא ארגון צדקה.

16 דקות לפני, שי123 said:

בחינם? רק אם יש סיבה יוצאת דופן, או שמצאו שחקן יותר טוב ממנו.

אנחנו לא ארגון צדקה.

לצערי במכבי חושבים אחרת ממך. השחקן לא התאקלם פה ורוצה לעזוב, ברגע שתהיה לו הצעה הוא ילך בחינם או בפיצוי מצחיק. 

Just now, מכביסט לעד said:

לצערי במכבי חושבים אחרת ממך. השחקן לא התאקלם פה ורוצה לעזוב, ברגע שתהיה לו הצעה הוא ילך בחינם או בפיצוי מצחיק. 

לדעתך.

לדעתי אין סיכוי שמשחררים אותו בחינם, כמו שלא שחררו את ז׳איר בחינם (אלא אם מצאו שחקן שמעדיפים על פניו).

לא נצטרך לחכות הרבה כדי לדעת מי צודק.

11 דקות לפני, שי123 said:

לדעתך.

לדעתי אין סיכוי שמשחררים אותו בחינם, כמו שלא שחררו את ז׳איר בחינם (אלא אם מצאו שחקן שמעדיפים על פניו).

לא נצטרך לחכות הרבה כדי לדעת מי צודק.

אבל את ז'איר נתנו בסכום מצחיק

טוב התקשורת לא מספקת לנו שמות אז הגיע הזמן לעשות את זה בעצמנו. מצרף לפה שם של שחקן מעניין שרשמתי בנושא סקאוטינג- אם מישהו פה מקורב ליצחקי שיעביר את השם 

אוני ולאקארי, קשר התקפי פיני בן 21 אחרי עונת אדירה בקפריסין במדי פאפוס (13 שערים ו 7 בישולים)

זומן לסגל של פינלנד ביורו (ישב על הספסל בכל שלוש המשחקים).

https://www.transfermarkt.com/onni-valakari/profil/spieler/407663

גול שלו נגד צרפת בנצחון 2:0 של פינלנד במשחק ידידות

מחזיק בחוזה עד 2023 בפאפוס מה שאומר שתדרש השקעה כספית אבל נראה כמו פוטנציאל סופר מעניין כתחליף לדור פרץ