Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

בואנה מגיע לכם קארצב בקישור תאמינו לי

תגובות הזויות

אתה מבין שבשכר של ניר ביטון אפשר להביא זר בשכר כפול (כי זה בלי מס) בלי פציעות שכנראה יהיה הרבה יותר טוב ממנו?

1 hour ago, אלק נילאש said:

כמה שטויות רצו פה בעמודים האחרונים אלוהים. טיבי, כמו אלברמן לפני כמה שנים, בחר בביטחון הכלכלי על פני הרצון להיות מקצוען והישגי. מכבי הציע לו חוזה יפה מאוד רק לשנה אחת, כשהשנה השנייה תלויה ביכולת שלו והוא לא קיבל את ההצעה. זכותו. זכותנו גם לדרוש משחקן כמעט בן 35 (בקיץ הבא) להוכיח שהוא ראוי לחוזה שמן. 

אני לא שופט אותו מן הסתם, אבל אישית לא מבין את ההחלטה הזו, מילא היה הולך לחיפה. בקיץ הוא גם ככה יכול היה לקבל חוזה יפה בקבוצה אחרת בליגה. 

אוהב אותו מאוד ומאחל לו שמרגע שיעזוב הקריירה שלו תראה כמו זו של אלברמן.

לא מבין את הטענות שלך לטיבי.

מכבי החתימו בלם ישראלי מסגל הנבחרת והשאירו בלם שכבר הועדף על פניו בחלק מהמשחקים בשנה שעברה.

מצד שני הציעו לו חוזה מובטח לשנה אחת לקראת סוף הקריירה כשהוא מקבל בב״ש חוזה מובטח לשנתיים.

נראה לי בחירה די קלה.

המירוץ חימוש שמתנהל אצל הגדולות (למעט ביתר שדי הזוי מה שקורה שם) הוא מהאינטנסיבי שיצא לי לראות פה בשנים האחרונות. 

כל משחק יהיה מלחמת עולם. מכבי חייבת להגביר קצב ברכש/קצוות לא סגורים.

1 hour ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לאף אחד לא מפריע שלואיס הרננדס ממשיך פה? לטעמי היינו יכולים וצריכים להשתדרג בעמדה הזאת, לא יודע מה הערך המוסף שלו בתור שחקן זר

אני בטוח שהיית מאלה שגם רצו לשלוח את אמאדור בעונה הראשונה נכון?

אתם מדברים כאילו מחר ראמוס חותם במכבי 

ולכל עמדה כבר הבאתם זר ,במקום ניר ביטון, במקום חלוץ ובמקום בלם.

עדיין לא מצליח להבין איך יש פה כאלה שרואים ישראלי בכיר על המדף שנתן 8 עונות בסלטיק(10 מתוך 10 משחקים הם נותנים לנו בראש) 

וכל זה בגלל שהוא היה פצוע פה ושם את זהבי הבאנו גמור אם שכחתם.

2 דקות לפני, Krishi said:

הרננדס אחלה בלם למכבי אני לא מבין את הדיבור כאילו מדובר באיזה נפילה.

משחרר רק בשביל להפסיק עם הוצאות החוץ שלו.

27 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אם אתה רוצה ניקוליץ 2 שיקבל משכורת על פראש, תביא אותו, שחקן גמור.

אני באמת לא יודע אז אני שואל, מי שיחק יותר בעשור האחרון ניר ביטון או אייל גולסה ?

הרננדס עוזב הדיון מיותר. השאלה מה מכבי עושה עם זה.

בעולם מושלם היינו משחררים את ניקוליץ', משאילים את גויאגון ומביאים בלם זר, קשר התקפי זר, צ'יבוטה וחלוץ זר. 

1 דקה לפני, אני חלש אתם חזק said:

אני באמת לא יודע אז אני שואל, מי שיחק יותר בעשור האחרון ניר ביטון או אייל גולסה ?

בחמש שנים האחרונות אייל גולסה. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הרננדס עוזב הדיון מיותר. השאלה מה מכבי עושה עם זה.

בעולם מושלם היינו משחררים את ניקוליץ', משאילים את גויאגון ומביאים בלם זר, קשר התקפי זר, צ'יבוטה וחלוץ זר. 

בחמש שנים האחרונות אייל גולסה. 

משמעותית יש מספרים כמה שיחקו ?

כי אם גולסה יעזוב את מכבי אנשים פה יתלשו שיערות,

אבל אם ניר ביטון יגיע למכבי אוי ואבוי .

1 דקה לפני, אני חלש אתם חזק said:

משמעותית יש מספרים כמה שיחקו ?

כי אם גולסה יעזוב את מכבי אנשים פה יתלשו שיערות,

אבל אם ניר ביטון יגיע למכבי אוי ואבוי .

גולסה שיחק כ100 משחקי ליגה בחמש שנים האחרונות, ביטון כ75.

ואני לא חושב שביטון ברמה של גולסה, או שהחוזה שלו מגיע לסכומים האלה.

אחלה ניר ביטון הלוואי ויחתום. לדעתי הוא יותר טוב הקשר מאשר כבלם ואני חושב שאם מכבי באמת רוצה להחתים אותו אז ברור שהוא מיועד לעמדת הקשר אחרי העזיבה של פרץ איבדנו חלק מהעוצמות בקישור וניר יכול להחזיר אותם 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גולסה שיחק כ100 משחקי ליגה בחמש שנים האחרונות, ביטון כ75.

ואני לא חושב שביטון ברמה של גולסה, או שהחוזה שלו מגיע לסכומים האלה.

אתה מבין 25 משחקים הבדל על 5 שנים שאחד משחק במכבי תל אביב והשני משחק בסלטיק .(שאני בטוח שהתחרות על ההרכב שם קצת יותר גדולה)

אני מאמין שהנתון שלך כולל גם משחקים ליגת אלופות וכאלה שכמובן סלטיק היו יותר מאיתנו.

לפי מה שראיתי עונה שעברה ניר ביטון שותף גם למשחקים ככה שזה לא איזה פציעה של שנה בחוץ 

לא מצליח להבין את האנטי נגדו.

12 דקות לפני, LL6 said:

אחלה ניר ביטון הלוואי ויחתום. לדעתי הוא יותר טוב הקשר מאשר כבלם ואני חושב שאם מכבי באמת רוצה להחתים אותו אז ברור שהוא מיועד לעמדת הקשר אחרי העזיבה של פרץ איבדנו חלק מהעוצמות בקישור וניר יכול להחזיר אותם 

מסכים מאוד 

לפני1 שעה , yellow&blue said:

ברכה.

בלם חכם אבל איטי.

אני גם לא אוהב אותו ולא אזיל דמעה אם יעזוב אבל למה לא השאירו את טיבי אם כך?

11 דקות לפני, LL6 said:

ברור אני לא מבין איך אנשים פה רוצים קישור של קארצב ושחר.

אחרי שפיגורה כמו דור פרץ עזב אותנו צריך מישהו עם ניסיון מישהו שיודע לשחק ברמות גבוהות ולהחזיק לנו את האמצע ,זה לדעתי הדבר הכי חשוב שמכבי עשו בעשור האחרון וזה מה שנתן לנו את הפער על שאר הליגה.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

אם אתה רוצה ניקוליץ 2 שיקבל משכורת על פראש, תביא אותו, שחקן גמור.

זה הפחד שלי. בכללי אני מחזיק ממנו מאוד ואני בעד החתמה שלו בפרט כשטיבי והרננדס עזבו, אבל אין לי כוח לעוד ניקוליץ' באמת אומנם הוא ישראלי לפחות אז לא יזיין לנו עמדה של זר עכשיו לחצי חיים אבל עדיין, די, נמאס, גולסה עם קביים, גלזר עם מחוך שמחזיק לו את שרירי הבטן שלא יפלו, ניקוליץ' בטיפול נמרץ כבר 3 שנים עוד מעט, די התעייפתי מהפציעות האלו ובסוף עולים עם קארצב חלוץ בודד במאני טיים כי כולם באיכילוב.

3 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

אתה מבין 25 משחקים הבדל על 5 שנים שאחד משחק במכבי תל אביב והשני משחק בסלטיק .(שאני בטוח שהתחרות על ההרכב שם קצת יותר גדולה)

אני מאמין שהנתון שלך כולל גם משחקים ליגת אלופות וכאלה שכמובן סלטיק היו יותר מאיתנו.

לפי מה שראיתי עונה שעברה ניר ביטון שותף גם למשחקים ככה שזה לא איזה פציעה של שנה בחוץ 

לא מצליח להבין את האנטי נגדו.

בדקתי לשניהם רק משחקי ליגה. 

אם תצמצם את זה לשלוש שנים האחרונות תראה שגולסה שיחק כ65 משחקי ליגה וביטון כ35. כמעט פי שניים, זה די משמעותי.

ושוב זה לא רק הפציעות זה החוזה, דמי ההעברה, וזה שאין לנו צורך בו כי הסגל שלנו מלא בקשרים ללא מספרים. 

אם הרננדס עוזב והוא בא כבלם כדי לחסוך בזר, זה משהו אחר לגמרי, אבל אני לא חושב שלשם זה הולך.

3 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

ברור אני לא מבין איך אנשים פה רוצים קישור של קארצב ושחר.

אחרי שפיגורה כמו דור פרץ עזב אותנו צריך מישהו עם ניסיון מישהו שיודע לשחק ברמות גבוהות ולהחזיק לנו את האמצע ,זה לדעתי הדבר הכי חשוב שמכבי עשו בעשור האחרון וזה מה שנתן לנו את הפער על שאר הליגה.

אי אפשר למצוא מחליף לדור פרץ, זה כמו אחרי העזיבה של זהבי.

צריך לבנות את הקישור מחדש שהעבודה תתחלק על יותר שחקנים. קארצב, שחר, גולסה, ועוד זר במידה ובאמת לא רושמים את ניקוליץ'.

50 דקות לפני, בראון said:

המירוץ חימוש שמתנהל אצל הגדולות (למעט ביתר שדי הזוי מה שקורה שם) הוא מהאינטנסיבי שיצא לי לראות פה בשנים האחרונות. 

כל משחק יהיה מלחמת עולם. מכבי חייבת להגביר קצב ברכש/קצוות לא סגורים.

לא יודע אם הייתי מגדיר את הפועל גדולה וגם הרכש שלה הוא פלייאוף עליון אולי אולי לגרד מקום 5 גג.
יש שם כל מיני שמות אבל מדובר בשחקנים גמורים אם היו מגיעים למכבי היינו קורעים חולצה ויושבים שבעה על העונה הבאה. רק הופמייסטר רכש נכון ולא סתם איזה דן אייבינדר סטייל למלא את הסגל בשמות שהסתובבו בקבוצות צמרת בעבר ונותנים ניחוח של צמרת למועדון הגמור הזה.

בית"ר באמת סיפור מוזר, הייתי מנסה להביא את הזגורי הזה במחיר נכון או תמורת אלמוג ונניח כי אני אישית כבר כפסע מאיבוד אמונה בשחקן כזה, מבחינתי שיצא להשאלה לעוד עונה ואם ישנה גישה ויחזור לעניינים מעולה ואם לא אז די. 

3 דקות לפני, Keano said:

אי אפשר למצוא מחליף לדור פרץ, זה כמו אחרי העזיבה של זהבי.

צריך לבנות את הקישור מחדש שהעבודה תתחלק על יותר שחקנים. קארצב, שחר, גולסה, ועוד זר במידה ובאמת לא רושמים את ניקוליץ'.

ניר ביטון עם בעיטה מרחוק יותר טובה משל דור פרץ משהו שכמעט ולא היה קיים במכבי בשנים האחרונות 

גלזר בדרך כלל מחסל יונים וקארצב לא נתן גול כל העונה 

בסכומי העברה ושכר סבירים ביטון זה לא רכש רע למכבי. אבל דבר אחד לא מובן לי, במעט שהוא שיחק בסלטיק בשנים האחרונות הוא שיחק אך ורק כבלם. 

איך אנשים בונים עליו להיות הפתרון לעזיבה של דור פרץ?