Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

כמה שטויות רצו פה בעמודים האחרונים אלוהים. טיבי, כמו אלברמן לפני כמה שנים, בחר בביטחון הכלכלי על פני הרצון להיות מקצוען והישגי. מכבי הציע לו חוזה יפה מאוד רק לשנה אחת, כשהשנה השנייה תלויה ביכולת שלו והוא לא קיבל את ההצעה. זכותו. זכותנו גם לדרוש משחקן כמעט בן 35 (בקיץ הבא) להוכיח שהוא ראוי לחוזה שמן. 

אני לא שופט אותו מן הסתם, אבל אישית לא מבין את ההחלטה הזו, מילא היה הולך לחיפה. בקיץ הוא גם ככה יכול היה לקבל חוזה יפה בקבוצה אחרת בליגה. 

אוהב אותו מאוד ומאחל לו שמרגע שיעזוב הקריירה שלו תראה כמו זו של אלברמן.

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לאף אחד לא מפריע שלואיס הרננדס ממשיך פה? לטעמי היינו יכולים וצריכים להשתדרג בעמדה הזאת, לא יודע מה הערך המוסף של בתור שחקן זר

מפריע

אבל יש ברירה

שחקנים פציעים כמו ניר ביטון, בהגיעם לגיל מתקדם מתחילים לנהל סיכונים, בהנחה ויש להם שכל ויש סביבם אנשים חכמים.

ניר ביטון הוא כזה ואני יכול להניח בסבירות גבוהה מאוד שאם יגיע, יגיע לעמדת הבלם. זו עמדה שוחקת פחות שבה המאמץ הוא משמעותית נמוך מאשר עמדת הקשר האחורי. בהינתן גם קצת מזל, הוא יכול ליצור לעצמו רצף כשירות ואולי אפילו להאריך לעצמו את הקריירה בעונה או שתיים בזכות החלטה כזאת. 

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

שחקנים פציעים כמו ניר ביטון, בהגיעם לגיל מתקדם מתחילים לנהל סיכונים, בהנחה ויש להם שכל ויש סביבם אנשים חכמים.

ניר ביטון הוא כזה ואני יכול להניח בסבירות גבוהה מאוד שאם יגיע, יגיע לעמדת הבלם. זו עמדה שוחקת פחות שבה המאמץ הוא משמעותית נמוך מאשר עמדת הקשר האחורי. בהינתן גם קצת מזל, הוא יכול ליצור לעצמו רצף כשירות ואולי אפילו להאריך לעצמו את הקריירה בעונה או שתיים בזכות החלטה כזאת. 

במכבי יש מספיק בלמים והאמת שגם מספיק קשרים מהסוג של ניר ביטון

לא חושב שהרננדז בלם רע כמו שפתאום מציירים אותו כאן, למשל הוא לא חירבן לנו שני משחקי פלייאוף נגד קריית שמונה, ברור שיש לו טעויות, כולם טועים, אבל לא כטפשות האופיינית של טיבי. 

תמיד אפשר לצפות לשחקן יותר טוב, אבל השאלה כמה יש למכבי בפנקס ומה באמת נקבל מבלם כזה והאם הוא מוכן בכלל לבוא לארץ (ואני יוצא מנקודת הנחה שבלם זר צריך להיות כאן, כי סורי, אני לא סומך על טיבי עם בלם כמו בלטקסה לידו). 

דבר שני, אומרים שטיבי ירוויח 150 אלף דולר לעונה בבאר שבע, לדעתי זה הרבה יותר נמוך מכל עונה שלו אצלנו ואני באמת בספק (כמובן לא מידיעה) אם מכבי הציעו לו פחות מזה לשנה הזאת.

1 דקה לפני, turgi said:

במכבי יש מספיק בלמים והאמת שגם מספיק קשרים מהסוג של ניר ביטון

אני מקווה שאתה לא לוקח את גולאסה בחשבון שלך

8 דקות לפני, Brandon Roy said:

למה אנחנו צריכים עוד בלם? אלא אם כן הרננדס עוזב ורוצים לחסוך מקום של זר. 

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

ע"פ ynet הרננדס עוזב 

" קיים שיחות עם חבריו לקבוצה וטוען שהוא  מחזיק בהצעה מהליגה הספרדית " 

בטח צנציפר היה בשיחה.

אם זה נכון זה מגדיל את המחדל מול טיבי, אין צורך להחזיק שחקן בכח

ניר ביטון ומהר

הוא יבוא על תקן בלם עכשיו ולא על תקן קשר עוד הוצאות לגולדהאר שקשה לי להאמין שיסכים 

ניר ביטון זה רכש ג'ורדי קלאסי. עד עכשיו אהבתי את האומץ של יצחקי, מקווה שהוא ימשיך בקו הזה והוא לא יגיע. במצבו, אני לא תופס ממנו במיוחד ועוד יותר לא מבין למה צריך עוד קשר מסוגו כשיש לנו את גלזר, שחר ואפילו קארצב. 

קניקובסקי, דן ביטון או כנעאן. חוץ מהם לא הייתי מחתים אף ישראלי אחר לקישור. אם הם לא ריאליים, שיביאו זר. חבל שלא היינו זריזים יותר על עלי מוחמד.

17 דקות לפני, אלק נילאש said:

ניר ביטון זה רכש ג'ורדי קלאסי. עד עכשיו אהבתי את האומץ של יצחקי, מקווה שהוא ימשיך בקו הזה והוא לא יגיע. במצבו, אני לא תופס ממנו במיוחד ועוד יותר לא מבין למה צריך עוד קשר מסוגו כשיש לנו את גלזר, שחר ואפילו קארצב. 

קניקובסקי, דן ביטון או כנעאן. חוץ מהם לא הייתי מחתים אף ישראלי אחר לקישור. אם הם לא ריאליים, שיביאו זר. חבל שלא היינו זריזים יותר על עלי מוחמד.

בדיוק זה. 

לא שאני מאמין לצנציפח אבל בהנחה וזה נכון זה הופך את הויתור על טיבי לעוד יותר תמוהה. 

גם אם הרננדס באמת עוזב (לא מפתיע) אני מקווה מאוד שיצחקי כבר מכין בלם זר אחר על הכוונת ולא בונה על ניר ביטון כמחליף 

אגב,אתמול בטוויטר רז אמיר טען שאין ולא הייתה עד כה שום הצעה של מכבי לניר ביטון . 

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

לא שאני מאמין לצנציפח אבל בהנחה וזה נכון זה הופך את הויתור על טיבי לעוד יותר תמוהה. 

גם אם הרננדס באמת עוזב (לא מפתיע) אני מקווה מאוד שיצחקי כבר מכין בלם זר אחר על הכוונת ולא בונה על ניר ביטון כמחליף 

אם הרננדס באמת עוזב הייתי מציע לטיבי חוזה נורמאלי עכשיו ומביא קשר זר. 

אולי גם ביטון כבלם זה לא רע כי אנחנו בבעיה של זרים.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם הרננדס באמת עוזב הייתי מציע לטיבי חוזה נורמאלי עכשיו ומביא קשר זר. 

אולי גם ביטון כבלם זה לא רע כי אנחנו בבעיה של זרים.

טיבי, בכל התקופה שלו במכבי, היה מדהים רק לצד בלם זר דומיננטי.

לא מבין את האנטי פה על ניר ביטון? מה רק בגלל שהוא ישראלי? אם היו מביאים לכם זר ששיחק 8 שנים אחרונות בסלטיק ויכול לשחק גם בלם וגם קשר אחורי אנשים היו גומרים פה. ובואו זה לא שהוא איזה לגיונר בן 37 שבא לסיים פה את הקריירה

4 דקות לפני, wddani said:

לא מבין את האנטי פה על ניר ביטון? מה רק בגלל שהוא ישראלי? אם היו מביאים לכם זר ששיחק 8 שנים אחרונות בסלטיק ויכול לשחק גם בלם וגם קשר אחורי אנשים היו גומרים פה. ובואו זה לא שהוא איזה לגיונר בן 37 שבא לסיים פה את הקריירה

אם היו מביאים זר שכמעט ולא שיחק בשנים האחרונות בגלל פציעות, עם מספרים לא טובים, לעמדה שלא צריך, בשכר גבוה ועם דמי העברה היו מתעצבנים פה ובצדק.

4 דקות לפני, wddani said:

מאמין שזה בגלל התיק הרפואי

9 דקות לפני, wddani said:

אם אתה רוצה ניקוליץ 2 שיקבל משכורת על פראש, תביא אותו, שחקן גמור.