Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

7 דקות לפני, משה פרימו said:

הפכו אותו לבלם כי יש לו תכונות שמתאימות לזה, הוא גבוה (1.96) עם יכולת טובה באוויר ובקרקע ובנוסף הוא מניע כדור בצורה מצוינת אז מה הבעיה בזה שהוא שיחק בלם?

במקרה של ניר זה מעבר ליכולת המקצועית שניתנת לפרשנות (אני אישית חושב שיכול לתרום הרבה מכמה עמדות) אחרי שעזבו כמה שחקנים ותיקים זה חשוב לשמור על האיזון בין צעירים לבעלי ניסיון.

שוב זאת דעתי בכל אופן.

באופן כללי בהחלט יכול לתרום, אבל אם אתה מביא אותו כתחליף לפרץ אז הוא לא התקפי כמו פרץ.

7 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי תצטרך לארגן אחרת את הקישור שלה ללא פרץ. לא יהיה כאן תחליף אמיתי לתכונות שלו. שחקנים אחרים יצטרכו לספק חוזקות אחרות. לא פשוט, ההתארגנות תיהיה לא קלה וכנראה תיקח גם זמן... 

ברור שלא נמצא שחקן כמו פרץ, אבל לדעתי עדיף להביא שחקן שיתרום גם התקפית כי יש לנו בעיה בקטע הזה. 

22 דקות לפני, המכבייה said:

היסודות הבסיסים שעליהם מכבי הזאת נבנתה, מחייבים שלישית קישור דומיננטית, מחלצת כדור, ניידת.. ללא גולסה(בחודשים הקרובים) ופרץ, טבעי שנחפש את הברזל שחסר לנו. שום התקפה יעילה לא תצמח ללא קישור שיקדם את הכדור אליה. אני יכול להבין את החשש. האם ניר ביטון הוא התשובה? אני לא יודע. אבל מאד מחזיקים ממנו. 

אני בכלל לא בטוח שהוא לא יגיע לעמדת הבלם (מניח שהרננדס יעזוב וטיבי לא יחתום)

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שלא נמצא שחקן כמו פרץ, אבל לדעתי עדיף להביא שחקן שיתרום גם התקפית כי יש לנו בעיה בקטע הזה. 

מכבי צריכה לארגן מחדש את המבנה ההגנתי של הקישור שלה. זה הבסיס עליו נבנה הכל. דבר ראשון, לסגור את הדליפות. אחר כך בתנועה, לגרום למים לצאת החוצה בשטף. זה יקח זמן. גם דן בעצמו צריך לחזור לעצמו ולפתח הבנה והרגלים עם שחקנים אחרים. קודם כל לא לספוג....

3 דקות לפני, דקסטר said:

מהלחשושים בתקשורת נראה שואן לייבן מאוד נחזיק מהרננדס. חוץ מזה שאין לו הצעות 

6 דקות לפני, דקסטר said:

הלוואי, כי אז זה מפנה לנו עוד מקום לזר, אבל אני לא חושב שזה יקרה כי להרננדס אין הצעות ופטריק רוצה שישאר.

4 דקות לפני, snufkin said:

ניר ודן ביטון+חלוץ זר וזחט"ב

תן לי גם צ'יבוטה ולקחתי (פלוס הארכות חוזים לסאבוריט ודניאל והשארת יונתן כן?)

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הלוואי, כי אז זה מפנה לנו עוד מקום לזר, אבל אני לא חושב שזה יקרה כי להרננדס אין הצעות ופטריק רוצה שישאר.

תן לי גם צ'יבוטה ולקחתי (פלוס הארכות חוזים לסאבוריט ודניאל והשארת יונתן כן?)

אני אהיה חזיר ואבקש את קניקובסקי בנוסף.

3 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אנשים בונים פה מגדלים על צ'יבוטה. 

לגמרי. מקצועית הוא באמת לא רע. מהיר, שולט בכדור, יודע לתת מספרים. אבל וואלה, אישיות של זבל כפוי טובה. תפור לחיפה ואני מהמר שהוא יחתום שם

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צ'יבוטה בדרךךךך

עריכה: וואן והכותרות שלהם :doh: הצענו עליו 800 אלף והם רוצים יותר.

הם קנו אותו ב800 אלף, הוא בקושי שיחק, התבגר בשנתיים והם רוצים יותר? מועדון מקולל

מפחיד אותי שחיפה הלכה על שהר ולא דין דוד , זה אומר שלבכר יהיה עוד כסף לבזבוזים אז הוא לא ישן בשקט עם צ'יבוטה

בן זונה הבכר הזה אחד האנשים השנואים עלי אבר

לפני2 שעות , שון230 said:

אלמוג שיחק אצל איביץ חלוץ מרכזי לדעתי במשחק האחרון לפני הקורונה מול נתניה - גם הבקיע שער יפה מהעמדה הזו

גררו אחלה גיבוי לעמדה הזו כרגע עד להגעת זר 

בטוח לא מחתימים שחקן בן 34 על חוזה שיסתום לך חור לחודש 

הבקיע שער דקה 2 והיה הכי חלש על המגרש. עזוב, הוא מסריח את הדשא בכנף, אז בחלוץ?

Just now, ClinteastwoodFan said:

אלמוג חייב להיות מושאל לעונה.

לא חושב שיש לו את האופי של דור פרץ שהלך להפועל חיפה ועבד קשה, אבל אולי.

סבוריט, נ. ביטון, ד. ביטון, חלוץ זר, ציבוטה וזה אחשרמוטהההההההההההההההההההההה חלון טוב בשבילי.

(מקצועית אולי עדיף כן לרענן את הבלמים ולשחרר את טיבי שיסיים את הקריירה כבלם פותח באיזה מכבי נתניה בכבוד, אבל מאוד מאוד רוצה שהוא יחתום לעוד שנתיים ויתן פייט על העמדה ויפרוש אצלנו עוד שנתיים. סמל.)

בפועל - יואב זיו חוזר לעמדת המגן השמאלי, ב. ביטון, חלוץ זר בספטמבר ודור אלו לקינוח.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

מפחיד אותי שחיפה הלכה על שהר ולא דין דוד , זה אומר שלבכר יהיה עוד כסף לבזבוזים אז הוא לא ישן בשקט עם צ'יבוטה

בן זונה הבכר הזה אחד האנשים השנואים עלי אבר

לפי שמועות מהכרמל הם חזק על ציבוטה ולודוגורץ. בוא נראה מה יהיה.. אני מנחש שהוא יחתום שם

Just now, snufkin said:

לפי שמועות מהכרמל הם חזק על ציבוטה ולודוגורץ. בוא נראה מה יהיה.. אני מנחש שהוא יחתום שם

גם לי יש הרגשה שבסוף יחתום בחיפה.

14 דקות לפני, daniel_16 said:

הם קנו אותו ב800 אלף, הוא בקושי שיחק, התבגר בשנתיים והם רוצים יותר? מועדון מקולל

אם באמת הצענו 800 אלף והם לא יסכימו שיזדיינו. בעונה הראשונה שם עוד היה סבבה, בעונה הקודמת נחלש והוא מת לעזוב.

@בראון יש התקדמות?

Just now, מכביסט לעד said:

אם באמת הצענו 800 אלף והם לא יסכימו שיזדיינו. בעונה הראשונה שם עוד היה סבבה, בעונה הקודמת נחלש והוא מת לעזוב.

@בראון יש התקדמות?

לא הצענו סכום כזה עליו