Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

אם כבר להביא מישהו ושלא ידרשו עליו 4 מיליון יורו אז חנן ממן, ובנוסף שולחים ליואב כץ 3-4 שחקנים בהשאלה.

2 דקות לפני, LL6 said:

בוא נסכם בקצרה

נחמיאס וחאלילה חתמו, מה נשאר:

קשר התקפי זר

חלוץ זר

דן ביטון

צ'יבוטה

ניר ביטון/כנעאן/עדן שמיר

סבוריט, דניאל וטיבי מאריכים חוזה

מיותר אם נביא קשר התקפי ואת ביטון. יש בעמדה הזאת את קארצב, גולסה ושחר.

1 דקה לפני, LL6 said:

בוא נסכם בקצרה

נחמיאס וחאלילה חתמו, מה נשאר:

קשר התקפי זר

חלוץ זר

דן ביטון

צ'יבוטה

ניר ביטון/כנעאן/עדן שמיר

סבוריט, דניאל וטיבי מאריכים חוזה

זרגרי/קניקובסקי

לא לשחרר את יוני

Just now, מכביסט לעד said:

מיותר אם נביא קשר התקפי ואת ביטון, יש בעמדה הזאת את קארצב, גולסה ושחר.

שלושתם קשרי 50/50, קארצב אפילו יכול לשחק 6.

השמועות אומרות שמכבי מחפשת קשר התקפי זר 

8 דקות לפני, LL6 said:

שלושתם קשרי 50/50, קארצב אפילו יכול לשחק 6.

השמועות אומרות שמכבי מחפשת קשר התקפי זר 

לא הבנת אותי. מחקתי את השחקנים שרשמת לעמדת ה50-50 (נ. ביטון, שמיר וכו') כי לדעתי מיותר להביא אותם בנוסף לקשר התקפי ודן ביטון.

לדעתי חלוץ נוסף לא יגיע . לא מאמין ששחקן כמו בריבו/מלמד ירצה לבוא למכבי כינור שלישי ובמקביל אני חושב שמכבי מאמינה שגררו מספיק כחלוץ שלישי . 

25 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לדעתי חלוץ נוסף לא יגיע . לא מאמין ששחקן כמו בריבו/מלמד ירצה לבוא למכבי כינור שלישי ובמקביל אני חושב שמכבי מאמינה שגררו מספיק כחלוץ שלישי . 

בלקמן יהיה שלישי לדעתי וגררו ישחק גם כנף וגם כחלוץ במידת הצורך.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בגזרת טיבי וטננבאום שקט כאילו הם מכינים לנו הפתעה. לא אוהב את זה והייתי מעדיף לראות אותם אצלנו.

טננבאום גבר באמת שאני אוהב את האיש הזה, 0 פוזה, בנאדם טוב, אני לא חושב שהוא ישתתף בתרגיל מלוכלך מאחורי הגב של מכבי של בוא תחום יחד עם טיבי ותשתקו עד שנודיע על זה בבום או לא יודע מה, מה שכן אולי באמת קיבל הצעה מעליבה מבחינתו ואז בהצלחה לנו עם יאניוטיס. 

יש לנו שלושה בלמים בכירים ועוד שניים בפוטנציה, ללא טיבי. העניין הוא שהסיפור עם הרננדס לא סגור ויכול תאורטית להיסגר גם באגוסט. דילמה לא פשוטה העניין של טיבי. זה יכול להיגמר עם ארבע בכירים(יותר מידי) או רק שניים(גבולי אבל יש גיבוי).

10 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

בלקמן יהיה שלישי לדעתי וגררו ישחק גם כנף וגם כחלוץ במידת הצורך.

די עם הבלקמן הזה... הוא לא מתאים אפילו לבני סכנין!!!

6 דקות לפני, המכבייה said:

יש לנו שלושה בלמים בכירים ועוד שניים בפוטנציה, ללא טיבי. העניין הוא שהסיפור עם הרננדס לא סגור ויכול תאורטית להיסגר גם באגוסט. דילמה לא פשוטה העניין של טיבי. זה יכול להיגמר עם ארבע בכירים(יותר מידי) או רק שניים(גבולי אבל יש גיבוי).

אם הרננדס עוזב וטיבי כבר סגור במקום אחר, תמיד אפשר להביא זר במקום הרננדס

1 דקה לפני, המכבייה said:

אישית הייתי משאיר את טיבי ומוותר על הרננדס וככה מרוויח עמדת זר למקום אחר שצריכים בו את החיזוק וברוך השם לא חסרות עמדות כאלו: חלוצים, ווינגרים, מחליף לדור פרץ.
לו הייתי גולדהאר הייתי שוקל ברצינות לחפש אנשי עולם תחתון בסרביה לחטוף את המשפחה של ניקוליץ' ולהחתים אותו על שחרור + ויתור תביעות כי חלאס כבר. 

15 דקות לפני, המכבייה said:

אז לבקש מהרננדס הבהרות לגבי העתיד שלו ולהסביר לו שאם הוא מחליט שהוא נשאר, הוא לא יכול לתקוע אותנו בלי בלם ברגע האחרון ואם הוא רוצה לעזוב להתראות.

9 דקות לפני, snufkin said:

אם הרננדס עוזב וטיבי כבר סגור במקום אחר, תמיד אפשר להביא זר במקום הרננדס

נכון. אבל אני חי בשלום עם טיבי, בלטקסה ונחמיאס(ובלמי העונה של לפני שלוש שנים כגיבוי). 

קצת מצחיק האנטי שיש כאן על הרננדז מול סניליות הזויה לגבי טיבי. טיבי חירב לנו אליפות בקריית שמונה בשני המשחקים בפלייאוף, הרננדז הביא גביע עם גול והצלה מטורפת בהארכה 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז לבקש מהרננדס הבהרות לגבי העתיד שלו ולהסביר לו שאם הוא מחליט שהוא נשאר, הוא לא יכול לתקוע אותנו בלי בלם ברגע האחרון ואם הוא רוצה לעזוב להתראות.

לגמרי. אי אפשר לחכות לרגע האחרון בינתיים מאבדים את טיבי\מאבדים זרים אחרים שיכולים להחתים במקומו, תחליט רוצה להשאר? תשאר, לא רוצה להשאר? מעולה, נשאיר את טיבי ונביא זר לעמדה אחרת. ההמתנה הזאת עד שבסוף נצטרך להחזיר את פיליפנקה לא בריאה.
*כמובן שהכל תיאורטית אנחנו לא יודעים אם יצחקי הציב לו דד ליין לתשובה.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

קצת מצחיק האנטי שיש כאן על הרננדז מול סניליות הזויה לגבי טיבי. טיבי חירב לנו אליפות בקריית שמונה בשני המשחקים בפלייאוף, הרננדז הביא גביע עם גול והצלה מטורפת בהארכה 

נכון, אבל זה לא בסדר לזכור לו רק את הרע... הוא נתן הרבה למועדון, אני זוכר לו את הדברים הטובים.

אני לא מכיר שחקנים גדולים שלא עושים טעויות, הוא צריך לפרוש אצלנו, זו דעתי... אבל למכבי יש את השיקולים שלה.

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לי אין שום אנטי להרננדס. אני גם לא חושב שז'איר היה ליגה אחרת ממנו(בלם נהדר כן). אצל איביץ גם פיבן נראה כמו מתיאס זאמר. הלוואי ומשפחתו היתה נקלטת פה טוב. זה לא קרה וזה יקשה עליו להישאר. 

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא בר השוואה. הרננדז זר. זה כל הסיפור. במצב הפוך היו גם חושבים הפוך.