Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

45 דקות לפני, אקיטה said:

חוץ מגררו, מי לא מוכח ומשמעותי בהרכב החזק הנוכחי שלך? 

גם לגבי גררו, יש לו תפוקה אש ביחס לדק שקיבל העונה.

אני גם חושב שזהבי ריאלי בהחלט לקיץ הזה לאור האירועים שם.

הבעיה שאתה צריך להסתכל מעבר להרכב החזק שלך. לפחות עוד שני שחקני התקפה מוכחים. למשל זהבי ועוד שחקן כנף (בהנחה שלא מאבדים אף שחקן).

לפני1 שעה , snufkin said:

טננבאום

סבוריט, טיבי, הרננדס, ג'רלדש

גולסה,גלזר

קניקובסקי

יונתן,זהבי,זרתותח

וזחט"ב

להערכתי, חמישה מתוך ה-11 שלך לא יהיו במכבי.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

מי אמר שהוא רוצה להגיע? מאמין שהוא רוצה אירופה ואם הסוכן שלו זה לא נמני הוא גם ייצא.

פורסם באחד מערוצי הספורט לפני שבוע שמעוניין להגיע.

26 דקות לפני, turgi said:

להערכתי, חמישה מתוך ה-11 שלך לא יהיו במכבי.

חמישה למה? יונתן גם יעזוב?

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

פורסם באחד מערוצי הספורט לפני שבוע שמעוניין להגיע.

לא ראיתי את זה, אבל גם אם זה פורסם זה לא אומר שזה נכון.

לפני1 שעה , המכבייה said:

חיפה לא וואו. הם לא מעמידים פה איזה רף התקפי יוצא דופן. רצוי וכדאי לשאוף ליותר מזה ואני לא חושב שזה ידרוש משאבים כלכליים יוצאי דופן. רק זיהוי וחשיבה לצרכים שלנו בהינתן שיטת המשחק וזהות המאמן. 

אני חושב שיש להם כל מה שצריך בפאן ההתקפי.

שחקני קו טובים שמשתתפים במשחק הלחץ (אצילי וחזיזה), עושה משחק טוב- שרי, סקורר (רוקאביצה) וחלוץ מחליף טוב (דוניו).

אם הם ירוצו עם אותם שחקנים עונה הבאה זאת תהיה עונה עם מספרים דומים למכבי בשיא לדעתי.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שחקני קו טובים שמשתתפים במשחק הלחץ (אצילי וחזיזה), עושה משחק טוב- שרי, סקורר (רוקאביצה) וחלוץ מחליף טוב (דוניו).

אם הם ירוצו עם אותם שחקנים עונה הבאה זאת תהיה עונה עם מספרים דומים למכבי בשיא לדעתי.

לא רואה פה איזה אוורסט שלא ניתן לכיבוש. 

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא חושב שהם כאלו ואוו,חיזוק נקודתי ואנחנו לא רואים אותם.

דרך אגב הם עם 66 שערים זכות,בעונה הראשונה עם איביץ הבקעת 77,על הנייר,כביכול ההתקפה שלהם נוצצת יותר.

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אולי, יש להם באמת כלים התקפיים מעולים ואולי בשנה הבאה זה יתחבר להם כמו שזה התחבר בעבר לאלופות אחרות, בינתיים זה ממש לא איזה משהו יוצא דופן.

מצד שני, אני יכול להגיד שרוקאביצה עוד חודש בן 34 ואת העונה הבאה יסיים בן 35.

דוניו זה חלוץ מחליף סביר, היו פה טובים ממנו בהרבה גם כמחליפים.

שרי שחקן נהדר לדעתי, הייתי שמח מאוד להביא כזה שחקן אבל גם הוא כבר עוד רגע בן 33 ובכל המפגשים הישירים מולנו הוא היה פשוט נורא ואיום (חוץ מאתמול שנתן משחק גדול).

אצילי וחזיזה שחקנים נהדרים בגיל טוב שיכולים לרוץ איתם לאורך כמה שנים.

בלי קשר לאיך שהעונה הזאת תיגמר מכבי חייבת ללמוד מהטעויות של עצמה ולא לחזור עליהן שוב.

חייבים לרענן את הסגל ולתת הזדמנויות לצעירים (מביתר תל אביב), לא צריך מהפכה בסגל.

חיזוקים מבחוץ הייתי מביא את נחמיאס ושאר ההחלטות בהתאם לעזיבות שיהיו.

17 דקות לפני, kutomer said:

דוניו היה נהדר. אחלה חלוץ, הלוואי שהיה לנו חלוץ מחליף כזה. 

35 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

דרך אגב הם עם 66 שערים זכות,בעונה הראשונה עם איביץ הבקעת 77,על הנייר,כביכול ההתקפה שלהם נוצצת יותר.

כמובן שחיפה תוססת התקפית ומכבי של איביץ קבוצה אפורה משעממת והגנתית

45 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

ההתקפה שלהם ממש לא יותר נוצצת מההתקפה שהייתה לנו בעונה הראשונה של איביץ'.

אצילי הוא אותו אצילי, מיכה של אז (שחקן העונה) עולה על שרי, עטר של העונה ההיא לוקח את חזיזה וגם שכטר היה בתקופה יותר טובה ביחד עם צ'יקו. 

תוסיף את המגנים שהיו בעונות שיא, את פרץ שתרם להתקפה שלנו יותר מכל קשר שלהם וכמובן את יוני שהיה בספסל... ההתקפה ההיא הרבה יותר נוצצת.

39 דקות לפני, המכבייה said:

ושוב תודה למיטש שהוא אור גדול גם ביום כה אפור. עניין אצילי ומיכה יחייב את המערכת עצמה לא לעגל פינות יותר. תודה. 

מצטער, מעריץ את מיטש אבל ממש לא מסכים עם ההחלטה שלו. את רונאלדו יובה גיבו כל עוד לא הגיע הכרעה על האונס, אותו דבר הלייקרס שגיבו את קובי. זרקנו 2 שחקנים בגלל צדקנות יתר.

זאת דעתי הבלעדית אבל שוב מקבל בהכנעה את מה שמיטש מחליט למרות שלא מסכים איתו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההתקפה שלהם ממש לא יותר נוצצת מההתקפה שהייתה לנו בעונה הראשונה של איביץ'.

אצילי הוא אותו אצילי, מיכה של אז (שחקן העונה) עולה על שרי, עטר של העונה ההיא לוקח את חזיזה וגם שכטר היה בתקופה יותר טובה ביחד עם צ'יקו. 

תוסיף את המגנים שהיו בעונות שיא ואת פרץ שתרם להתקפה שלנו יותר מכל קשר שלהם... ההתקפה ההיא הרבה יותר נוצצת.

התכוונתי עח הנייר וכמה שמשבחים את ההתקפה "המטורפת" שלהם.

1 דקה לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

התכוונתי עח הנייר וכמה שמשבחים את ההתקפה "המטורפת" שלהם.

זה סתם כי התקשורת חיפאית. הקבוצה ההיא הייתה אחת הקבוצות הכי טובות בעשור הקודם אחרי ב"ש של האליפות השנייה ומכבי של סוזה.

5 דקות לפני, Zizou said:

מצטער, מעריץ את מיטש אבל ממש לא מסכים עם ההחלטה שלו. את רונאלדו יובה גיבו כל עוד לא הגיע הכרעה על האונס, אותו דבר הלייקרס שגיבו את קובי. זרקנו 2 שחקנים בגלל צדקנות יתר.

זאת דעתי הבלעדית אבל שוב מקבל בהכנעה את מה שמיטש מחליט למרות שלא מסכים איתו.

לא נכנס לזה ולא מעניין אותי יובה, רונאלדו ובטח לא ברייאנט.

כיוונתי להרחקה לצמיתות שקיבל היום אוהד גזען שקילל את עוואד קללות גזעניות. נהדר. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה סתם כי התקשורת חיפאית. הקבוצה ההיא הייתה אחת הקבוצות הכי טובות בעשור הקודם אחרי ב"ש של האליפות השנייה ומכבי של סוזה.

בגלל זה לדעתי, לא צריך להביא יותר מדי שחקנים,אלא לשחרר.

1 דקה לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

בגלל זה לדעתי, לא צריך להביא יותר מדי שחקנים,אלא לשחרר.

לא יודע אם זה אותו מקרה. 

קודם כל היה לנו מאמן משפיע שכנראה לא נצליח להנחית כמוהו שוב בעשרים שנה הקרובות, ב"ש לקחה את האליפות בשנה הקודמת לגמרי על אדים, לעומת העונה הזאת שנראה שחיפה רק תשתפר בעונה הבאה והיו לנו כשרונות שלא חשבנו על להשתמש בהם לפני. לא רואה שחקן שהופך לגלזר 2 או יונתן 2 כבר בעונה הבאה.

ולמרות כל זה עדיין הבאנו לא מעט שחקנים. ז'איר, סאבוריט, קנדיל, צ'יקו ושכטר בתוספת המושאלים זה חיזוק רציני.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע אם זה אותו מקרה. 

קודם כל היה לנו מאמן משפיע שכנראה לא נצליח להנחית כמוהו שוב בעשרים שנה הקרובות, ב"ש לקחה את האליפות בשנה הקודמת לגמרי על אדים, לעומת העונה הזאת שנראה שחיפה רק תשתפר בעונה הבאה והיו לנו כשרונות שלא חשבנו על להשתמש בהם לפני. לא רואה שחקן שהופך לגלזר 2 או יונתן 2 כבר בעונה הבאה.

ולמרות כל זה עדיין הבאנו לא מעט שחקנים. ז'איר, סאבוריט, קנדיל, צ'יקו ושכטר בתוספת המושאלים זה חיזוק רציני.

אני חושב שחיפה לא תשתפר יותר מדי,אין להם לאן,אולי מגן ימני.

57 דקות לפני, kutomer said:

אולי, יש להם באמת כלים התקפיים מעולים ואולי בשנה הבאה זה יתחבר להם כמו שזה התחבר בעבר לאלופות אחרות, בינתיים זה ממש לא איזה משהו יוצא דופן.

מצד שני, אני יכול להגיד שרוקאביצה עוד חודש בן 34 ואת העונה הבאה יסיים בן 35.

שרי שחקן נהדר לדעתי, הייתי שמח מאוד להביא כזה שחקן אבל גם הוא כבר עוד רגע בן 33 ובכל המפגשים הישירים מולנו הוא היה פשוט נורא ואיום (חוץ מאתמול שנתן משחק גדול).

אצילי וחזיזה שחקנים נהדרים בגיל טוב שיכולים לרוץ איתם לאורך כמה שנים.

1 hour ago, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אני לא אומר שיש להם קבוצת התקפה שבהכרח תזכה אותם באליפות.

אני חושב שיש להם התקפה מצוינת, מגוונת ועם מחליפים ראויים. כן, הם רק על 66- אפשר להניח שיסיימו את העונה עם 70+ כשלעצמו הישג יפה, ותזכור שהם חצי עונה בלבד עם אצילי.

כל זה לא בא להקטין את העוצמות של מכבי באלמנטים אחרים של המשחק אבל צריך לזכור שגם אנחנו סובלים מהזדקנות או פוטנציאל עזיבה של החוליות החזקות (ייני, טיבי, סאבוריט, הרננדז).

12 דקות לפני, המכבייה said:

לא נכנס לזה ולא מעניין אותי יובה, רונאלדו ובטח לא ברייאנט.

כיוונתי להרחקה לצמיתות שקיבל היום אוהד גזען שקילל את עוואד קללות גזעניות. נהדר. 

על זה אנחנו מסכימים. במיוחד לאור העבר הבעייתי של האוהד הזה עם מכבי

https://sports.walla.co.il/item/3168377

9 דקות לפני, Zizou said:

על זה אנחנו מסכימים. במיוחד לאור העבר הבעייתי של האוהד הזה עם מכבי

https://sports.walla.co.il/item/3168377

הסיכסוך בין מחלקת הסל, שאביו צבי היה מעמודי התווך שלה, לבין המשפחה, ידועה ומתועדת. תעשה גוגל על צבי רול. אבל אין קשר למכתב שקיבל היום. אני לא מבין, אתה לא יכול לבוא לאיצטדיון ולהתנהג כמו בן אדם? לקלל שחקן בפרצוף על רקע גזעני? כמה נמוך אפשר להיות. ראית את הוידאו המדובר? יציע שלם מנסה להרגיע אותו. לפחות זה.