Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, איתי-מכביסט said:

אוסמה חלאיילה פוטנציאל טוב אבל הוא לא השחקן שאנחנו צריכים. מה גם שלדעתי יש חלוצים טובים ישראלים ריאלים טובים ממנו בשוק כמו ג׳אן/בריבו

אם יחליטו ללכת עליו זה כי פטריק רוצה אותו, בטוח שזה יעלה יותר מלהביא את ז'אן או בריבו.

44 דקות לפני, שון230 said:

עכשיו באפליקציה החדשה של ספורט1: בית הדין אישר למכבי ת"א לרשום את פארפה גויאגון לקבוצת הבוגרים https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/Article-835021/

במקום צ’יקו בוודאות 

אין סיכוי שהיו מקפיאים את ניקוליץ בנתיים הביטוח משלם לו ברגע שמקפיאים יוצר בעיה מול הביטוח

חבל שאתה מדבר בביטחון על דברים שאתה לא מבין בהם כלום, נכון שבפורום אין לזה השפעה למעט העובדה שאתה מטעה את החברים שלך.
אבל סביר להניח שאם אתה עושה את זה פה אתה עושה את זה בכלל בחיים וזה יכול כבר באמת להזיק גם לך וגם לסובבים אותך. 

אין שום בעיה בביטוח מהקפאה של שחקן
ובכל מקרה מכבי לא מבטחת משכורת של שחקנים ככה שזה בכלל אידיוטי לדבר על זה

5 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אוסמה חלאיילה פוטנציאל טוב אבל הוא לא השחקן שאנחנו צריכים. מה גם שלדעתי יש חלוצים טובים ישראלים ריאלים טובים ממנו בשוק כמו ג׳אן/בריבו

חלאיילה פוטנציאל גדול יותר. הבנו כבר מה פטריק ומחפש וזה חלוצים כאלה. הוא מאוד ורסטילי עם משחק גב ופנים לשער משובח, מהיר, סיומת נהדרת משחק ראש טוב

אוסמה חלאיילה שחקן מצויין. בוודאות הוא אופציה ב' לדין דוד.

ואן לואן רוצה חלוץ 9 ישראלי בסגנון הזה והוא מעוניין בחלוץ צעיר ורעב

44 דקות לפני, שון230 said:

עכשיו באפליקציה החדשה של ספורט1: בית הדין אישר למכבי ת"א לרשום את פארפה גויאגון לקבוצת הבוגרים https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/Article-835021/

במקום צ’יקו בוודאות 

אין סיכוי שהיו מקפיאים את ניקוליץ בנתיים הביטוח משלם לו ברגע שמקפיאים יוצר בעיה מול הביטוח

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/436875/

לדעתי דין דוד יותר מתאים ממנו מבחינת סגנון משחק.

אישית הייתי שם את הכסף על זר ומביא חלוץ ישראלי בהעברה חופשית לגיבוי. רצוי מישהו מנוסה כמו סהר או מלמד.

כל הישראלים האלה לא שווים את הכסף לטעמי, שים את הכסף הגדול על חלוץ זר וקשר מרכזי זר במקום פרץ. בנוסף דרוש חיזוק רציני לכנף.

4 דקות לפני, הצבר said:

חבל שאתה מדבר בביטחון על דברים שאתה לא מבין בהם כלום, נכון שבפורום אין לזה השפעה למעט העובדה שאתה מטעה את החברים שלך.
אבל סביר להניח שאם אתה עושה את זה פה אתה עושה את זה בכלל בחיים וזה יכול כבר באמת להזיק גם לך וגם לסובבים אותך. 

אין שום בעיה בביטוח מהקפאה של שחקן
ובכל מקרה מכבי לא מבטחת משכורת של שחקנים ככה שזה בכלל אידיוטי לדבר על זה

צודק ופה הבעיה שזה לא משתלם לבטח כי דבר כמו ניקוליץ יכול לקרות אחד למליון

5 דקות לפני, daniel_16 said:

לדעתי דין דוד יותר מתאים ממנו מבחינת סגנון משחק.

אישית הייתי שם את הכסף על זר ומביא חלוץ ישראלי בהעברה חופשית לגיבוי. רצוי מישהו מנוסה כמו סהר או מלמד.

כל הישראלים האלה לא שווים את הכסף לטעמי, שים את הכסף הגדול על חלוץ זר וקשר מרכזי זר במקום פרץ. בנוסף דרוש חיזוק רציני לכנף.

דין דוד היה אופציה ראשונה אבל כנראה לא הסתדר עם ג'קי

תקשיבו אתם חייבים לאסוף את עצמכם דחוף.

שכטר וריקן עוזבים בדיוק כמו שחווינו פרידות מאלברמן, זיו, קרלוס, זהבי, עטר ודמויות נוספות דומיננטיות בחדר ההלבשה. אפשר להתבאס טיפה אבל איזה ביקורת נוקבת ובכי על מה ? השחקנים האלו לא היו צריכים להישאר כאן בעונה הזו בכלל אם היה למועדון אפשרויות לעבוד כמו שצריך (ללא פייר פליי וקורונה). זה חלק מהאבולוציה של מועדון. מחר יהיה פוש על רכש אולי תצווחו קצת פחות. אני מבסוט שהם סיימו במכבי. אני אזכור מהם רק טוב, אני אזכור שאת העונות האחרונות הטובות שלהם הם עשו כאן ונהניתי מהם עד הסוף, לא התפללתי שיזרקו אותם כבר. 

אם חלקכם מאמין שהם עדיין ראויים מקצועית אפשר להבין. אבל כל הקטע של החדר הלבשה כאילו אנחנו בכיתה טיפולית זה קצת מביך. היו פה אייקונים בחדר הלבשה ועוד יבואו בהמשך. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

וואלה? עד מתי החוזה שלו במכבי? 

לא ברור.

מה שאני יודע שלפני שנתיים הוא האריך חוזה, לא ידוע לכמה זמן.

בכל מקרה, זכאים לדמי השבחה.

14 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

ג'אן ובריבו לא טובים ממנו. חלוץ מצויין שחיפה עוגבת עליו כבר הרבה זמן והבעלים של סכנין דרש עליו מיליון וחצי יורו. לא יודע אם זה נכון, כי מכבי לא תשלם עליו סכום כזה, בסכום כזה היא מביאה את דן ביטון ואת צ'יבוטה.

מוזר לי כל הסיפור הזה. כישרון גדול.

דוח מצב

עזבו:

שכטר(ב"ש)

פשיץ'(קראגומורוק)

פרץ(ונציה)

מתנדנדים:

טיבי(סיים חוזה, מו"מ על סף פיצוץ)

ריקן(לא קיבל חוזה, סיים דרכו מעשית כרגע)

כהן (רוצה לעבור לחו"ל)

בלקמן(סיים חוזה, לא קיבל הצעה, לא ברור מה הסטטוס שלו)

טננבאום(החוזה שלו עוד לא הוארך, כנראה שזה הסתיים לטובתנו באיזשהו שלב)

הרננדס(חודש חוזה, אך לא אמר את המילה האחרונה בקשר לעזיבה ועדין שואף לחזור לאירופה)

סבוריט(סיים חוזה, מחפש אתגר באירופה, אם לא ימצא יחתום)

דן ביטון(סיים השאלה, לא ברור אם מכבי תצליח להגיע לסיכום עם הבולגרים)

מועמדים:

נחמיאס(על סף סיכום, אמור לחתום בימים הקרובים)

שמיר

חלאילה

דין דוד

שהר

ניר ביטון

צ'יבוטה

פראן סול

זרגרי

45 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא ברור.

מה שאני יודע שלפני שנתיים הוא האריך חוזה, לא ידוע לכמה זמן.

בכל מקרה, זכאים לדמי השבחה.

כרגע הוא תחת חוזה בוודאות. השאלה היא אם גם לעונה שאחרי. 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

צודק ופה הבעיה שזה לא משתלם לבטח כי דבר כמו ניקוליץ יכול לקרות אחד למליון

לא רלוונטי לניקוליץ.

בהגדרה ביטוח זה דבר לא משתלם, ביטוח מראש זה הפסד של כסף בהגדרה ( אתה קונה פה שנאת סיכון ) 
אתה ואני כן צריכים ביטוח כי אחרת אנחנו מאוד מסתכנים כלכלית, אבל גולדהר ברוך השם לא מרגיש את ניקוליץ במאזן ככה או ככה אז הוא "חוסך" את הביטוח 

Just now, erantheking21 said:

דוח מצב

עזבו:

שכטר(ב"ש)

פשיץ'(קראגומורוק)

פרץ(ונציה)

מתנדנדים:

טיבי(סיים חוזה, מו"מ על סף פיצוץ)

ריקן(לא קיבל חוזה, סיים דרכו מעשית כרגע)

כהן (רוצה לעבור לחו"ל)

בלקמן(סיים חוזה, לא קיבל הצעה, לא ברור מה הסטטוס שלו)

טננבאום(החוזה שלו עוד לא הוארך, כנראה שזה הסתיים לטובתנו באיזשהו שלב)

הרננדס(חודש חוזה, אך לא אמר את המילה האחרונה בקשר לעזיבה ועדין שואף לחזור לאירופה)

סבוריט(סיים חוזה, מחפש אתגר באירופה, אם לא ימצא יחתום)

דן ביטון(סיים השאלה, לא ברור אם מכבי תצליח להגיע לסיכום עם הבולגרים)

מועמדים:

נחמיאס(על סף סיכום, אמור לחתום בימים הקרובים)

שמיר

חלאילה

דין דוד

שהר

ניר ביטון

צ'יבוטה

פראן סול

בלקמן קיבל הצעה מאוד מזלזלת שבמילים אחרות אמרו לו ללכת

דניאל קיבל הצעה- רוצה עוד כסף

2 דקות לפני, בראון said:

בלקמן קיבל הצעה מאוד מזלזלת שבמילים אחרות אמרו לו ללכת

דניאל קיבל הצעה- רוצה עוד כסף

מי הסוכן של טננבאום אתה יודע אולי ?

3 דקות לפני, הצבר said:

לא רלוונטי לניקוליץ.

בהגדרה ביטוח זה דבר לא משתלם, ביטוח מראש זה הפסד של כסף בהגדרה ( אתה קונה פה שנאת סיכון ) 
אתה ואני כן צריכים ביטוח כי אחרת אנחנו מאוד מסתכנים כלכלית, אבל גולדהר ברוך השם לא מרגיש את ניקוליץ במאזן ככה או ככה אז הוא "חוסך" את הביטוח 

אתה ואני צריכים ביטוח כי אנחנו דג רקק מבחינת עליות לשוק, לגולדהאר זה לא משתלם מן הסתם.

יש כמה דימוים לא נכונים לביטוח על שחקן, שמקבלים את כל הכסף, זה לא נכון וזה לא משתלם.

6 דקות לפני, MTA For Ever said:

תקשיבו אתם חייבים לאסוף את עצמכם דחוף.

שכטר וריקן עוזבים בדיוק כמו שחווינו פרידות מאלברמן, זיו, קרלוס, זהבי, עטר ודמויות נוספות דומיננטיות בחדר ההלבשה. אפשר להתבאס טיפה אבל איזה ביקורת נוקבת ובכי על מה ? השחקנים האלו לא היו צריכים להישאר כאן בעונה הזו בכלל אם היה למועדון אפשרויות לעבוד כמו שצריך (ללא פייר פליי וקורונה). זה חלק מהאבולוציה של מועדון. מחר יהיה פוש על רכש אולי תצווחו קצת פחות. אני מבסוט שהם סיימו במכבי. אני אזכור מהם רק טוב, אני אזכור שאת העונות האחרונות הטובות שלהם הם עשו כאן ונהניתי מהם עד הסוף, לא התפללתי שיזרקו אותם כבר. 

אם חלקכם מאמין שהם עדיין ראויים מקצועית אפשר להבין. אבל כל הקטע של החדר הלבשה כאילו אנחנו בכיתה טיפולית זה קצת מביך. היו פה אייקונים בחדר הלבשה ועוד יבואו בהמשך. 

לא מדוייק בכלל 
זה לא רק שכטר וריקן זאת כל הגישה בשנתיים האחרונות מסיבות כאלה ואחרות איבדנו ואנחנו עדיין הרבה מידי שחקני מפתח (למעשה את רובם ) 

כמו כן איבדנו את כל הגישה המקצועית שמיץ הנחיל ובמקום אנשים כמו מנספורד ג'ורדי ופאולו סוזה יש לך יצחקי ,ואן לוון, ושרון תמאם. 
יש לי הרבה כבוד לאנשים שיכולים להשאר שלווים במצב הזה בלי שידלקו להם נורות אדומות 

5 דקות לפני, yello said:

מי הסוכן של טננבאום אתה יודע אולי ?

איזה יהודי ברזילאי, הביא גם שחקנים להפועל אני יודע כי ניסיתי ליצור איתו קשר בנושא התביעה לאופ"א :-)