Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, snufkin said:

טננבאום

סבוריט, טיבי, הרננדס, ג'רלדש

גולסה,גלזר

קניקובסקי

יונתן,זהבי,זרתותח

וזחט"ב

חוץ מזהבי שאף פעם אי אפשר לדעת, אפשרי בהחלט להגיע לסגל כזה. 

אנחנו בהחלט צריכים חלוץ נוסף,  זר או אפילו שניים לכנפיים ושחקן יצירתי לקישור במקום שור 

3 דקות לפני, המכבייה said:

לא חסר כישרון אצל שלושת הטנורים. חסר כושר משחק ודלק. בשיאם הם היו שווים ויותר לשחטאר. שחר ופארפה זאת תוספת טובה. 

לדעתי דור פרץ יעזוב, קארצב ושחר יצטרכו לקחת את ההזדמנות לתפוס את המקום שלו

בשנים של איביץ' ההגנה הכי טובה שלנו התחילה מההתקפה, משחק הלחץ שהיינו מפעילים על יריבות , כל שחקני ההתקפה היו עוזרים לגלזר ולפרץ וגולסה 

היום אין לנו שום קיצוני אגרסיבי וזאת הבעיה

8 דקות לפני, erantheking21 said:

בשנים של איביץ' ההגנה הכי טובה שלנו התחילה מההתקפה, משחק הלחץ שהיינו מפעילים על יריבות , כל שחקני ההתקפה היו עוזרים לגלזר ולפרץ וגולסה 

היום אין לנו שום קיצוני אגרסיבי וזאת הבעיה

פשיץ עושה מלא לחץ ואני רואה אותו משתולל על השחקני אגף שלא עוזרים.

לא מובן לי הקטע הזה

תסתערו עליהם שלא יוכלו לזוז

יש לנו את הקיצוני בצד ימין ברמלה (בר כהן)

נראה כמו מה שחסר לנו

שחקן קו מהיר עם דריבל טוב.

דרך אגב היה לנו שחקן בשם נדב נידם משהו כזה

מה איתו

2 דקות לפני, tomer958 said:

נראה כמו מה שחסר לנו

מה איתו

גם בביתר רמלה ונותן אחלה עונה.

אלוהים כמה כשרון יש לנו שם, משוגע מי שרוצה ישראלי חוץ מזהבי.

7 דקות לפני, tomer958 said:

פשיץ עושה מלא לחץ ואני רואה אותו משתולל על השחקני אגף שלא עוזרים.

לא מובן לי הקטע הזה

תסתערו עליהם שלא יוכלו לזוז

שנה שעברה אצילי וצ׳יקו היו לוחצים מעולים שאין לנו אותם השנה.

חוץ מזה, אני חושב שהקבוצה עייפה בטירוף מעונה ארוכה ולחוצה וזה כמובן משפיע על משחק הלחץ.

גם העונה היו משחקים שהלחץ מקדימה הכריע, זכור לי  במיוחד המשחק נגד בית״ר שהתנהל ברובו 30 מטר מהשער שלהם, הבעיה התחילה כשאיבדנו גולסה ובמקביל הסוללה של השור התרוקנה.

5 דקות לפני, tomer958 said:

נראה כמו מה שחסר לנו

מה איתו

2 דקות לפני, אקיטה said:

בר כהן קיבל הזדמנות בהפועל חיפה אבל היה אנמי מידי ועבר בינואר לביתר ת"א. הוא עדיין בגדר דן ביטון אבל אפילו חלש יותר פיזית, לא נראה לי שזה מה שאנחנו צריכים כרגע לנוכח חוסר האגרסיביות שלנו בחוד. נדב נידם ממה שראיתי עדיין ראוי שילך להשאלה באחת מקבוצות ליגת העל. אתם מגזימים עם הציפיות מהשחקנים הללו.

3 דקות לפני, אקיטה said:

וואלה שמח לשמוע

מה התפקיד שלו?

1 דקה לפני, kutomer said:

שנה שעברה אצילי וצ׳יקו היו לוחצים מעולים שאין לנו אותם השנה.

חוץ מזה, אני חושב שהקבוצה עייפה בטירוף מעונה ארוכה ולחוצה וזה כמובן משפיע על משחק הלחץ.

הם היו הלוחצים הכי טובים בליגה

בכללי צ’יקו בעיני שחקן יותר טוב מאיך שאנשים מתייחסים אליו. לא מעט משחקים הוא סגר לנו מוקדם זכות שערים או שהיה גורם ליריב לקבל צהובים בהתחלה ואז היה לנו יותר קל.

אצילי חייב את המשך הקריירה שלו לאיביץ כי עד לפניו הוא היה שחקן טוב אבל איביץ הכניס לו את משחק הלחץ שהעלה אותו כמה רמות למעלה

1 דקה לפני, tomer958 said:

וואלה שמח לשמוע

מה התפקיד שלו?

הם היו הלוחצים הכי טובים בליגה

בכללי צ’יקו בעיני שחקן יותר טוב מאיך שאנשים מתייחסים אליו. לא מעט משחקים הוא סגר לנו מוקדם זכות שערים או שהיה גורם ליריב לקבל צהובים בהתחלה ואז היה לנו יותר קל.

אצילי חייב את המשך הקריירה שלו לאיביץ כי עד לפניו הוא היה שחקן טוב אבל איביץ הכניס לו את משחק הלחץ שהעלה אותו כמה רמות למעלה

מסכים עם כל מילה, איביץ שדרג את אצילי בכמה רמות.

2 דקות לפני, micsho3 said:

בר כהן קיבל הזדמנות בהפועל חיפה אבל היה אנמי מידי ועבר בינואר לביתר ת"א. הוא עדיין בגדר דן ביטון אבל אפילו חלש יותר פיזית, לא נראה לי שזה מה שאנחנו צריכים כרגע לנוכח חוסר האגרסיביות שלנו בחוד. נדב נידם ממה שראיתי עדיין ראוי שילך להשאלה באחת מקבוצות ליגת העל. אתם מגזימים עם הציפיות מהשחקנים הללו.

המועמדים הטובים ביותר לדעתי לשנה הבאה זה פארפה, חנצ'יס, ברקוביץ' (מקווה שיממשו) ועידו שחר.

במקום ריקן, בלקמן, טבח, שכטר. התרומה שלהם השנה עולב ברמה כזאת שגררו בהרבה פחות דקות לדעתי עשה יותר מכולם ביחד.

אני חושב שהרענון הזה הוא ברמת האובייס.

1 דקה לפני, אקיטה said:

המועמדים הטובים ביותר לדעתי לשנה הבאה זה פארפה, חנצ'יס, ברקוביץ' (מקווה שיממשו) ועידו שחר.

במקום ריקן, בלקמן, טבח, שכטר. התרומה שלהם השנה עולב ברמה כזאת שגררו בהרבה פחות דקות לדעתי עשה יותר מכולם ביחד.

שמע למרות הסתלבט על בלקמן

אני לא חושב שהוא כזה גרוע

ההתקפה שלנו לא להיט. וסך הכל הוא הציל אותנו עם כמה שערים.

3 דקות לפני, tomer958 said:

שמע למרות הסתלבט על בלקמן

אני לא חושב שהוא כזה גרוע

ההתקפה שלנו לא להיט. וסך הכל הוא הציל אותנו עם כמה שערים.

משחק ההתקפה שלנו לא רע, אפילו טוב.

זה רק המשחקים האחרונים ככה עם הקריסה, לפי הסטטיסטיקות לפני התקופה הזאת הגענו להמון מצבים, לא פחות מחיפה עם משחק ההתקפה המהולל שלהם, גם במשחקים נגדם.

אני גם האחרון שמסתלבט על בלקמן, משאיר אותו לפני שכטר וטבח אפילו אם אין ברירה, אבל זה זועק שכל אלה צריכים לומר ביי ביי ולפנות לדור הצעיר שלנו.

12 דקות לפני, אקיטה said:

שינויים הכרחיים, אבל צריך להוסיף לזה גם שחקנים משמעותיים ומוכחים.

אנחנו חייבים חלוץ שיהיה סופר סאב. אפשר לבקר הרבה את ואן לייבן אבל את מי בדיוק היה לו להכניס אתמול?

צריך חלוץ שיודע לעלות מהספסל ולתת את 8 השערים שלו בעונה. 

שנפתח חלון על שם עמיר תורג'מן?

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שינויים הכרחיים, אבל צריך להוסיף לזה גם שחקנים משמעותיים ומוכחים.

חוץ מגררו, מי לא מוכח ומשמעותי בהרכב החזק הנוכחי שלך? 

גם לגבי גררו, יש לו תפוקה אש ביחס לדק שקיבל העונה.

אני גם חושב שזהבי ריאלי בהחלט לקיץ הזה לאור האירועים שם.

חיפה לא וואו. הם לא מעמידים פה איזה רף התקפי יוצא דופן. רצוי וכדאי לשאוף ליותר מזה ואני לא חושב שזה ידרוש משאבים כלכליים יוצאי דופן. רק זיהוי וחשיבה לצרכים שלנו בהינתן שיטת המשחק וזהות המאמן. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

חיפה לא וואו. הם לא מעמידים פה איזה רף התקפי יוצא דופן. רצוי וכדאי לשאוף ליותר מזה ואני לא חושב שזה ידרוש משאבים כלכליים יוצאי דופן. רק זיהוי וחשיבה לצרכים שלנו בהינתן שיטת המשחק וזהות המאמן. 

אני דווקא חושב שיש להם התקפה יוצאת דופן במונחים ישראליים, בעשור האחרון אני יכול לחשוב רק על מכבי של סוזה וב"ש (כשוואקמה היה פה) כאלופות עם התקפה חזקה יותר. הבעיה שלהם היא שזה בא על חשבון דברים אחרים. בעניין הזה, לא ברור לי על איזה אגרסיביות של שרי וכו מדברים פה. מכבי, כשהקישור שלה בכושר, ריסקה לחבורה הזו את הפרצוף. בכר אפילו לא העז לעלות ככה, אלא אם שלישיה יותר הגנתית. לא רק מכבי, גם ב"ש, הפועל ואשדוד. כשחיפה הזו פוגשת קבוצה עם קישור חזק היא בבעיה. כשבאים רק להסתגר מולה היא פורחת. זה כנראה מה שהביא לה גם את התואר.

אחרי שזה נאמר, אני גם חושב שזה לא רף בלתי עביר. זה לא היה רחוק גם בעונה שהכל הלך בערך נגדנו. אנחנו צריכים קיץ סביר, באמת שלא יותר.

23 דקות לפני, אקיטה said:

משחק ההתקפה שלנו לא רע, אפילו טוב.

זה רק המשחקים האחרונים ככה עם הקריסה, לפי הסטטיסטיקות לפני התקופה הזאת הגענו להמון מצבים, לא פחות מחיפה עם משחק ההתקפה המהולל שלהם, גם במשחקים נגדם.

אני גם האחרון שמסתלבט על בלקמן, משאיר אותו לפני שכטר וטבח אפילו אם אין ברירה, אבל זה זועק שכל אלה צריכים לומר ביי ביי ולפנות לדור הצעיר שלנו.

המשחק היה בנוי במשך תקופה ארוכה על חוזז גולסה ופרץ.

חוזז גמר את העונה לפני כמה מחזורים.

וגולסה לא חזר לעצמו.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני דווקא חושב שיש להם התקפה יוצאת דופן במונחים ישראליים, בעשור האחרון אני יכול לחשוב רק על מכבי של סוזה וב"ש (כשוואקמה היה פה) כאלופות עם התקפה חזקה יותר. הבעיה שלהם היא שזה בא על חשבון דברים אחרים. בעניין הזה, לא ברור לי על איזה אגרסיביות של שרי וכו מדברים פה. מכבי, כשהקישור שלה בכושר, ריסקה לחבורה הזו את הפרצוף. בכר אפילו לא העז לעלות ככה, אלא אם שלישיה יותר הגנתית. לא רק מכבי, גם ב"ש, הפועל ואשדוד. כשחיפה הזו פוגשת קבוצה עם קישור חזק היא בבעיה. כשבאים רק להסתגר מולה היא פורחת. זה כנראה מה שהביא לה גם את התואר.

אחרי שזה נאמר, אני גם חושב שזה לא רף בלתי עביר. זה לא היה רחוק גם בעונה שהכל הלך בערך נגדנו. אנחנו צריכים קיץ סביר, באמת שלא יותר.

לא רואה שם משהו שלא ראיתי מחיפה של 2009, הפועל 2010, מכבי של אוסקר וסוזה ובש. אני לא אומר לעצמי- את זה אני רוצה לנסות לייצר אצלי. זה טוב, זה לא גדול באמת. לפחות בעיניים שלי. 

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

ממש לא משהו יוצא דופן לאלופה ישראלית.

הם כבשו 66 שערים העונה, עם איביץ בעונה הראשונה כבשנו 77, ב״ש 73 ו70 עם סוזה 76, עם אוסקר 78...

5 דקות לפני, המכבייה said:

לא רואה שם משהו שלא ראיתי מחיפה של 2009, הפועל 2010, מכבי של אוסקר וסוזה ובש. אני לא אומר לעצמי- את זה אני רוצה לנסות לייצר אצלי. זה טוב, זה לא גדול באמת. לפחות בעיניים שלי. 

האמת שאתה צודק,הם לא מרשימים וגם לא משאירים איזו חותמת של אליפות גדולה,לצורך העניין עונה שעברה נצחנו אותם 4 פעמים שזו אליפות עם חתיכת חותמת.

רק העובדה שהם לא הצליחו לנצח אותנו ב4 משחקים אומרת הרבה

מה שכן, העונה השניה של אלופה בדר"כ טובה יותר. נצטרך ממש להשתפר בעונה הבאה עם מספרים של לפחות העונה השניה של איביץ'.