Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני לא ממש בוכה על העזיבה של שכטר ולגבי ריקן אני גם חושב שהוא היה צריך לעזוב, ובכל זאת, ביקורת זה לגיטימי לגמרי על כל בן אדם כל עוד היא בגבול הטעם הטוב. לא כל ביקורת היא כפיות טובה.

אם זה היה בגבול הטעם הטוב זה היה בסדר, אנשים מדברים פה כאילו מכבי שנה הבאה הולך להתמודד עם סכנין על ירידה.

יהיה פה רכש גם בגזרת הישראלים וגם בגזרת הזרים ותהייה פה קבוצה שבאה לקחת הכל כמו כל שנה.

מיץ וברק וכל מי שעובד מאחוריי הקלעים ממש לא שוכבים עכשיו במיקונוס ומשחקים שש בש,תורידו פאניקה ותנו להם לעבוד.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא בטוח שאתה צודק. פריצה, פאבלו, בן חיים הבלם, מיטרוביץ', אלברמן ועוד עזבו בתקופתו למרות שהיו נחשבים למנהיגים.

שכחת את ראדי, שהיה משמעותי מאוד אצלנו בתקופתו.

26 דקות לפני, erantheking21 said:

יואב

באחריות הם לא בתוכניות של המאמן

שכטר וריקן היו מחכים למכבי אם לא היו מאשרים לברק.

אז סבבה. ככה צריך להיות. מי אמור לקבוע את זה חוץ מהמאמן?

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא בטוח שאתה צודק. פריצה, פאבלו, בן חיים הבלם, מיטרוביץ', אלברמן ועוד עזבו בתקופתו למרות שהיו נחשבים למנהיגים.

פריצה היה בן 36 והוא בהחלט היה נכס אבל חשבו אז בגדול יותר וטעו

פאבלו זה היה הרצון להביא את ראיקו ולמכור בהרבה כסף, פוטנציאלית אז ראיקו נחשב לאחד השוערים העולים לגילו זה היה התאבדות לא להמר על המהלך הזה

בן חיים הבלם עזב אחרי ובצדק (בסוף עידן קרויף) 

11 דקות לפני, erantheking21 said:

בעידן ג'ורדי 

שכטר, ריקן ואחרים לא היו עוזבים בכלכך קלות

ואז היו מאשימים אותו שהוא מסדר חוזה לחברים "גמורים". 
עזוב אי אפשר לנצח בזה. לא שיש בעיה עם ביקורת - תבקרו, לבריאות, גם לי יש ביקורת, אבל מרגיש פה שנטפלים על שחרור של שחקן שהיה חובה לשחרר כי הוא כבר לא מתאים לנו כדי להוציא עצבים שהצטברו הרבה זמן ולכן זה גדל הרבה מעבר לפורפורציה של שחרור חלוץ שלישי בן 34 עם 20 שערים ב120 משחקים במכבי. מרגיש לי שהנושא של שכטר זה "תירוץ", אולי לא במודע, ייתכן מאוד אפילו שלא במודע, אבל העצבים שיוצאים פה על המערכת לא יחסיים לנושא של שכטר. 
אם המאמן\מנהל מקצועי החליט ששכטר לא מתאים (ואני איתם בזה אגב, וגם אם אתה לא מסכים עם זה אתה יכול להבין את ההיגיון וזה לא החלטה הזויה בעינייך כמו למשל אם היו נותנים לבלקמן חוזה עכשיו ל3 שנים שזה הזיה שאף אחד לא יבין) ולכן לא האריכו לו את החוזה - סבבה.  מה לא בסדר בזה? אפשר להיות עצובים, אפשר לבקר, אבל פורפורציה זה הכל, אל תתחילו כדור שלג שיגמור לנו את העונה לפני שהתחילה. הרי מה יקרה עכשיו? כתבים שנמצאים פה יתחילו עם כל מיני כתבות של "במכבי לא עושים כלום, מכבי חולמים, המצב של מכבי קשה, אין שחקנים בתכנון" וכו' כל מיני כתבות שידליקו את הקהל עוד יותר ובסוף זה יגיע גם לקללות לגולדהאר אז די תעצרו את זה לפני שזה מתחיל. 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

אגב בפעם המי יודע כמה

כמו שמיכה ואצילי זה החלטה של מיץ'

שכטר וריקן זה החלטה של ואן לויבן נטו

אז הפעם אי אפשר להגיד ההנהלה בנושא שלהם, עובדה שלא הציעו להם חוזה זה אומר במפורש שהם לא בתוכניות בלי שום בדיקה ראשונית לכל הכתבות האלה שפורסמו 

אני יודע גם שהיו פה עוד דברים אבל אני שותק ומעדיף למערכת לתת לואן לויבן להצדיק את ההחלטה שלו.

ריקן ושכטר עשו את שלהם במכבי תל אביב.

הראשון השלים את העונה השישית שלו במועדון, שכטר עם 3 עונות כיפיות וצריך לדעת להיות קר לפעמים, להגיד תודה שלום ולהתקדם קדימה.

עסק טוב מנוהל ללא שום סנטימנטים ואמוציות שיכולות להסיט אותך מהמטרה. 

השחקנים האלו מיצו את עצמם והגיע הזמן לדם חדש , זה קורה בכל מקום בעולם.

אגב, ריקן לטעמי שיחק המון מאז שפטריק החליף את הדוניס כך שזה פחות מקרה שכטר לפי מה שרץ כרגע עליו ועל פטריק.

ומן הסתם שזו החלטה של מאמן לא להאריך את ההתקשרות איתם. 

Just now, המכבייה said:

אז סבבה. ככה צריך להיות. מי אמור לקבוע את זה חוץ מהמאמן?

המאמן

אבל דיברנו על זה יואב

ג'ורדי היה אחד שאוהב לשמור על הקיים שהיה ידוע שאין בשוק תחליפים ראוים ובזול, שנאנו את זה, אבל זה השתלם לנו בהרבה עונות.

אם יש מחליף לשכטר במחיר שפוי באהבה, רק שהוא עולה הרבה או לא ריאלי , גם המנהיגות שלו תחסר.

35 דקות לפני, הנדון said:

העניין בכל השחרורים זה שלא מביאים מחליפים אם היית יודע שעל ריקן ושכטר יבואו מחליפים טובים ובצורה מהירה זה היה פחות מזיז.

מחליפים טובים ובצורה מהירה... 

נניח והיו מגיעים עכשיו 2 החתמות בזק שהיו מניחים את דעתך ומרגיעים את נפשך בכך שעשו רכש. לאחר 3-4 חודשים היו מתגלים כבלוף עצום. מה היה נאמר כאן ?

״ הביאו מחליפים רעים בצורה פזיזה ״

כמו שנאמר כאן, אי אפשר לנצח את הישראליות הזו שתמצא על מה להתלונן בכל עת. 

עד כמה שזכור לי שחקנים לא עומדים כאן בתור. 

מכבי עושה נכון שהיא משחררת שחקנים שבעים לצד שגיאות כמו להגיע לקיץ ללא חוזים לדור פרץ, טיבי, טננבאום, סבוריט. 

כבר ברחו לכם הפרופורציות, אפשר להבין למה אבל יש גבול לאטימות (לאו דווקא שלך אלא בכללי).

צריך להתאזר בסבלנות ולהמתין עם החצים.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

פריצה היה בן 36 והוא בהחלט היה נכס אבל חשבו אז בגדול יותר וטעו

פאבלו זה היה הרצון להביא את ראיקו ולמכור בהרבה כסף, פוטנציאלית אז ראיקו נחשב לאחד השוערים העולים לגילו זה היה התאבדות לא להמר על המהלך הזה

בן חיים הבלם עזב אחרי ובצדק (בסוף עידן קרויף) 

ושכטר יהיה בן 35 העונה. 

לא יודע אם טעו או לא, אבל עובדתית ג'ורדי ידע להיפרד גם כשזה לא היה הכי נעים. אי אפשר לנהל קבוצה עם יותר מדי רגש כי זה פוגע בסופו של דבר. לדעתי גם בן חיים לא היה צריך להישאר למרות המנהיגות. 

5 דקות לפני, erantheking21 said:

המאמן

אבל דיברנו על זה יואב

ג'ורדי היה אחד שאוהב לשמור על הקיים שהיה ידוע שאין בשוק תחליפים ראוים ובזול, שנאנו את זה, אבל זה השתלם לנו בהרבה עונות.

אם יש מחליף לשכטר במחיר שפוי באהבה, רק שהוא עולה הרבה או לא ריאלי , גם המנהיגות שלו תחסר.

אני לא הולך לבקר את המאמן על החזון לפני שראיתי אותו. זה דבר בסיסי ערן. ג'ורדי היה כמו המאמן וקיבל את כל האמון שלי. עכשיו אני נותן למאמן הנוכחי את האמון. מבחינתך פטריק לא כשיר לקבל החלטה על שיחרור שכטר, זה קצת אבסורד בעיני. הוא המאמן. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

תוכניות מקצועיות של פטריק/ברק. נצטרך להמתין. 

היות וזה נאמר פה, אז כבר אין לי בעיה גם לכתוב - זו החלטה שנבעה מהרצון של פטריק. בוודאות. לגבי התכניות נחיה ונראה. את הסיכומים עושים בסוף החלון, לא לפני שהתחילו האמונים.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

היות וזה נאמר פה, אז כבר אין לי בעיה גם לכתוב - זו החלטה שנבעה מהרצון של פטריק. בוודאות. לגבי התכניות נחיה ונראה. את הסיכומים עושים בסוף החלון, לא לפני שהתחילו האמונים.

בטח. 

26 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא הולך לבקר את המאמן על החזון לפני שראיתי אותו. זה דבר בסיסי ערן. ג'ורדי היה כמו המאמן וקיבל את כל האמון שלי. עכשיו אני נותן למאמן הנוכחי את האמון. מבחינתך פטריק לא כשיר לקבל החלטה על שיחרור שכטר, זה קצת אבסורד בעיני. הוא המאמן. 

אני כמוך נותן לזמן לעשות את שלו בתקווה שגם אני יאכל את הכובע ויקבל פה קליבר בתפקיד של שכטר שוואלה אני אגיד, סבבה מודה ..אחלה שחקן

אבל אם אני אקבל את בלקמן כגיבוי מודה שהפעם אני לא יאכל את זה טוב, גם לי יש גבולות, אכלתי את הבלוף הזה 2 קיצים, גם לנו מגיע קצת יותר מזה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אני כמוך נותן לזמן לעשות את שלו בתקווה שגם אני יאכל את הכובע ויקבל פה קליבר בתפקיד של שכטר שוואלה אני אגיד, סבבה מודה ..אחלה שחקן

אבל אם אני אקבל את בלקמן כגיבוי מודה שהפעם אני לא יאכל את זה טוב, גם לי יש גבולות, אכלתי את הבלוף הזה 2 קיצים, גם לנו מגיע קצת יותר מזה.

הכל בסדר. זה בשביל המאמן להחליט. הוא במילא יקבל אש וגופרית אם יכשל ואין לי מושג מה סיכוייו. 

במקום בלקמן צריך להעלות חלוץ מהנוער או להחזיר מושאל אם אין כסף. 

במקום שכטר צריך לבוא חלוץ מחליף כחיזוק. 

ובלי קשר צריך להביא חלוץ בכיר לסגל במקום פשיץ'. 

אבל לשכטר אין מקום במכבי ואני בהלם שאנשים פה בוכים על העזיבה שלו, מקצועית לא תרם יותר מילד בן 18 שהיינו יכולים להעלות מהנוער. 

6 דקות לפני, nirnir20 said:

במקום בלקמן צריך להעלות חלוץ מהנוער או להחזיר מושאל אם אין כסף. 

במקום שכטר צריך לבוא חלוץ מחליף כחיזוק. 

ובלי קשר צריך להביא חלוץ בכיר לסגל במקום פשיץ'. 

אבל לשכטר אין מקום במכבי ואני בהלם שאנשים פה בוכים על העזיבה שלו, מקצועית לא תרם יותר מילד בן 18 שהיינו יכולים להעלות מהנוער. 

אין לנו חלוץ מושאל ותורג'מן מהנוער לדעתי לא מוכן לבוגרים עכשיו.

אתה מבין שזה רק בגלל המצב הקיים כשאנחנו עם 0 חלוצים כן? אם נגיד בן סהר ובריבו היו חותמים והרי ידוע שמחפשים חלוץ זר אז לא חושב שהיית רואה הודעה/דעה אחת בנושא. 

לפני2 שעות , Dbolsa said:

Screenshot_20210620-125547_Instagram.jpg

הוא לא מפסיק עם העקיצות הזין הזה, ראיתי בעיניים שלי הודעות שהוא מדליף לכתבים בינואר שהיה שומעות שג'ארלדש מגיע. יצחקי חייב להרגיע אותו.

27 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

הוא לא מפסיק עם העקיצות הזין הזה, ראיתי בעיניים שלי הודעות שהוא מדליף לכתבים בינואר שהיה שומעות שג'ארלדש מגיע. יצחקי חייב להרגיע אותו.

מה הבעיה להיפרד מחבר שלך לקבוצה בשנים האחרונות?

חייב לומר שאני  מרגיש בסדר עם כל העזיבות עד עכשיו.

כמובן שכואב מאוד על דור פרץ, אבל ברור שהליגה פה קטנה עליו והוא חייב להתקדם.

כואב גם על שכטר וריקן שנתנו את התחת למכבי בשנים האחרונות ואני מת עליהם, אבל הגיע הזמן לרענן את הסגל.

את פשיץ' לא הייתי מחזיר גם אם היה מבקש - שחקן ששם זין על הקבוצה במאני טיים לא צריך. אפשר וצריך להמשיך ולשחרר את ניקוליץ', יאניוטיס ובלקמן. 

לא חושב שיש מה להיכנס להיסטריה, צריך לרענן את הסגל בצורה חכמה ואיכותית. 

שני השקל שלי לגבי שכטר:

עצוב, אבל זה המעשה הנכון לשני הצדדים.

אתם זורקים פה שהיה עדיף להשאיר אותו כחלוץ שלישי ואני די מסכים ששכטר כחלוץ שלישי זה מעולה בשבילנו (גם מקצועית ובטח מבחינת מנהיגות ואופי), אבל אתם שוכחים שיש כאן שחקן שעה קריירה מדהימה בליגה ןרוצה בעונה-שתיים האחרונות שנשארו לו לשחק הרבה, לכבוש שערים ולהיות חלק ממשי בקבוצה.

אם מביאים לו על הראש חלץ זר ובריבו/סהר/זאן הוא לא באמת הולך לשחק יותר מידי. השנה הוא שיחק כי פשיץ היה בבלאגן חצי עונה והוא התחרה עם בלקמן על עמדת החלוץ השני.

ברגע שיהיו פה שני חלוצים יותר רציניים שכטר לא יתלבש לחצי מהמשחקים בעונה ויקבל פירורי דקות.

מה השחקנים אמרו? 

הבנתי שהגיבו, אבל מה הגיבו? מה לא אהבתם?

אוקי, ראיתי - לא כזה נורא. אבדה לחדר הלבשה ובלה בלה, מה רצית שירשמו? 

מה שיותר מסוכן זה אחד היוזרים כאן שמדבר על הדלפות. זו סכנה.

59 דקות לפני, דקסטר said:

אין לנו חלוץ מושאל ותורג'מן מהנוער לדעתי לא מוכן לבוגרים עכשיו.

אתה מבין שזה רק בגלל המצב הקיים כשאנחנו עם 0 חלוצים כן? אם נגיד בן סהר ובריבו היו חותמים והרי ידוע שמחפשים חלוץ זר אז לא חושב שהיית רואה הודעה/דעה אחת בנושא. 

מעלה את תורג׳מן במקום בלקמן אתמול.

בלי לראות דקת משחק של תורג'מן.

ומה אתה חושב שנשחק העונה עם בלקמן חלוץ ראשון וזהו? ככה תראה מצבת החלוצים שלנו?