Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

29 דקות לפני, קובי השועל said:

אני רואה את הדברים קצת אחרת. אין לי כוח לפרט יותר מידי אבל בגדול מחזוריות שחקני הבית היא הדבר החשוב ביותר בעיני שיתן לנו יציבות כלכלית לאורך שנים. חשוב מאוד בעיני לקדם ולפתח העונה את קארצב, שחר, פארפה, אלמוג ועוד כמה כשרונות.

יש לך בסגל הזה הרבה שחקנים שההישארות או ההגעה שלהם היא הנחת עבודה אופטימית. 

הרננדס, סאבוריט, טיבי, דן ביטון ויוני לא בטוח יישארו, נחמיאס (מאמין שיגיע), ניר ביטון, צ'יבוטה וחלוץ זר לא בטוח יגיעו. 

אם הייתי צריך להמר, סאבוריט ונחמיאס הם השניים היחידים שהייתי לוקח בחשבון כשחקני סגל לעונה הקרובה.

35 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

כי אנשים הפכו את הרכש לחזות הכל. 

יש דברים טעוני שיפור בניהול הקבוצה הבוגרת, לרבות תהליך ההכנה לעונה חדשה, אבל היסודיות והקצב של מיטשענק הביאו תוצאות עד עכשיו, ובסופו של דבר, הוא השקיע ועדיין משקיע כמות כסף אדירה בקבוצה.

גם הסיפור הזה של תהליך ההכנה הלקוי לעונה החדשה הוא מיץ'. אתה חושב שיצחקי, שזה חלק עיקרי בתפקיד שלו, יושב כל השנה ומגרבץ? הסיפור הזה הוא כבר לא סוד, הוא נאמר בכל מיני ערוצים שונים ולכן אין לי בעיה להגיד אותו פה בפורום, מיץ' הוא הצוואר בקבוק. כשהוא משחרר כבל הדברים קורים מהר וזה נראה שעובדים נכון, כשהוא לא אז אין שדרה ניהולית ויצחקי לא מנהל מקצועי. זה מאוד פשוט.

אגב, אין לי איזה אג'נדה להגן על יצחקי ויש מצב שהוא עושה חרא עבודה.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

גם הסיפור הזה של תהליך ההכנה הלקוי לעונה החדשה הוא מיץ'. אתה חושב שיצחקי, שזה חלק עיקרי בתפקיד שלו, יושב כל השנה ומגרבץ? הסיפור הזה הוא כבר לא סוד, הוא נאמר בכל מיני ערוצים שונים ולכן אין לי בעיה להגיד אותו פה בפורום, מיץ' הוא הצוואר בקבוק. כשהוא משחרר כבל הדברים קורים מהר וזה נראה שעובדים נכון, כשהוא לא אז אין שדרה ניהולית ויצחקי לא מנהל מקצועי. זה מאוד פשוט.

אגב, אין לי איזה אג'נדה להגן על יצחקי ויש מצב שהוא עושה חרא עבודה.

יש גם אמצע, מיטש אכן מחליט אבל יצחקי יכול ללחוץ עליו לקדם עניינים מהר יותר. אתה יכול להגיד לי שאם מנספורד או ג'ורדי היו במקומו זה היה באותו קצב? 

12 דקות לפני, Keano said:

יש גם אמצע, מיטש אכן מחליט אבל יצחקי יכול ללחוץ עליו לקדם עניינים מהר יותר. אתה יכול להגיד לי שאם מנספורד או ג'ורדי היו במקומו זה היה באותו קצב? 

אני לא חלק ממכבי ולא יכול להגיד בוודאות דבר כזה, בטח כשמדובר במשהו היפותטי. אני יכול להגיד, בוודאות, שאם זה היה תלוי רק ביצחקי למכבי היה כבר לפחות שחקן רכש (משמעותי) אחד כרגע. זהו, לא אגיד יותר מזה בנושא. האם זה בגלל שיצחקי לא יודע לעמוד על שלו או שמיץ' פשוט לא סומך עליו או שזה נטו על מיץ'? שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה. זה לא משנה בכל מקרה.

שבוע טוב ומבורך
מבין שגם בשבת כלום לא השתנה, רואה עוד כותרת מכבי רוצה אבל יקר
מדהים שאנחנו בקיץ 2021 ובמכבי עדיין לא למדו את הקונספט של איך עובד השוק הישראלי והמחירים שלו
אפילו קבוצות כמו לודורגורץ וסלטיק הבינו שהשוק הזה דל מבחינת איכות וכשרון וכל שחקן עולה כפול ולפעמים מרובע מהשווי האמיתי שלו וממה שהוא מסוגל למכור, מדהים אותי שמכבי לא הפנימו עוד משנה שעברה לשחרר שחקנים טובים יש מחיר והמחיר הוא גבוה מבחינת איכות וגבוה מבחינת המחיר שהם צריכים לשלם כדאי לקבל מוצר גנרי כלשהו..את קרויף ביקרנו כל הזמן שהוא הולך על הדברים שהוא מכיר על הזמן ולא מנסה להעז לשנות, אבל כנראה שהוא ידע מה הוא עושה ומה הגובה של השוק, במכבי של היום לא כך הדבר, אומנם הם האריכו חוזה לבן חיים וחוזז אבל איכות זה בטח לא, זה רחוק מזה. הם חשבו שהם יקבלו את דין דוד, ניר ביטון, צ'יבוטה, ד.ביטון ואחרים בעלות נמוכה יחסית וכל מה שהם צריכים לשם זה גג 2 מליון יורו על כולם והנה הם חותמים פה, לא צריך להיות גאון כדאי להבין את המחירים הלא שפוים שיש פה, מכבי לא לומדים  והתוכניות שלהם כושלות כל פעם מחדש..כל פעם נותנים מתנות לק"ש, לאשדוד ולשאר הקבוצות והם לא מתפשרות בקמצוץ מהצד השני, הם למדו שלמכבי יש כסף ולהם יש זמן אז הכי קל, רק שמכבי בסוף נותנים להם מתנות הגיע הזמן לדרוש על מושאלים כסף ולהפסיק להיות טובים, רוצים את פארפה? 800 אלף שקל דמי השאלה בבקשה.מכבי כרגע לא מסוגלים להאריך חוזה לשחקן כמו טיבי שהוא בוא נגיד עבודה של 2 דקות אצל מנספורד וקרויף, זה אפילו לא זוטה ששווה כותרת, אבל בעידן של מכבי 2021 גם בזוטות מתעסקים ..אין מישהו עם ביצים במכבי שיקום ויצעק סטופפ מה אנחנו עושים?  אם שנה שעברה לא היה אחד כזה אז גם השנה כרגיל דיברו כל המקורבים בתקשורת אבל עדין הביצים קטנות ולא מסוגלות לכלום. מכבי ת"א יצרה לעצמה הרבה קרבות הקיץ, הרבה קרבות...אנחנו נלחמים בהרבה זירות ויש מעט מאוד חיילים ומעט מאוד הבנה שכמה שוות העסקאות האלה ואיך סוגרים אותם. כל שחקן שציינתי היה בא למכבי כנראה אם הוא היה רק שיפצור בבודד או משהו לסגל כמעט מלא אבל בעידן שאנחנו צריכים 5-6 שחקנים וכל שחקן שאנחנו רוצים מבקשים עליהם יותר ממליון יורו, איפה אנחנו עוצרים את המפולת ואומרים מה קורה כאן ומי הגבר שיגיד שיש פה בעיה? אני מבקר הרבה את ואן לויבן, תמם, אנגלידיס ויצחקי פה בצורה מגעילה ואנשים מעירים לי על כך , אבל קיבלתם סיבה למה, לאף אחד מהם אין כריזמה כדאי לסגור עסקאות וכדי לשכנע את גולדהאר מה לעשות ואיפה להשקיע. מרגיש שכולם בובות שלו ועושים את דבריו לעומת קרויף ומנספורד שידעו לענות לו שצריך ואולי זאת הסיבה שהם במערכת והם לא.
זאת דעתי, אני אוהב את מיץ' אבל אני יודע שהוא אחד שישן ואז פתאום מתעורר והגלגלים מתחילים לנוע ולפעמים בקצב מהיר, אז הפעם הוא חייב להתעורר קצת יותר מוקדם ..מצטער
חלילה אני לא אומר שמכבי לא עובדים או לא מנסים לעבוד כי אני יודע שכן מכמה גורמים, אבל יש לי הרגשה שאו שהם סובלים מדימנציה קשה לגבי השוק או שהם מנסים לצייר מצב שהם יגידו הנה מנסים לעבוד אבל לא הלך רצינו אבל מקשים עלינו אז זה מה יש אבל מצטערים היה לנו את ההוא בשקל חבל שלא הלכנו עליו או לא הארכנו להוא חוזה כרגיל או שמנסים לצייר אשליה לאוהדים ובפועל זאת עונה פיננסית לא יודע מה להגיד אבל אי אפשר להמשיך ככה כל קיץ.

הבעיה לא בעבודה עצמה, ברור שהיו תוכניות ושמות שעקבו מראש, הבעיה שלמכבי יש רצוי ומצוי וזאת הבעיה, הרצוי דרישה להחתים שחקן, המצוי הסכום שהם לא מתכוונים לשלם.
גם אם עלי מוחמד היה מבוקש והיה לחוגג איזה חוב כלפינו עדין לא היינו מצליחים לסגור את העסקה הזאת בצורה מהירה כמו שחר.
  הקיץ אני טיפה פסימי מתמיד, יש כלכך הרבה עבודה, כלכך הרבה חורים שצריך לכסות ואי אפשר לדעת אם יש אנשים בהנהלה שמוכנים לשלם את הסכומים הלא שפוים שמבקשים מהם, אני שוב אומר למכבי יש רצון, ברור שיש רצון , אבל הסכומים שהם מוכנים לשלם ולסכומים שמבקשים מהם פר שחקן הוא רחוק כמו מפה לירח, הלוואי ונתחיל לקדם או לעשות דברים או לפחות נמזער נזקים לדברים ששחררו פה, חייבים להתחיל לקבל החלטות מהירות ולא לחכות, ג'קי זרק מחיר לא שפוי, אני לא רואה אותו מתקשר ליצחקי ואומר לו שמע ברק טעיתי, תן לי חופשה באילת וקח את דוד זה לא עובד ככה בשוק המחורבן בארץ לצערי. נקווה לטוב
אני בטוח שבסופו של דבר הארטילרטיה תתחיל לעבוד לטובתנו ונתחיל לראות תוצאות ודברים אבל אני מקווה שזה לא יהיה מאוחר ומעט מדי ממה שצריך הסגל הזה צריך לפחות 2 חלוצים(השנה היה לנו 3 וכרגע 0), קיצוני , קשר התקפי(או שנים במידה וביטון לא ישאר)מחליף לפרץ ובלם שכבר החתמנו בהנחה שטיבי ישאר.
יש הרבה עבודה, יאללה לשבוע טוב יותר ובשורות טובות יותר והרבה החתמות חלאס אין לאן לרדת יותר
אז גם לפסימיות שלי בסוף יהיה שינוי ונתחיל בע"ה אולי לראות דברים טובים בע"ה

הנה לכם קצת הומור השיר של ניקוליץ שכתבתי לפני שבת ולא הספקתי לעלות

לחתום בקבוצת פאר
להרוויח כמו מליונר
להתעורר אחר הצהריים
לצד פציעה או שניים
לברוח בצבע אדום(אין צבע אדום בתל אביב רק אזעקות)
לעלות פוסטים אהבה ושלום
לא לעלות אפילו בדרבי זעיר
להכריז אני ראש העיר(מסלמה עד לירקון)

לא לשחק לעולם
לא להועיל כשחקן
רק הראש בתארים
להגדיל ארון גביעים
אשליות

להפליג למרחקים
ללכת למיטב הרופאים
לטייל בפאריס וברומא 
לצעוק אני מראדונה

למכור למכבי אשליות רבות 
אך רובן אינן מתקיימות
להיות מושיע כמו גל גדות
אולי בחלומות

אחלה ניקוליץ

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא חלק ממכבי ולא יכול להגיד בוודאות דבר כזה, בטח כשמדובר במשהו היפותטי. אני יכול להגיד, בוודאות, שאם זה היה תלוי רק ביצחקי למכבי היה כבר לפחות שחקן רכש (משמעותי) אחד כרגע. זהו, לא אגיד יותר מזה בנושא. האם זה בגלל שיצחקי לא יודע לעמוד על שלו או שמיץ' פשוט לא סומך עליו או שזה נטו על מיץ'? שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה. זה לא משנה בכל מקרה.

מסכים. אני מקווה שזה חלק מאסטרטגיה מסוימת אבל אני לא אופטימי. 

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא סביר שמיטש לא סומך עליו אחרת הוא כבר לא היה בתפקיד, היו חלונות שדברים זזו יותר מהר עם ג'ורדי או מנספורד באותה נקודת זמן, יכול להיות שזה מקרי ואלה היו הנסיבות. 

2 דקות לפני, Keano said:

לא סביר שמיטש לא סומך עליו אחרת הוא כבר לא היה בתפקיד, היו חלונות שדברים זזו יותר מהר עם ג'ורדי או מנספורד באותה נקודת זמן, יכול להיות שזה מקרי ואלה היו הנסיבות. 

יש מצב.

אסכם את העניין בזה - יש דיסוננס גדול בין זה שמיץ' מעמיד פה את התקציב הכי גדול כבר עשור ומביא מהבית סכומי חסרי תקדים בכדורגל הישראלי לבין איך שמכבי מתנהלת בגזרת הרכש והחוזים מול השחקנים. לפחות בשנים האחרונות.

זו השורה התחתונה וזה מה שהאוהדים צריכים להפנים. כל השאר זה רכילות שהיא פחות רלוונטית בעיניי.

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

יש מצב.

אסכם את העניין בזה - יש דיסוננס גדול בין זה שמיץ' מעמיד פה את התקציב הכי גדול כבר עשור ומביא מהבית סכומי חסרי תקדים בכדורגל הישראלי לבין איך שמכבי מתנהלת בגזרת הרכש והחוזים מול השחקנים. לפחות בשנים האחרונות.

זו השורה התחתונה וזה מה שהאוהדים צריכים להפנים. כל השאר זה רכילות שהיא פחות רלוונטית בעיניי.

יש לי ויכוח מתמשך עם חברים שאוהדים קבוצות אחרות לגבי עניין התקציב. 

קודם כל, חלק ניכר מהתקציב שלנו הולך לדברים שלא קיימים בקבוצות אחרות, בעיקר מחלקת הנוער וכל מערך המרצ'נדייז והשיווק, שהם בכמה רמות מעל יתר הליגה. אני לא אתפלא אם מדובר בסדר גודל של שליש מהתקציב במצטבר. אחרי זה, חלק נכבד מהתקציב הולך לצוות המקצועי והניהולי. 

לכן, כשמתייחסים לתקציב, המפתח בעיניי הוא להתייחס לתקציב השכר ולתקציב הרכש. תקציב השכר שלנו הגדול בליגה כמעט עשור להערכתי, אבל לא אתפלא תקציב הרכש בשלוש השנים האחרונות לא בטופ-3 בליגה.

זה לא קשור לתקציב 

כמו שטענתי

צריך לגבש החלטה 

מה עושים עם השוק הישראלי

אם בלקמן ישאר אני באמת אתעצבן, אני אצעק פה חזק אפילו ..זה פעם שניה שברור ששחקן מועדף על שחקן לא על רקע מקצועי ועל רקע של אגו של מישהו מהמועדון.

באמת מחר הולכים לפתוח את מכירת המנויים?

לי מעולם זה לא השפיע על חידוש אבל בטוח שיש אלפים שכן, ובמצב העניינים הנוכחי, שלא רק שאין רכש אלא בקושי יש הרכב, זה ישפיע.. 

10 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא קשור לתקציב 

כמו שטענתי

צריך לגבש החלטה 

מה עושים עם השוק הישראלי

אם בלקמן ישאר אני באמת אתעצבן, אני אצעק פה חזק אפילו ..זה פעם שניה שברור ששחקן מועדף על שחקן לא על רקע מקצועי ועל רקע של אגו של מישהו מהמועדון.

כן..אגו זה מה שמכתיב קבלת החלטות במכבי

9 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא קשור לתקציב 

כמו שטענתי

צריך לגבש החלטה 

מה עושים עם השוק הישראלי

ואם שכטר היה נשאר היו אומרים שיצחקי דואג לחברים שלו. אי אפשר לצאת מזה כאשר אנחנו לא יודעים פרטים. 

מצד אחד סומך על מכבי וזה...

מצד שני חדר ההלבשה ספג אבידות לדמויות מרכזיות כמו ריקן שכטר פרץ. עזיבה של טיבי תבאס מאוד בהיבט הזה. מקווה לבשורות טובות בשבועיים הקרובים. 

29 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

יש לי ויכוח מתמשך עם חברים שאוהדים קבוצות אחרות לגבי עניין התקציב. 

קודם כל, חלק ניכר מהתקציב שלנו הולך לדברים שלא קיימים בקבוצות אחרות, בעיקר מחלקת הנוער וכל מערך המרצ'נדייז והשיווק, שהם בכמה רמות מעל יתר הליגה. אני לא אתפלא אם מדובר בסדר גודל של שליש מהתקציב במצטבר. אחרי זה, חלק נכבד מהתקציב הולך לצוות המקצועי והניהולי. 

לכן, כשמתייחסים לתקציב, המפתח בעיניי הוא להתייחס לתקציב השכר ולתקציב הרכש. תקציב השכר שלנו הגדול בליגה כמעט עשור להערכתי, אבל לא אתפלא תקציב הרכש בשלוש השנים האחרונות לא בטופ-3 בליגה.

אני, ולא נראה לי אף אחד אחר באמת מכיר את המספרים של כל הקבוצות כי זה לא מידע פומבי. אם הייתי צריך לנחש, נטו על סמך תחושה, אנחנו עם התקציב הכי גבוה ואם לא אז השני. מיץ' פשוט לא מפזר כספים על חוזים והעברות כמו הנראטיב שבנו פה או שהיינו רוצים להאמין. יכול להיות שזה קשור לפייר פליי ששינה אצלו משהו בתפיסה או למקרים שהוא נכווה מהם בעבר או שניהם ביחד או בכלל משהו אחר לא קשור. טיבי זו דוגמא אחת לזה.

17 דקות לפני, erantheking21 said:

לפעמים כן

אתה רואה סיבה אחרת להעדיף את בלקמן על שכטר?

אמרתי כבר הרבה פעמים שאני מעדיף אותו מבחינה מקצועית

3 דקות לפני, erantheking21 said:

וזה כי?

עם כמה שהוא מסורבל הוא יותר גולר (המספרים מעידים על זה), פטריק יותר מאמין בו,

הוא צעיר ב-3 שנים משכטר שיש לו קצת בעיה להיות חלוץ שלישי ובגלל זה יש איזה בעיה עם פטריק, בלקמן יודע את מקומו ולא עושה בעיות.

4 דקות לפני, Keano said:

עם כמה שהוא מסורבל הוא יותר גולר (המספרים מעידים על זה), פטריק יותר מאמין בו,

הוא צעיר ב-3 שנים משכטר שיש לו קצת בעיה להיות חלוץ שלישי ובגלל זה יש איזה בעיה עם פטריק, בלקמן יודע את מקומו ולא עושה בעיות.

יותר גולר, אפשר לחשוב ..כבש מול סודובות ומול ב"ש עם הנוער בתחילת השנה.

שכטר פצוע טוב ממנו

9 דקות לפני, erantheking21 said:

יותר גולר, אפשר לחשוב ..כבש מול סודובות ומול ב"ש עם הנוער בתחילת השנה.

שכטר פצוע טוב ממנו

שכטר גם עם רגל אחת טוב מזהבי