Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לפי האגודל טיבי כנראה יעזוב ושמיר המועמד להחליף את ריקן/ פרץ.

הוא כבר שבוע רושם כל יום אותו דבר על טיבי, אין לו מושג מה קורה באמת.

33 דקות לפני, erantheking21 said:

שכטר בן גילו של זהבי, פנסיונר הוא לא...יש לו עוד מה לתרום גם בחדר ההלבשה, שחקנים כמוהו שיש להם פשן לשחק עד גיל 40 יכולים להמשיך, זה לא מקרה קלאסי של שחקן שאהוב בחדר ההלבשה אבל רואים שהוא לא מסוגל לתרום...תשאל שחקנים במכבי מה הוא עושה להם באימונים, מרפקים כאילו הוא משחק אמיתי, הוא שחקן טוב בכיף יכול להיות עוד עונה פה עד שנמצא מחליף ראוי

די. שכטר גמור.  באירופה הוא נראה כמו בן 90 שמנסה לרדוף אחרי נערים שחטפו לו את המפתח לקלנועית.  העזיבה שלו טובה בהחלט בעיניי. 
על ריקן האיטיות והכבדות פחות מורגשת אבל הוא כבר הרבה זמן לא טוב ואיבד גם את ה"ריקניות" של להיות שם במשחק מגעיל ולתת גול קריטי משום מקום אז בשביל מה?  אוהב אותו מאד אבל גם זאת עזיבה טובה.
גם טב"ח היה צריך לעזוב, הארכת החוזה שלו מאכזבת מאוד אבל מנגד אולי משאירים אותו למטרות ניסיון וחדר הלבשה אחרי ששני שחקנים דומיננטים כמו שכטר וריקן עזבו. 
ניקוליץ' לצערי תקוע פה עד סיום החוזה אז גם בעונה הבאה יהיה לנו זר פחות משאר הליגה. 
בלקמן חייב לעזוב, אבל לצערי יש סיכוי טוב שישאר. 
מאמין שטיבי ישאר, אם נחמיאס יגיע זה מעולה גם לעכשיו במקום הרננדס וגם לעונות הבאות במקום טיבי שלא הולך ונהיה צעיר יותר.
השאלה מה קורה עם גלזר ויונתן כהן, יימכרו הקיץ? כי אם כן זאת מכה קשה. 
ומה קורה עם טננבאום וטיבי?
יש הרגשה רעה לגבי טננבאום, נקווה לטוב.

אבל שום דבר לא יקרה בלאו הכי לפני החתמת מאמן. זה הבסיס.

ואני חושב שכל הטרולים בהנהגת קובי השועל שמייצרים פה אחיזת עיניים של תנועה ועבודה של המועדון עושים נזק עצום למועדון בלי להבין את זה בכלל. מגדילים את הדיסוננס ואת כדור השלג שיגיע בין הקהל למועדון.

קצת מחשבה ואחריות אנשים.

שמיר מקדים בסוכן טוב

בוואן גם התחילו לזיין תמח על זרגרי, אנחנו לא חיפה ופה זה לא מוחמד...אין שום סיכוי שחוגג ישחרר אותו בזול ותמורת שחקנים, שום סיכוי..דוקא על מוחמד היה עסקה יותר "ריאלית"

נחמיאס צפוי לחתום השבוע וזה יהיה הרכש לפחות , אם הרננדס ישאר אז כנראה במקום טיבי.

אני באמת רואה המון ליגת העל, ולא מבין מה מכבי רואה בזרגרי.

מרגיש לי כמו גרסה טיפה טיפה יותר משודרגת של קלטינס. לא ברור

2 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לא אתפלא אם הדיווח המתוזמן בכל האתרים על נחמיאס זה בדחיפה מאיתנו כדי "להרגיע את הקהל"

בכלל כל הכתבה היום של רז אמיר נראית כמו הכתבה מיצחקי

מה הגובה של נחמיאס ?

פיבן, בלטקסה ,נחמיאס ואולי טיבי ( וייני שצריך ) בלמים טובים מספיק לרוץ איתם בליגה. ( ובטח שלא פחות טובים מארד של חיפה )

אבל הכי חשוב זה סאבוריט :(

4 דקות לפני, yello said:

מה הגובה של נחמיאס ?

פיבן, בלטקסה ,נחמיאס ואולי טיבי ( וייני שצריך ) בלמים טובים מספיק לרוץ איתם בליגה. ( ובטח שלא פחות טובים מארד של חיפה )

1.90

לדעתי אם הוא מגיע טיבי עוזב ויחתום בחיפה

3 דקות לפני, yello said:

מה הגובה של נחמיאס ?

אבל הכי חשוב זה סאבוריט :(

נחמיאס פוטנציאל אדיר אבל חסר לו הניסיון של הרננדס וטיבי במיוחד באירופה.

אם טיבי עוזב זה ביזיון מבין הגדולים שראינו פה, אסור לתת לבלם כזה שעדיין בין הטובים בארץ לעזוב לאחת היריבות הגדולות שלנו, ושחקן שכבר הפך מזמן למזוהה איתנו וכל כך משמעותי במועדון.

הולך להיות קיץ ארור.

Just now, דיברנו עליו יורם said:

אם טיבי עוזב זה ביזיון מבין הגדולים שראינו פה, אסור לתת לבלם כזה שעדיין בין הטובים בארץ לעזוב לאחת היריבות הגדולות שלנו, ושחקן שכבר הפך מזמן למזוהה איתנו וכל כך משמעותי במועדון.

הולך להיות קיץ ארור.

בהחלט אחד הביזיונות הגדולים שיש וגם מחזקים את הנמסיס. מטורף.

לא הייתי מאריך חוזים לריקן ושכטר.

צריך דם חדש ויש חלופות אחרות בשוק אבל כן צריך לפעול להביא אותם. חמד / שהר זה מאסט.

מה שכן מטמטם אותי זה שכל הקו האחורי של מכבי בסימן שאלה ענק. 

שמתם לב שמכבי התחילו לעבוד חזק עם דודו דהאן בקיץ הזה 

התחיל עם עסקה על ביטון וציבוטה

המשיך לדין דוד

כנראה יסגרו איתו את עסקת נחמיאס

וגם ניר ביטון ועדן שמיר על הפרק

2 דקות לפני, LL6 said:

שמתם לב שמכבי התחילו לעבוד חזק עם דודו דהאן בקיץ הזה 

התחיל עם עסקה על ביטון וציבוטה

המשיך לדין דוד

כנראה יסגרו איתו את עסקת נחמיאס

וגם ניר ביטון ועדן שמיר על הפרק

כי יש לו את השחקנים הכי טובים שיכולים לבוא למכבי

39 דקות לפני, דקסטר said:

כן ולא.

ברור שמבחינתי כאוהד שאחרי עשור שחור, קשה וכואב, חווה עשור מדהים תחת מיץ' זה אסון לא לזכות באליפות. גם בעונה החולפת למרות שאמרתי לכל אורכה שלדעתי חיפה טובה יותר, 3 מחזורים בתוך הפלייאוף זה היה בידיים שלנו ופשוט נגמר הדלק/שלשלנו ברור שזה כאב.

אבל כמו שסוייר כתב, למרות מה שהתרגלנו כנראה שצריך לעשות סוויץ' במחשבה. מיץ' משקיע בנוער ובבית"ר תל אביב באופן מדהים ויכול להיות שעוד כמה שנים נקצור את הפירות אם דברים יתחברו.

מסכים עפ כל מילה. אין כיף לאוהד כמו קיץ חלומי של גלאקטיקוס ומלא החתמות נוצצות ומהירות אבל אנחנו חייבים להפנים שזה כבר לא יקרה במכבי כנראה בטווח הנראה לעין. במקום זה אפש3 להינות משחקנים מצויינים שטיפחנו בתוך הבית+ בממוצע איזה 2 זרים חופשיים בחלון  שבחלק מהמקרים מתבררים כבינגו ואולי עוד לגיונר לקינוח כשנוצרת הזדמנות.

למרות זאת, אני לא חושב שהסגל הסופי יהיה מקומות 3-5. לא רואה אף קבוצה כרגע שיכולה להוריק אותנו מתחת למקום 2 עם כל הכבוד למסע הרכש הבינוני של אלונה. מקסימום במקרה הרע הם יתנו פייט על מקום 2-3

אין ספק שדיבורים על מקום מתחת ל3 הם בגדר הזייה, גם בסיטואציה הגרועה ביותר לא רואה אותנו לא מסיימים בטופ3. עם זאת, התרגלתי להיות המקום הראשון הבלתי מעורער שכל עונה שלא לוקח אליפות מרגיש שגנבו אותו.

כרגע אנחנו נכנסים לסיטואציה מעט שונה, הקיץ הזה חייב את מכבי לקבל החלטה האם משתמשים בסוף עידן הפיירפליי, התקציב הגדול שנפתח מאירופה ומהחסכון והשחקנים שניתן למכור כדי לעוף קדימה בגדול או שמשמרים מודל סופר מקצועני ואירופי בחלק מהאגפים המקצועיים של המועדון בנוסף לטיפוח מחלקות הנוער, מביאים רכש נקודתי בזול בתקווה שיפגע ונותנים למועדון להתגלגל.

כל אחד יכול להחליט בעצמו לאיזה כיוון הוא חושב שהלכנו ואיך זה הולך להיגמר, אני מנתח את הדברים בצורה שכבר הבהרתי כאן בפורום למעלה ולכן אני חושב שראוי שעוד אנשים יסתכלו נכון על המועדון כדי לא לייצר ציפיות בלתי אפשריות שיתפוצצו לאנשים בפנים יובילו לדיסוננס שיפגע במועדון.

ועוד דבר קטן, אסור של אליפות/סגנות אם יגמר במקום שלישי יכאב לי מאוד, זאת תיהיה סופה של תקופה מבחינתי. מקווה שזה לא יקרה אבל מבין שזאת לחלוטין אופציה (לראשונה העשור)