Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

מה אתם משחקים אותה ראש קטן כאילו? אמרתי שמיטש בעלים זבל שכלום לא הצליח לו מעולם? סך הכל אמרתי שהשיטה הזאת של לא לקנות שחקנים לא מספיק טובה. זה הכל. 

גם ביקורת אסור להעביר יותר. הפכנו לצפון קוריאה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מה אתם משחקים אותה ראש קטן כאילו? אמרתי שמיטש בעלים זבל שכלום לא הצליח לו מעולם? סך הכל אמרתי שהשיטה הזאת של לא לקנות שחקנים לא מספיק טובה. זה הכל. 

וואו וואו. אל תאבד את זה, יש עוד קיץ ארוך. לא יהיה אוהב ומבקר למיטש ממני. תנשום. 

Just now, המכבייה said:

וואו וואו. אל תאבד את זה, יש עוד קיץ ארוך. לא יהיה אוהב ומבקר למיטש ממני. תנשום. 

אני לא אוהב שמעוותים את מה שאני אומר. אמרתי שהדרך של לא לקנות שחקנים לא בהכרח תעבוד, לא אמרתי ששום דרך של מיטש לא עבדה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא אוהב שמעוותים את מה שאני אומר. אמרתי שהדרך של לא לקנות שחקנים לא בהכרח תעבוד, לא אמרתי ששום דרך של מיטש לא עבדה.

מי עיוות? אתה מייחס מזל למיטש בהחתמת מאמן שהוציא מהסגל יותר. "הדרך של לא לקנות שחקנים" נכפתה עלינו והחזירה לפורפורציות. אין שום מזל ב30 מיליון שקל השקעה שנתית כבר עשור. לא ממש. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

מי עיוות? אתה מייחס מזל למיטש בהחתמת מאמן שהוציא מהסגל יותר. "הדרך של לא לקנות שחקנים" נכפתה עלינו והחזירה לפורפורציות. אין שום מזל ב30 מיליון שקל השקעה שנתית כבר עשור. לא ממש. 

איפה ראית שדיברתי על מזל? אתה ממשיך לעוות. לשם שינוי בהתנהלות עם איביץ' פעלנו מצוין. הוא היה סגור כבר במהלך העונה שלפני והתאים לנו מאוד. 

לא מבין איך זה קשור למה שרשמתי על הרכש.

Just now, מכביסט לעד said:

איפה ראית שדיברתי על מזל? אתה ממשיך לעוות. לשם שינוי בהתנהלות עם איביץ' פעלנו מצוין. הוא היה סגור כבר במהלך העונה שלפני והתאים לנו מאוד. 

לא מבין איך זה קשור למה שרשמתי על הרכש.

ציטטתי משפט שהתייחס "למזל" שהיה למיטש.  כתבת את זה, ביקרתי את זה. מותר? 

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מותר לך לכתוב מה שאתה רוצה, מותר לנו לענות, תרגע עם הדרמה.

אתה טוען שהדרך לא טובה אבל מה לעשות שבשלוש שנים האחרונות חווינו רק שנים מוצלחות. האם זה ימשך ככה בעתיד? לא יודע.

להגיד שהדרך של מיץ' לא מוצלחת רק כי אתה חושש שבעתיד יפסקו ההצלחות, זה מוגזם. תן לזמן לשפוט, עד עכשיו הדרך הזאת רק מצליחה.

שילבנו שחקני בית בצורה פנטסטית, יחד עם זרים בהעברות חופשיות וישראלים שהבאנו ללא דמי הבץעברה או במדמי העברה נמוכים מאוד. וככה לקחנו 2 אליפויות+עונה אחרונה מצויינת של הצלחה באירופה, מאבק עד הסוף וגביע

נזכר ביום הזה בזמן אמת, כששדפונדר(המקבילה לרז אמיר היום בוואן) פירסם בפייס שלו בבוקר- הברק הוא אדום. את הריפרשים המטורפים באינטרנט של אז... כמו גמר גביע. מיטש שילם 2 מיליון בשיחת טלפון במגרש חניה, יצחקי היה נחוש ושיחק את ההצגה כמו שרצה. 

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=338492

27 דקות לפני, snufkin said:

מותר לך לכתוב מה שאתה רוצה, מותר לנו לענות, תרגע עם הדרמה.

אתה טוען שהדרך לא טובה אבל מה לעשות שבשלוש שנים האחרונות חווינו רק שנים מוצלחות. האם זה ימשך ככה בעתיד? לא יודע.

להגיד שהדרך של מיץ' לא מוצלחת רק כי אתה חושש שבעתיד יפסקו ההצלחות, זה מוגזם. תן לזמן לשפוט, עד עכשיו הדרך הזאת רק מצליחה.

שילבנו שחקני בית בצורה פנטסטית, יחד עם זרים בהעברות חופשיות וישראלים שהבאנו ללא דמי הבץעברה או במדמי העברה נמוכים מאוד. וככה לקחנו 2 אליפויות+עונה אחרונה מצויינת של הצלחה באירופה, מאבק עד הסוף וגביע

שוב, השלוש שנים האלו כללו שחקנים ששילנו עליהם דמי העברה, ביחד עם שחקנים בחינם ומושאלים. 

אין בעיה לעבוד עם מודל שחקני בית, זה נהדר. מותר גם להוציא כסף על שחקן או שניים כל עונה לפי הצורך. לא צריך להיות מקובעים על השיטה הזאת ולא לקנות שחקנים בכלל. מותר גם לשלב.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

שוב, השלוש שנים האלו כללו שחקנים ששילנו עליהם דמי העברה, ביחד עם שחקנים בחינם ומושאלים. 

אין בעיה לעבוד עם מודל שחקני בית, זה נהדר. מותר גם להוציא כסף על שחקן או שניים כל עונה לפי הצורך. לא צריך להיות מקובעים על השיטה הזאת ולא לקנות שחקנים בכלל. מותר גם לשלב.

בכל עונה מגיע גם רכש משלים. בדרך כלל גם זרים וגם ישראלים. אבל לא תשלם עליהם דמי העברה גבוהים מאוד, כי את הכסף הגדול משקיעים בטיפוח שחקני בית.

47 דקות לפני, המכבייה said:

ציטטתי משפט שהתייחס "למזל" שהיה למיטש.  כתבת את זה, ביקרתי את זה. מותר? 

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

לא השוואתי את מכבי לאייאקס. אמרתי שאם קבוצה שדוגלת בשחקני בית מוציאה כסף על שחקנים, בטח שמכבי יכולה וצריכה לעשות את זה מדי פעם.

זכותו גם להוריד אותנו ליגה אם הוא רוצה. הוא הבעל הבית. אני סתם אוהד שמעביר ביקורת בפורום אוהדים.

לא יודע עד כמה הוא הצליח. באליפויות היה פה מאמן ענק שהפך את הקבוצה שלך לפי כמה טובה יותר ממה שהיא הייתה שווה, לא בנית את האליפויות האלה רק על שחקני בית. בנית אותם גם (או בעיקר) על שחקנים ששילמת עליהם כמו גולסה, עטר, אצילי, דסה, ראייקו וכו'. זה העניין, צריך שילוב, אי אפשר לבנות רק על שחקני בית, זה לא מתאים לקבוצה אם שאיפות.

בעונה שעברה היינו על האדים מהאליפויות. מאז עזבו אותנו לא מעט שחקנים, כולל אחד שהתלות בוא הזכירה את התלות בזהבי.

איפה ראית בציטוט הזה את המילה מזל?

Just now, snufkin said:

בכל עונה מגיע גם רכש משלים. בדרך כלל גם זרים וגם ישראלים. אבל לא תשלם עליהם דמי העברה גבוהים מאוד, כי את הכסף הגדול משקיעים בטיפוח שחקני בית.

לא ביקשתי שיחזרו להוציא 3 מיליון על זרים או לקנות הרבה ישראלים גנרים במיליון כל חלון. 

עסקאות שאנחנו זקוקים להם כמו צ'יבוטה וביטון זה הכרחי.

וואלה לא רואה את מיטש מאשר עסקה על מאוויס. גם שחקן שהיה שלנו וגם אדם עם חוסר כבוד למועדון.

יכול להיות שההודעה תתיישן רע מהר מאוד:)

9 דקות לפני, הילד בן 30 said:

וואלה לא רואה את מיטש מאשר עסקה על מאוויס. גם שחקן שהיה שלנו וגם אדם עם חוסר כבוד למועדון.

יכול להיות שההודעה תתיישן רע מהר מאוד:)

מקווה מאוד שאתה צודק,
קודם כל מקצועית עושים ממנו משהו שהוא לא. הוא לא שחקן רע אבל הוא לא מה שחייזר שיגלוש לפורום יחשוב כשיקרא עליו חלק מהתגובות פה. 
שנית, באמת שיש גבול לכל דבר, זה לא "סתם" איזה ששל למכבי (רמוט) או הזונה ה12 (שכטר), זה ללכת באופן שיטתי (חזר על זה מספר פעמים ובהפרשי זמן גדולים) ולטעון שמכבי מועדן גזען ושהקהל גזען (על סמך אותו משחק שדמיין קריאות גזעניות שלא היו ולא נבראו, לא צויינו בדו"ח של הקרן, לא צויינו בדו"ח השיפוט, לא הופיע בהקלטת המשחק, אלא רק בראשו החלול שלו)., זה משהו שאסור לעבור עליו לסדר היום. לא רוצה לראות אותו פה. 
אבל שוב, אני עם גולדהאר, ירצה להביא את ה**** הזה למכבי? אקלל אותו עד ההודעה הרשמית שהוא שחקן מכבי ואעצור עד להודעה הרשמית על כך שהוא שוחרר. 

40 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה ראית בציטוט הזה את המילה מזל?

"לא יודע עד כמה הוא הצליח". מה אני יכול להוסיף לזה? זה יותר גרוע ממזל. 

כתבתי שיתפרסם היום שמכבי במו"מ על חלוץ זר. לפחות נותן לכם משהו להתעסק בו במקום לבלבל את השכל אם הניהול של מיץ' נכון או לא. מי שעדיין לא קיבל את ההבנה שצריך לתת אמון מלא במיץ' הוא טיפש.

אני בטוח שבסופו של דבר תעמוד קבוצה טובה, נדבר באוגוסט. כל שנה אותו הדבר, זה מיץ'. זאת החבילה או זאת הכלה כמו שאומרים.

אגב, לגבי עלי מוחמד.. אחרי עונה חלשה מאוד בביתר, שחקן בלי מספרים.. הוא לא יכול להיות המחליף של דור. טוב שלא שמו את הביצים עליו.

לפני4 שעות , robertod said:

תומך במיץ' ובהנהלה בכל מה שהם עושים גם אם בינתיים שחקנים לא חותמים ודברים לא זזים. יש למיץ' את השיקולים שלו ומאמין בדרך שלו. הוא הרוויח ביג טיים את האמון שלי ובתקווה של שאר האוהדים.

עדיין מצחיק..

חחחחחחח ציוץ שלי. כבוד 

48 דקות לפני, קובי השועל said:

כתבתי שיתפרסם היום שמכבי במו"מ על חלוץ זר. לפחות נותן לכם משהו להתעסק בו במקום לבלבל את השכל אם הניהול של מיץ' נכון או לא. מי שעדיין לא קיבל את ההבנה שצריך לתת אמון מלא במיץ' הוא טיפש.

אני בטוח שבסופו של דבר תעמוד קבוצה טובה, נדבר באוגוסט. כל שנה אותו הדבר, זה מיץ'. זאת החבילה או זאת הכלה כמו שאומרים.

אגב, לגבי עלי מוחמד.. אחרי עונה חלשה מאוד בביתר, שחקן בלי מספרים.. הוא לא יכול להיות המחליף של דור. טוב שלא שמו את הביצים עליו.

לא זה לא מה שאמרת.

אמרת חכו להפתעה מחר. וששאלו מה ההפתעה לא ענית :)

1 hour ago, קובי השועל said:

הוא שחקן שונה מפרץ.

גם מאבו פאני האמת.

ולא הייתי שם עליו קרוב לשני מיליון יורו. ועדיין הוא שחקן שיעזור להם מאוד.

חוגג לא יכול או לא רוצה לשלם יותר ארגזים על בית"ר. לחיפה היה חוב לגבות והיא ניצלה את הסיטואציה יפה לטובתה. עכשיו אבו פאני כבר לא מאיים עליהם יותר והם הביאו על הנייר אחלה של חיזוק.

לגבינו, מרגיש כאילו שאתם חווים שנה ראשונה של מיץ' במכבי, מכבי עובדת יותר לאט משאר הקבוצות וכנראה גם ממה שהיינו רוצים. טוב או לא טוב זה מה יש וצריך להתמודד עם המציאות. בסוף הוא שופך את 40-50 מיליון. יש הרבה עבודה, אבל אני דווקא מאמין ביצחקי. לא צריך לדבר אנגלית כדי להבין כדורגל. אני מהמר שהוא יעמיד (כרגיל) קבוצה מעולה. נחיה ונראה.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

חוגג לא יכול או לא רוצה לשלם יותר ארגזים על בית"ר. לחיפה היה חוב לגבות והיא ניצלה את הסיטואציה יפה לטובתה. עכשיו אבו פאני כבר לא מאיים עליהם יותר והם הביאו על הנייר אחלה של חיזוק.

לגבינו, מרגיש כאילו שאתם חווים שנה ראשונה של מיץ' במכבי, מכבי עובדת יותר לאט משאר הקבוצות וכנראה גם ממה שהיינו רוצים. טוב או לא טוב זה מה יש וצריך להתמודד עם המציאות. בסוף הוא שופך את 40-50 מיליון. יש הרבה עבודה, אבל אני דווקא מאמין ביצחקי. לא צריך לדבר אנגלית כדי להבין כדורגל. אני מהמר שהוא יעמיד (כרגיל) קבוצה מעולה. נחיה ונראה.

לאט לאט, אבל אני חושב שהמינימום זה להודיע על מאמן.

הארכה לטננבאום.

ופרידה מכל השחקנים שעוזבים ולא רק דור פרץ.