Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, Dalembert said:

@snufkin

חיפה עובדים נכון. תגיד את זה. 

זה שמור רק לב"ש:)

וזה היה עידן אחר, של קרוייף מחתים במליונים שחקנים בינוניים מהפועל. היום מיץ' בחר לנתב את הכסף למקומות אחרים ולא לרכש ובינתיים זה עובד יפה

Just now, snufkin said:

וזה היה עידן אחר, של קרוייף מחתים במליונים שחקנים בינוניים מהפועל. היום מיץ' בחר לנתב את הכסף למקומות אחרים ולא לרכש ובינתיים זה עובד יפה

תגיד בצל

2 דקות לפני, Keano said:

איזה דוגמא הבאת..

אתה יודע מה ההכנסות שלהם? 40K מנויים, ליגת אלופות, מכרו שחקנים ב150 מיליון יורו.

אצלנו לא היתה עונה שהיינו בבלומפילד ובתים באירופה ביחד כדי לנצל את זה.

לא השוואתי את מכבי לאייאקס. אמרתי שאם קבוצה שדוגלת בשחקני בית מוציאה כסף על שחקנים, בטח שמכבי יכולה וצריכה לעשות את זה מדי פעם.

2 דקות לפני, snufkin said:

אתה אומר שזה לא בסדר שמיץ' מביא מהבית רק 40 מליון שקל בערך כל עונה? התקציב של מכבי הוא הגבוה בליגה. מיץ' מביא את הכסף מהבית וזכותו להחליט לאן לנתב אותו.

ויותר חשוב מזה, הוא עד עכשיו מצליח. אם נתחיל להיכשל, תאמין לי שאני גם יודע לתת ביקורת לא פחות ממך. כרגע אנחנו מצליחים ב 3 עונות האחרונות בשיטה הזו

זכותו גם להוריד אותנו ליגה אם הוא רוצה. הוא הבעל הבית. אני סתם אוהד שמעביר ביקורת בפורום אוהדים.

לא יודע עד כמה הוא הצליח. באליפויות היה פה מאמן ענק שהפך את הקבוצה שלך לפי כמה טובה יותר ממה שהיא הייתה שווה, לא בנית את האליפויות האלה רק על שחקני בית. בנית אותם גם (או בעיקר) על שחקנים ששילמת עליהם כמו גולסה, עטר, אצילי, דסה, ראייקו וכו'. זה העניין, צריך שילוב, אי אפשר לבנות רק על שחקני בית, זה לא מתאים לקבוצה אם שאיפות.

בעונה שעברה היינו על האדים מהאליפויות. מאז עזבו אותנו לא מעט שחקנים, כולל אחד שהתלות בוא הזכירה את התלות בזהבי.

זה לא יקרה אבל נראה לכם שאלירן היה עוזר לנו לרוטציה בהתקפה ? ( גם היום הוא מסיים עם דו ספרתי קל בליגה )

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא השוואתי את מכבי לאייאקס. אמרתי שאם קבוצה שדוגלת בשחקני בית מוציאה כסף על שחקנים, בטח שמכבי יכולה וצריכה לעשות את זה מדי פעם.

גם אני לא השוותי, זה בפרופורציות לגודל תקציב אבל גם אם אתה מנרמל את זה לליגה יש להם הכנסות שעולות בהרבה על ההוצאות מה שלנו אין.

7 דקות לפני, yello said:

זה לא יקרה אבל נראה לכם שאלירן היה עוזר לנו לרוטציה בהתקפה ? ( גם היום הוא מסיים עם דו ספרתי קל בליגה )

לא תודה

3 דקות לפני, Keano said:

גם אני לא השוותי, זה בפרופורציות לגודל תקציב אבל גם אם אתה מנרמל את זה לליגה יש להם הכנסות שעולות בהרבה על ההוצאות מה שלנו אין.

אז איך חיפה יכולים לשלם על שחקנים ואנחנו לא?

10 דקות לפני, yello said:

לא מה שאנחנו מחפשים 

לא תודה 

5 דקות לפני, Keano said:

תיאורטית הכנסו לא מעט השנה מאירופה, ברור שגם הוצאנו.. אי אפשר להגיד שאנחנו השנה לא מצליחים בתחום ההכנסות.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז איך חיפה יכולים לשלם על שחקנים ואנחנו לא?

להם לא היה פייר פליי אז הם פחות זהירים כנראה.

אנחנו נכוונו חזק גם מהעונש וגם מרכישות של פלופים כמו מרסלו

4 דקות לפני, erantheking21 said:

תיאורטית הכנסו לא מעט השנה מאירופה, ברור שגם הוצאנו.. אי אפשר להגיד שאנחנו השנה לא מצליחים בתחום ההכנסות.

מה שהכנסנו רק כיסה את העובדה שלא היו הכנסות ממנויים וכרטיסים

תומך במיץ' ובהנהלה בכל מה שהם עושים גם אם בינתיים שחקנים לא חותמים ודברים לא זזים. יש למיץ' את השיקולים שלו ומאמין בדרך שלו. הוא הרוויח ביג טיים את האמון שלי ובתקווה של שאר האוהדים.

עדיין מצחיק..

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זכותו גם להוריד אותנו ליגה אם הוא רוצה. הוא הבעל הבית. אני סתם אוהד שמעביר ביקורת בפורום אוהדים.

לא יודע עד כמה הוא הצליח. באליפויות היה פה מאמן ענק שהפך את הקבוצה שלך לפי כמה טובה יותר ממה שהיא הייתה שווה, לא בנית את האליפויות האלה רק על שחקני בית. בנית אותם גם (או בעיקר) על שחקנים ששילמת עליהם כמו גולסה, עטר, אצילי, דסה, ראייקו וכו'. זה העניין, צריך שילוב, אי אפשר לבנות רק על שחקני בית, זה לא מתאים לקבוצה אם שאיפות.

בעונה שעברה היינו על האדים מהאליפויות. מאז עזבו אותנו לא מעט שחקנים, כולל אחד שהתלות בוא הזכירה את התלות בזהבי.

הוא הצליח במינויים שלו רוב הזמן מאז הקונספט הזר. מי הביא את איביץ? אתה, אני? 

35 דקות לפני, snufkin said:

מבסוט ממך

מיץ' החליט שהוא לא רוכש שחקנים.

את הכסף הוא ישיקע בשכר שחקנים, בצוות אימון ומחלקת נוער.

למה הוא החליט את זה אני לא יודע

אם זה יפגע בנו זה רק הזמן יגיד 

10 דקות לפני, robertod said:

בואו פשוט נעשה סיכומים לפני תחילת הליגה

הנה סיכום

מכבי לאן?

דין דוד+צ'יבוטה+דן ביטון=4 מליון דולר, תחלופה כמו ניר ביטון עוד 1.5 מליון אם רוצים במקום זר, נחמיאס דמי השבחה עוד חצי מליון שקל בערך +- ...

שכטר+שהר שווה ביחד פחות מהעסקה הכוללת של דין דוד.

מה עושים? מחכים לאשדוד להתקפל ? מחכים לנחמיאס שיש לך את טיבי לסגור בינתיים פינה או נמשיך להרגיש על הגל? נחמיאס צריך לבוא במקום הרננדס ולא במקום טיבי, הרי הרננדס לא רוצה להשאר  פה כבר היינו בסרט הזה.

צריך לסגור עם שכטר, עם טיבי, עם טנבבאום וגם עם ריקן לדעתי ...שהר ירוץ לכאן הוא כבר אמר שהוא רוצה קבוצה גדולה וככה נשאיר לחיפה או ב"ש לזרוק כסף על דוד.

וישאר לנו בצד לסגור עם צ'יבוטה וביטון ולקוות לזרים נכונים.

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבנתי. לא הבנת למה הציטוט התייחס.

זה ציטוט שלך. הוא לא התייחס למיטש?למי התכוונת באני לא יודע עד כמה הוא הצליח? לי? לך? לבועז רימון? 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

זכותו להוריד אותנו ליגה?! אתה מתבלבל בין הדרך לבין המטרה.

זכותו של מיץ' להחליט לאן לנתב את ההשקעה שלו ובכך לקבוע מהי הדרך הנכונה לדעתו לגרום לקבוצה להגיע להישגים בטווח הקצר והארוך. והוא עושה את זה. 

אתה בוכה פה בלי סוף על *הדרך* כי אתה חושב שעם רכש ע"ח השקעה בטיפוח שחקנים מקומיים (מה לעשות זה עשרות מליונים וזה או זה או זה) יכלנו להצליח יותר, אולי. אני לא חושב והמציאות מראה אחרת. 

אתה טוען שהאליפויות הן לא הצלחהב בגלל שהסיבה להן היא מאמן ענק?! מי הביא את המאמן הזה? מי שילם לו שכר פי 3 ממה שמרוויח המאמן הבא אחריו בשכר בליגה?! מי בהשקעה של עשרות מליונים כל שנה, על פני שנים העמיד סגל כל כך טוב?!

2 דקות לפני, snufkin said:

זכותו להוריד אותנו ליגה?! אתה מתבלבל בין הדרך לבין המטרה.

זכותו של מיץ' להחליט לאן לנבת את ההשקעה שלו ובכך לקבוע מהי הדרך הנכונה לדעתו לגרום לקבוצה להגיע להישגים בטווח הקצר והארוך. והוא עושה את זה. 

אתה בוכה פה בלי סוף על *הדרך* כי אתה חושב שעם רכש ע"ח השקעה בטיפוח שחקנים מקומיים (מה לעשות זה עשרות מליונים וזה או זה או זה) יכלנו להצליח יותר, אולי. אני לא חושב והמציאות מראה אחרת. 

אתה טוען שהאליפויות הן לא הצלחהב בגלל שהסיבה להן היא מאמן ענק?! מי הביא את המאמן הזה? מי שילם לו שכר פי 3 ממה שמרוויח המאמן הבא אחריו בשכר בליגה?! מי בהשקעה של עשרות מליונים כל שנה, על פני שנים העמיד סגל כל כך טוב?!

ברור. איביץ הגיע מהשמיים. רק כשמיטש משקיע ברכש הוא שווה משהו. וואלק, אין לי מה להוסיף לזה. הזייתי אפילו עבורי.