Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

30 דקות לפני, הישראלי היפה said:

קניקובסקי חייב להיות פה עונה הבאה.

לא מקבל הפעם תירוצים אם לא יגיע וילך ליריבה

מסתמן שזה הולך להיות המשפט החם של הקיץ: 

נכונה לך אכזבה חביבי 

35 דקות לפני, המכבייה said:

נראה ששחר ופארפה יתחילו את הטרום עונה אצלנו(הייתי מופתע מאד אם לא). זה משמח אותי. 

יש עוד כמה שהיתי שמח לראות כמו ברקוביץ' ונידם בטרום עונה

4 דקות לפני, erantheking21 said:

יש עוד כמה שהיתי שמח לראות כמו ברקוביץ' ונידם בטרום עונה

איך בר כהן?

1 hour ago, המכבייה said:

נראה ששחר ופארפה יתחילו את הטרום עונה אצלנו(הייתי מופתע מאד אם לא). זה משמח אותי. 

אין סיבה שלא. כל שחקן שהראה יכולת טובה בהשאלה צריך לפתוח את העונה עם מכבי ומשם להחליט אם בונים עליו או לא.

34 דקות לפני, המכבייה said:

אותי הוא הרשים. 

אולי אני נתלה באילנות גדולים מדי. אבל סגל שהוא סוג "Class of 92'" לעניים מבחינת המבנה שלו (פארפה,נדב נידם,בר כהן,שחר,ברקוביץ' ואולי עוד 1-2 שיחזרו מהשאלה ויובילו את מכבי להישגים משמעותיים כשחקני הבית הצעירים מובילים את הקבוצה ולא כחלק מרוטציה) זה חלום שהלוואי ויתגשם.

10 דקות לפני, קובי השועל said:

שחקנים מעולים. השאלה אם להשאלה בליגת העל או לצרף לסגל הרחב שלנו עם דקות מעוטות יחסית.

תלוי אם מכבי תעשה מה שצריך לעשות ולפנות מקום לחלקם בשביל שיתפסו מקום בסגל במקום המזדקנים שבסגל שלנו(עיין ערך ריקנים שכאלו)

19 דקות לפני, Raumdeuter said:

אולי אני נתלה באילנות גדולים מדי. אבל סגל שהוא סוג "Class of 92'" לעניים מבחינת המבנה שלו (פארפה,נדב נידם,בר כהן,שחר,ברקוביץ' ואולי עוד 1-2 שיחזרו מהשאלה ויובילו את מכבי להישגים משמעותיים כשחקני הבית הצעירים מובילים את הקבוצה ולא כחלק מרוטציה) זה חלום שהלוואי ויתגשם.

הלוואי אמן. רק שצריך לסגור חוזה עם ברקוביץ כי החוזה הנוכחי מסתיים אוטוטו. ג'ינג'י כבר יש לנו(: 

1 דקה לפני, המכבייה said:

הלוואי אמן. רק שצריך לסגור חוזה עם ברקוביץ כי החוזה הנוכחי מסתיים אוטוטו. ג'ינג'י כבר יש לנו(: 

אני מאמין שזה גם ישמח את גולדהאר מעבר לשמחה של "יש לקחנו אליפות/זכינו בX/ הכנס הישג קצר טווח כלשהו".

23 דקות לפני, Raumdeuter said:

אי אפשר לבנות קבוצה עם הרבה שחקנים שזו תיהיה השנה הראשונה שלהם בליגת העל,צריך

סגל שיורכב משחקנים מנוסים עם שילוב מאוזן של הצעירים 

17 דקות לפני, Barksdale said:

ברקוביץ' שחקן חופשי בסוף העונה לא? 

למכבי יש אופציה להארכת החוזה שלו. 

בנתיים לפני כמה שבועות תומר לוי דיווח שמכבי לא החליטה שלא לממש את האופציה אז במידה וזה נכון הוא אכן שחקן חופשי החל מהקיץ. 

לדעתי זאת תהיה טעות לא לממש את האופציה עליו כי הוא מוכשר מאוד ויכול לכל הפחות להיות שחקן רוטציה/קלף מיקוח טוב בעסקאות בתוך הליגה.

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

IMG_20210505_143923.thumb.jpg.24b48005b1355bc387fe884e7f96f695.jpg

בינתיים נחמיאס הוצע לנשיא

לא מבין איך אנחנו לא מחתימים אותו.. זה לא שיש טובים ממנו ועוד חופשיים בזמן שאצלנו הבלמים מזדקנים.

מתקשה לראות הבדל כלשהו בין נחמיאס, לבין פיבן שלהזכירכם היה בהרכב כשלקחנו אליפות ב30 הפרש.

בכלל כל הצעירים של מכבי אם היו באיזה ק"ש או פ"ת זה מכירה פומבית של מליוני יורו, אין מה לפזול לשוק הישראלי או לבזבז שקל למעט חלוץ מחליף.

11 דקות לפני, אקיטה said:

מתקשה לראות הבדל כלשהו בין נחמיאס, לבין פיבן שלהזכירכם היה בהרכב כשלקחנו אליפות ב30 הפרש.

בכלל כל הצעירים של מכבי אם היו באיזה ק"ש או פ"ת זה מכירה פומבית של מליוני יורו, אין מה לפזול לשוק הישראלי או לבזבז שקל למעט חלוץ מחליף.

די נו פיבן? הוא לוחם צהוב ואני מת עליו, אבל היכולת שלו לא משהו בכלל. לא רואה איך הוא מחליף את טיבי בשנים הקרובות. גם בן הרוש לקח פה אליפויות אז מה?

ממה שראיתי נחמיאס מוכשר וגם היה בנבחרות השונות. הוא מסיים חוזה ולהביא אותו יכול להיות רעיון חכם. גם אבו חנא שמסיים חוזה זאת אפשרות מעניינת ובמקרה שלו לא נצטרך לשלם דמי השבחה.

לא רואה כשרונות מיוחדים בעמדה הזאת בבית''ר רמלה.

30 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני מאמין שזה גם ישמח את גולדהאר מעבר לשמחה של "יש לקחנו אליפות/זכינו בX/ הכנס הישג קצר טווח כלשהו".

אתה זוכר את המשפט האלמותי של הפרשן אלן הנסן, לאחר הפסד 3-1 במחזור הראשון של העונה ב96 בוילה פארק? " אתה לא יכול לזכות בכלום עם צעירים". יונייטד סיימה את 96 כדאבליסטית. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

אתה זוכר את המשפט האלמותי של הפרשן אלן הנסן, לאחר הפסד 3-1 במחזור הראשון של העונה ב96 בוילה פארק? " אתה לא יכול לזכות בכלום עם צעירים". יונייטד סיימה את 96 כדאבליסטית. 

אני לא חושב שזאת השוואה נכונה. זה סוג של הימור להתבסס על שחקנים צעירים כישרוניים ככל שיהיו. לפעמים אתה במקום שזה מתבקש, במקרה שלנו אני חושב שיצליחו להחזיק את רוב הסגל ונצטרך לעשות תוספות ותיקונים אבל לא יותר מזה.